Gość: LEZIM IP: 217.173.203.* 13.09.04, 10:09 TO PRZECIEŻ WIADOMO POCO O TYM MÓWIĆ NIEWCOFUJEMY Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Vasilij Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: 194.129.39.* 13.09.04, 10:14 Jasne. Madagaskar nie wypalil to moze chociaz w Iraku bedzie polska kolonia. Latwo mowic o niewycofywaniu z bezpiecznego fotela w Polsce. Donald - sam tam jedz! Poza tym chyba najwyzszy czas zeby Polacy odcieli sie od tych mordercow i wrocili do domu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacyfista Polska nie powinna najezdzac Irak -wycofac sie! IP: 213.17.162.* 13.09.04, 10:17 Polska uczestyniczy a najezdzie na suwerenny kraj.. gina ludzie - polscy podatnicy wydaja miliardy USD na pomoc dla USA i Izraela..www.panstwozla.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bart Re: Polska nie powinna najezdzac Irak -wycofac si IP: 212.180.138.* 13.09.04, 10:31 Jasne, suwerenny kraj, nie należy wyjeżdżać w takim momencie, byłem przeciwny interwencji w Iraku, ale w obecnej sytuacji nie mamy wyjścia trzeba zostać i skończyć to co się zaczeło, a jeżeli ktoś popstępuje inaczej to jest tchórzem (czesi i francuzi dalej się wstydzą swojej postawy na początku II wojny światowej), a poza tym jak wyglądalibyśmy w oczach innych - jako niesolidny, niestabilny i uciekający od odpowiedzialności partner? Zobaczcie jak wyglądało spotkanie putina, schedera i chiraca, ci dwaj ostatni dali tyłka i nic nie powiedfzieli o łamaniu praw w czeczenii, jak na to patrze to sojusz z USA lepszym złem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZ Re: Polska nie powinna najezdzac Irak -wycofac si IP: *.top.net.pl 13.09.04, 11:43 Nu szto wy? Pacyfista nie widieli, a? Odpowiedz Link Zgłoś
indris Tusk ZA wycofaniem się z Iraku 13.09.04, 10:32 Tusk dostarczył (oczywiście niechcący) dobry argument ZA wycofaniem się z Iraku i to natychmiastowm. Są to słowa "unieważnia sens jakiegokolwiek zaangażowania Polski w tego typu przedsięwzięciach". Święte słowa ! W TEGO TYPU przedsięwzięcia jak iracka awantura Polska NIGDY nie powinna się angażować ! Ten bezsens był zresztą od samego początku widoczny dla większości Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
danek4 Re: Tusk ZA wycofaniem się z Iraku 13.09.04, 10:56 indris napisał: >Są to słowa "unieważnia sens jakiegokolwiek zaangażowania > Polski w tego typu przedsięwzięciach". Indrisie jak już się ma spełnić twoje marzenie, to ty zaczynasz prorokować do tyłu ty lepiej milcz o zaangażowaniu z sensem, bo ty niechcąco wspierasz działania bez sensu-tak jak teraz Tusk gada idiotyzmy, a ty je powielasz po co? dla utrwalenia? jak kiedyś PRL?polacy poszli do Iraku bo taka była potrzeba tamtej chwili a teraz jest potrzeba chwili aby z Iraku wyjść czy jak udajesz się do toalety to też analizujesz poprzednie swoje potrzeby udania się tam poprzednio? przecież wiadomo po co tam poszli chyba nie wierzyłeś w to co pisali w GW? Odpowiedz Link Zgłoś
indris Po co tam poszli... 13.09.04, 11:11 ...to dokładnie nie wiem. Natomiast wiem, że NIE było to coś podobnego do udania sie do toalety. Była to - niezależnie od rzeczywistych motywacji - ZBRODNIA PRZECIW POKOJOWI, w sensie definicji trybunału norymberskiego. I dlatego, ta akcja powinna być nie tylko "odkręcona" ale SKOMPROMITOWANA i OSĄDZONA. Tak, żeby właśnie zminimalizowane były szanse na jej powtórzenie. Oczywiście żadnej potrzeby wpakowania się w tamtą awanturę nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koloratura Re: analizowanie potrzeb IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.09.04, 11:44 > czy jak udajesz się do toalety to też analizujesz poprzednie swoje potrszeby udania się tam poprzednio? Taką analogię, Danku4, mogą usprawiedliwiać tylko potężne sensacje żołądkowe aurtora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Najlepiej_zCałymPO Re: TUSK MOŻE W IRAKU POZOSTAĆ - razem z PO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:24 Naszych chłopców wycofać najszybciej, jak tylko to jest możliwe. A uzbroić lepiej i opancerzyć natychmiast, już dzisiaj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
danek4 Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku 13.09.04, 10:43 to Tusk też idiota? następny? jeszcze przed wyborami się obnażył? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: metody pokojowe. Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: 213.199.228.* 13.09.04, 10:53 Sory ale raczej mi coś usiekło. Czy tusk jest w iraku , czy może ktoś z jego rodziny ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ZZZ Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.w82-121.abo.wanadoo.fr 13.09.04, 10:53 "gigantyczne kontrakty i ułatwienia wizowe" - powiedział Tusk A ja myslalem, ze to byla wyprawa "za nasza i wasza wolnosc" !!! Odpowiedz Link Zgłoś
danek4 Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku 13.09.04, 11:00 Gość portalu: ZZZ napisał(a): > "gigantyczne kontrakty i ułatwienia wizowe" - powiedział Tusk > > A ja myslalem, ze to byla wyprawa "za nasza i wasza wolnosc" !!! a już dzielili tort wyprawa była potrzebna-to nie ulega wątpliwości-dla mnie ale każda wyprawa powinna mieć swój koniec i teraz jest czas na zakończenie-to moje zdanie już nic dobrego z Iraku się nie wyciśnie, poza ropą oczywiście Odpowiedz Link Zgłoś
indris Przypomni się to Tuskowi... 13.09.04, 11:00 ..w kampanii prezydenckiej - gdyby w niej startował. Głosów mu to nie przysporzy. I bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edek Co ma do zaproponowania Tusk Polakom IP: *.dip.t-dialin.net 13.09.04, 11:47 przegrane wojny w Iraku i Afganistanie, smierc dalszych obywateli Polski w przestepstwach miedzynarodowych, sciagniecie terroryzmu swiatowego do Polski. Brawo to swietny program. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bosman Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.hexen.przemysl.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.04, 11:09 Tusk ma rację, nie możemy teraz wycofać się z Iraku. po za tym nasi żołnierze to najemnicy, pojechali tam zarabiać pieniądze, tylko dużo mniejsze niż nasi sojusznicy. Gdyby nasi najemnicy zarabiali tyle co inni to było by trochę więcej ochotników i opinia publiczna by była troszkę inna. po za tym wszystkim ktoś kto został żołnierzem, a nie chce wypełniać misji, mógl zostać charcerzem i na pewno na wojnę nikt by go nie wysłał nawet gdyby tego bardzo chciał. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Embrion Klon Odrodzenie faszyzmu IP: *.dip.t-dialin.net 13.09.04, 11:23 skrajnie prawicowe sily w Polsce dalej wzywaja do mordow i tortur w Iraku, lamania prawa miedzynarodowego, te same sily rozpetuja w kraju histeryczne nagonki na sasiadow Polski, szerza propagande antyrosyjska, antyniemiecka, antysemicka, czyz ten wrzod nazizmu ciagle musi sie odradzac? tym bardziej w Polsce, kraju tak dotknietego cierpieniami? nawet gdy gina Polacy, oszolom nie traci rezonu, tym bardziej pcha sie przed mikrofon, aby robic nazistowska kariere Lukaszenko z Bialorusi, to przy takim Tousku, przyjazny i opiekunczy tatus. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maruda Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.gdynia.mm.pl 13.09.04, 11:29 Wyjaśnił, że chodzi o określanie strategii i wyciąganie korzyści z tego, że Polska jest - jak się wyraził - tak lojalnym sojusznikiem. ************************ Pan Tusk, zdaje się, ma jakieś problemy natury psychicznej. Tylu bzdur w jednym tygodniu nawet Lepper by się nie powstydził. Lojalność sojusznicza, a lojalność za kasę to nie to samo. Jeżeli bierzemy kasę (w postaci wiz lub kontraktów), to jesteśmy najemnikami. Może wreszcie politycy ustalą, jaki, qrwa, jest charakter naszej obecności w Iraku? Sojuszniczy czy najemny? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rybka Sojusznicy / Najemnicy IP: 62.225.152.* 13.09.04, 11:48 Maruda, trafiles w punkt. Tusk - jak wynika z jego wywodu - sam nie wie co bredzi. Polska nic w Iraku nie zgubila, chetnie robila "byznesy" z Saddamem, a wojna wyzwolenczo-pokojowa ala Busz - to takie same brednie, ktorych nasi towarzysze z sld i niestety PO uczyli sie na WUML-ach. Nie mozna byc zawsze prostytutka dziejowa (jak mawial moj filozof) i najwazsza pora zakonczyc ten kretynizm z pacyfikowaniem niewinnego narodu irackiego. Im szybciej Polacy sie stamtad wyniosa tym lepiej dla POlski. A USA? Niech sie tez wyniosa, bo to jest najlepsze rozwiazanie problemu irackiego. Odpowiedz Link Zgłoś
danek4 Re: Sojusznicy / Najemnicy 13.09.04, 12:00 Gość portalu: Rybka napisał(a): > Im szybciej Polacy sie stamtad wyniosa tym lepiej dla POlski. A USA? Niech sie > tez wyniosa, bo to jest najlepsze rozwiazanie problemu irackiego. nie irackiego, ale naszego, polskiego, i amerykańskiego a irakijczycy ze swoimi problemami pozostaną ja tylko nie rozumiem dlaczego do najprostrzych spraw zawsze znajdują się ideolodzy aby innym mieszać w mózgach no ja rozumiem ideolog też z czegoś musi żyć ale czytać te ideologiczne bzdury? zapłacić, niech tam sobie chlebusia kupi, i od razu spalić Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rybka Re: Sojusznicy / Najemnicy IP: 62.225.152.* 13.09.04, 12:27 jezeli ci sie danku4 w mozgu pokielbasilo, to chyba nie za sprawa tego forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koloratura Re:sojusznicy czy najemnicy? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 13.09.04, 11:59 Ja Ci to, Maruda, wutłumaczę. Charakter naszej obecności jest - oficjalnie - sojuszniczy (gdzie konia kują, tam żaba nogę podstawia), a nieoficjalnie - najemny, tylko nie wypada się było do tego przyznać. A problem wziął się stąd, że Amerykanie to takie tumany, co to ni chusteczki nie potrafią czytać między wierszami i biorą wszystko dosłownie. Odpowiedz Link Zgłoś
danek4 Re:sojusznicy czy najemnicy? 13.09.04, 12:04 Gość portalu: koloratura napisał(a): > A problem wziął się stąd, że Amerykanie to takie tumany, co to ni chusteczki > nie potrafią czytać między wierszami i biorą wszystko dosłownie. ale ta koloraturka tłumaczy ty zadymiasz jak ci od pisma świętego, tylko niby współcześnie i nawiedzony wiedzą polityczną jesteś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tse-tse Skreslam Tuska z listy kandydatow na Prezydenta RP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 12:25 mojej listy - oczywiscie. Tusk to bushewik - wazniejsze dlan jest przypodobanie sie gospodarzom Bialego Domu niz zycie polskich zolnierzy. A tych rozsadnych kandydatow na Prezydenta jest coraz mniej. Odpowiedz Link Zgłoś
danek4 Re: Skreslam Tuska z listy kandydatow na Prezyden 13.09.04, 12:48 ja też jest tam ktoś jeszcze na tej liście taki nagle zidiociały? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poparciaNiemieckim Re: TUSK JUŻ ZOSTAŁ SKREŚLONY, po udzieleniu .. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 13:28 Tusk występował przeciwko uchwale sejmowej dotyczącej roszczeń przeciwko Niemcom. I został skreślony jako poseł, nie tylko jako kandydat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woody Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.09.04, 13:52 Jestem za dalszą obecnością naszych wojsk w Iraku .Tylko niech 4 zmianę utworzą: dowódca-Kwaśniewski , z-ca Szmajdziński ,plutonowi- Lepper,Giertych,Miller,Tusk,Oleksy;szefowa zaopatrzenia-Beger,pielęgniarki- Jaruga-Nowacka,Gilowska,Szymanek-Deresz,Kwaśniewska,rzecznik prasowy- Michnik,żołnierze-nieroby z sejmu i senatu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: INWAZJI_NA_IRAK Re: WIADOMO, ŻE GIERTYCH NIGDY NIE POPIERAŁ .... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.04, 18:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anek Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.ppp.get2net.dk 13.09.04, 21:10 Tylko szczury uciekaja z tonacego statku!Bronmy przed ciemnota nasz 21 wiek- nie do ostatniego polskiego zolnierza,ale do ostatniego zywego popapranca rodem z 14go wieku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AKI NO TO BROŃ ANEK co ty jeszcze w Danii robisz? IP: *.protonet.pl 13.09.04, 21:16 a może masz pierdolca ? i wolisz to robić rękami innych Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: Tusk: nie wycofujmy się z Iraku IP: *.proxy.aol.com 13.09.04, 21:20 W sensie ostatniej wypowiedzi Busha, ze terroryzm jest nie do pokonania niezrozumiala wypowiedz Tuska. nasza tam obecnosc NIE MA SENSU. Bez watpienia PO zaplaci za swoja glupote przy wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś