Dodaj do ulubionych

Poseł PiS na podwójnej ciągłej

30.08.22, 20:56
Poseł PiS na podwójnej ciągłej. Na szczęście Bozia była czujna i od razu go ukarała. Drogówka ukarze go jak trochę do siebie dojdzie.

Informacje o wypadku potwierdził sierżant sztabowy Bartosz Izdebski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. - O godzinie 14.40, na drodze między Wolbromiem i Miechowem, kierowca mercedesa zauważył samochód dostawczy, który - jadąc z naprzeciwka - skręcał w lewo. Aby uniknąć zderzenia z pojazdem, kierowca mercedesa musiał zjechać na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z samochodem marki Skoda - przekazał.

Tak gnał, że na hamowanie już nie było czasu. Czy nażarł się jabłek, albo cukru pudru nie wiadomo.

https://tvn24.pl/najnowsze/cdn-zdjecie-6052jk-do-zdarzenia-doszlo-w-okolicach-wolbromia-malopolskie-6090475/alternates/FREE_840
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 00:08
      No jak pasiątka? Jedziemy z tym koksem? Przecież ten wypadek w porównaniu z wykroczeniem Schetyny to jakby nie przymierzając niewpisany zegarek Nowaka do podarowanego traktora.
      • yoma Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 02:28
        Jaka cisza :D
        • pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 03:49
          Omijają z daleka. Jak mój kot przechodząc obok otwartych drzwi od sypialni. Gdy widzi, ze go ktoś obserwuje. pierdzielony udaje, ze go to wcale nie interesuje i nawet głowę odwraca w druga stronę:)))
          • yoma Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 10:55
            Teraz mówisz, że masz kota?! :)
            • pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 11:43
              Kiedyś mialem nawet trzy kociska :).
              Ostatnia kotka, która była u nas prawie od urodzenia w wieku 16 lat dostała raka i musiałem ja uśpić.🥲 Od tego czasu nie mam żadnych zwierząt w domu.
              • yoma Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 11:45
                Cześć jej pamięci. Moja ostatnia też na raka :(
    • snajper55 Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 03:56
      Ale linka to już pożałowałeś.

kontakt24.tvn24.pl/najnowsze/zdarzenie-drogowe-z-udzialem-wiceministra-jacek-osuch-opuscil-szpital,351883.html

Poza ty się czepiasz. To nie tylko poseł, ale i wiceminister. A wiceministrom z PiS wolno jeździć szybko. Bo mają obowiązki. Jakieś.

S.
      • motocyklista175 Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 09:01
        Względem rosyjskich mocodawców.
      • pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 11:38
        snajper55 napisał:

> Ale linka to już pożałowałeś.
        >
        > kontakt24.tvn24.pl/najnowsze/zdarzenie-drogowe-z-udzialem-wiceministra-jacek-osuch-opuscil-szpital,351883.html
        >
        > Poza ty się czepiasz. To nie tylko poseł, ale i wiceminister. A wiceministrom z
        > PiS wolno jeździć szybko. Bo mają obowiązki. Jakieś.
        >
        > S.

Link zostawiłem sobie na deser na wypadek gdyby pisowskie trolle zarzuciły mi kłamstwo, ale nikt się nie zgłosił z reklamacjami ;)
    • yoma Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 10:57
      Dzisiaj ta ciągła będzie pojedyncza albo jej wcale nie będzie. Ten młody Sebastian to żyje czy na wczasach w Albanii?
    • pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 12:29
      Zwolennik PiS uważał znaki za "nieprawidłowe" :)

Jechał samochodem po ścieżce spacerowej, piesi uciekali w krzaki tvn24.pl/krakow/myslenice-samochodem-po-sciezce-pieszo-rowerowej-kierowca-stracil-prawo-jazdy-grozi-mu-wysoka-grzywna-6091023
      • hordol Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 18:05
        nie był to ktoś z twojej rodziny?
        • szwampuch58 Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 18:48
          Kartofel sie zameldowal,fju-fju
    • j-k PeOviecki nie gnaja - i dlatego maja PLUS 31.08.22, 19:34
      123 km/h - to nie jest predkosc - jak u Grzescia Schetyny z PO

po autostradach ja jezdze 130.

- wiec lepszy jestem.
    • edico Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 21:02
      Ma wymagania.Jeden ciąg to jemu za mało :)
      • pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 31.08.22, 22:25
        Jeden ciąg i jedzie się na podwójnym gazie. Naprawa auta, mandat + wypity gaz = sporo to będzie kosztowało.
        • obrotowy PeOviecki nie gnaja - i dlatego maja PLUS 31.08.22, 22:46
          masz problemy ze schetyna i tuskiem ?
          • pies.na.czarnych Re: PeOviecki nie gnaja - i dlatego maja PLUS 31.08.22, 22:53
            Szatyna i Tusk to pokuś. Jechali za szybko to jest fakt, ale nie spowodowali wypadku. Oboje jechali na prostej drodze, na której nie było innych użytkowników (na typowej drodze, gdzie milicja ustawia zasadzki). Pisowski poseł jechał za szybko i w dodatku na zderzak. Na szczęście nikogo nie zabił.
            • pies.na.czarnych Re: PeOviecki nie gnaja - i dlatego maja PLUS 31.08.22, 22:56
              Typowa milicyjna zasadzka. Tymi metodami pracują od wieków :)

• pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 01.09.22, 18:07
      Pijany ksiądz spowodował wypadek. Grozi mu nawet 12 lat więzienia

www.onet.pl/informacje/onetlublin/pijany-ksiadz-z-miedzyrzecza-spowodowal-wypadek-grozi-mu-12-lat-wiezienia/clnxpxr,79cfc278?fbclid=IwAR2VhyvxEwopsO2xrQmS8B_DhVrWhpgZOT7aN-0nYlTPTNr1MxGlou2T_KU

36-letni pijany wikariusz z parafii św. Józefa Oblubieńca NMP w Międzyrzecu Podlaskim uderzył swoim autem w 67-letniego mężczyznę, który jechał motorem. Duchowny miał 0,7 promila alkoholu w organizmie. Zdarzenie miało miejsce pod koniec lipca br.
      • yoma Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 01.09.22, 18:54
        Żyje? Motocyklista.
        • pies.na.czarnych Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 01.09.22, 19:25
          Na szczęście Pan nie swieci nad jego duszą. Motocyklista został ranny i trafił do szpitala.
      • buldog2 Re: Poseł PiS na podwójnej ciągłej 01.09.22, 23:05
        Faktycznie, grozi mu.
        Ziobro.
        Palcem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka