22.01.20, 22:47
Dziś w Poranku TOK FM P. Jacka Żakowskiego była mowa o tym, że przyszły rząd, ten który przyjdzie po PISie, nie będzie starał się rozliczać jego przestępstw. Wiadomo, żeby w przyszłości i jego nikt nie rozliczył. Żeby darować Szydłu nieopublikowanie wyroku TK, bo Szydło mogło nie wiedzieć, że to obowiązek rządu, jakiś prawnik nawet to powiedział. itd., itp. Znaczy, jak nie będzie stosownego wyroku TK, Szydło może nie wiedzieć, że miejsce ryby jest w wodzie, a Mariusza K. w pudle. A jak taki wyrok będzie, Szydło może go nie wydrukować (tylko tego, wszystkie "normalne" drukuje). I nie będzie tak, że po nocy dzień, a po PISie ruiny i zgliszcza (w miejsce Polski).

I było o jeszcze o tym, że powinniśmy się z tym wszystkim pogodzić. Schetyna już latem ubiegłego roku zapowiadał politykę wybaczenia i pojednania.

To właściwie wszystko.
Dodam tylko, nie zagłosuję na polityka ani żadną partię, jeśli w sposób wiarygodny i jednoznaczny nie oświadczy, że będzie bezlitośnie ścigać przestępców PIS.

I że nie wiem, jak się tu pozycjonuje MKB, ale taki oszust Biedroń po obietnicach na temat złożenia mandatu może się starać już tylko o karierę w PISie. Wyparowywanie artykułów o Biedroniu w Polityczku to owszem, pozycjonuje Biedronia i Co., pozycjonuje tak jak bolszewików Stalina niegdyś i postbolszewików PISu dziś.


https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_y016iMF6PO6t71xI5KE7Rw0GUguv8cMp.jpg


--
Najpierw będą Polską władali komuniści, a później szubrawcy i świnie - Stefan Ossowiecki
Sztandar PiS dumnie powiewa - Końcówka Alfabetu
Im bliżej polexit'u tym plepiej dla nas - piter125k, PIS
Obserwuj wątek
  • x2468 Re: Skandal 23.01.20, 00:08
   Dlatego twierdze ze politycy sa gorsi od badytow, tych ostatnich sie zamyka, politycy czynia wieksze szkody i uchodzi im to na sucho.

   --
   Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
   • adria231 Re: Skandal 23.01.20, 06:18
    Skandalem jest to, że już nie dziwi nas, że matołuszek kłamie, że du.a stał się bemyśłnym pisakiem, że służby nie tylko nie działają, ale w swoich kadrach mają przestępców. Nie dziwi nas nepotyzm na wszystkich szczeblach władzy.
    Nie dziwi nas to, bo przestaliśmy być wrażliwi na kłamstwa, złodziejstwo, bezprawie i ogólna niesprawiedliwość. Zostaliśmy zdemoralizowani przez to, czego jesteśmy świadkami codziennie. Pisiarnia nas zdemoralizowała swoimi niemoralnymi zachowaniami. Czyż oni nie wiedzą, że w ich świętej księdze jest paragraf o demoralizacji, czyli zgorszeniu?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka