Dodaj do ulubionych

Borówki już się zgodziły na rząd Belki

17.05.04, 19:44
Borówki już się zgodziły na rząd Belki i na wiosenny termin wyborów. A ja wam
mówię, że to lipa! Jak już się zgodzili, to znaczy, że rząd Belki przetrwa do
końca kadencji i żadnych wcześniejszych wyborów nie będzie. Ciekawa jestem
czy te 6% spłeczeństwa, które chce głosować na SDPL nadal uważa, że to
uczciwa część polskiej lewicy.

Wklejam tu link do artykułu, bo nie wiedzieć czemu dyskusja na jego temat
jest na "aktualnościach".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2077434.html
Obserwuj wątek
    • Gość: b whatever IP: *.biaman.pl / *.elpos.net 17.05.04, 19:52
      Alternatywy dla Belki:

      (w gorszym wypadku)
      1. rząd Samoobora plus dziwki od Jagielińskiego i Mamińskiego, plus PSL i ew.
      Liga Przyjaciół Rosji. Premier Lepper, wicepremierzy Giertych i Wojciechowski.

      (również w gorszym wypadku)
      2. rząd PiS, PSL, LPR. Tryumf pseudoprawicy.


      (w mniej gorszym wypadku)
      3. rząd PO i PiS. Konserwa obyczajowa, reformy gospodarcze hamowane przez
      Kaczyńskich.

      Ani to, co jest, ani to, co może być, nie daje powodów do radości.
      Najmniejszych.
      • lupus.lupus powód do radości 17.05.04, 20:00
        Gość portalu: b napisał(a):

        > Alternatywy dla Belki:
        >
        > (w gorszym wypadku)
        > 1. rząd Samoobora plus dziwki od Jagielińskiego i Mamińskiego, plus PSL i ew.
        > Liga Przyjaciół Rosji. Premier Lepper, wicepremierzy Giertych i Wojciechowski.
        >
        > (również w gorszym wypadku)
        > 2. rząd PiS, PSL, LPR. Tryumf pseudoprawicy.
        >
        >
        > (w mniej gorszym wypadku)
        > 3. rząd PO i PiS. Konserwa obyczajowa, reformy gospodarcze hamowane przez
        > Kaczyńskich.

        4. Rząd SDKPiL, SLD i UW. Tolerancja obyczajowa, reformy gospodarcze przez
        nikogo nie hamowane.
    • lupus.lupus opary absurdu 17.05.04, 20:08
      "Marek Borowski i Andrzej Celiński: poprzemy rząd Belki i wybory w marcu, ale
      pod warunkiem, że jesienią Belka zdobędzie kolejne votum zaufania."

      :)
      Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Jesienią Belka nie będzie się martwił o
      votum.Z tymi ludźmi układów się nie zawiera.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka