Gość: Wh Rower IP: *.acn.waw.pl 15.06.02, 16:30 Pipka wracając z wywiadówki Zapalił w kiblu dwie żarówki Skierował w dół gały Niestety jego mały Ciągle mniejszy był od parówki cdn Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kagan Re: Na Pipke-2 #3 IP: *.vic.bigpond.net.au 15.06.02, 16:42 Gość portalu: Wh Rower napisał(a): > Pipka wracając z wywiadówki > Zapalił w kiblu dwie żarówki > Skierował w dół gały > Niestety jego mały > Ciągle mniejszy był od parówki > > > cdn Nie moge sie doczekac, kiedy cie Admin pochwali... ;) Kagan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wh Rower Re: Na Pipke-2 #3 IP: *.acn.waw.pl 15.06.02, 17:00 Gość portalu: Kagan napisał(a): > Gość portalu: Wh Rower napisał(a): > > > Pipka wracając z wywiadówki > > Zapalił w kiblu dwie żarówki > > Skierował w dół gały > > Niestety jego mały > > Ciągle mniejszy był od parówki > > > > > > cdn > Nie moge sie doczekac, kiedy cie Admin pochwali... ;) > Kagan Pewnie ze pochwali, nareszcie sobie cos wesolego poczyta Tak jak w literaturze, pewne rzeczy trzeba czytac razem, no nie? Uwieczniam Pipke, żeby potomni mogli czytac jego posty i uprzytomnic sobie dzieki mojej galerii ze to patafian z mlodziezowki Jonasza, ktory stara sie podskoczyc wyzej własnej d**y. Tak samo jak ty, kolego. Na razie jestem w dobrym humorze po dwu Brokach wiec twoja postacia nie bede sobie brudzic wyobraźni. Jak na mnie, raz mi wystarczylo. Odpowiedz Link Zgłoś