Dodaj do ulubionych

Święta już za pasem

01.08.22, 15:22
Święta już za pasem. Najwyższy czas aby zacząć do nich przygotowania.

Kabaret Neo-Nówka ostro pojechał po rządzie w Polsacie. "Nie możemy udawać, że nic się nie dzieje" kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,28745733,kabaret-neo-nowka-ostro-pojechal-po-rzadzie-w-polsacie-nie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta&fbclid=IwAR1KSgewjBdVWACdNe1jKaa3migL-6_9B0sx-jQJ1HaAUYctgwekKVOaQBM

Obserwuj wątek
    • motocyklista175 Re: Święta już za pasem 01.08.22, 21:12
      Raczej 'pojechał' po pewnym elektoracie.
      • szwampuch58 Re: Święta już za pasem 01.08.22, 21:32
        Kapitalnie do tego,dlatego tak siEm oskarzaja,nic nie boli jak prawda
    • oby.watel Re: Święta już za pasem 01.08.22, 22:04
      Ciekawie zaktualizowali swój stary skecz. Wtedy nie zrobił takiej furory, a szkoda.
      • wsk175 Re: Święta już za pasem 02.08.22, 10:13
        Świetnie pokazany archetyp pisowca.
        Zero kumacji, za to wielka wiara w pis.
        • oby.watel Re: Święta już za pasem 02.08.22, 12:39
          wsk175 napisał:

> Świetnie pokazany archetyp pisowca.
          > Zero kumacji, za to wielka wiara w pis.

PO-wca nie dostrzegłeś? Różnica w klasie, ale nie w mentalności. Dla jednych przytyki do wielkości Kaczyńskiego śmieszne, żarty z Tfu-ska niedopuszczalne, dla innych odwrotnie. Doskonale oddaje to reakcja sali.
          • wsk175 Re: Święta już za pasem 02.08.22, 20:03
            Oglądałeś ? Czy tylko czytałeś pisie recenzje?
            Zero kumacji.....
            • oby.watel Re: Święta już za pasem 02.08.22, 20:08
              wsk175 napisał:

> Oglądałeś ? Czy tylko czytałeś pisie recenzje?
              > Zero kumacji.....

Oglądałem. Potrafisz jakoś uprawdopodobnić zarzut dotyczący kumacji? A może w ogóle nie spostrzegłeś, że po przeciwnej stronie stołu siedział zwolennik PO?
              • motocyklista175 Re: Święta już za pasem 02.08.22, 23:28
                Po przeciwnej stronie stołu siedział atypisowiec, ale niekoniecznie zwolennik PO.
                Nadal nic nie kumasz.....
                Obejrzyj jeszcze raz.
    • pies.na.czarnych Re: Święta już za pasem 02.08.22, 12:20
      Do tweeta dołączyli screeny wpisów osoby podpisanej jako ks. Rafał Soćko.
      "Dzisiejsze występy kabaretowe to dno i wodorosty. Takie moje przemyślenia po obejrzeniu jednego skeczu" - pisze Soćko. "Hejterom podpowiem, że nie oglądałem Neonówki. Nawet nie wiem, co ta za ich skecz, o którym piszecie i nie interesuje mnie to" - dodaje w kolejnym wpisie.:)
      kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,28748757,kabaret-neo-nowka-skomentowal-burze-po-wystepie-w-koszalinie.html#s=BoxOpImg5
      • oby.watel Re: Święta już za pasem 02.08.22, 12:42
        pies.na.czarnych napisała:

> Do tweeta dołączyli screeny wpisów osoby podpisanej jako ks. Rafał Soćko
        > ].
        > [i]"Dzisiejsze występy kabaretowe to dno i wodorosty. Takie moje przemyślenia p
        > o obejrzeniu jednego skeczu" - pisze Soćko. "Hejterom podpowiem, że [b][u]nie[/
        > u] [/b]oglądałem Neonówki. Nawet nie wiem, co ta za ich skecz, o którym
        > piszecie i nie interesuje mnie to" - dodaje w kolejnym wpisie.[/i]:)

Sugerujesz, że ktoś mający bezpośredni kontakt z Bogiem, w ostateczności z prezesem, musi oglądać, słuchać, czytać, żeby wiedzieć? Przecież w skeczu tata mówił, że nie musi słuchać co w kurwizji mówią, żeby wiedzieć, co powiedzieli.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka