Dodaj do ulubionych

Precz z KACZYZMEM!!!

    • kaczor.duce Re: Niech żyje KACZYZM!!! Vivat, duce!!! 12.10.05, 07:57

      • zabanowana.mysz.biala Re: Niech żyje KACZYZM!!! Vivat, duce!!! 12.10.05, 17:48
        Kaczyzm sięga dna, kwa! kwa!
        • kaczor.duce Re: Niech żyje KACZYZM!!! Vivat, duce!!! 12.10.05, 18:52
          Oj, jeszcze sie smyki muszą duuużooo nauczyć!
          • kaczor.duce Re: Niech żyje KACZYZM!!! Vivat, duce!!! 13.10.05, 07:35
            No i gdzie mysz polazła? Ja tu o nauce, o pogłębianiu wiedzy n/t faszyzmu-
            kaczyzmu, a mysz nic na to?
            • zabanowana.mysz.biala Precz z KACZYZMem!!! Precz z duce!!! n/t 13.10.05, 08:39
              Nauki czarne mnie nie interesują, a kaczory mają łebki za malutkie...
              • kaczor.duce Re: Precz z KACZYZMem!!! Precz z duce!!! n/t 14.10.05, 14:38
                Co dwie głowy, to nie jedna!
                • zabanowana.mysz.biala Re: Precz z KACZYZMem!!! Precz z duce!!! n/t 15.10.05, 09:08
                  Naprawdę? Tylko że obie PUSTE!;-)
                  • kaczor.duce Re: Precz z KACZYZMem!!! Precz z duce!!! n/t 16.10.05, 14:18
                    Może głowy puste, ale za to kieszenie pełne i łapki tłuste!
                    • zabanowana.mysz.biala Re: Precz z KACZYZMem!!! Precz z duce!!! n/t 16.10.05, 16:30
                      MYSZ nieprzekupna jest!
                      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMem!!! Precz z duce!!! n/t 11.11.05, 09:24
                        Nieprzekupna była, ale się zmyła;-)))
    • zabanowana.mysz.biala Re: Precz z KACZYZMEM!!! 16.10.05, 08:33
      www.spieprzajdziadu.pl/pliki/kaczor-naczelnik.jpg
      • kaczor.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! Proszę... 17.10.05, 07:39
        ... jak najczęściej zamieszczać tę fotkę! Jest SUPER! Cały kaczor!!!
        • zabanowana.mysz.biala Re: Precz z KACZYZMEM!!! Precz! 17.10.05, 19:08
          Precz z kaczym duce!
          • henryk.log Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle precz 17.10.05, 19:11
            z "preczem"..:-))
            • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 18.10.05, 07:16
              henryk.log napisał:

              > z "preczem"..:-))

              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • zabanowana.mysz.biala Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 18.10.05, 08:11
                Pan Henryk zawsze wie, co "powiedzieć"...
                • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 18.10.05, 15:06
                  Właśnie widze. Czekam na wypowieź n/t dekretów Kaczyńskiego!
                  • kaczor.duce Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 18.10.05, 22:21
                    No i się doczekasz! Tylko dekrety!
                • henryk.log Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle precz! 18.10.05, 22:25
                  ;-( tym razem henryk nie wie co ma powiedzieć!
                  • kaczor.duce Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 18.10.05, 22:27
                    Niech mówi, dopóki może. Wiem, co mówię!
                    • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 18.10.05, 22:43
                      >Niech mówi..> ??
                      Łatwo P. "k.duce" mówić, Pan wiesz co mówić! a ja co mam powiedzieć, choć
                      jeszcze mi wolno, jak doprawdy nie wiem co w zaistniałej sytuacji można jeszcze
                      rzec?
                      ...
                      >Wiem, co mówię!
                      • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 19.10.05, 07:20
                        www.spieprzajdziadu.pl/pliki/kaczor-naczelnik.jpg
                        Trzeba powiedzieć NIE faszystom z PiSu!
                        • zabanowana.mysz.biala Re: Precz z KACZYZMEM! Precz! z "duce" i wogóle p 20.10.05, 07:58
                          Kolalicja PiSujów z Andrju, pięknym Romkiem i PSLem-psem na stanowska!
                          • ave.duce Re: I się sprawdziło!!! n/t b/o 10.11.05, 16:04

                            • ius_et_lex Re: I się sprawdziło!!! n/t b/o 15.11.05, 18:32
                              To była samosprawdzająca się przepowiednia;-)
                              • ave.duce Re: I się sprawdziło!!! n/t b/o 15.11.05, 23:43
                                Nie ona jedyna, koalicja też się sprawdziła, można sparwdzić w archiwum,
                                kto ją wykrakał;-)))
                                • ius_et_lex Re: I się sprawdziło!!! n/t b/o 16.11.05, 10:42
                                  Pewnie jakieś ptaszysko;-)
                                  Czarne???
                                  • ave.duce Re: I się sprawdziło!!! n/t b/o 16.11.05, 20:55
                                    My tu gadu, gadu, a tam: w Poznaniu zakazali Parady, niektórzy urzędnicy mają
                                    zakaz wypowiadania się w mediach, ocenzurowano

                                    media.wp.pl/kat,38214,wid,8090962,wiadomosc.html?P%5Bpage%5D=1&ticaid=18e5&_ticrsn=3

                                    To tylko nieliczne przyklady kroczącego kaczyzmu.
                                    • ius_et_lex Re: I się sprawdziło!!! n/t b/o 20.11.05, 18:45
                                      U Olejnik - żenujący Mariuszek Nerwusek-Kamiński n/t parady.
                                      • ave.duce Re: I się sprawdziło!!! 24.11.05, 19:49
                                        Nie podobało się? To teraz będą mieli za swoje:

                                        PARADY RÓWNOŚCI w kilku miastach naraz!
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! Udało się??? 29.10.05, 17:21
            Zniknął???
    • ja.kaczynski W niedziele nastapi wyciszenie :). 19.10.05, 07:22
      • ius_et_lex Re: W niedziele nastapi wyciszenie kaczek! 19.10.05, 07:23
        www.spieprzajdziadu.pl/pliki/kaczor.jpg
        • kaczor.duce Re: W niedziele nastapi wyciszenie kaczek! 19.10.05, 07:35
          PiS i MY = VICTORIA!!!
          • zabanowana.mysz.biala Re: W niedziele nastapi wyciszenie kaczek! 19.10.05, 08:01
            Kwaczcie sobie, faszyści - do niedzieli... Indyk też gulgotał!;-)
            • ave.duce Kwaczą dalej, zakwaczą się naśmierć, bidule! 29.10.05, 15:52

          • ius_et_lex Re: W niedziele nastapi wyciszenie kaczek! 15.11.05, 11:01
            Gdybym mógł... to w kaczy dziób... ale nie tak mnie wychowano, niestety!
            • ave.duce Re: W niedziele nastapi wyciszenie kaczek! 15.11.05, 13:26
              Ach, ta komuna!;-)))
    • zabanowany.henryk Precz z KACZYZMEM!!! Bo to już nie żarty!! n/t 28.10.05, 01:07
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! Bo to już nie żarty!! n/ 28.10.05, 07:25
        Panie Henryku, to nie żarty, bo kaczor - waaadzą wciąż nienażarty!;-)))
    • ius_et_lex Re: Precz z IV RzeczPiSpolitą! 29.10.05, 15:17
      > Projekt PiS
      > Preambuła
      >
      > KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
      > z dnia . . . . . . . . . 2005 r.
      >
      > W imię Boga Wszechmogącego!
      > My, Naród Polski,
      > składając Bożej Opatrzności dziękczynienie
      > za dar odzyskanej niepodległości...
      • tusko_kwach NIECH ŻYJE KWACH, TUSK, MILLER I URBAN !!!!!!!!!! 29.10.05, 16:11
        FIRER TUSK POSTANOWIŁ ZNISZCZYĆ PLATFORMĘ !!!!!!!
        >
        > TUSKOWI KLESKA WYBORCZA SIADŁA NA ROZUM !
        >
        > W OBŁEDZIE PRÓBUJE
        > MŚCIĆ SIE NA WYBORCACH,
        > SWOJEJ PARTII, PISIE I POLSCE !
        >
        > WTÓRUJE MU MEDIALNY BŁAZEN MARIA RAKIETA !!
        > KÓRA KARIERE SWOJĄ ZAKOŃCZY NAJPEWNIEJ
        > NA ŚMIETNIKU HISTORII !
        > RAZEM Z KWACHEM I SLD :)

        MALUCZKOŚĆ TUSKA
        WIDAC JUZ BYŁO PODCZAS KAMPANII -
        ZŁOŚLIWOŚĆ ZAMIAST MERYTORYKI -

        TERAZ WYSZŁA Z NIEGO
        PAZERNOŚĆ NA STOŁKI
        I KARIEROWICZOSTWO !!
        • ave.duce Re: NIECH ŻYJE 30.10.05, 07:09
          tusko_kwach napisał:

          > > (...)KLESKA WYBORCZA SIADŁA NA ROZUM !
          > >
          > > W OBŁEDZIE PRÓBUJE
          > > MŚCIĆ SIE NA (...)
          > > PISIE (...)!

          U ciebie klęska nie miałaby na czym usiąść;-)))
          A cóż zawiniła ta biedna rzeka - PiSa???
          • ius_et_lex Re: NIECH ŻYJE Heraklit z Efezu!;-) 10.11.05, 16:46
            Panta rhei...
            PiSa też;-)))
            • ave.duce Re: NIECH ŻYJE Heraklit z Efezu!;-) 20.11.05, 13:14
              PiSuje wodę też zanieczyszczą!
              Czarna będzie...;-)))


              ***
              Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
              wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
    • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! 09.11.05, 14:49
      Ku przestrodze:

      „Nic przeciw państwu, nic poza państwem, nic bez państwa” (1925 rok).

      Po dojściu Duce do władzy trwał dwuletni okres zachowywania pozorów systemu
      parlamentarnego.
      Sukces zapewniła odpowiednia zmiana ordynacji wyborczej.
      Po wkroczeniu na ścieżkę radykalnej totalizacji systemu państwowego podejmowano
      spektakularne inicjatywy gospodarcze jak osuszanie błot, elektryfikacja kolei,
      budowa nowoczesnych arterii komunikacyjnych.

      Faszyzm to ideologia programów negatywnych takich jak: antyindywidualizm,
      antyliberalizm, antykomunizm...

      Należy podkreślić, iż faszyzm sporadycznie podejmował hasła wyższości rasowej,
      czy antysemityzmu. Jak wskazywał Duce ,, nawet Żydzi nie uniknęli pomieszania
      ras”, ,,antysemityzm we Włoszech nie istnieje…
      • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! 09.11.05, 14:53
        Zapomniałem o żródle (specjalnie wybrałem podstawowe):

        gotowce.com.pl/prace/4598.htm
      • ave.duce Re: To samo (prawie) było w "ekspoze";-))) 10.11.05, 14:57
        ius_et_lex napisał:

        > Po wkroczeniu na ścieżkę radykalnej totalizacji systemu państwowego
        > podejmowano spektakularne inicjatywy gospodarcze jak osuszanie błot,
        > elektryfikacja kolei, budowa nowoczesnych arterii komunikacyjnych.
        • ius_et_lex Re: To samo (prawie) było w "ekspoze";-))) 14.11.05, 08:08
          Osuszanie błot nie wchodzi w rachubę: to matecznik kaczystów i koalicjantów;-)
          • ave.duce Re: To samo (prawie) było w "ekspoze";-))) 14.11.05, 13:54
            Matecznik... powiadasz, a gdzie Ojciec Rodziny? Też tam?;-)))
            • ius_et_lex Re: To samo (prawie) było w "ekspoze";-))) 14.11.05, 15:01
              Oczywiście! Albo na Górze...;-)
              • ave.duce Re: To samo (prawie) było w "ekspoze";-))) 24.11.05, 19:50
                Jasne-j...;-)))
    • henryk.log Re: ..i Zdeterminownym Jego Realizatorami! :) n/t 10.11.05, 10:15
      • ave.duce Re: ..Z ostatniej chwili......................n/t 10.11.05, 13:20
        Wściekła kaczka chciała zakwakać Tuska! Dzieciątko Jurek po raz pierwszy miało
        okazję się wykazać znajomością regulaminu - oczywiście: na korzyść;-)))
        Rewelacje kaczki: to ludzie związani z PO chcieli już dawno temu zamordyzmu;-)
        Kaczka straszy rozlewem krwi.

        PiSujska PARA-noja się pogłębia....
        • ave.duce Re: ..Z ostatniej chwili......................n/t 10.11.05, 17:50
          Bliźniaka Starszego I o mało krew kacza nie zalała
          podczas wystąpienia Przyjaciela z PO;-)))
          Łapki Prezesowi nie dopinały się na brzuszku,
          a mięśnie koło dzioba prężyły się mężnie pod skórą policzków;-)))
          • zwykly2 Re: Do ave.duce 10.11.05, 22:45
            Już nastąpiła zamiana z brzydkiego kaczątka na łabędzia?
            • ave.duce Re: Do ave.duce 11.11.05, 08:42
              zwykly2 napisał:

              > Już nastąpiła zamiana z brzydkiego kaczątka na łabędzia?

              Nie i nie nastąpi.
              Ani jedna znana mi - z "widzenia" - kaczka nie ma szans na taką porzemianę;-)))
              Dziękuję za pamięć i pozdrawiam.
    • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! Ups! uff! itp :) n/t 10.11.05, 22:40
      • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! Ups! uff! itp :) n/t 11.11.05, 07:05
        Zahaczenie o "kaczyzm" może się źle skończyć!;-(
    • kristof_35 Re: Precz z KACZYZMEM!!! 11.11.05, 11:22
      Część wszyskim

      W trybunie ukazał sie artykuł "Pikietą we wszechpolaków OBCHODY" choć nie
      jestem fanem tej gazety to czasami ją przejże.

      Dzień Walki z Faszyzmem
      Po ostatnim skandalu m.in. z fotografiami członków Młodzieży Wszechpolskiej
      obchodzony wczoraj Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem w Polsce miał
      znaczenie szczególne. Wiele środowisk lewicowych i wolnościowych wykorzystało
      okazję do zamanifestowania swojego sprzeciwu wobec coraz częstszych przypadków
      wykorzystywania nazistowskiego pozdrowienia Sieg Heil przez działaczy prawicy,
      przejawów antysemityzmu, rasizmu i ksenofobii.

      Chyba nie oto walczylczyliśmy, aby była NacjonalPolska, ana to wskazuje że
      powstanie

      precz.z.kaczyzmem napisał:

      > Projekt PiSujów:
      >
      > Preambuła
      >
      > KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
      > z dnia . . . . . . . . . 2005 r.
      >
      > W imię Boga Wszechmogącego!
      > My, Naród Polski,
      > składając Bożej Opatrzności dziękczynienie
      > za dar odzyskanej niepodlegśości,
      > wdzięczni poprzednim pokoleniom
      > za ich wytrwałą pracę, poświęcenie i ofiary dla Polski,
      > zrzuciwszy jarzmo obcej przemocy i komunizmu,
      > zobowi¹zani do zachowania i umocnienia
      > niepodległości Państwa Polskiego,
      > pomni ponadtysiącletnich dziejów związanych z chrześcijaństwem,
      > pragnąc Rzeczypospolitej silnej prawdą, uczciwością i sprawiedliwością,
      > naszą wolność i odpowiedzialność za los
      > współczesnych i przyszłych pokoleñ Narodu
      > wyrażamy na kartach tej Konstytucji,
      > która jest najwyższym prawem dla Rzeczypospolitej Polskiej.
      >
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! 11.11.05, 13:54
        Wg mnie - pochód faszyzmu kroczy przez Polskę coraz szybciej.
        I niech nikt nie opowiada, że to science fiction. To fakt.
        • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! 11.11.05, 16:07
          To nie powstanie demokratów.pl zakończyło podział
          na postpezetpeerowców i postsolidarnościowców:
          ten podział zakończył się wczoraj koalicją PiS i Samoobrony.
          Dla władzy PiSuje zrobiły już tak wiele, że nie cofną się przed niczym...
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! 11.11.05, 17:34
            To z nich wyłazi każdą porą i każdym porem skóry!
            • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! n/t 11.11.05, 18:03
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=31804616
              Dobry wątek, widziałaś???
              • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! n/t Tak, dobry! n/t 11.11.05, 18:41

    • pies_na_czarnych Re: Precz z KACZYZMEM!!! 11.11.05, 14:10

      • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 11.11.05, 15:54
        szczeznie w spokoju!;-)
        • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 12.11.05, 05:59
          Sam nie szczeznie, MUSIMY mu w tym pomóc!
          Pomożecie?
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 12.11.05, 08:51
            Jasne!
            Już szykuję brytfannę podwójną!;-)))
          • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 12.11.05, 09:01
            "Mu" IV-ta "lekką" będzie..tak nam "TY SAM.." doPomóż!!..hehe..
            ..niezłe..hihi

            cheetah51 napisał:

            > Sam nie szczeznie, MUSIMY mu w tym pomóc!
            > Pomożecie?
            • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 15.11.05, 06:03
              he,he,he, hihi, a pytanie bez odpowiedzi...
              Panie Heniu, pomoże Pan w szczeźnięciu?!
              • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech...Pan H.... 16.11.05, 13:47
                wreszcie odpowie, bo przestanę się z nim ścigać!
                • henryk.log Re:Precz z KACZYZMEM!!! Nie wywołuj Łowczego :D 17.11.05, 00:06
                  z... cheetah-u !!
                  cheetah51 napisał:

                  > wreszcie odpowie, bo przestanę się z nim ścigać!
                  • cheetah51 Re:Precz z KACZYZMEM!!! Nie wywołuj Łowcy :D 20.11.05, 14:52
                    Łowca zaczeka na Łowczego przy "!!!!", aby razem, łapa w łapę, z kaczyzmem się
                    uporać!
                    I co Wielki Łowczy na to?;-)
                    • henryk.log Re:Precz z KACZYZMEM!!! Nie wywołuj Łowcy :D 20.11.05, 19:18
                      cheetah51 napisał:

                      > Łowca zaczeka na Łowczego przy "!!!!", aby razem, łapa w łapę, z kaczyzmem się
                      > uporać!
                      > I co Wielki Łowczy na to?;-)

                      :DDD
                      "Rozbroiłeś" mnie Łowco!!

                      No to kto Ci teraz tak pięknie dokuczał będzie..??

                      >...Łowca zaczeka na Łowczego przy "!!!!"

                      !! Pozwól doczekać..O Mohair'e!
                      • cheetah51 Re:Precz z KACZYZMEM!!! Nie wywołuj Łowcy :D 21.11.05, 06:45
                        Panie Heniu, jakoś nie wierzę,
                        żeby Wielki Łowczy dał się tak łatwo rozbroić Wielkiemu Łowcy;-)))
                        Z kaczyzmem będziemy się za bary brać, ale ŁOWÓW nie przerwiemy wszak???
                        • ave.duce Re:Wasze łowy? Śmiech w kaczniku!!! 24.11.05, 19:52
                          Uczcie się polowania od płci pięknej, czyli tej lepszej po-ŁOWY ludzkości;-)))
              • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 17.11.05, 00:40
                P. savannowy, nie do mnie, z dawna szcz...ego na(do) kacz(e)ki takie ..populi!
                P. Sz. gdy ja z "nimi" tu w ojczyźnie boje toczyłem..
                P. "obce" tarzał..itp
                :-)

                cheetah51 napisał:

                > he,he,he, hihi, a pytanie bez odpowiedzi...
                > Panie Heniu, pomoże Pan w szczeźnięciu?!
          • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 12.11.05, 10:32
            Proszę na mnie liczyć niezawodnie w tym zbożnym dziele;-)
            • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 12.11.05, 10:54
              Oby Opatrzność Święta była z nami!
              • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 12.11.05, 12:02
                Nie chcę być złym prorokiem...
                J. Kaczyński w swoim exposee wyraźnie starszył przelewem krwi. My tu gadu,
                gadu, a to przestaje być śmieszne!
                • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! Niech... 12.11.05, 12:36
                  No, właśnie, nie wiem, co on miał dokładnie na myśli, kiedy w innym miejscu
                  gadał o tym, że politycy (jacyś...) związani z PO chciali wzmacniać - i to
                  znacznie - władzę wykonawczą. Miało to być w ubiegłym stuleciu jeszcze...???
                  • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! O co chodzi??? 12.11.05, 16:06
                    O co chodzi J. Kaczyńskiemu???


                    ...Otóż wydaje mi się, że mieliśmy tutaj do czynienia z nawiązaniem do pewnych
                    projektów politycznych, które pojawiły się w Polsce już w latach
                    dziewięćdziesiątych, a dokładnie w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych.

                    To były projekty polityczne stanowiące swoistą reakcję na niedogodności
                    pierwszego okresu transformacji. Sprowadzały one się do tego, by umocnić,
                    zdecydowanie umocnić władzę, w szczególności władzę wykonawczą - mówiono wtedy
                    nawet niekiedy o pewnym ograniczeniu demokracji - a jednocześnie umożliwić
                    znacznie intensywniejszy rozwój rynku, rozwój rynku, który w tym rozumowaniu
                    był wartością najbardziej istotną. Można było powiedzieć, że była to koncepcja
                    swego rodzaju urynkowienia polityki, i to nie tylko w sferze faktów, ale także
                    w sferze aksjologicznej. Te projekty nigdy w gruncie rzeczy nie wyszły poza
                    dość luźne dywagacje, nigdy nie były zespołem jakichś realnych politycznych
                    posunięć, które by podjęto. Ale mówię o nich dlatego, że wiąże się z nimi
                    nazwisko polityka, który swego czasu odgrywał w Platformie Obywatelskiej bardzo
                    wybitną rolę, a inny wybitny polityk tej formacji swego czasu wyrażał
                    przekonanie, że tego rodzaju działania mogłyby być uzasadnione...


                    serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,3010750.html
                    • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! O co chodzi??? 12.11.05, 16:52
                      O co mu chodzi? Nie mam pojecia! Bladego!
                      Wg mnie: jak zawsze odwraca kota ogonem.

                      (...)Sprowadzały one się do tego, by umocnić,
                      zdecydowanie umocnić władzę, w szczególności władzę wykonawczą - mówiono wtedy
                      nawet niekiedy o pewnym ograniczeniu demokracji(...)
                      • ave.duce Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 12.11.05, 20:09
                        ius_et_lex napisał:

                        > O co mu chodzi? Nie mam pojecia! Bladego!
                        > Wg mnie: jak zawsze odwraca kota ogonem.
                        >

                        Odwracanie kota ogonem.

                        Odwracający - Jarosław Kaczyński:

                        Dlatego pozwolę sobie - zastrzegając, że nie chcę tutaj niepotrzebnie zaostrzać
                        polemik, nie chcę prowadzić do niepotrzebnych sporów i w żadnym razie nie
                        odmawiam nikomu dobrej woli, dobrych intencji, przeświadczenia, że tak właśnie
                        trzeba działać dla Polski - przedstawić moje przeświadczenia odnoszące się do
                        tego, co w istocie prezentowała w kampanii wyborczej i przed kampanią wyborczą
                        Platforma.

                        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34314,3010750.html
                        • ius_et_lex Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 12.11.05, 22:01
                          To jest taki taniutki "kaczy chwyt"! Dziw bierze, że ktoś się jeszcze na to
                          nabiera! Mówi się, np., tak: uczciwi ludzie na pewno poprą... coś tam...,
                          z góry narzucając negatywną opinię o tych, co nie poprą. Oni są wocbec tego
                          nieuczciwi!
                          • ave.duce Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 13.11.05, 08:14
                            Bardzo trafne spostrzeżenie;-)))
                            Dziwię się JMWRokicie, że powiedział coś takiego:

                            "Ja braci Kaczyńskich niezależnie od tego, co robią, cenię i szanuję"

                            serwisy.gazeta.pl/wyborcza/1,34474,3011215.html?as=3&ias=10
                            NIEZALEŻNIE?
                            • cheetah51 Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 14.11.05, 06:18
                              Rokita, jak sama nazwa wskazuje, "umysł" ma raczej pokrętny!;-)
                              • ius_et_lex Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 14.11.05, 11:30
                                Demonstruje tę pokrętność bez żadnego skrępowania;-)))
                                • ave.duce Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 16.11.05, 10:15
                                  Uważaj z tym kotem, wszak gepardy...;-)))
                                  • ius_et_lex Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 16.11.05, 13:23
                                    Gepardy rzadko tu bywają, a poza tym - niejaki Henryk ma na nie baczenie;-)
                                    • henryk.log Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 17.11.05, 00:47
                                      Świe(ę)t(n)e słowa P. ius_et_lex(kurde, jak P.na skróty "brać")!! :-)
                                      Łowczy Ł(o)wcy wilkiem! :-)..nemo omen:)

                                      ius_et_lex napisał:
                                      > Gepardy rzadko tu bywają, a poza tym - niejaki Henryk ma na nie baczenie;-)
                                      • ave.duce Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!! 24.11.05, 19:55
                                        henryk.log napisał:

                                        > Świe(ę)t(n)e słowa P. ius_et_lex(kurde, jak P.na skróty "brać")!! :-)
                                        > Łowczy Ł(o)wcy wilkiem! :-)..nemo omen:)
                                        >
                                        > ius_et_lex napisał:
                                        > > Gepardy rzadko tu bywają, a poza tym - niejaki Henryk ma na nie baczenie;
                                        > -)

                                        Uważny obserwator kaczej kniei. Nadaje się do zmagań z kaczyzmem,
                                        nagroda go nie minie;-)))
                                        Prawda, Panie Henryku?
                                        • henryk.log Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!!:-) 25.11.05, 00:41
                                          ave.duce napisała:

                                          > Uważny obserwator kaczej kniei. Nadaje się do zmagań z kaczyzmem,
                                          > nagroda go nie minie;-)))
                                          > Prawda, Panie Henryku?
                                          :-)
                                          Patrzaj P. a.D:) !
                                          Jak się To TO szybko Zazieleniło!:-)..a z oczu, jakoś tak "szaro" patrzy!?:-)
                                          • ave.duce Re: Odwracanie kota ogonem!!! I o to chodzi!!!:-) 25.11.05, 19:00
                                            Panie Henryku!
                                            Czy to ten sam???

                                            img292.imageshack.us/my.php?image=okorycyka7qd.jpg
                • leszab Precz z KACZYZMEM TUSKOWATYM 19.11.05, 01:06
                  Niech żyje Lech i Jarosław Kaczyńscy
                  • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM TUSKOWATYM 20.11.05, 13:13
                    Dwa w jednym?;-)))

                    ***
                    Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
                    wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
    • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! 12.11.05, 17:24
      > My, Naród Polski,
      > składając Bożej Opatrzności dziękczynienie...

      (z preambuły projektu)

      Wszystko zawdzięczam Bożej Opatrzności, a potem ktoś chce, żebym była dumna
      z Polski i Polaków...
      • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-))))) 13.11.05, 05:30
        Polska dla Polaków - czyje to hasełko, bo mi umknęło z pamięci?
        • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 13.11.05, 10:32
          To? Chyba Wszypolskich, ale pewności nie mam!;-)))
          • ave.duce Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-)))) 13.11.05, 10:34

            • malaszaramysz Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 13.11.05, 11:43
              Brona dla obrońców, PiS dla PiSku
              • ave.duce Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 13.11.05, 11:46
                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=31775426&a=31775426
                • henryk.log Re: "@^^" - też dobrze! i.. niedobrze! :-) :DD 13.11.05, 12:23
                  ..gdzie Pani "nie mogła" tam henryka posłała ??

                  ave.duce napisała:

                  > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=384&w=31775426&a=31775426
                  • ave.duce Re: "@^^" - też dobrze! i.. niedobrze! :-) :DD 14.11.05, 11:52
                    Panie Henryku,
                    nigdy, ale to przenigdy nie potraktowałabym Pana jak chłopca na posyłki,
                    chyba że... rowerek by Pan wymienił na nowszy;-)))
                    • henryk.log Re: "@^^" - też dobrze! i.. niedobrze! :-) :DD :D 17.11.05, 00:54
                      Pani Kochana! gdybyś wiedziała ile "wzlotów" po tyluż "kraksach"
                      ja Temu_Staremu zawdzięczam..eeh i hlip i hlup..

                      ave.duce napisała:

                      > Panie Henryku,
                      > nigdy, ale to przenigdy nie potraktowałabym Pana jak chłopca na posyłki,
                      > chyba że... rowerek by Pan wymienił na nowszy;-)))
                      • ave.duce Re: :DD : 25.11.05, 19:09
                        Panie Henryku,
                        rozumiem doskonale. Wspomnienia czynią cuda!;-)))
              • cheetah51 Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 14.11.05, 06:19
                Mysz do myszkowania!;-)
                • cheetah51 Re: "@^^" - też dobrze! "277" dla mnie! ;-))))))) 14.11.05, 06:21
                  • ave.duce Re: "@^^" - też dobrze! "277" dla mnie! ;-)))))) 14.11.05, 15:44
                    Nie podobają mi się ani Łowczy, ani Łowcy;-)))
                    • henryk.log Re: "@^^" - też dobrze! "277" dla mnie! ;-))) :-) 17.11.05, 00:58
                      ..a mnie wprost lub przeciwnie!
                      ..Tak Łowczy!..Nie Ł(o)wcy!

                      ave.duce napisała:

                      > Nie podobają mi się ani Łowczy, ani Łowcy;-)))
              • niezlomny.prawicowiec Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 28.12.05, 08:35
                malaszaramysz napisała:

                > Brona dla obrońców, PiS dla PiSku
                !
            • henryk.log Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 13.11.05, 12:35
              O, Ho! Ho!, No! No! No! ??!! :-))))
              • henryk.log Re: "@&@" - też dobrze?Polska dla Polaków!;-))) 13.11.05, 23:51
                ..przynajmniej ładne! :-)
                ..i żeby na 1-szej kaczkom dopiec..
              • cheetah51 Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 16.11.05, 06:21
                Witam, Polska dla Polaków, a "266" dla Pnana Henia, co? Nie ma lekko, trzeba
                kaczkami naprzód iść!
                • ave_duce Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 17.02.06, 22:43
                  cheetah51 napisał:

                  > Witam, Polska dla Polaków, a "266" dla Pnana Henia, co? Nie ma lekko, trzeba
                  > kaczkami naprzód iść!


                  Zwierzaku, wracaj na plac boju!

                  ;)
                  • henryk.log Re: "@^^" - też dobrze! Polska dla Polaków!;-))) 17.02.06, 22:53
                    Panie Zwierzaku, wracaj na plac boju!
          • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 14.11.05, 05:28
            Było to chyba "zawołanie" marcowych moczarowców. Pewności nie mam. Nie mialem
            kiedy zajrzeć do J. Eislera "Marzec '68".
            • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 15.11.05, 09:04
              I co? Długo jeszcze będziemy czekać na spojrzenie?;-)))
              • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 15.11.05, 20:19
                ...
                beagle.net.pl/zdjecia/83.JPG
                Łowczy za "Ł"owcę(!)

                ave.duce napisała:

                > I co? Długo jeszcze będziemy czekać na spojrzenie?;-)))
                • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 15.11.05, 21:20
                  Panie Henryku,
                  ależ Pan dzisiaj "fotogeniczny";-)))
                  Aż miło popatrzeć!
                  • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 17.11.05, 01:08
                    :-)
                    Pani mnie nie zrozumiała P-szę P. !:)
                    te "ślipiątka" miały być "wejrzeniem" GEPARDA!!!..uuuhuuhhuu :-))

                    ave.duce napisała:

                    > ależ...."fotogeniczny";-)))
                    > Aż miło popatrzeć!
                    • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 17.11.05, 10:46
                      Panie Henryku,
                      zrozumiałam Pana! To Pan nie zrozumiał mnie, niestety;-(((
                      Wyrazu "fotogeniczny" użyłam nie w dosłownym znaczeniu,
                      ale dla podkreślenia

                      Pańskich ZASŁUG

                      w zamieszczaniu świetnych fotografii na fk!;-)))
                      • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 20.11.05, 09:13
                        Czy dalej brak zroumienia dla "precz z kaczyzmem"?
                        • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 24.11.05, 19:57
                          Wątła nić porozumienia między mną a Wielkim Łowczym Technicznym
                          uległa znacznemu wzmocnieniu: wystarczy popatrzeć na praBabkę!;-)))
                          • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 25.11.05, 00:07
                            ave.duce napisała:

                            > Wątła nić porozumienia między mną a Wielkim Łowczym Technicznym
                            > uległa znacznemu wzmocnieniu: wystarczy popatrzeć na praBabkę!;-)))
                            ....
                            ? ! ?
                            Pani!??..Kobieto!..Wątła!!!:-)
                            ..a "wycisk"? i częsty q włt!?? :-)

                            ..kacze_kurcze_blade!:-)
                            • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!! Polska dla Polaków!;-)))) 25.11.05, 19:12
                              Panie Henryku,
                              jeśli będzie Pan tak łaskawy i zestawi nić z praBabką, to sam Pan zobaczy,
                              jaka ta nić wątła...;-)))
    • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 13.11.05, 12:08

      • malaszaramysz Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 14.11.05, 09:38
        Moherowa Konstytucja?
        • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 14.11.05, 10:15
          Niestety, nie moherowa - faszystowska...
          • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 15.11.05, 10:30
            Z tego, co słyszę, to teraz nie kaczki, a rydzyki rządzą!;-)
            • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 15.11.05, 11:51
              Koalicja kaczko-grzybna z dodatkiem żelaza i wszy - OHYZDA!
              • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 15.11.05, 13:09
                Całe szczęście, że to koalicja, a nie: KOLACJA!;-)
                • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 15.11.05, 16:32
                  Kolacji bym takiej nie życzyła największemu wrogowi;-)))
                  No, chyba że byłaby to czarna kaczka.
                  • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 15.11.05, 17:41
                    Jako wróg czy jako potrawa?;-)
                    • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 16.11.05, 08:41
                      Dwa w jednym!
                      Kaczek w barszczu nigdy za wiele;-)
                      • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 16.11.05, 10:58
                        A do tego grzybek - jeden - mniam!!!
                        • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 16.11.05, 11:13
                          Rydzyk jeden - może być!?
                          A z nim - cała rodzina... Rydze zwykle gromadnie rosną;-)))
                          • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 17.11.05, 12:06
                            Byle paciorki z różańców nie powpadały i kłaki z moherków;-)
                            • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 17.11.05, 18:45
                              Paciorkami można się udławić, a od kłaków dostać niestrawności;-)))
                              • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 17.11.05, 20:42
                                Od dzisiaj nie jadam koalicji, sorry: kolacji!;-)
                                • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 20.11.05, 13:14
                                  Ja będę jeść, ile wlezie, bo trzeba przetrwać nie tylko zimę,
                                  ale i przednówek!;-)))


                                  ***
                                  Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
                                  wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
                                  • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 26.11.05, 18:18
                                    Na przednówku się skończy?;-)
                                    • ave_duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 17.02.06, 17:22
                                      ius_et_lex napisał:

                                      > Na przednówku się skończy?;-)
                                      >


                                      Niestety, znowu w grudniu...

                                      ;)
                  • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 17.11.05, 00:13
                    ..nie życz Drogiemu P. ... !:-)))
                    ave.duce napisała:

                    > Kolacji bym takiej..życzyła największemu Łowczemu;-)))
                    > No, chyba że wystrzelałby te czarne kaczki.
                    • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! I tą Konstytucją! n/t 17.11.05, 09:59
                      Panie Henryku,
                      na kolację będziemy jadać same ziobra, ok?;-)))
    • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" 16.11.05, 06:40
      Jeśli ludzie się nie obudzą,
      to czarna zaraza nas pomału pochłonie - jak bagno!-(((
      • malaszaramysz Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" 16.11.05, 16:53
        Może się obudzą. Jest zawsze jakaś nadzieja
        • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" 17.11.05, 05:54
          Optymistka z myszy, ale jestem "za"! Gadanie - gadaniem, pisanie - pisaniem,
          ale CZYNÓW potrzeba!
          Takich codziennych, niby niepozornych, niby małych i szarych!;-)
          Mysz się do nich nadaje jak mało kto!:-)))
          • malaszaramysz Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" 17.11.05, 17:30
            Mysz już od dawna mysią propagandę uprawia i kopiarkę w piwnicy trzyma:-)
            • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" 20.11.05, 05:57
              Aaa, i tu mam mysz! Jednak jest, i to od dawna, trendy!;-)
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" 16.11.05, 18:40
        Nie bój nic! NO PASARAN!!!
      • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" :-DDD 17.11.05, 00:02
        i jeszcze *razy to samo proszę + "!))"
        by >...czarna zaraza nas pomału nie pochłonęła - jak bagno!-(((
        • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" :-DDD 17.11.05, 18:20
          Panie Henryku,
          na co było to polowanie???
          "311" - taka płotka...
          Nawet kaczka by ją połknęła;-)))
          • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" :-DDD 18.11.05, 20:32
            ave.duce napisała:

            > Panie Henryku,
            > na co było to polowanie???
            > "311" - taka płotka...
            > Nawet kaczka by ją połknęła;-)))
            !! :D ??
            czy ja Panią pytałem wielokrotnie już:
            "Ale się z P.mam :D ??"
            ..ta pamięć.. i po "oknach" ??..tat..tak
            • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! "#))" :-DDD 20.11.05, 17:01
              Panie Henryku,
              nie będziemy sie licytować na ok(n)o;-) Zbyt poważny problem z tymi zapędami
              na zadziobizm kaczy;-)))

              ***
              Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
              wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
    • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! WY "co" ś(n)picie!!?? 17.11.05, 01:31
      w.. Nocy grozą kaczą czarną..

      ..wielka sztuka dniem "Preczyć" ..phiii..
    • henryk.log Precz z KACZYZMEM!!!! trzy..dwa..jeden i spać!n/t 17.11.05, 01:33
    • leszab Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.11.05, 01:42
      Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Niech żyje Rokita.
      • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM ?? z czego się toto urwało? 17.11.05, 02:00
        leszab napisał:
        >
        • malaszaramysz Re: Precz z KACZYZMEM ?? z czego się toto urwało? 17.11.05, 08:54
          Z uschniętej gałęzi:-)
        • tony.soprano3 Re: Precz z KACZYZMEM ?? z czego się toto urwało? 13.01.06, 16:45
          henryk.log napisał:

          > leszab napisał:
          > >
          ?!
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!! 17.11.05, 13:47
        Pomyliło ci się:

        pl.wikipedia.org/wiki/Kaczyzm
        • malaszaramysz Re: Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!! 17.11.05, 15:30
          No i kaczorki haseła się dorobiły:-)))))))))))))))))
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM !!!!!!!!!!!!!!!! 17.11.05, 15:59
            Oni się nie tylko tego dorobili...
    • henryk.log Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 17.11.05, 19:12
      • ave.duce Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 17.11.05, 19:40
        Panie Henryku,
        upór godny podziwu, chapeau-bas!
        • henryk.log Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 19.11.05, 00:56
          ...
          albo "chapeau-bas!"
          lub "zimne_ciepło" Kochana ... Pani:-)(..nie.log)!
          ..dlaczego ja jeszcze P. z'wz'pod'noszę..??....:-)
          • ave.duce Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 24.11.05, 19:59
            Panie Henryku,
            dlaczego? Bo ceni mnie Pan za wdzięk i bezpretensjonalność,
            których to przymiotów nawet na placu boju nie tracę;-)))
            • henryk.log Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 24.11.05, 21:20
              ave.duce napisała:

              > Panie Henryku,
              > dlaczego? Bo ceni mnie Pan za wdzięk i bezpretensjonalność,
              > których to przymiotów nawet na placu boju nie tracę;-)))
              :-)
              Fakt! :-)))
              ..i niech ewentualnym zazdrośni'c'om miny do cna sczezną! :-)

              ..to między "nami" zostanie?..
              • ave.duce Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 25.11.05, 19:14
                Panie Henryku,
                przecież wszystko co piszemy na fk, między nami zostaje;-)))
                Manifestować na zewnątrz PRECZ będziemy w sobotę i niedzielę;-)))
              • gienia.gienia Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 05.01.06, 18:39
                henryk.log napisał:

                > ave.duce napisała:
                >
                > > Panie Henryku,
                > > dlaczego? Bo ceni mnie Pan za wdzięk i bezpretensjonalność,
                > > których to przymiotów nawet na placu boju nie tracę;-)))
                > :-)
                > Fakt! :-)))
                > ..i niech ewentualnym zazdrośni'c'om miny do cna sczezną! :-)
                >
                > ..to między "nami" zostanie?.. ?
                • hulaj_dusza Re:Nigdy Dość!! Precz z KACZYZMEM!!! 05.01.06, 20:23
                  Tym razem zgadzam się z Panią!;)))
    • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! "##(" liczy się? 18.11.05, 06:44
      www.rzeczpospolita.pl/teksty/wydanie_051118/publicystyka_a_5-1.F.jpg
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! "##(" liczy się? 18.11.05, 08:52
        cheetah51 napisał:

        > www.rzeczpospolita.pl/teksty/wydanie_051118/publicystyka_a_5-1.F.jpg

        Liczy się tylko to, co Wielki Łowczy chce, żeby się liczyło!
        Zapamiętaj sobie raz na zawsze, Wielki Łowco!;-)))
        • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! "##(" liczy się? :P 18.11.05, 20:07
          ave.duce napisała:

          > Liczy się tylko to, co Wielki Łowczy chce, żeby się liczyło!
          > Zapamiętaj sobie raz na zawsze, Wielki Łowco!;-)))

          ..hi..hi..
          Pani Humanistko! treść postu P. cheetah51-a godna "żołądkowej"?:)
          ..czy czyXczy =(, jest godne jakiejkolwiek "mojej" wzmianki..
          o "to" mniejsza..
          Pani "forma", "Wielki Łowco"..hehe..ku "niej" wielkiej (ł)OWCY ??
          ??
          Doprawdy! Kochana Pani..??
          ..Alfred niejaki przypadkiem nie przebywał w Pani pobliżu ostatnio ??
          ..tak pytam..
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! "##(" liczy się? :P 19.11.05, 13:03
            Panie Henryku,
            jak Pan to zgadł?
            Alfred był koło mnie, ramię w ramię, ziobro w ziobro;-)))
        • cheetah51 Re: Precz z KACZYZMEM!!! "##(" liczy się? 21.11.05, 06:46
          E, chyba nie jest tak źle! Wielki Łowca łaskawy, ludzki pan;-)))
      • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! "##(" liczy się? :) 18.11.05, 20:17
        cheetah51 napisał:

        > <a
        href="www.rzeczpospolita.pl/teksty/wydanie_051118/publicystyka_a_5-1.F.jpg"
        target="_blank">www.rzeczpospolita.pl/teksty/wydanie_051118/publicystyka_a_5-1.F.jpg</a>

        "Możesz to nazwać lekcją fruwania" !!!

        Aleś cheetah51-u! Panie pamiętliwy!!

        gdzieś dawno temu Bryllowałem na FK..i "wybaczcie" prosiłem!..
    • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! 18.11.05, 09:46
      Precz z kaczyzmem! Niebędziemy czekać, aż nasz zaleje czarna i brunatna fala!
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! 18.11.05, 10:00
        Oczywiście, NIE BĘDZIEMY! A właśnie czytałam wątek o analfabetach na fk;-(((
        • malaszaramysz Re: Precz z KACZYZMEM!!! 18.11.05, 22:37
          No cóż,analfabeta też człowiek:-)
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! 19.11.05, 15:07
            Litościwa jesteś nad wyraz!
            • 9119511tu Re: Precz z KACZYZMEM!!! 27.12.05, 23:34
              ave.duce napisała:

              > Litościwa jesteś nad wyraz!
              >
              ?
        • el_matador9 Re: Precz z KACZYZMEM!!!ave duce 20.11.05, 00:55
          obrzydliwy i niebezpieczny jest ten krótkonogi prymitywny faszystowski
          kaczyzm,zaowocuje na pewno drastycznym pogorszeniem stosunków gospodarczych z
          Rosją,niewbywałą nędzą i rozruchami społecznymi w wielkich polskich miastach na
          niewyobrażalną wręcz skalę z uwagi na przysłowiowe dwie "lewe ręce" do
          godpodarki(vide ruina gospodarcza WARSZAWY zaordynowana przez Kaczyńskiego) i
          stratami ekonomicznymi idącymi w miliardy USD jako że obecna ekipa to banda
          talibów,prymitywnych faszo-katoli i zwykłych pieniaczy i niedouków
          ekonomicznych jak upiorna szczecińska małomiasteczkowa katolicka prymitywna do
          cna talibka Minister Finansów tego przerażliwego Rządu.
          "CACZINESCU, FUERA DE NUESTRA POLONIA !"
      • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!! "Niebędziemy" Pani 18.11.05, 20:22
        "haczyć" bo nie w "naszym" to zwyczaju! :-)))
        • signal Re: Precz z KACZYZMEM!!! "Niebędziemy" Pani 13.02.06, 16:48
          taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak
    • pies_na_czarnych Re: Precz z KACZYZMEM!!! 18.11.05, 18:19
      W gore!
    • leszab Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.11.05, 01:02
      Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Precz z KACZYZMEM Donaldowym !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!!..i dobitniej co.. i raz 19.11.05, 02:18
      i co następną "każdą" noc ..!?? :)
      • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!!..i dobitniej co.. i raz 19.11.05, 16:10
        W Poznaniu już kaczyzm panuje na całego.
        • melisa-bb Re: Precz z KACZYZMEM!!!..i dobitniej co.. i raz 19.11.05, 16:23
          Nie znudziło sie wam tak od rzeczy....... , nie szkoda wam czasu,jak możecie
          być zorientowani jak cały dzień siedzicie na forum i jazgoczecie te swoje
          bzdury na okragło, które przynosza odwtrotny efekt od zamierzonego.
          • malaszaramysz Re: Precz z KACZYZMEM!!!..i dobitniej co.. i raz 19.11.05, 19:22
            Uwielbiam jazz -got :-)))))))
          • ius_et_lex Re: Precz z KACZYZMEM!!!..i dobitniej co.. i raz 19.11.05, 20:41
            melisa-bb napisała:

            > Nie znudziło sie wam tak od rzeczy....... , nie szkoda wam czasu,jak możecie
            > być zorientowani jak cały dzień siedzicie na forum i jazgoczecie te swoje
            > bzdury na okragło, które przynosza odwtrotny efekt od zamierzonego.

            Dzięki za troskę...
            Nie zmusza się nikogo, aby czytał ten wątek i się do niego doPiSywał;-)
    • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! BEZ KOMENTARZA! 19.11.05, 17:31
      fakty.interia.pl/news?inf=687368
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! BEZ KOMENTARZA! 19.11.05, 19:20
        fakty.interia.pl/news?inf=687368
      • angelo73 Re: Precz z KACZYZMEM!!! BEZ KOMENTARZA! 19.11.05, 21:53
        • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!! BEZ KOMENTARZA! 19.11.05, 22:13
          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3020418.html
          CORAZ bliżej rewolucji moralnej...

          ***
          Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
          wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
    • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!!..poraz "#^#" .. 19.11.05, 23:11

      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!!..poraz "#^#" .. 19.11.05, 23:13
        Panie Henryku,
        czekałam na Pana!
        Witam! Gratuluję!
        Niestety, juz muszę "spadać" - proszę walczyć dzielnie z kaczyzmem!

        ***
        Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
        wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
        • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!!..poraz "#^#" .. 19.11.05, 23:19
          Tak Pani na mnie czekała, że aż "spadła" ..:D
          :D Dobry ten Wieczorek..jak dla mnie:-))
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!!..poraz "#^#" .. 21.11.05, 01:03
            Panie Henryku,
            dzisiaj trochę gorszy wieczorek, sorry, ale kaczyzm czuwa. Precz!!!
        • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!!..po raz "#^^" .. :D 20.11.05, 02:02
          ave.duce napisała:

          > Panie Henryku,
          > czekałam na Pana!...
          :-D
          >na górę precz..<
          • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!!..po raz "#^^" .. :D 20.11.05, 13:09
            Znowu? Jak ja mam walczyć i przetrwać, jak wciąż KTOŚ mnie gania?;-)))


            ***
            Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
            wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
            • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!!..po raz "#^^" .. :D 21.11.05, 01:54
              Ja wiem, że Panie wie, iż ja wiem co Pani chciała rzec..:-)

              ave.duce napisała:
              >..KTOŚ mnie gania?;-))
              ps
              Dobranoc:-)..już muszę!!
              • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!!..po raz "#^^" .. :D 24.11.05, 20:01
                Panie Henryku,
                z pewnym opóźnieniem, ale... ja wiem, że Pan wie, że ja wiem, że Pan...
                Trzeba było tak zakałapućkać, żeby Doorń nie rozszyfrował;-)))
      • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!!..poraz "#^#" .. 19.11.05, 23:14
        ..ale nie o to chodzi jak komu "wychodzi"..
        po raz wtóry!
        ..lub częściej..??
        • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!!..poraz "#^#" .. 20.11.05, 12:26
          Panie Henryku,
          ja też mogę, raz leppiej, raz gorzej, ale zawsze PRZECIW KACZYZMOWI!;-)

          ***
          Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
          wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…
    • henryk.log Re: Precz z KACZYZMEM!!!..lub na Osły "ich+":) n/t 20.11.05, 13:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=396&w=32245588
      • ave.duce Re: Precz z KACZYZMEM!!!..lub na Osły "ich+":) n/ 20.11.05, 13:07
        Panie Henryku,
        już się pytałam w wątku n/t przetrwania: WHY there?;-(((


        ***
        Kult państwa łączy się z zasadą wodzostwa;
        wódz (wł. duce) jest utożsamiany z państwem i narodem…

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka