Dodaj do ulubionych

Duda ..w dwóch osobach, cud???

18.06.20, 13:54
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,26044067,zapytali-kancelarie-o-ideologie-lgbt-odpowiedzi-nie-bedzie.html#s=BoxOpMT //
Obserwuj wątek
    • j-k I mieli calkowita racje. 18.06.20, 14:31
      obietnice przedwyborcze nie maja mocy zadnej prawnej i obiecac kandydat na Prezydenta moze co chce
      - nawet jak jest urzedujacym Prezydentem.

a jak Pismaki chca miec opinie o tej wypowiedzi dDudy - to niech sie zglosza, nieuki, do Komtetu wyborczego. Dudy,

a nie do kancelarii Prezydenta.
      • taniarada Wytłumacz mi dlaczego? 18.06.20, 21:03
        sverir napisał:

> Właściwie słusznie - Duda wypowiadał się jako kandydat i nie powinien korzystać
        > w prywatnej kampanii z publicznych środków. Szkoda tylko, że w innych przypadk
        > ach jego kancelaria uważa inaczej.
        >
        Bo to nieetyczne ? Musiał by zrezygnować też z ochrony BOR ,czy SOPu. Robił tak Kwaśniewski ,także Komorowski W kampanii prezydenta Komorowskiego od początku funkcjonowały dwa sztaby: jeden w Pałacu i drugi kierowany przez posła PO Roberta Tyszkiewicza. Takie miał fory.Nie masz bidoku z kim porozmawiać .Większości to hejterzy .Nie ma Lecha .Skutecznie go pan S wygonił .Być może umarł.Z tego forum zrobiło się szambo.Nie ma z kim tu pogadać.Fajni ludzie uciekli .FK to gnój.Trzymaj się zdrowo.
        • qinto Re: Wytłumacz mi dlaczego? 18.06.20, 21:14
          taniarada napisał(a):

> sverir napisał:
          >
          > > Właściwie słusznie - Duda wypowiadał się jako kandydat i nie powinien kor
          > zystać
          > > w prywatnej kampanii z publicznych środków. Szkoda tylko, że w innych pr
          > zypadk
          > > ach jego kancelaria uważa inaczej.
          > >
          > Bo to nieetyczne ? Musiał by zrezygnować też z ochrony BOR ,czy SOPu. Robił tak
          > Kwaśniewski ,także Komorowski W kampanii prezydenta Komorowskiego od początku
          > funkcjonowały dwa sztaby: jeden w Pałacu i drugi kierowany przez posła PO Robe
          > rta Tyszkiewicza. Takie miał fory.Nie masz bidoku z kim porozmawiać .Większości
          > to hejterzy .Nie ma Lecha .Skutecznie go pan S wygonił .Być może umarł.Z tego
          > forum zrobiło się szambo.Nie ma z kim tu pogadać.Fajni ludzie uciekli .FK to gn
          > ój.Trzymaj się zdrowo.

Po co dyskutujesz z facetem, który prócz wklejania linku, nie ma nic do powiedzenia?
          To pustak.....
            • qinto Re: Wytłumacz mi dlaczego? 19.06.20, 10:13
              sverir napisał:

> " Po co dyskutujesz z facetem, który prócz wklejania linku, nie ma nic do powie
              > dzenia?"
              >
              > A jaki ja link wkleiłem, kolego qinto?
              >

To nie było do Ciebie, tylko do założyciela wątku.
              • sverir Re: Wytłumacz mi dlaczego? 19.06.20, 10:29
                taniarada Wytłumacz mi dlaczego? 18.06.20, 21:03
                sverir napisał:

> Właściwie słusznie - Duda wypowiadał się jako kandydat i nie powinien korzystać
                > w prywatnej kampanii z publicznych środków. Szkoda tylko, że w innych przypadk
                > ach jego kancelaria uważa inaczej.
                >
                Bo to nieetyczne ? Musiał by zrezygnować też z ochrony BOR ,czy SOPu. Robił tak Kwaśniewski ,także Komorowski W kampanii prezydenta Komorowskiego od początku funkcjonowały dwa sztaby: jeden w Pałacu i drugi kierowany przez posła PO Roberta Tyszkiewicza. Takie miał fory.Nie masz bidoku z kim porozmawiać .Większości to hejterzy .Nie ma Lecha .Skutecznie go pan S wygonił .Być może umarł.Z tego forum zrobiło się szambo.Nie ma z kim tu pogadać.Fajni ludzie uciekli .FK to gnój.Trzymaj się zdrowo.

Ja tu widzę komentarz do mnie.
              • taniarada Re: Wytłumacz mi dlaczego? 19.06.20, 10:33
                qinto napisał:

> sverir napisał:
                >
                > > " Po co dyskutujesz z facetem, który prócz wklejania linku, nie ma nic do
                > powie
                > > dzenia?"
                > >
                > > A jaki ja link wkleiłem, kolego qinto?
                > >
                >
                >
                > To nie było do Ciebie, tylko do założyciela wątku.
                > Więcej precyzji .Wiesz jakie ja ma zdanie do kolegi lumpiora i dlaczego on mnie nienawidzi.Z wzajemnością .Zresztą piszemy sobie czasami na innych forach.Tylko nie na Forum Religia ,gdzie obywatel S skutecznie mnie wykluczył.Oczywiście bez żalu .To nie znaczy że nie mogą z nikim pogadać.
                • qinto Re: Wytłumacz mi dlaczego? 19.06.20, 10:41
                  taniarada napisał(a):

> qinto napisał:
                  >
                  > > sverir napisał:
                  > >
                  > > > " Po co dyskutujesz z facetem, który prócz wklejania linku, nie ma
                  > nic do
                  > > powie
                  > > > dzenia?"
                  > > >
                  > > > A jaki ja link wkleiłem, kolego qinto?
                  > > >
                  > >
                  > >
                  > > To nie było do Ciebie, tylko do założyciela wątku.
                  > > Więcej precyzji .Wiesz jakie ja ma zdanie do kolegi lumpiora i dlaczego o
                  > n mnie nienawidzi.Z wzajemnością .Zresztą piszemy sobie czasami na innych forac
                  > h.Tylko nie na Forum Religia ,gdzie obywatel S skutecznie mnie wykluczył.Oczywi
                  > ście bez żalu .To nie znaczy że nie mogą z nikim pogadać.

Masz rację, niepotrzebnie się odezwałem.
                  To dziwne, że jako ateista nie mam szacunku do takich ateistów jak założyciel tego wątku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka