Dodaj do ulubionych

Babski Problem (4)

IP: 159.107.90.* 04.09.01, 19:04
Moi mili,

Mieszkam z moim chłopakiem Czesławem na niewielkiej mazowieckiej wsi. Razem
prowadzimy skromne gospodarstwo ekologiczne. Mamy 8 kur, dwie kaczki, kozę oraz
kota. W sezonie Czesław pracuje na budowie w Warszawie. Razem z kolegami Adamem
i Wiesławem wyjeżdżają autobusem o 0548 a wracają o 2213. Bardzo kocham
Czesława i uwielbiam gdy mój chłopak obejmuje mnie swoimi spracowanymi, silnymi
rękami ( Czesław miesza zaprawę na budowie przez co ma piekne bicepsy ).
Gdy przytulam się do Czesława to wzbiera we mnie pożądanie i w efekcie Czesiek
przysypia w pracy co grozi wypadkiem na budowie. Co robić w takiej sytuacji ?
Co jest ważniejsze sen czy sex ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Fredryk Re: Babski Problem (4) IP: *.telia.com 04.09.01, 21:01
      Po pierwsze nie nazywaj tego sexem tylko miloscia. Po drugie wejdz w jego
      polozenie co bys Ty zrobila gdybys Ty pracowala itp.Sproboj to przerzucic na
      soboty. Jest jeszcze jedna mozliwosc ale ta mozliwosc moze Tobie nie pasowac.
      Kochanie poranne przy wypoczetych partnerach jest bardziej przyjemne,a
      mezczyzna zostaje pobudzony do lepszej i wydajniejszej nawet ciezkiej pracy.On
      pedzi do pracy w podskokach a Ty blogo zasypiasz. Sproboj i potem daj znac to
      cos wymyslimy. Ale Pamietaj co drugi dzien. A jak to nie pomoze to spojrz na
      forum mezczyzna tytul SEX po chinsku Czy ktos potrafi to wytlumaczyc. Ten
      sposob kochania daje i gromadzi olbrzymie sily w organizmie. Przeczytasz i
      zobaczysz. Pzdr. Fredryk
      • Gość: Viola Re: Babski Problem (4) IP: 159.107.90.* 05.09.01, 08:46
        Fryderyku,

        Jesteś prawdziwym a przy tym bardzo mądrym mężczyzną.
    • Gość: karp Re: Babski Problem (4) IP: 159.107.90.* 05.09.01, 12:48
      To jest bardzo ważny głos przychodzący od Ludu
      • Gość: Venom Re: Babski Problem (4) IP: 192.168.14.* / 192.168.14.* / *.121.135.227.host.de.colt.net 05.09.01, 14:36
        > Gość portalu: karp napisał(a):
        >
        > To jest bardzo ważny głos przychodzący od Ludu

        Byc moze Viola stara sie rozladowac atmosfere na forum.
        Rzeczywiscie, ostatnimi czasy - zapewne w powodu
        nadchodzacych wyborow - zrobilo sie tutaj troche duszno.
        W tym kontekscie dzialanosc Violi nalezy uznac za cenna
        inicjatywe zmierzajaca do polepszenia stosunkow
        miedzyludzkich.

        Jednak mimo wszystko lepiej nie uzywac nazwy "glos Ludu"
        na okreslenie jakichkolwiek postow na tym forum. Bo
        jezeli posty sa glosem Ludu, to czym jest samo forum ?
        Trybuna Ludu ???
        • Gość: Karp Re: Babski Problem (4) IP: 159.107.90.* 05.09.01, 18:24
          Trybuna Ludu - to rzeczywiście przykre skojarzenie.
          Następnym razem użyję słowa naród.
          A co tam - najwyżej zarzucą mi skłonność do nacjonalistycznych odchyleń.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka