Dodaj do ulubionych

Pierwsze prawo Wosia

14.04.21, 07:46
Jeśli prokuratura prowadzi śledztwo od dwóch lat i trzech miesięcy i nie jest w stanie sformułować aktu oskarżenia, to trzeba zreformować.... sądy, których nie udało się zreformować od pięciu i pół roku.
Obserwuj wątek
  • witek.bis Re: Pierwsze prawo Wosia 14.04.21, 07:50
   Minister Woś był wczoraj bardzo zajęty i nie miał czasu oglądać komunistycznego prokuratora stanu wojennego przesłuchującego rzecznika praw obywatelskich. W związku z powyższym nie wyrobił sobie zdania na ten temat.
   • sverir Re: Pierwsze prawo Wosia 14.04.21, 09:17
    "Minister Woś był wczoraj bardzo zajęty i nie miał czasu oglądać komunistycznego prokuratora stanu wojennego przesłuchującego rzecznika praw obywatelskich. W związku z powyższym nie wyrobił sobie zdania na ten temat."

    Uwzględniając politykę propagandową partii, minister Woś prawdopodobnie dostrzegł, jak żenująca była to sytuacja. Gdyby bowiem tego nie zauważył, to brak czasu nie przeszkodziłby mu w obronie prokuratora stanu wojennego przesłuchującego obrońcę demokracji.
  • witek.bis Re: Pierwsze prawo Wosia 14.04.21, 08:49
   Dzisiaj, w ramach Narodowego Programu Sczepień, sczepią się ze sobą wiceminister Jabłoński i wiceminister Woś.

   Proszę więc obudzić pana ministra Jabłońskiego, żeby chłopina nie wstydził się całymi latami, że przespał atak kolegi Wosia niczym Kaczyński stan wojenny.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka