Dodaj do ulubionych

Tusk: nie wycofujmy się z Iraku

IP: 217.173.203.* 13.09.04, 10:09
TO PRZECIEŻ WIADOMO POCO O TYM MÓWIĆ NIEWCOFUJEMY
Obserwuj wątek
    • Gość: Vasilij Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: 194.129.39.* 13.09.04, 10:14
      Jasne. Madagaskar nie wypalil to moze chociaz w Iraku bedzie polska kolonia.
      Latwo mowic o niewycofywaniu z bezpiecznego fotela w Polsce. Donald - sam tam
      jedz! Poza tym chyba najwyzszy czas zeby Polacy odcieli sie od tych mordercow i
      wrocili do domu.
    • Gość: pacyfista Polska nie powinna najezdzac Irak -wycofac sie! IP: 213.17.162.* 13.09.04, 10:17
      Polska uczestyniczy a najezdzie na suwerenny kraj.. gina ludzie - polscy
      podatnicy wydaja miliardy USD na pomoc dla USA i Izraela..www.panstwozla.pl
      • Gość: bart Re: Polska nie powinna najezdzac Irak -wycofac si IP: 212.180.138.* 13.09.04, 10:31
        Jasne, suwerenny kraj, nie należy wyjeżdżać w takim momencie, byłem przeciwny
        interwencji w Iraku, ale w obecnej sytuacji nie mamy wyjścia trzeba zostać i
        skończyć to co się zaczeło, a jeżeli ktoś popstępuje inaczej to jest tchórzem
        (czesi i francuzi dalej się wstydzą swojej postawy na początku II wojny
        światowej), a poza tym jak wyglądalibyśmy w oczach innych - jako niesolidny,
        niestabilny i uciekający od odpowiedzialności partner? Zobaczcie jak wyglądało
        spotkanie putina, schedera i chiraca, ci dwaj ostatni dali tyłka i nic nie
        powiedfzieli o łamaniu praw w czeczenii, jak na to patrze to sojusz z USA
        lepszym złem...
      • Gość: ZZ Re: Polska nie powinna najezdzac Irak -wycofac si IP: *.top.net.pl 13.09.04, 11:43
        Nu szto wy? Pacyfista nie widieli, a?
    • indris Tusk ZA wycofaniem się z Iraku 13.09.04, 10:32
      Tusk dostarczył (oczywiście niechcący) dobry argument ZA wycofaniem się z Iraku
      i to natychmiastowm. Są to słowa "unieważnia sens jakiegokolwiek zaangażowania
      Polski w tego typu przedsięwzięciach".
      Święte słowa ! W TEGO TYPU przedsięwzięcia jak iracka awantura Polska NIGDY nie
      powinna się angażować ! Ten bezsens był zresztą od samego początku widoczny dla
      większości Polaków.
      • danek4 Re: Tusk ZA wycofaniem się z Iraku 13.09.04, 10:56
        indris napisał:

        >Są to słowa "unieważnia sens jakiegokolwiek zaangażowania
        > Polski w tego typu przedsięwzięciach".

        Indrisie
        jak już się ma spełnić twoje marzenie, to ty zaczynasz prorokować do tyłu
        ty lepiej milcz o zaangażowaniu z sensem, bo ty niechcąco wspierasz działania
        bez sensu-tak jak teraz
        Tusk gada idiotyzmy, a ty je powielasz
        po co?
        dla utrwalenia?
        jak kiedyś PRL?polacy poszli do Iraku bo taka była potrzeba tamtej chwili
        a teraz jest potrzeba chwili aby z Iraku wyjść
        czy jak udajesz się do toalety to też analizujesz poprzednie swoje potrzeby
        udania się tam poprzednio?
        przecież wiadomo po co tam poszli
        chyba nie wierzyłeś w to co pisali w GW?
        • indris Po co tam poszli... 13.09.04, 11:11
          ...to dokładnie nie wiem. Natomiast wiem, że NIE było to coś podobnego do
          udania sie do toalety. Była to - niezależnie od rzeczywistych motywacji -
          ZBRODNIA PRZECIW POKOJOWI, w sensie definicji trybunału norymberskiego.
          I dlatego, ta akcja powinna być nie tylko "odkręcona" ale SKOMPROMITOWANA i
          OSĄDZONA. Tak, żeby właśnie zminimalizowane były szanse na jej powtórzenie.
          Oczywiście żadnej potrzeby wpakowania się w tamtą awanturę nie było.
        • Gość: koloratura Re: analizowanie potrzeb IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.09.04, 11:44
          > czy jak udajesz się do toalety to też analizujesz poprzednie swoje potrszeby
          udania się tam poprzednio?

          Taką analogię, Danku4, mogą usprawiedliwiać tylko potężne sensacje żołądkowe
          aurtora.
          • Gość: Najlepiej_zCałymPO Re: TUSK MOŻE W IRAKU POZOSTAĆ - razem z PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:24
            Naszych chłopców wycofać najszybciej, jak tylko to jest możliwe.
            A uzbroić lepiej i opancerzyć natychmiast, już dzisiaj!!!
    • danek4 Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku 13.09.04, 10:43
      to Tusk też idiota?
      następny?
      jeszcze przed wyborami się obnażył?
    • Gość: metody pokojowe. Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: 213.199.228.* 13.09.04, 10:53
      Sory ale raczej mi coś usiekło.
      Czy tusk jest w iraku , czy może ktoś z jego rodziny ??
    • Gość: ZZZ Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.w82-121.abo.wanadoo.fr 13.09.04, 10:53
      "gigantyczne kontrakty i ułatwienia wizowe" - powiedział Tusk

      A ja myslalem, ze to byla wyprawa "za nasza i wasza wolnosc" !!!
      • danek4 Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku 13.09.04, 11:00
        Gość portalu: ZZZ napisał(a):

        > "gigantyczne kontrakty i ułatwienia wizowe" - powiedział Tusk
        >
        > A ja myslalem, ze to byla wyprawa "za nasza i wasza wolnosc" !!!

        a już dzielili tort

        wyprawa była potrzebna-to nie ulega wątpliwości-dla mnie
        ale każda wyprawa powinna mieć swój koniec
        i teraz jest czas na zakończenie-to moje zdanie
        już nic dobrego z Iraku się nie wyciśnie, poza ropą oczywiście
    • indris Przypomni się to Tuskowi... 13.09.04, 11:00
      ..w kampanii prezydenckiej - gdyby w niej startował. Głosów mu to nie
      przysporzy. I bardzo dobrze.
      • Gość: Edek Co ma do zaproponowania Tusk Polakom IP: *.dip.t-dialin.net 13.09.04, 11:47
        przegrane wojny w Iraku i Afganistanie, smierc dalszych obywateli Polski w
        przestepstwach miedzynarodowych, sciagniecie terroryzmu swiatowego do Polski.
        Brawo to swietny program.
    • Gość: Bosman Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.hexen.przemysl.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 11:09
      Tusk ma rację, nie możemy teraz wycofać się z Iraku. po za tym nasi żołnierze
      to najemnicy, pojechali tam zarabiać pieniądze, tylko dużo mniejsze niż nasi
      sojusznicy. Gdyby nasi najemnicy zarabiali tyle co inni to było by trochę
      więcej ochotników i opinia publiczna by była troszkę inna. po za tym wszystkim
      ktoś kto został żołnierzem, a nie chce wypełniać misji, mógl zostać charcerzem
      i na pewno na wojnę nikt by go nie wysłał nawet gdyby tego bardzo chciał.
    • Gość: Embrion Klon Odrodzenie faszyzmu IP: *.dip.t-dialin.net 13.09.04, 11:23
      skrajnie prawicowe sily w Polsce dalej wzywaja do mordow i tortur w Iraku,
      lamania prawa miedzynarodowego, te same sily rozpetuja w kraju histeryczne
      nagonki na sasiadow Polski, szerza propagande antyrosyjska, antyniemiecka,
      antysemicka, czyz ten wrzod nazizmu ciagle musi sie odradzac? tym bardziej w
      Polsce, kraju tak dotknietego cierpieniami? nawet gdy gina Polacy, oszolom nie
      traci rezonu, tym bardziej pcha sie przed mikrofon, aby robic nazistowska kariere
      Lukaszenko z Bialorusi, to przy takim Tousku, przyjazny i opiekunczy tatus.
    • Gość: maruda Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.gdynia.mm.pl 13.09.04, 11:29


      Wyjaśnił, że chodzi o określanie strategii i wyciąganie korzyści z tego, że
      Polska jest - jak się wyraził - tak lojalnym sojusznikiem.

      ************************

      Pan Tusk, zdaje się, ma jakieś problemy natury psychicznej. Tylu bzdur w jednym
      tygodniu nawet Lepper by się nie powstydził.

      Lojalność sojusznicza, a lojalność za kasę to nie to samo. Jeżeli bierzemy kasę
      (w postaci wiz lub kontraktów), to jesteśmy najemnikami.

      Może wreszcie politycy ustalą, jaki, qrwa, jest charakter naszej obecności w
      Iraku? Sojuszniczy czy najemny?




      • Gość: Rybka Sojusznicy / Najemnicy IP: 62.225.152.* 13.09.04, 11:48
        Maruda,
        trafiles w punkt. Tusk - jak wynika z jego wywodu - sam nie wie co bredzi.
        Polska nic w Iraku nie zgubila, chetnie robila "byznesy" z Saddamem, a wojna
        wyzwolenczo-pokojowa ala Busz - to takie same brednie, ktorych nasi towarzysze
        z sld i niestety PO uczyli sie na WUML-ach.
        Nie mozna byc zawsze prostytutka dziejowa (jak mawial moj filozof) i najwazsza
        pora zakonczyc ten kretynizm z pacyfikowaniem niewinnego narodu irackiego.
        Im szybciej Polacy sie stamtad wyniosa tym lepiej dla POlski. A USA? Niech sie
        tez wyniosa, bo to jest najlepsze rozwiazanie problemu irackiego.
        • danek4 Re: Sojusznicy / Najemnicy 13.09.04, 12:00
          Gość portalu: Rybka napisał(a):

          > Im szybciej Polacy sie stamtad wyniosa tym lepiej dla POlski. A USA? Niech
          sie
          > tez wyniosa, bo to jest najlepsze rozwiazanie problemu irackiego.

          nie irackiego, ale naszego, polskiego, i amerykańskiego
          a irakijczycy ze swoimi problemami pozostaną
          ja tylko nie rozumiem dlaczego do najprostrzych spraw zawsze znajdują się
          ideolodzy aby innym mieszać w mózgach
          no
          ja rozumiem
          ideolog też z czegoś musi żyć
          ale czytać te ideologiczne bzdury?
          zapłacić, niech tam sobie chlebusia kupi, i od razu spalić
          • Gość: Rybka Re: Sojusznicy / Najemnicy IP: 62.225.152.* 13.09.04, 12:27
            jezeli ci sie danku4 w mozgu pokielbasilo, to chyba nie za sprawa tego forum.
      • Gość: koloratura Re:sojusznicy czy najemnicy? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.09.04, 11:59
        Ja Ci to, Maruda, wutłumaczę. Charakter naszej obecności jest - oficjalnie -
        sojuszniczy (gdzie konia kują, tam żaba nogę podstawia), a nieoficjalnie -
        najemny, tylko nie wypada się było do tego przyznać.
        A problem wziął się stąd, że Amerykanie to takie tumany, co to ni chusteczki
        nie potrafią czytać między wierszami i biorą wszystko dosłownie.
        • danek4 Re:sojusznicy czy najemnicy? 13.09.04, 12:04
          Gość portalu: koloratura napisał(a):

          > A problem wziął się stąd, że Amerykanie to takie tumany, co to ni chusteczki
          > nie potrafią czytać między wierszami i biorą wszystko dosłownie.

          ale ta koloraturka tłumaczy
          ty zadymiasz jak ci od pisma świętego, tylko niby współcześnie i nawiedzony
          wiedzą polityczną jesteś
    • Gość: tse-tse Skreslam Tuska z listy kandydatow na Prezydenta RP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 12:25
      mojej listy - oczywiscie.

      Tusk to bushewik - wazniejsze dlan jest
      przypodobanie sie gospodarzom Bialego Domu
      niz zycie polskich zolnierzy.

      A tych rozsadnych kandydatow na Prezydenta
      jest coraz mniej.

      • danek4 Re: Skreslam Tuska z listy kandydatow na Prezyden 13.09.04, 12:48
        ja też
        jest tam ktoś jeszcze na tej liście taki nagle zidiociały?
        • Gość: poparciaNiemieckim Re: TUSK JUŻ ZOSTAŁ SKREŚLONY, po udzieleniu .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:28
          Tusk występował przeciwko uchwale sejmowej dotyczącej roszczeń przeciwko Niemcom.
          I został skreślony jako poseł, nie tylko jako kandydat.
    • Gość: woody Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 13:52
      Jestem za dalszą obecnością naszych wojsk w Iraku .Tylko niech 4 zmianę
      utworzą: dowódca-Kwaśniewski , z-ca Szmajdziński ,plutonowi-
      Lepper,Giertych,Miller,Tusk,Oleksy;szefowa zaopatrzenia-Beger,pielęgniarki-
      Jaruga-Nowacka,Gilowska,Szymanek-Deresz,Kwaśniewska,rzecznik prasowy-
      Michnik,żołnierze-nieroby z sejmu i senatu.
      • Gość: INWAZJI_NA_IRAK Re: WIADOMO, ŻE GIERTYCH NIGDY NIE POPIERAŁ .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 18:38
    • Gość: Anek Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.ppp.get2net.dk 13.09.04, 21:10
      Tylko szczury uciekaja z tonacego statku!Bronmy przed ciemnota nasz 21 wiek-
      nie do ostatniego polskiego zolnierza,ale do ostatniego zywego popapranca rodem
      z 14go wieku!!!
      • Gość: AKI NO TO BROŃ ANEK co ty jeszcze w Danii robisz? IP: *.protonet.pl 13.09.04, 21:16
        a może masz pierdolca ? i wolisz to robić rękami innych
    • Gość: jack Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.proxy.aol.com 13.09.04, 21:20
      W sensie ostatniej wypowiedzi Busha, ze terroryzm jest nie do pokonania
      niezrozumiala wypowiedz Tuska. nasza tam obecnosc NIE MA SENSU.
      Bez watpienia PO zaplaci za swoja glupote przy wyborach.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka