Dodaj do ulubionych

Duda jakiś program ma?

16.02.20, 06:04
Na spedzie pisich padły wielkie sliwa, a to o żonie Dudowej, ze ją ma, a to o córce, że ją ma, ale to że jakiś program to nikt nie wspomniał, bo takowy nie istnieje, po prostu nie ma i co mu zrobicie, pewnie bedzie tak jak w poprzedniej kampani zapoda kłamstwa, a pisie członki będą wyć z zachwytu.

--
Błogosławieni, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.
Obserwuj wątek
      • lechutek1961 Re: A czy oPOzycja jakiś program ma? 16.02.20, 16:55
        j-k napisał:

> poza ogolnymi haslami - "szanujmy sie wszyscy i nasze Panstwo"
        >
        > ida szczytna - tylko to za malo - by wygrac wybory.

Trudno nazwać to programem ale jakieś wyborcze postulaty zgłaszają. Jak wygra Kidawa to będą trawę malować na zielono ( jak w PRL) i niebo musi być niebieskie. W zimie ma być śnieg a w lecie słońce. Te dwa ostatnie to moja POdpowiedz dla sztabu Kidawy bo osobiście jeszcze o tym nie słyszałem z jej ust tego typu propozycji.
    • qinto Re: Duda jakiś program ma? 16.02.20, 06:11
      Hrabia Skrzyński zapytał Piłsudskiego: - Panie marszałku, jaki program partii? - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio - odpowiedział marszałek

--
      Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
      • j-k a ta nie z Plonska jakiś program ma? 16.02.20, 06:24
        qinto napisał:
        > Hrabia Skrzyński zapytał Piłsudskiego: - Panie marszałku, jaki program partii?
        > - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio - odpowied
        > ział marszałek

znam Marszalka lepsze powiedzenie: - "Konstytuta = Prostytuta"

*dla Mlodzi forumowej:
        Marszalek mial na mysli Konstytucje 1921
        i dlatego zastapil ja wlasna w roku 1935.

- obalajac system parlamentarny i wprowadzajac system Prezydencki
        • qinto Re: a ta nie z Plonska jakiś program ma? 16.02.20, 06:41
          j-k napisał:

*dla Mlodzi forumowej:
          Marszalek mial na mysli Konstytucje 1921
          i dlatego zastapil ja wlasna w roku 1935.

- obalajac system parlamentarny i wprowadzajac system Prezydencki

Jestem za systemem kanclerskim albo prezydenckim. Do tego jednak trzeba zmiany w konstytucji, do tego trzeba mieć zdecydowaną większość. Łopozycji podoba się system parlamentarny, który jest dokładnie taki jak mówił Piłsudski w 1928 roku.

Każdy z posłów ma prawo wrzeszczeć, krzyczeć, ma prawo rzucać obelgi, ma prawo oszczercze pisać interpelacje, dotykające honoru innych, ma prawo i przywilej zachowywać się jak świnia i łajdak, natomiast ci, co tak ciężko pracują, jak to jest z ministrami, pobierając za szaloną pracę jakieś głupie grosze, muszą zewnętrznie okazywać nadzwyczajny dla tej sali szacunek. (...) Stwierdzam stanowczo, że tych piekielnych nudów, które z sali sejmowej wieją, nie mógłbym wytrzymać nawet pół godziny.
          Józef Piłsudski, 1928 r

--
          Woda wściekle bije w wał, a wał stoi tak, jak stał.
      • x2468 Re: Duda jakiś program ma? 17.02.20, 10:08
        Wtedy powolal NIK na czele ktorego postawil Juzefa Hirserbergra, bezpartyjnego Zyda. Bezpartyjnego poniewaz wiedzial ze najwieksi zlodzieje dzialaja w partiach. Zyda poniewaz uwazal ze oni sa bardziej godni zaufania od polskich katolikow.

--
        Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.
    • tia666 Re: Duda jakiś program ma? 16.02.20, 07:42
      na cholere mu program, jest zaprogramowany na podpisywanie a pajacowanie to juz na spontan

--
      Polityk nie czuje się ksenofobem, jako dowód przedstawia swoją niedawną wizytę w Hiszpanii.
    • paskudzbagien Będzie podejmował decyzje po konsultacji z prezes 16.02.20, 14:46
      sem i podpisywał to co tamten mu każe, ponadto będzie darł mordę, jak by nie wiedział, ze ma mikrofon,.
      Ponadto będzie robił głupie miny a,la Mussolini, no i oczywiście klęczał przy kazdej okazji!

--
      W przyszłym roku mamy pewnego Oskara w kategorii Wiocha:
      www.onet.pl/film/onetfilm/zenek-uroczysta-premiera-kto-pojawil-sie-na-czerwonym-dywanie/n535d0q,681c1dfa
    • snajper55 Ma 16.02.20, 16:48
      Podpisywać co mu pisi podsuną.

PAD IS BAD.

W dudowym angielskim to się nawet rymuje.

S.
      --
      Symetryści uważają, że winę za gwałt ponoszą symetrycznie obie strony.
      • taniarada Re: Ma 16.02.20, 17:07
        snajper55 napisał:

> Podpisywać co mu pisi podsuną.
        >
        > PAD IS BAD.
        >
        > W dudowym angielskim to się nawet rymuje.
        >
        > S.
        Co taki zdziwiony ? Prezydent jest od tego by podpisywać ustawy.Reszta w tym Kidawa-Błońska myśl że jak wygra to zmieni świat .Co prezydent może. Pesymista to człowiek,
        Który z dwojga złego wybiera obydwa.
        - Dorothy Parker
    • taniarada Re: Duda jakiś program ma? 16.02.20, 17:03
      Wicie ,rozumicie . Na karcie do głosowania będzie kilka nazwisk, tak jak było do senatu. Bardzo łatwo można dopisać dodatkowy krzyżyk, żeby głos na AD był nieważny. PiS musi mieć człowieka w każdej komisji, podkreślam w każdej.Patrzeć na łapy .Totalni uczciwością tych wyborów nie wygrają. Być wolnym to móc nie kłamać.
      - Albert Camus
    • peace2u Re: Duda jakiś program ma? 16.02.20, 18:01
      Od 2015 prawie wszystkie obietnice spelnil wiec duzo do obiecywania nie ma.
      Mnie osobiscie najbardziej spodobal sie powrot do wieku emerytalnego 65 bo to co uczynilo PO z 67 to bylo swinstwo do kwadratu.
    • inocom Prezydent to władza wykonawcza :) 16.02.20, 21:23
      Od programów jest władza ustawodawcza.

--
      Szerszeń może mieć około 4,5 cm długości, 7,5-centymetrową rozpiętość skrzydeł i 6-centymetrowe żądło. W jednym gnieździe mogą żyć nawet tysiące owadów. Żądła wstrzykują toksyny, które prowadzą do wstrząsu anafilaktycznego, ciężkiego stanu nagłego, który charakteryzuje się szybkim obniżeniem ciśnienia tętniczego, stanowiąc realne zagrożenie dla życia.
      • boblebowsky Re: Prezydent to władza wykonawcza :) 16.02.20, 21:55
        inocom napisał:

> Od programów jest władza ustawodawcza.
        >
        >

No to ja już przestaję rozumieć. O jakim programie w takim razie mówi Duda i jego sztab? Albo inaczej, w jakim celu te banialuki opowiadają?

--
        Jestem dumnym przedstawicielem "warszawskiej hołoty".
        • inocom Re: Prezydent to władza wykonawcza :) 16.02.20, 22:19
          boblebowsky napisał:

> inocom napisał:
          >
          > > Od programów jest władza ustawodawcza.
          > >
          > >
          >
          > No to ja już przestaję rozumieć. O jakim programie w takim razie mówi Duda i je
          > go sztab? Albo inaczej, w jakim celu te banialuki opowiadają?

Takim jaki uchwali Sejm.
          Duda czy inny prezydent ma tylko INICJATYWĘ ustawodawczą, podobnie jak rząd, ale o wszystkim decyduje Sejm.

Wątpię, by Sejm zajął się zobaczeniem Słońca, czy zieloną trawą Kidawy-Błońskiej.

--
          "Rekordzistką pod względem liczby urodzonych dzieci jest rosyjska chłopka, Fiodorowa Wasiljewa, która w latach 1725 – 1765 urodziła 69 żywych dzieci. Była ona w ciąży 27 razy i wszystkie były mnogie. 16 razy urodziła bliźniaki, siedem razy trojaczki, czworaczki natomiast cztery razy. Ze wszystkich dzieci, dwójka zmarła"
          • boblebowsky Re: Prezydent to władza wykonawcza :) 16.02.20, 22:23
            inocom napisał:

> boblebowsky napisał:
            >
            > > inocom napisał:
            > >
            > > > Od programów jest władza ustawodawcza.
            > > >
            > > >
            > >
            > > No to ja już przestaję rozumieć. O jakim programie w takim razie mówi Dud
            > a i je
            > > go sztab? Albo inaczej, w jakim celu te banialuki opowiadają?
            >
            > Takim jaki uchwali Sejm.
            > Duda czy inny prezydent ma tylko INICJATYWĘ ustawodawczą, podobnie jak rząd, al
            > e o wszystkim decyduje Sejm.
            >
            > Wątpię, by Sejm zajął się zobaczeniem Słońca, czy zieloną trawą Kidawy-Błońskie
            > j.
            >

No właśnie nie, pisowe w kółko trąbią o programie Dudy.

--
            • inocom Bo to lepsze od programu MKB 16.02.20, 22:45
              boblebowsky napisał:

> inocom napisał:
              >
              > > boblebowsky napisał:
              > >
              > > > inocom napisał:
              > > >
              > > > > Od programów jest władza ustawodawcza.
              > > > >
              > > > >
              > > >
              > > > No to ja już przestaję rozumieć. O jakim programie w takim razie mó
              > wi Dud
              > > a i je
              > > > go sztab? Albo inaczej, w jakim celu te banialuki opowiadają?
              > >
              > > Takim jaki uchwali Sejm.
              > > Duda czy inny prezydent ma tylko INICJATYWĘ ustawodawczą, podobnie jak rz
              > ąd, al
              > > e o wszystkim decyduje Sejm.
              > >
              > > Wątpię, by Sejm zajął się zobaczeniem Słońca, czy zieloną trawą Kidawy-Bł
              > ońskie
              > > j.
              > >
              >
              > No właśnie nie, pisowe w kółko trąbią o programie Dudy.

Emerytura po 40 latach pracy (podebrane SLD - ciekawe jak będzie głosować lewica :) ma sens, tępi patologię, bo te 40 lat trzeba przepracować.

Zielona trawa MKB, czy móc zobaczyć Słońce to czym są?

--
              https://img2.demotywatoryfb.pl//uploads/201911/1574349997_795yxh_600.jpg
              • boblebowsky Re: Bo to lepsze od programu MKB 16.02.20, 23:08
                inocom napisał:

> > > j.
                > > >
                > >
                > > No właśnie nie, pisowe w kółko trąbią o programie Dudy.
                >
                > Emerytura po 40 latach pracy (podebrane SLD - ciekawe jak będzie głosować lewic
                > a :) ma sens, tępi patologię, bo te 40 lat trzeba przepracować.
                >
                > Zielona trawa MKB, czy móc zobaczyć Słońce to czym są?

Ja zupie a ty o dupie. I w dodatku z doopy jakiegoś Najsztuba wklejasz. Pite było, czy tak już w standardzie masz?

--
                • inocom Re: Bo to lepsze od programu MKB 17.02.20, 00:06
                  boblebowsky napisał:

> inocom napisał:
                  >
                  >
                  > > > > j.
                  > > > >
                  > > >
                  > > > No właśnie nie, pisowe w kółko trąbią o programie Dudy.
                  > >
                  > > Emerytura po 40 latach pracy (podebrane SLD - ciekawe jak będzie głosować
                  > lewic
                  > > a :) ma sens, tępi patologię, bo te 40 lat trzeba przepracować.
                  > >
                  > > Zielona trawa MKB, czy móc zobaczyć Słońce to czym są?
                  >
                  >
                  > Ja zupie a ty o dupie.

Warto poznać kontrprogram :)

I w dodatku z doopy jakiegoś Najsztuba wklejasz.

Jest moją stopką. Genialny demotywator.

--
                  https://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201911/1574347286_v8br3e_600.jpg
                • sverir Re: Bo to lepsze od programu MKB 17.02.20, 10:43
                  "Ja zupie a ty o dupie. I w dodatku z doopy jakiegoś Najsztuba wklejasz. Pite było, czy tak już w standardzie masz?"

W standardzie tak ma. Zwarł szyki wraz z innymi pelikanami, bo czytelnicy jego ulubionej Robotniczej nie dają zwycięstwa Dudzie na Dolnym Śląsku (przynajmniej na razie).
                  • inocom Re: Bo to lepsze od programu MKB 17.02.20, 10:53
                    sverir napisał:

> "Ja zupie a ty o dupie. I w dodatku z doopy jakiegoś Najsztuba wklejasz. Pite b
                    > yło, czy tak już w standardzie masz?"
                    >
                    > W standardzie tak ma. Zwarł szyki wraz z innymi pelikanami, bo czytelnicy jego
                    > ulubionej Robotniczej nie dają zwycięstwa Dudzie na Dolnym Śląsku (przynajmniej
                    > na razie).

A kogo mam czytać - Przemka Gałeckiego?

twitter.com/przemekgalecki/
                    Kiedyś dziennikarza Radia Wrocław.
                    Gałecki nawet się nie zająknął, że dwa media Radio Wrocław i Gazeta Wrocławska pisały o publicznym nazwaniu przez urzędnika podwładnej "kretynką".

Poniżej masz plany MKB

"Jarosław Kaczyński nie dba o Europę i świat. Dba tylko o Polskę".
                    "Polska powinna funkcjonować jak normalny, przyjazny kraj. Powinny być rzeki, zieleń, powinniśmy móc zobaczyć słońce"
                    Małgorzata Kidawa-Błońska, typowana na Prezydenta Polski przez totalnych.
                    • x2468 Re: Bo to lepsze od programu MKB 17.02.20, 15:57
                      Skoro ten Duda nic nie moze, to dlaczego cokolwiek obiecuje? Potraficie pisiurki wytlumaczyc co kieruje tym czlowieczkiem?

--
                      Zagłosowałeś na pis, wybrałeś Simona z Banasiem i ich patronem ułaskawionym przedwcześnie Kamińskim.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka