08.10.16, 11:05
to Francuzi zerwali kontrak...
Mozna sie bylo tego spodziewac.
Co za palant !?
Obserwuj wątek
    • zapijaczony_ryj Re: Blaszczak 08.10.16, 11:34
      stara PiSdacka metoda -odwracania kota ogonem
    • wilk_z_wolfow Re: Blaszczak 08.10.16, 11:58
      kosel_maruvi napisał:

      > to Francuzi zerwali kontrak...
      > Mozna sie bylo tego spodziewac.
      > Co za palant !?

      Pan minister Błaszczak informuje w ten dziwny
      sposób , że budżet jest dziurawy i nie ma kasy.
      Obietnice kosztują : pincset plus, mieszkanie plus, Episkopat plus plus , górnictwo plus,
      Spółki Skarbu Państwa , czyli Misiewicz plus, plus i plus .
    • pies_na_czarnych Re: Blaszczak 08.10.16, 12:22
      Macierewicz: Airbus Helicopters nie spełnił rządowych propozycji dot. offsetu

      Ruskie blisko granic, a Amerykancow nadal nie ma i chyba nie bedzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka