Dodaj do ulubionych

Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach

20.02.12, 19:35
- Tacy jak Kaczyńscy ryli, ryją i będą ryć. Robią z siebie bohaterów, chcą mi zabrać bohaterstwo. To zakompleksieni łajdacy - powiedział przed chwilą Lech Wałęsa w telewizorze.

chyba wciąż nie lubi on pana Kaczyńskiego.
i pana Macierewicza też.
Obserwuj wątek
    • wanda43 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:40
      akurat w tym temacie wcale mu sie nie dziwie.
      • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:11
        cóż, ma prawo nie lubic prawdy o sobie, tyle ze to nic nie zmieni

        Pozdrawiam

        Losiu
        • douglasmclloyd Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 21:57
          losiu4 napisał:

          > cóż, ma prawo nie lubic prawdy o sobie, tyle ze to nic nie zmieni

          Prawda jest, jak dupa. Każdy ma swoją.
          • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:17
            tylko postmoderniści i inne lewaki relatywizują rzeczy których zrelatywizować sie nie da :)

            Pozdrawiam

            Losiu
            • douglasmclloyd Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:21
              losiu4 napisał:

              > tylko postmoderniści i inne lewaki relatywizują rzeczy których zrelatywizować s
              > ie nie da :)

              Więc po co próbujesz?
              • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:58
                nie ja to:

                Prawda jest, jak dupa. Każdy ma swoją.

                napisałem :)

                Pozdrawiam

                Losiu
    • ultrabezstronny Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:41

      ...sądzę ,że w pierwszej kolejności -w tak dookreslonym zakresie-winien pod uwagę wziać swoją nieskromną osobę.
      • olga_w_ogrodzie Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:45
        czemuż to niby ?
        wszak on nie ryje pod sobą.
        a że pod nim wciąż ryją, to fakt jest.
        czy raczej nie Fakt, a Uważam rze

        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,11182895,_Uwazam_Rze__papierami_w_Walese__Walesa__To_papier.html
    • mariner4 I ma rację. 20.02.12, 19:42
      Kundle go obszczekują, a o nim dzieci będą się uczyć, wtedy kiedy o tych 2 małych kurduplach Polska zapomni.
      M.
      • losiu4 Re: I ma rację. 20.02.12, 20:12
        mariner4 napisał:

        > Kundle go obszczekują, a o nim dzieci będą się uczyć,

        czego? Jak kablować? Mają lepszą ikonę: Pawkę Morozowa.

        Pozdrawiam

        Losiu
        • mariner4 Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 20:37
          Zaplujecie się kiedyś na śmierć.
          M.
          • losiu4 Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 21:46
            łoj tam, nie dramatyzuj. Na pewno w jednej umiejętnosci nie dorastamy Mu do piet: kapusiostwie i agenturalnej robocie.

            Pozdrawiam

            Losiu
            • douglasmclloyd Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 22:01
              losiu4 napisał:

              > łoj tam, nie dramatyzuj. Na pewno w jednej umiejętnosci nie dorastamy Mu do pie
              > t: kapusiostwie i agenturalnej robocie.

              Zapomniałeś o szczaniu do kropielnicy.
              • losiu4 Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 22:18
                też tak robił? No popatrz, a to urwis :)

                Pozdrawiam

                Losiu
                • douglasmclloyd Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 22:23
                  losiu4 napisał:

                  > też tak robił? No popatrz, a to urwis :)

                  Pisdacki histeryk napisał, to musi być prawda.
                  • losiu4 Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 22:59
                    > Pisdacki histeryk napisał, to musi być prawda.

                    a nie może być? Na czym, pisząc to, się opierał? Zmyślił sobie?

                    Pozdrawiam

                    Losiu
                    • douglasmclloyd Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 23:21
                      losiu4 napisał:

                      > > Pisdacki histeryk napisał, to musi być prawda.
                      >
                      > a nie może być? Na czym, pisząc to, się opierał? Zmyślił sobie?

                      Oparł się na źródłach histerycznych.
                      • losiu4 Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 23:28
                        czyli rozumiem że ktoś mu opowiedział. Miał prawo więc w ksiażce napisac to co usłyszał i skad usłyszał.

                        Pozdrawiam

                        Losiu
                        • douglasmclloyd Re: Wy przy nim jesteście nikim. 20.02.12, 23:39
                          losiu4 napisał:

                          > czyli rozumiem że ktoś mu opowiedział. Miał prawo więc w ksiażce napisac to co
                          > usłyszał i skad usłyszał.

                          I co, Wałęsa powinien każdemu menelowi spod budki z piwem proces wytaczać?
                          • losiu4 Re: Wy przy nim jesteście nikim. 21.02.12, 00:08
                            nie rozumiem o co Ci chodzi. Prawdopodobnie jest podane skąd taka opowiesc została wzieta. W przypadku wielu postaci rzeczywistych opisywanych w książkach, takze pracach historycznych, można przeczytac opowiesci "z drugiej ręki" o jakichs wydarzeniach z jej (tej osoby) udziałem. Jakiś nadwrazliwy jesteś, razem z Bolesławem.

                            Pozdrawiam

                            Losiu
        • douglasmclloyd Re: I ma rację. 20.02.12, 21:59
          losiu4 napisał:

          > mariner4 napisał:
          >
          > > Kundle go obszczekują, a o nim dzieci będą się uczyć,
          >
          > czego?

          No o Solidarności się będą uczyć, o Wałęsie i jego Noblu, o Okrągym Stole i obaleniu komuny. O tym się będą uczyć.
          • losiu4 Re: I ma rację. 20.02.12, 22:20
            a beda będa. Mam nadzieję ze bez zadnych ściem. Tylko prawdę :)

            Pozdrawiam

            Losiu
            • douglasmclloyd Re: I ma rację. 20.02.12, 22:22
              losiu4 napisał:

              > a beda będa. Mam nadzieję ze bez zadnych ściem. Tylko prawdę :)

              No właśnie, ale nie twoją.
              • losiu4 Re: I ma rację. 20.02.12, 23:00
                nie ma czegoś takiego jak "moja prawda" w tym przypadku :)

                pozdrawiam

                losiu
                • hal9000 Re: I ma rację. 21.02.12, 01:40
                  > nie ma czegoś takiego jak "moja prawda" w tym przypadku

                  Słusznie, bo to "prawda" SB. A ty chętnie w nią wierzysz bo chcesz wierzyć. Takie nędzne kreatury tak mają.
                  • losiu4 Re: I ma rację. 21.02.12, 11:36
                    a czemu mam wierzyć w to że SB sama siebie oszukiwała? Wbrew temu co jeden z drugim starają sie wmówić to była poważna służba i poważnie traktowała swoje zadania. Jak uznała ze trzeba to i likwidowała niewygodnych. A to - sam przyznasz - nie w kij dmuchał. Niemcy ze swoją służbą takich jaj jak Ty sugerujesz nie robili. Pepiki również. Potraktowali rzecz powaznie. Tylko u nas ponoć esbecy nie robili nic innego tylko cały dzień sie oszukiwali a po robocie wieczorkiem w zaufanym gronie przy wódce zasmiewali sie jak to sami siebie w konia robia.

                    Pozdrawiam

                    Losiu
                    • scoutek Re: I ma rację. 21.02.12, 12:43
                      osiu4 napisał:

                      > a czemu mam wierzyć w to że SB sama siebie oszukiwała?

                      nie musisz
                      tak jak nie musisz wierzyć w to, że papiery Jarosława były sfałszowane
                      • losiu4 Re: I ma rację. 21.02.12, 16:43
                        te za które Urban w swoim NIE przepraszał ze go dawni fumfle w konia zrobiły i podrzuciły fałszywke czy jakieś inne?

                        Pozdrawiam

                        Losiu
        • hal9000 Re: I ma rację. 20.02.12, 22:26
          > czego? Jak kablować? Mają lepszą ikonę: Pawkę Morozowa.

          Bez takich jak ty krecia robota SB nie miała by racji bytu. Ale niestety zawsze tacy się znajdą :(
          • losiu4 Re: I ma rację. 20.02.12, 23:31
            jaka krecia robota? Wykonywali po prostu swoją pracę: werbowali donosicieli i skrzętnie notowali co im doniesiono.

            Pozdrawiam

            losiu
          • mariner4 Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 20.02.12, 23:48
            szpiclowali do SB, donosili na sąsiadów, wysługiwali się reżimowi za talon na pralkę, za wczasy i inne dobra reglamentowane.A kto zaludniał rozliczne wiece, pochody i uroczystości organizowane przez PZPR. No kto to był. To między innymi tacy jak np Losiu. Małe goowienka zapiekłe w swoim kundliźmie i pełne poczucia bezkarności..
            M.
            • sowietolog Re: Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 21.02.12, 01:39
              > szpiclowali do SB, donosili na sąsiadów, wysługiwali się reżimowi za talon na p
              > ralkę, za wczasy i inne dobra reglamentowane.A kto zaludniał rozliczne wiece, p
              > ochody i uroczystości organizowane przez PZPR. No kto to był. To między innymi
              > tacy jak np Losiu. Małe goowienka zapiekłe w swoim kundliźmie i pełne poczucia
              > bezkarności..
              > M.

              "Byłeś w ZOMO,
              byłeś w ORMO,
              teraz jesteś za Platformą!"

              Komu tak śpiewają, i kto, hę...?

              Sporo osób popierających PO to osoby panicznie obawiające się lustracji. Czy to agenturalnej, czy to majątkowej ("prywatyzacyjnej").
              • sowietolog Re: Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 21.02.12, 01:41
                PS. Nie znam ani jednego komucha/PZPRowca - czy to ideowego, czy merkantylnego wówczas - który dziś głosowałby na PiS. Wszyscy za SLD lub PO. Tak mniej więcej po połowie. I wszyscy histerycznie antypisowcy...
                • mariner4 A ja znamparu 21.02.12, 07:59
                  Kanalie są wszędzie i podział nie przebiega zgodnie z podziałami politycznymi.
                  Nie znasz? A sędzia Kryże? On Wam nie przeszkadza. W końcu zamknął Waszego wroga Komorowskiego. Jest wiec zasłużony dla "IV RP"
                  A nie przyszło Ci nigdy do głowy proste pytane? Komunistyczne władze niszczyły ludzi w podobny sposób. Wystarczył donos i po człowieku. Teraz tego nie robicie, bo inna sytuacja. Jestem pewien, że gdyby Wam pozwolić zbudowalibyście obozy koncentracyjne dla przeciwników.
                  Jesteście tacy jak Wasz wódz Kaczyński. Tchórzliwi i zakłamani. Żadnych zasług i mordy pełne frazesów.
                  Upraszczasz sprawy.
                  M.
                  • losiu4 Re: A ja znamparu 21.02.12, 11:39
                    przebiega przebiega. Co i po wynikach głosowań w wiezieniach widać.

                    Pozdrawiam

                    Losiu
                    • mariner4 W psychiatrykach 21.02.12, 11:43
                      wygrywa PiS i co z tego.
                      M.
                      • losiu4 Re: W psychiatrykach 21.02.12, 12:41
                        to z tego że w więzieniach siedzi kto siedzi a głosujący w psychiatrykach to ludzie wbrew powszechnej opinii wcale nie pozbawieni rozumu. Ale Ty zdaje sie pytałes o co innego, o jakichś ludzi bedacych na bakier z moralnością, czy innymi kanaliami...

                        Pozdrawiam

                        Losiu
                • scoutek Re: Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 21.02.12, 10:44
                  sowietolog napisał:

                  > PS. Nie znam ani jednego komucha/PZPRowca - czy to ideowego, czy merkantylnego
                  > wówczas - który dziś głosowałby na PiS. Wszyscy za SLD lub PO. Tak mniej więcej
                  > po połowie. I wszyscy histerycznie antypisowcy...

                  a Jasiński? Kryże? Karski?
                  rzeczywiście tak są histerycznie antypisowscy, że strach się bać
              • olga_w_ogrodzie Re: Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 21.02.12, 10:21
                sowietolog napisał:
                >
                > "Byłeś w ZOMO,
                > byłeś w ORMO,
                > teraz jesteś za Platformą!"
                >
                > Komu tak śpiewają, i kto, hę...?

                bo jak wiadomo, gdy ktoś śpiewa albo rzuca hasłami, to zawsze ma rację.
                ci, którzy się darli, że "na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" to też rację mieli ?
                • losiu4 Re: Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 21.02.12, 11:42
                  olga_w_ogrodzie napisała:

                  > bo jak wiadomo, gdy ktoś śpiewa albo rzuca hasłami, to zawsze ma rację.

                  jest takie powiedzenie:
                  "jak ktos ci powie ze jestes pijany, możesz to zignorować. Jeśli poweidza to 2 osoby - zacznij sie zastanawiac. Jesli wiecej - nie dyskutuj tylko połóż sie spać."

                  > ci, którzy się darli, że "na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści" to t
                  > eż rację mieli ?

                  w przenośni na pewno. Chcieli sie po prostu pozbyć dziadostwa. Nie mieli racji chcac to osiagnąć?

                  Pozdrawiam

                  Losiu
                  • olga_w_ogrodzie Re: Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 21.02.12, 12:33
                    losiu4 napisał:

                    >
                    > w przenośni na pewno. Chcieli sie po prostu pozbyć dziadostwa. Nie mieli racji
                    > chcac to osiagnąć?

                    no to próbuj osiągać to, co tam sobie tylko chcesz.
                    to rzecz dla stróżów prawa.
                    a czy spać pójdziesz czy nie, to wyłącznie Twoja sprawa.
                    • losiu4 Re: Masz rację. Ci co teraz opluwają Wałęsę 21.02.12, 16:48
                      olga_w_ogrodzie napisała:

                      > no to próbuj osiągać to, co tam sobie tylko chcesz.
                      > to rzecz dla stróżów prawa.

                      kiedy wtedy stróze prawa komuszków bronili i sadzali tych którym sie dziadostwo nie podobało po więzieniach. Jakby to była demokracja a nie zamordyzm i oszustwo to komuszki nawet pół dnia by sie u wałdzy nie utyrzmali. Ba, w ogóle by do niej nie doszli.

                      > a czy spać pójdziesz czy nie, to wyłącznie Twoja sprawa.

                      niby tak. Ale lepiej posłuchać tych co Twoje zachowanie widza :)

                      Pozdrawiam

                      Losiu
    • agnostic5 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:44
      Prawdziwy katol - Matka Boska w klapie i błoto na ustach.
      • olga_w_ogrodzie Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:46
        za to pan Kaczyński, Macierewicz itd. to chrześcijanie pełną gębą.
        • agnostic5 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:50
          Rydzyk, Kaczyńscy, Macierewicz - tacy sami katole, a katole żrą się między sobą, kochają tylko mity pustynne. W niedzielę do kościoła, a od poniedziałku do soboty - zazdrość, nienawiść, plucie na bliźniego. Takie wyznanie.
          • dupetek Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:54
            Niektórym katolicyzm, a niektórym ateizm pada na łeb! Co widać na powyższym przykładzie. Czym jesteś lepszy od tych, których atakujesz?

            agnostic5 napisał:
            > Rydzyk, Kaczyńscy, Macierewicz - tacy sami katole, a katole żrą się między sobą
            > , kochają tylko mity pustynne. W niedzielę do kościoła, a od poniedziałku do so
            > boty - zazdrość, nienawiść, plucie na bliźniego. Takie wyznanie. <
            • simera16 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:58
              dupetek napisał:

              > Niektórym katolicyzm, a niektórym ateizm pada na łeb! Co widać na powyższym prz
              > ykładzie. Czym jesteś lepszy od tych, których atakujesz?
              >
              Mnie się wydaje, że jego "lepszość" polega na tym, iż nie jest zakłamanym dewotem co to klepie : "i odpuść nam nasze winy..."... Żenująca katolicka hipokryzja!
              • dupetek Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:03
                On udowadnia identyczne walnięcie w mózg jak moher! Tyle, że chce uchodzić za przykład człowieka myślącego, jak moher wierzącego. Oba idiotyzmy są w błędzie:)
            • agnostic5 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:02
              Agnostycyzm to nie ateizm.
              Widzę Maryję w klapie i nienawiść w oczach. Amen
              • dupetek Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:05
                To nie pieprz głodnych idiotyzmów na poziomie radykała - obojętnie jakiegokolwiek światopoglądu! Poprzedni wpis stawia Cię w jednym szeregu z twardym moherem!!!
                • kiemlicz88 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:08
                  dupetek napisał:

                  > To nie pieprz głodnych idiotyzmów na poziomie radykała - obojętnie jakiegokolwi
                  > ek światopoglądu! Poprzedni wpis stawia Cię w jednym szeregu z twardym moherem!
                  > !!

                  Ojej, bez nerw. Neospasminka przed snem.
          • olga_w_ogrodzie Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:55
            ja jednak jakoś widzę różnicę między ludowym jakoby katolicyzmem Lecha Wałęsy, a posługiwaniem się katolicyzmem przez pana Kaczyńskiego.
            no i w wiarę tego pierwszego wierzę.
            • sowietolog Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 01:18
              > ja jednak jakoś widzę różnicę między ludowym jakoby katolicyzmem Lecha Wałęsy,
              > a posługiwaniem się katolicyzmem przez pana Kaczyńskiego.
              > no i w wiarę tego pierwszego wierzę.

              W jaki to niby sposób Kaczyński "posługuje się katolicyzmem"? To Kaczyński "wali po gałach" Maryją w klapie? To Kaczyński - niczym Wałęsa kiedyś o Kwaśniewskim, a obecnie o Kaczyńskim - dosłownie "ujada" na swoich oponentów, wrogów, we wszystkich mediach?

              Posłuchaj DOKŁADNIE co mówią obaj panowie, a nie to co podpowiadają ci twoje sympatie (do Bolka) i antypatie (względem Jarka). Kaczyński nigdy wulgarnie czy emocjonalnie nie wyraża i nie wyrażał się o Wałęsie. Zawsze mówi spokojnie, iż Wałęsa był "Bolkiem", że był przypuszczalnie tym szantażowany przez WSI, że stąd cała ta "Nocna zmiana" i stąd również większość wyborów i decyzji Wałęsy po '89r., gdy był prezydentem... I nie jest w tym Kaczyński odosobniony - tak myślą tysiące Polaków.
              • olga_w_ogrodzie Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 10:18
                sowietolog napisał:
                >
                > W jaki to niby sposób Kaczyński "posługuje się katolicyzmem"?

                naprawdę nie wiesz ?!
                ja, jak wielu wiem i pisałam już tu o tym parę razy w jakiż to sposób, to i na co mi ponownie deliberować nad oczywistymi oczywistościami.
                ale skoro naprawdę nie wiesz, a nie udajesz, iż nie wiesz, to proszę bardzo :

                forum.gazeta.pl/forum/w,28,129967410,129967410,Jakie_sa_prawdziwe_poglady_J__Kaczynskiego__.html
                To Kaczyński "wal
                > i po gałach" Maryją w klapie? To Kaczyński - niczym Wałęsa kiedyś o Kwaśniewski
                > m, a obecnie o Kaczyńskim - dosłownie "ujada" na swoich oponentów, wrogów, we w
                > szystkich mediach?

                ale argument.
                politycznie się posługuje L. Wałęsa Maryją w klapie ?! to o jakie jeszcze polityczne cele zabiega były prezydent i jak też Maryja ta działa politycznie na rzecz L. Wałęsy ?
                bo celem dla niego osobiście jest to, by nie szkalowano go, co zrozumiałe.
                inne cele, w których realizacji Maryja mu pomaga ?
                to, skoro ja noszę krzyżyk na szyi, to też po to, by coś politycznie ugrywać ?
                a na miejscu L. Wałęsy to też bym ujadała, proszę pana, gdyby mnie tak pomawiano.
                >
                > Posłuchaj DOKŁADNIE co mówią obaj panowie, a nie to co podpowiadają ci twoje sy
                > mpatie (do Bolka) i antypatie (względem Jarka).

                Posłuchaj DOKŁADNIE co mówią obaj panowie, a nie to co podpowiada ci twoja antypatia względem prezydenta Wałęsy i sympatia wobec prezesa pana.

                Kaczyński nigdy wulgarnie czy e
                > mocjonalnie nie wyraża i nie wyrażał się o Wałęsie. Zawsze mówi spokojnie, iż W
                > ałęsa był "Bolkiem",

                w tym wypadku forma wypowiedzi, kompletnie nie ma znaczenia.
                L. Wałęsa emocjonalnym zawsze był.
                a w tej sprawie, to nawet siła spokoju mogłaby wypowiadać się emocjonalnie.
                to, że p. Kaczyński spokojnie cedzi od lat już kalumnie, nie sprawia, że ich ciężar jest mniejszy.

                /p.s. wolałabym wiedzieć, z kim rozmawiam.
                dirloff ?/
          • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:15
            mówienie prawdy nie jest ani pluciem ani zazdroscią ani nienawiścią. Chyba ze u agnostyków tak jest, wtedy przepraszam

            Pozdrawiam

            Losiu
        • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:13
          oczywiscie. Bo niby czemu nie? Czasem grzesza, to prawda. Ale kablować kolegów esbecji to chyba nie kablowali.

          Pozdrawiam

          Losiu
      • simera16 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:47
        agnostic5 napisał:

        > Prawdziwy katol - Matka Boska w klapie i błoto na ustach.
        >
        Zapewne ty byś drugi policzek nadstawił...
        • agnostic5 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:54
          simera16 napisał:

          > agnostic5 napisał:
          >
          > > Prawdziwy katol - Matka Boska w klapie i błoto na ustach.
          > >
          > Zapewne ty byś drugi policzek nadstawił...

          Amen
      • venus99 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:49
        i co najgorsze przejechał się po Toruniu.jak tak można?
      • douglasmclloyd Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:03
        agnostic5 napisał:

        > Prawdziwy katol - Matka Boska w klapie i błoto na ustach.

        Ma chłop zdrowie. Dwadzieści lat się z oszołomami użerać.
    • etta2 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:47
      I ma Lechu rację, kaczki nie potrafią przeboleć, że z racji swojego tchórzystwa zostali na marginesie, nie mają żadnego udziału w transformacji ustrojowej, a chcieliby bardzo....jednak w genach to tchórzostwo i ni chUlery nie dało rady. Wszelkie podchody i zabiegi spełzły na niczym, nie ma "Bolka" - zdrajcy, za to są dwie obsrane ze strachu kaczki z wspaniałym "pochodzeniem": mamcia - TW Albina i papcio - aparatczyk PZPR.
      • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:16
        etta2 napisała:

        > I ma Lechu rację,

        niech papiery co je ukradł lepiej odda. Wtedy o racji bedziemy mogli pogadać

        Pozdrawiam

        Losiu
    • dupetek Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 19:59
      Pan Kaczyński i pan Macierewicz chyba również nie lubią wciąż pana Wałęsy:) Wałęsa wkuty, bo wyhodował glizdy, przyjmując to towarzycho po wyborach '89 do swojego otoczenia.
      • agnostic5 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:04
        Przypomnę, że Wałęsie bliźniacy pomogli wygrać wybory.
        Później się pożarli, jak to katolicy.
        Wtedy im nawet teczka Bolka nie przeszkadzała.
        • dupetek Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:09
          Żeby Wałęsie w czymś pomagali, to wcześniej musiał ich wyciągnąć z niebytu, ewent. z dalszych szeregów, po odejściu szpicy do rządu i parlamentu ,89! Nie musisz mi nic przypominać:)
          • olga_w_ogrodzie Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 21:50
            dokładnie pamiętam, jak było, a było tak, jak piszesz, Dupetku.
            wyciągnął ich był z niebytu L. Wałęsa, za co, faktycznie, po dziś dzień może sobie w brodę pluć.
            gdyby nie wyciągnął, to by nie mogli sobie zrobić tego PC, które zresztą zdechło i tak, jak i PiS zdechnie.
        • douglasmclloyd Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:05
          agnostic5 napisał:

          > Przypomnę, że Wałęsie bliźniacy pomogli wygrać wybory.

          No nie wiem, za to pewne jest, że jakby Wałęsa zrobił sobie zdjęcie z koniem, to koń zostałby wybrany do sejmu w '89.
    • a74-7 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:02
      ciekawe dlaczego popchajdenke nie zadala walesie pytania na ten temat:
      forum.gazeta.pl/forum/w,28,133541241,133541241,TW_Bolek.html
    • lionold Re: Dlaczego Lech Wałęsa taki delikatny 20.02.12, 20:05
      w określaniu kaczego szambiactwa?
    • losiu4 [...] 20.02.12, 20:10
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • cookies9 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:21
      olga_w_ogrodzie napisała:

      > - Tacy jak Kaczyńscy ryli, ryją i będą ryć. Robią z siebie bohaterów, chcą mi z
      > abrać bohaterstwo. To zakompleksieni łajdacy - powiedział przed chwilą Lech Wał
      > ęsa w telewizorze.
      >
      > chyba wciąż nie lubi on pana Kaczyńskiego.
      > i pana Macierewicza też.

      Wałęsa ma rację.Ryli,ryją i ryć będą...mali,zakompleksieni,żądni władzy.
    • szmul.bender Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:29
      Opluwacie Walese, tak jakby on byl jedynym wielkim Polakiem. Najwyzszy czas wziac sie za papieza - on jeszcze jest nie opluty.
      • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:37
        mówienie prawdy nie jest opluwaniem

        Pozdrawiam

        Losiu
        • dupetek Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:43
          Masz na myśli mówienie prawdy o JP2?
          • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:46
            jeśli jest to prawda, czemu nie? Zreszta i pare kubłów pomyj już zdazono na niego wylac, to co ma prawda zaszkodzić?

            Pozdrawiam

            Losiu
            • dupetek Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 21:49
              Co Ty o pomyjach, gdy o prawdzie rozmawiamy? No chyba, że prawdę uzależniasz od tego na kogo jest wylewana.
              • losiu4 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:22
                i o jednym i o drugim. Pomyje to pomyje a prawda to prawda. Prawda pomyjami nie jest.
                Pozdrawiam

                Losiu
      • sowietolog Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 01:25
        > Opluwacie Walese, tak jakby on byl jedynym wielkim Polakiem. Najwyzszy czas wzi
        > ac sie za papieza - on jeszcze jest nie opluty.

        Jedynym, co jest opluwane w tym wątku, to są bracia Kaczyńscy. I wszyscy zgrabnie opluwający Kaczyńskich pomijacie dwa fakty o tym, iż:
        1. o "Bolkowatości" Wałęsy twierdzi wielu Polaków. Są to historycy, dziennikarze, publicyści, uczestnicy tamtych wydarzeń - z Anną Walentynowicz i Gwiazdami na czele...
        2. Wałęsę pogrąża już samo to, że 2-krotnie "pożyczał" sobie teczkę, wykorzystując brak rzetelnej, systemowej lustracji i poPRLowski chaos, oraz, PRZEDE WSZYSTKIM, iż ją WYCZYŚCIŁ!

        Tyle na temat.
        • olga_w_ogrodzie Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 10:29
          sowietolog napisał:

          >
          > Jedynym, co jest opluwane w tym wątku, to są bracia Kaczyńscy.

          nie ma to jak zrobić z pomawiaczy ofiary.

          I wszyscy zgrabn
          > ie opluwający Kaczyńskich pomijacie dwa fakty o tym, iż:

          a są to fakty i nie ma dyskusji, bo Ty tak mówisz i koniec.

    • kiemlicz88 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 20:59
      Dokumenty nie kłamią.
      • olga_w_ogrodzie Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 21:38
        wiem, że są tacy ludzie - lepieje.
        wiedzą lepiej, niż sąd, który badał sprawę tych pomówień.
        • kiemlicz88 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 21:43
          olga_w_ogrodzie napisała:

          > wiem, że są tacy ludzie - lepieje.
          > wiedzą lepiej, niż sąd, który badał sprawę tych pomówień.

          Ach, nie obrażaj prof. Paczkowskiego.

          vimeo.com/15091456
      • douglasmclloyd Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:08
        kiemlicz88 napisał:

        > Dokumenty nie kłamią.

        Masz na myśli jedną, jedyną, sfałszowaną teczkę w całym Układzie Warszawskim?
      • mietowe_loczki Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 07:34
        kiemlicz88 napisał:

        > Dokumenty nie kłamią.

        SB-eckie? Gratuluję autorytetów. Dobrze, że chociaż piszesz to wprost.
    • scorpioletta Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 21:26
      ... niech sam rozliczy swoje łajdactwa...

      wiadomosci.onet.pl/kraj/walesa-ci-z-torunia-doprowadza-do-rewolucji-to-sie,1,5032616,wiadomosc.html
    • kecawa [...] 20.02.12, 22:00
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • a74-7 Re: Bolek o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:04
        mariner4 napisał:

        > Kundle go obszczekują,
        Gwiazda i Walentynowicz znali Bola troche lepiej niz ty .
        • douglasmclloyd Re: Bolek o zakompleksionych łajdakach 20.02.12, 22:12
          a74-7 napisał:

          > mariner4 napisał:
          >
          > > Kundle go obszczekują,
          > Gwiazda i Walentynowicz znali Bola troche lepiej niz ty .

          Tylko oni, nikt więcej?
    • bryt.bryt Cenckiewicz 20.02.12, 22:08
      Obiektywny historyk chcacy tylko pokazac suche fakty:

      "(...)– Dokumenty są w posiadaniu ekipy, która robiła wszystko, by Wałęsę wybielić. Trzeba zrobić wszystko, by nie zostały zniszczone – mówi "Rz" Sławomir Cenckiewic(...)"

      www.rp.pl/artykul/55271,815471-IPN-chce-teczki-Bolka.html
      • douglasmclloyd Re: Cenckiewicz 20.02.12, 22:14
        bryt.bryt napisał:

        > Obiektywny historyk chcacy tylko pokazac suche fakty:
        >
        > "(...)– Dokumenty są w posiadaniu ekipy, która robiła wszystko, by Wałęsę
        > wybielić. Trzeba zrobić wszystko, by nie zostały zniszczone – mówi "Rz"
        > Sławomir Cenckiewic(...)"

        O, to ten histeryk nie ma dokumentów?
        • losiu4 Re: Cenckiewicz 20.02.12, 23:41
          ma, tylko jak sie okazało nie do wszystkich, i jak widac obawia sie ze moze to zostac i jemu i innym (bo nie pisze o sobie) uniemożliwione. Podejście jak najbardziej w porzadku. A dmucha na zimne bo juz raz sie zdarzyło ze dokumenty w swoje łapy dostał ktoś zainteresowany w utrudnianiu badań i ten ktos zwrócił niekompletne papiery. Proste.

          Pozdrawiam

          Losiu
      • losiu4 Re: Cenckiewicz 20.02.12, 23:33
        bryt.bryt napisał:

        > Obiektywny historyk chcacy tylko pokazac suche fakty:
        >
        > "(...)– Dokumenty są w posiadaniu ekipy, która robiła wszystko, by Wałęsę
        > wybielić. Trzeba zrobić wszystko, by nie zostały zniszczone – mówi "Rz"

        a nie ma racji? Chce bronić materiały przed zniszczeniem. Po to by można było je badac. Podejscie jak najbardziej w porządku.

        Pozdrawiam

        Losiu
      • sowietolog Re: Cenckiewicz 21.02.12, 01:30
        > Obiektywny historyk chcacy tylko pokazac suche fakty:

        I ma ku temu powody, vide skrupulatne, dwukrotne "czyszczenie" teczki Bolka przez Wałęsę i świadczoną mu w tym "pomoc" przez Czempińskiego i Milczanowskiego...
    • douglasmclloyd Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego wybrał 20.02.12, 22:18
      Skoro WSZYSCY w Solidarności wiedzieli kim jest.
      • losiu4 Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 22:28
        nie wszyscy wiedzieli, zaden chyba zobowiazania ani podpisanych kwitów Bolesława nie widział (przynajmniej się nie przyznawał), choc było trochę takich co podejrzewało i miało uzasadnione powody by uważać Bolesława za persone uwikłaną w kablowanie i działanie na zlecenie esbecji. Ot i cała tajemnica.

        Pozdrawiam

        Losiu
        • douglasmclloyd Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 22:45
          losiu4 napisał:

          > nie wszyscy wiedzieli, zaden chyba zobowiazania ani podpisanych kwitów Bolesław
          > a nie widział

          A ty widziałeś?
          • losiu4 Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 23:02
            ja nie. Natomiast słyszałem co twierdzili ci podejrzewający i widujacy Bolesława.

            Pozdrawiam

            Losiu
            • douglasmclloyd Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 23:05
              losiu4 napisał:

              > ja nie.

              Sto stul pysk.
              • losiu4 Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 23:26
                a to niby czemu? Na księzycu np. też nie byłem ani z bliska nie widziałem, ale pare sensownych rzeczy o nim mogę opowiedzieć. M.in. z tzw. słyszenia.

                Pozdrawiam

                Losiu
                • douglasmclloyd Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 23:33
                  losiu4 napisał:

                  > a to niby czemu? Na księzycu np. też nie byłem ani z bliska nie widziałem, ale
                  > pare sensownych rzeczy o nim mogę opowiedzieć. M.in. z tzw. słyszenia.

                  Rzoumiem, że należyż do tych, którzy uważają, że Amerykanie na księżycu nie wylądowali.
                  • losiu4 Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 23:35
                    nie, źle rozumiesz. Ja jestem z tych co twierdzą ze Amerykanie to jednak wyladowali a nieprawdę mówia ci co zarzekają sie ze jednak nie :)

                    Pozdrawiam

                    Losiu
      • olga_w_ogrodzie Re: Ja się pytam kto Wałęsę na przewodniczącego w 20.02.12, 22:52
        ależ Panie Douglasmclloyd,
        Pan tu o WSZYSTKICH w Solidarności,
        ja już o sądzie napomknęłam, ale po co mamy tak głupio gadać,
        skoro wiadomo, że posiadaczami jedynej prawdy to są Losie, Kiemlicze i inne takie lepieje.
    • haen2010 To więzień własnych kłamstw 20.02.12, 22:19
      Bo miał epizod współpracy po grudniu 70r. Sam się w niego wepchnął broniąc esbeków przed linczem w KWMO. Uważali go, i chyba słusznie, za swego "wybawcę" z opresji.

      Tak się zaczęło i trochę trwało. Tylko nie potrafił tego opowiedzieć, co i jak było. No to hieny i polska swołocz go dopadła.

      Ale mimo wszystko buc jest. Danuta dobrze go opisała.
      • remez2 Re: To więzień własnych kłamstw 20.02.12, 22:52
        > Bo miał epizod współpracy po grudniu 70r.
        Grubo wcześniej.
        -----------------
        • zoil44elwer Re: To więzień własnych kłamstw 21.02.12, 12:36
          Raz kur*a zawsze kur*a!~(Orwell)
      • sowietolog Re: To więzień własnych kłamstw 21.02.12, 01:34
        > Bo miał epizod współpracy po grudniu 70r. Sam się w niego wepchnął broniąc esbe
        > ków przed linczem w KWMO. Uważali go, i chyba słusznie, za swego "wybawcę" z op
        > resji.
        >
        > Tak się zaczęło i trochę trwało. Tylko nie potrafił tego opowiedzieć, co i jak
        > było. No to hieny i polska swołocz go dopadła.
        >
        > Ale mimo wszystko buc jest. Danuta dobrze go opisała.

        Wreszcie jakiś głos rozsądku w tym wątku, a nie sama chorobliwa kaczofobia.

        A to, że Bolek jest arogantem i megalomanem ("Państwo/Solidarność to ja" - Król Słońce/Bolek), to najprawdziwsza prawda, vide książka "Danki"...
      • zoil44elwer Re: To więzień własnych kłamstw 21.02.12, 16:53
        Pani prezydentowo,dlaczego mąż ma zostać po raz drugi prezydentem?
        DW: Bo mu się to należy!
    • gary.cooper [...] 20.02.12, 22:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • kiemlicz88 Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 07:20
      Henryk Jagielski na którego donosił "Bolek":

      Dużo z nas, jak powiedziałem, nie żyje. Byłem przy niektórych, w szpitalu, już umierali, i mówili: Heniek, ty jeszcze trzymasz się. Zrób wszystko, żeby wyszła ta prawda nasza. Myśmy nigdy nie chcieli jakiejś kariery politycznej robić. Po prostu walczyliśmy o godność naszą, o naszą przyszłość, naszych dzieci i naszych wnuków. I za to jesteśmy nazywani, każdy wie, jak. Czy myśmy zasłużyli na to, pytam?

      Józef Szyler:

      Jeżeli chodzi o mnie, to nie mógł żaden inny "Bolek" tego napisać. Jedna wypowiedź pochodzi z rozmowy między Wałęsą a mną. To była rozmowa można powiedzieć tajna, a ja ją dostałem z donosów "Bolka" po prostu, z IPN-u.

      Wśród historyków nie ma żadnych wątpliwości kim jest TW "Bolek", ale po co szkodzić salonowi?


    • zoil44elwer Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 08:10
      Absolwent Gminnej Szkoły Przysposobienia Rolniczego klasa elektrotechniczna w Popowie nie ma kompleksów,wykłada na amerykańskich uniwersytetach!!
      • douglasmclloyd Re: Lech Wałęsa o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 10:41
        zoil44elwer napisał:

        > Absolwent Gminnej Szkoły Przysposobienia Rolniczego klasa elektrotechniczna w P
        > opowie nie ma kompleksów,wykłada na amerykańskich uniwersytetach!!

        Sam widzisz, unikat na skalę światową.
    • kecawa Bolek o zakompleksionych łajdakach 21.02.12, 16:22
      niestety tylko Bolek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka