ubekubek 24.03.05, 10:12 Kto odpowie za 400 pomordowanych przez Jaruzelskiego i jego ZBIRÒW Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
czyzunia Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:15 widać kubeczku im się należało. Odpowiedz Link Zgłoś
9111951u Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:17 No im się przecie należą ekstra emerytury i extra renty za "budowę " Polski ! Odpowiedz Link Zgłoś
ubekubek Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii od 24.03.05, 10:29 siedzenia sa inni tacy jak Kobylinski bo daje na kosciól czy Walesa, który nie zaplacil podatków. Obronca ludobójcow stanu wojennego niejaki zyd michnik idzie dalej i mówi: Odpie..ie sie od Generala i jego "LUDZI" Odpowiedz Link Zgłoś
czyzunia Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:31 i ma racje. solidaruchy do pierdla!!! Odpowiedz Link Zgłoś
atak.spavvacza Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:36 czyzunia napisał: > i ma racje. komuchy do pierdla!!! Masz rację czyzunia. Odpowiedz Link Zgłoś
czyzunia Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:37 zgoda i komuchy i solidaruchy.po wsiem. Odpowiedz Link Zgłoś
atak.spavvacza Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:41 Nie czerwony pajacu. Komuchy do pierdla. Ty na smietnik historii lub do Koreii Północnej. Mogę kupic ci bilet w jedną strone. Odpowiedz Link Zgłoś
por.ub.jajec IV RP powiesi w koncu Jaruzelskiego, Kiszczka i 24.03.05, 10:41 Urbacha, ciekawe jak te scierwa beda dlugo tyndac na wolnym powietrzu Odpowiedz Link Zgłoś
czyzunia Re: IV RP powiesi w koncu Jaruzelskiego, Kiszczka 24.03.05, 10:42 V rp użnie łeb KArTOfLOM. Odpowiedz Link Zgłoś
n0str0m0 do pierdla? 24.03.05, 10:47 > zgoda i komuchy i solidaruchy.po wsiem. czystek etnicznych ci sie zachciewa? nostromo Odpowiedz Link Zgłoś
n0str0m0 Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:42 > widać kubeczku im się należało. nareszcie ktos powiedzial prawde o holokauscie nostromo Odpowiedz Link Zgłoś
czyzunia Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:48 a co mi tam. co im bede chitrzył. Odpowiedz Link Zgłoś
por.ub.jajec O. Rydzyka to by wsadzili do kryminalu a przestepc 24.03.05, 13:51 ów stanu wojennego chca pochowac na Powazkach - OT POLACZKI JEDNOKOMÓRKOWCY Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Kalwas... 24.03.05, 13:54 ubekubek napisała: > Kto odpowie za 400 pomordowanych przez Jaruzelskiego i jego ZBIRÒW ===== Może także liderzy "Solidarności", którzy kierowali strajkującymi. Odpowiedz Link Zgłoś
por.ub.jajec Brawo trzeba by skazac zaocznie Kosciuszke bo 24.03.05, 13:57 poprowadzil Polaków na rzez - Brawo!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
warka_strong Re: Brawo 24.03.05, 14:01 por.ub.jajec napisał: > poprowadzil Polaków na rzez ===== Wiesz "dowcip" to masz na poziomie... Insurekcja służyła Narodowi. Pseudorewolucja "Solidarności" posłużyła garstce tych, którzy dzięki demonstracjom weszli do kręgu władzy, nie dając nic w zamian tym, którzy im to umożliwili. Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Re: Brawo 24.03.05, 14:05 Brawo,pogoda udziela sie,co widac po idiotycznych wypowiedziach. Jakie 400 ofiar stanu wojennego? A moze ukarac tych,którzy do koniecznosci wprowadzenia stanu wojennego doprowadzili? Zostawmy historię historykom,bo dojdziemy do absurdów. Odpowiedz Link Zgłoś
por.ub.jajec Tak niech prof. T Kowalski napisze historie 24.03.05, 14:11 SOLIDARNOSCI TO BEDZIE RARYTAS ZE WSTEPEM J. URBANA Odpowiedz Link Zgłoś
janbezziemi Re: Tak niech prof. T Kowalski napisze historie 24.03.05, 15:00 por.ub.jajec napisał: > SOLIDARNOSCI TO BEDZIE RARYTAS ZE WSTEPEM J. URBANA Durniu,zmarli nie moga pisac! A red.Urban ma gdzie! Odpowiedz Link Zgłoś
bandytazpzpr Kiedy ten jaruzelski i kiszczak pujda w odsiadke 24.03.05, 18:02 co to nastepni PREZIOWIE Odpowiedz Link Zgłoś