iza.bella.iza
17.05.04, 19:44
Borówki już się zgodziły na rząd Belki i na wiosenny termin wyborów. A ja wam
mówię, że to lipa! Jak już się zgodzili, to znaczy, że rząd Belki przetrwa do
końca kadencji i żadnych wcześniejszych wyborów nie będzie. Ciekawa jestem
czy te 6% spłeczeństwa, które chce głosować na SDPL nadal uważa, że to
uczciwa część polskiej lewicy.
Wklejam tu link do artykułu, bo nie wiedzieć czemu dyskusja na jego temat
jest na "aktualnościach".
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2077434.html