Dodaj do ulubionych

Hasła kandydatów... które ci się podoba?

08.06.05, 13:38
"Prawy człowiek lewicy" - Marek Borowski

"Silny prezydent, uczciwa Polska" - Lech Kaczyński

"Odważnie i z rozwagą" - Donald Tusk

"Z sercem dla Polski" - Zbigniew Religa

"Polska i Polacy potrzebują zwycięstwa Samoobrony" - Andrzej Lepper

"Przywróćmy Polsce godność" - Maciej Giertych

"Dać ludziom szansę" - Henryka Bochniarz

"Polsce potrzeba gospodarza, a nie polityka" - Stan Tymiński

"Ponad politycznym układem" - Liwiusz Ilasz


a które nabardziej nie pasuje? Ja wybieram Tuska, przypomina mi moja ulubiona
SIŁĘ SPOKOJU :)
Obserwuj wątek
    • kropekuk Propagandowo i "artystycznie" najlepszy jest 08.06.05, 13:41
      Borowski. Inna rzecz, ile w tym prawdy ;)
    • kropekuk Giertycha haslo tez niezle, ale adrasat tegoz to 08.06.05, 13:42
      tylko i wylacznie zfrustrowany nieudacznik ;)
      • buraque Re: Giertycha haslo tez niezle, ale adrasat tegoz 08.06.05, 13:44
        kropekuk napisał:

        > tylko i wylacznie zfrustrowany nieudacznik ;)

        kropek poczytaj tu co sadzi o tych hasłach fachowiec

        serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2753269.html
    • lortea Oczywiscie że Kaczora! 08.06.05, 13:46
      "Silny prezydent, uczciwa Polska" - Lech Kaczyński To mi się podoba, a ludziom
      zmęczonym czerwonym złodziejstwem także.

      PS. Wiem, wiem krokekuku, Solo, telegraf, itp. nie musisz mi o tym przypominać,
      sam bedę dopisywał twoje urojenia.
      • sawa.com Oczywiście Tusk! 08.06.05, 15:54
        Dlatego, że będę najpewniej na niego głosować. Jeśli oczywiście nie popełni
        jakiś karygodnie fałszywych kroków.

        Jego hasło kojarzy mi się z tytułem angielskiej powieści: Rozważna i
        romantyczna. Znam ją z adaptacji filmowej z rolą główną mojej ulubionej aktorki
        Emmy Thompson.

        A tak bezstronnie: to najlepsze hasło ma Borowski. Prawy człowiek lewicy. - coś
        kapitalnego.
    • t-800 Przodem do przodu! (Frasyniuk) 08.06.05, 17:09
      Jeszcze Frasyniuk jest dobry, jak mówi o walce z nienawiścią i o rozsądku.
    • czur-czur-ra najdowcipniejsze 08.06.05, 18:04
      "Polska i Polacy potrz buja zwyciestwa Samoobory"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka