Dodaj do ulubionych

Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNEGO?

24.03.05, 10:12
Kto odpowie za 400 pomordowanych przez Jaruzelskiego i jego ZBIRÒW
Obserwuj wątek
    • czyzunia Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:15
      widać kubeczku im się należało.
      • 9111951u Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:17
        No im się przecie należą ekstra emerytury i extra renty za "budowę " Polski !
        • ubekubek Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii od 24.03.05, 10:29
          siedzenia sa inni tacy jak Kobylinski bo daje na kosciól czy Walesa, który nie
          zaplacil podatków. Obronca ludobójcow stanu wojennego niejaki zyd michnik idzie
          dalej i mówi: Odpie..ie sie od Generala i jego "LUDZI"
          • czyzunia Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:31
            i ma racje. solidaruchy do pierdla!!!
            • atak.spavvacza Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:36
              czyzunia napisał:

              > i ma racje. komuchy do pierdla!!!
              Masz rację czyzunia.
              • czyzunia Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:37
                zgoda i komuchy i solidaruchy.po wsiem.
                • atak.spavvacza Re: Urban twierdzi, ze oni sa od pisania historii 24.03.05, 10:41
                  Nie czerwony pajacu. Komuchy do pierdla. Ty na smietnik historii lub do Koreii
                  Północnej. Mogę kupic ci bilet w jedną strone.
                • por.ub.jajec IV RP powiesi w koncu Jaruzelskiego, Kiszczka i 24.03.05, 10:41
                  Urbacha, ciekawe jak te scierwa beda dlugo tyndac na wolnym powietrzu
                  • czyzunia Re: IV RP powiesi w koncu Jaruzelskiego, Kiszczka 24.03.05, 10:42
                    V rp użnie łeb KArTOfLOM.
                • n0str0m0 do pierdla? 24.03.05, 10:47
                  > zgoda i komuchy i solidaruchy.po wsiem.

                  czystek etnicznych ci sie zachciewa?

                  nostromo
      • n0str0m0 Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:42
        > widać kubeczku im się należało.

        nareszcie ktos powiedzial prawde o holokauscie

        nostromo
        • czyzunia Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:46
          tyz prowda.
          • czyzunia Re: Kalwas! Co z LUDOBÒJCAMI STANU WOJENNE 24.03.05, 10:48
            a co mi tam. co im bede chitrzył.
    • por.ub.jajec O. Rydzyka to by wsadzili do kryminalu a przestepc 24.03.05, 13:51
      ów stanu wojennego chca pochowac na Powazkach - OT POLACZKI JEDNOKOMÓRKOWCY
    • warka_strong Re: Kalwas... 24.03.05, 13:54
      ubekubek napisała:

      > Kto odpowie za 400 pomordowanych przez Jaruzelskiego i jego ZBIRÒW
      =====
      Może także liderzy "Solidarności", którzy kierowali strajkującymi.
      • por.ub.jajec Brawo trzeba by skazac zaocznie Kosciuszke bo 24.03.05, 13:57
        poprowadzil Polaków na rzez - Brawo!!!!!!!!!!!!!!
        • warka_strong Re: Brawo 24.03.05, 14:01
          por.ub.jajec napisał:

          > poprowadzil Polaków na rzez
          =====
          Wiesz "dowcip" to masz na poziomie...

          Insurekcja służyła Narodowi. Pseudorewolucja "Solidarności" posłużyła garstce
          tych, którzy dzięki demonstracjom weszli do kręgu władzy, nie dając nic w zamian
          tym, którzy im to umożliwili.
          • janbezziemi Re: Brawo 24.03.05, 14:05
            Brawo,pogoda udziela sie,co widac po idiotycznych wypowiedziach. Jakie 400
            ofiar stanu wojennego? A moze ukarac tych,którzy do koniecznosci wprowadzenia
            stanu wojennego doprowadzili? Zostawmy historię historykom,bo dojdziemy do
            absurdów.
            • por.ub.jajec Tak niech prof. T Kowalski napisze historie 24.03.05, 14:11
              SOLIDARNOSCI TO BEDZIE RARYTAS ZE WSTEPEM J. URBANA
              • janbezziemi Re: Tak niech prof. T Kowalski napisze historie 24.03.05, 15:00
                por.ub.jajec napisał:

                > SOLIDARNOSCI TO BEDZIE RARYTAS ZE WSTEPEM J. URBANA
                Durniu,zmarli nie moga pisac! A red.Urban ma gdzie!
                • ubekubek A malo to kórwa kowalskich w gw 24.03.05, 17:30
    • bandytazpzpr Kiedy ten jaruzelski i kiszczak pujda w odsiadke 24.03.05, 18:02
      co to nastepni PREZIOWIE

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka