terraincognita 21.03.05, 16:41 Facet wybiera Kaczynskiego na prezydenta RP,a jednoczesnie reklamuje kiazczynę Nowaka (dwojga imion,alez on ma megalomanska stronę!) A KYSZ!!! Reka by mi uschla przy oddawaniu gkosu na Kaczynskiego... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj