Dodaj do ulubionych

A kiedy Jaki ponownie wstąpił do PiSu?

10.03.19, 18:39
Przecież rzucił legitymacją, a nic nie słychać by ją podniósł, z jego opowieści wynika że to partia go postawiła na kandydata z Opola do Kielc. To jak Jaki rzucił czy nie rzucił?
Obserwuj wątek
    • j-k lepiej uwazaj. 10.03.19, 18:42
      bo jako vice-minister nadzoruje wieziennictwo

      to od niego zalezy - co dostaniesz na obiad.
    • no-popis Jeden 10.03.19, 18:43
      czandra1 napisał:

      > Przecież rzucił legitymacją, a nic nie słychać by ją podniósł, z jego opowieści
      > wynika że to partia go postawiła na kandydata z Opola do Kielc. To jak Jaki rz
      > ucił czy nie rzucił?
      1
      • wsk175 Się płatna trzoda forumowa rozszczekała 10.03.19, 19:16
        zamiast siedzieć cicho.....
        • j-k cicho - to ma siedziec GW 10.03.19, 19:26
          bo nakladzik ciagle spada...
          (patrz tabela.)
          pl.wikipedia.org/wiki/Gazeta_Wyborcza
    • zzapijaczony_ryj To taki PiS na wodę fotomontaż. 10.03.19, 19:41
      czandra1 napisał:

      > Przecież rzucił legitymacją, a nic nie słychać by ją podniósł, z jego opowieści
      > wynika że to partia go postawiła na kandydata z Opola do Kielc. To jak Jaki rz
      > ucił czy nie rzucił?
      >
      >
      On tylko na czas wyborów wypiął z klapy plakietkę PiS.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka