Dodaj do ulubionych

Pis nas przygotowuje

23.07.21, 09:44
Do roku 2040 czeka nas upadek cywilizacji, wg naukowców z MIT i Klubu Rzymskiego, a pis już na nas trenuje ten upadek, tak że gdy cywilizacja upadnie, to my już dawno będziemy upadnięci, i możemy odbudować nową cywilizację pod światłym przewodem pszenno-buraczanego Czarnka.
Obserwuj wątek
      • met_ol Re: Pis nas przygotowuje 23.07.21, 10:55
        Większych kłamstw jak pinokio - to nie da się zrobić.
        Ale jesteś zindoktrynowany przez tivipi - to wszyscy wiemy: ".......Zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy mogą uważać, że przekaz razi ludzi inteligentnych, bo tak odbieram te sformułowania. Ale trzeba wiedzieć, że ten przekaz winien trafić do wszystkich, do możliwie jak najszerszej ilości Polaków......"
        Chyba nie muszę tumaczyć do jakiej grupy się zaliczasz - wszak wasz guru tak was sklasyfikował.
        • 141288bs Re: Pis nas przygotowuje 23.07.21, 11:34
          met_ol napisał(a):

> Większych kłamstw jak pinokio - to nie da się zrobić.
          > Ale jesteś zindoktrynowany przez tivipi - to wszyscy wiemy: ".......Zdaję sobie
          > sprawę z tego, że niektórzy mogą uważać, że przekaz razi ludzi inteligentnych,
          > bo tak odbieram te sformułowania. Ale trzeba wiedzieć, że ten przekaz winien t
          > rafić do wszystkich, do możliwie jak najszerszej ilości Polaków......"
          > Chyba nie muszę tumaczyć do jakiej grupy się zaliczasz - wszak wasz guru tak wa
          > s sklasyfikował.

- typowe myślenie wielkomiejskiego prymitywa
          • met_ol Re: Pis nas przygotowuje 23.07.21, 12:46
            Realnie patrzę na świat, w przeciwieństwie do ciebie - który jak już podałem zaliczasz się do klasy tivipi. Jesteś chyba z jakiejś dżungli, bo nawet na wsiach już inaczej patrzą niż myślisz.
            • 141288bs Re: Pis nas przygotowuje 23.07.21, 14:22
              met_ol napisał(a):

> Realnie patrzę na świat, w przeciwieństwie do ciebie - który jak już podałem za
              > liczasz się do klasy tivipi. Jesteś chyba z jakiejś dżungli, bo nawet na wsiach
              > już inaczej patrzą niż myślisz.

- ewidentny blokowiskowy menel jesteś, łykasz jak bocian żabę tuskowe prymitywy, a twoje pojęcie o mieszkańcach wsi jest na poziomie menela z denaturatem w ręku...przejdż śię na wieś i porównaj swoją blokowiskową melinę z wiejskimi luksusami życia
              • met_ol Re: Pis nas przygotowuje 23.07.21, 15:57
                Widzisz dupku - pochodzę ze wsi (nie z WSI) i tym się szczycę. Wykształcenie i obecną pozycję zdobyłem własnym uporem i NIKT mi nie pomagał. Jeżeli tylko czas pozwala zawsze jadę na wieś, tym bardziej, że RODZINA moja tam będąca ma gospodarstwo i najlepszym urlopem jest PRACA tam, obojętnie czy przy żniwach, czy przy siewach. Owszem - nie są to częste wyjazdy - gdyż jestem od NICH 1500 km. Jak masz blokowiskową melinę z denaturatem - cóż - mogę ci tylko współczuć.
                • 141288bs Re: Pis nas przygotowuje 23.07.21, 20:02
                  Nie usprawiedliwiaj śię menelu z sinym nochem. - Twój poprzedni wątek klasyfikuje cię do grona wielbicieli tuskowej "inteligencji," nie przebierającej w podłościach i prostackiej narracji.
                  Śmiesznie to pobrzmiewa z tymi kilometrami na żniwa.
                  Daj spokój prostaczku z tym pisaniem...,gubisz śię.
                  • met_ol Re: Pis nas przygotowuje 23.07.21, 20:05
                    Dałeś tylko dowód swojej wyobraźni. Nie pojęte jest dla ciebie, że można pracować w innych krajach - cóż oglądaj dalej tivipi. Idź na śmietnik - może znajdziesz jakieś zlewki piwa.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka