Dodaj do ulubionych

Kaczynski-Nowak

21.03.05, 16:41
Facet wybiera Kaczynskiego na prezydenta RP,a jednoczesnie reklamuje
kiazczynę Nowaka (dwojga imion,alez on ma megalomanska stronę!) A KYSZ!!!
Reka by mi uschla przy oddawaniu gkosu na Kaczynskiego...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka