Dodaj do ulubionych

Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro

    • genek8 Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 10:46
      "Przez kilkanaście lat, z pewną przerwą, byłem przedmiotem permanentnego,
      strasznego ataku. A jestem głęboko przekonany, że to ja miałem rację. A ci,
      którzy mnie atakowali, tej racji nie mieli i po części nawet świadomie służyli
      bardzo złej sprawie. I dlatego o to mam pretensje." moj kolega siedzi teraz w
      psychiatryku i zanim tam trafil tez mowil ze wszedzie jest podsłuch i od lat go
      sledza tacy rozni ale ze to on ma racje a oni chca mu zrobic krzywde. na
      szczescie teraz jest spokojny daja mu jakies prochy.
    • wieslawgorski Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 10:57
      Ten facet jest obłąkany, jego brat prawdopodobnie też. Sądzę, że obydwaj są z
      bardzo mocnymi kompleksami wyniesionymi z dzieciństwa. Studium życiorysów
      Hitlera, Stalina jest w wielu momentach podopne. Też byli propaństwocami,
      nieufnymi do każdego "innego".
    • pyrlan287 PO kloaka 04.02.06, 11:06
      PelnaOdchodow kloaka rozlala sie na tym forum i tapla sie w nieczystosciach
      swych umyslowych odchodow.
      • koloratura1 I to jest ARGUMENT! 04.02.06, 13:11
        pyrlan287 napisał:

        > PelnaOdchodow kloaka rozlala sie na tym forum i tapla sie w nieczystosciach
        > swych umyslowych odchodow.

        Ciekawe, że te nieszczęsne i nikłe parę procent na forum, które jest - że tak
        powiem - za, ma takie właśnie "argumenty" na poparcie tego, co myśli...
        • r0b0l ARGUMENT normalny i jedyny dla PISiorów: BLUZGI 04.02.06, 21:04
          charakterystyczne jak krótka pamięć wodzów.
          Ale cieszy taki stan rzeczy bo świadczy o braku argumentów i całkowitym braku
          kultury.
          Tacy nawet jeżeli zwyciężą to szybko się sami sobie dobiorą do gardeł
        • xpander Re: I to jest ARGUMENT! 04.02.06, 22:05
          Oni nie mysla, oni powtarzaja co im mowia na zebraniach sztabowych;)
    • mariusz.jarosz Obłęd 04.02.06, 11:13
      Z wywiadu, z prezesem Kaczyńskim można wyciągnąć jeden zasadniczy wniosek.
      KTO NIE REPREZENTUJE OPCJI NARODOWO-KONSERWATYWNEJ TEN JEST ANTYPAŃSTWOWCEM.
      Co się robi z antypaństwowcami? Zwalcza się ich, ponieważ zagrażają instytucji
      państwa. To uogólnienie jest bardzo niebezpieczne i wynika z niego, że ludzie o
      orientacji lewicowej i socjal-liberalnej, ludzie którzy podzielają wartości
      europejskie wyrażone w prawach człowieka i obywatela nie powinni czuć się w
      Polsce bezpiecznie. Bo przecież nie są patriotami a ich celem jest zniszczenie
      Polski.
      • jerzy.kosecki Re:mariuszowi.jaroszowi 04.02.06, 11:26
        To cyniczny gracz, jego nikczemność polega na tym, że żongluje bardzo nosnymi
        hasłami: Bóg, Honor, Ojczyzna ! Wielu naiwnych na to sie nabierze. Takich jak
        my On, Lepper, Giertych i inna swołocz ma w dupie. Oni wiedzą, że u nas maja
        przechlapane ! Dlatego łaszą się do Rydzyków, Janowskich, Maciarewiczów, a
        przede wszystkim, do kilku milionów nieswiadomych i sfrustowanych Polaków. A ze
        lud ciemny to jeszcze długo bedziemy musieli ich cierpieć.
        • xpander Re:mariuszowi.jaroszowi 04.02.06, 22:09
          Lud w koncu przejzy na oczy. Wystarczy, ze dostanie po kieszeni.

          Jareczek sie przeliczy, mysli, ze moze byc biednie, ale uczciwie.
          Ale ludzie jednak licza swoje pieniadze.

          Szkoda tylko, ze urzadzili sobie Monopoly w realu:(
    • gregsmile1 Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 11:23
      nie pokazujcie mi dużych zdjęć Kaczek w internecie! komputery są za drogie , żeby je wymieniać często! plucie już mi nie wystarcza, jak dojdzie do rękoczynów to jeszcze sobie krzywdę zrobię ....
      • sievert Przeraza mnie to... 04.02.06, 11:34
        Jestem dosyc mlodym czlowiekiem, nie bylem w PZPR bo sie urodzilem w stanie wojennym. Przestrzegam prawa i niektorzy sie smieja bo ograniczen predkosci tez, staram sie byc uczciwym itp. Wierze jakos w Boga, nie uwazam ze Bp Pieronek i BpZycinski to margines tylko raczej Glowny nurt powinien byc katolicyzmu bo srodowisko RM zyje TYLKO dzieki szukaniu sobie wrogow... Czy ja zwariowalem czy to nie do konca ewangeliczne podejscie do swiata. I jeszcze sobie JP II geby wycieraja.
        Mimo tego ze niewiele mi mozna zarzucic pewnie w porownaniu do tych krysztalowo czystych poslow PiS to mam wrazenie ze cos tu nie gra. Ludzie piszacy ze to moze byc wynik kompleksow tych dwoch panow moga miec racje i to niedobrze. Tez troche czytalem biografii Stalina, Hitlera i teraz ta spolka 3 mnie troche przeraza i nie dlatego ze jestem czlonkiem ukladu spiskowego bo jestem szarym czlowiekiem. Przeraza mnie to psychotyczne szukanie wrogow i spisku wymierzonego w JEDYNIE SPRAWIEDLIWYCH ludzi. Przeciez to wyglada jak klasyczne objawy choroby psychicznej.
        • jerzy.kosecki Re: sievertowi 04.02.06, 11:55
          Widzisz, cała nikczemnośc tych (w sumie nieszczęśliwych ludzi)polega na tym, że
          oni nie maja żadnych moralnych oporów, gdy kłamią, gdy odwołują sie do wartości
          wyższych. Przyjżałeś się rozbieganym oczom Jurka, gdy udziela wywiadu, gdy
          patrząc prosto w oczy kamery !? Liczą, w swej perfidii, na to że mozesz nabrac
          przekonania, że oni wierzą w to co głoszą, ergo nie łżą, gdy odwołują się do
          naszego patriotyzmu !? To taka socjotechniczna zagrywka. Po co to robą !?
          Stary ja sam zadaję sobie pytanie, "a jesli prawda jest po ich stronie" !?
          Na "To" może udzielić odpowiedzi albo drugi Dostojewski, albo lekarz
          psychiatra. Tertium non datur.
    • iganua.genua Twins-demokracja a gumowa kaczuszka. 04.02.06, 11:26
      Od czasu podpisania paktu [de]stabilizacyjnego w Polsce panuje nowy ustrój,
      tzw. animal-demokracja, lub jak kto woli twins-demokracja.


      Yea, ludzie. Kaczyzm natchodzi!
      Ciekawe czy w kaczyźmie jest zakazane używanie gumowej kaczuszki do kąpieli?
      Prawdopodobnie jest to teraz uznawane za zniesławienie rządzących.



      I.
      • iganua.genua Re: Twins-demokracja a gumowa kaczuszka. 04.02.06, 11:28
        > Yea, ludzie. Kaczyzm natchodzi!


        Oj, chciałam napisać 'nadchodzi'.
        Jestem rozkojarzona dzsiaj jakoś tak.



        I.
      • gutboj Re: Twins-demokracja a gumowa kaczuszka. 04.02.06, 11:39
        To wszystko prowadzi do katastrofy wyborczej PIS w następnych wyborach
        niezależnie kiedy się odbędą. Im później (casus SLD) tym porażka będzie
        dotkliwsza. Mogę się założyć o duże pieniądze, że przyszła koalicja to PO-SLD.
        Zapowiada to też J.Gowin z PO. Kiedyś byłoby to dla mnie nie do pomyślenia ale w
        tej chwili nie widzę żadnej alternatywy bo nie sądzę, że PO mogłaby znacząco
        pójść w górę - jak utrzyma do nastepnych wyborów pułap 25-30% to będzie ok.
        Natomiast SLD (z SDPL i PD) mooże się podciagnąć do ok. 15%.Jedyną inną opcją
        jest zupełnie nowe "czyste" ugrupowanie np. pod wodzą Tomasza Lisa ale to trochę
        fantasmagoria.
        Sama idea Kaczyńskiego oczyszczenia i przebudowy Polaki nie jest zła problem
        oczywiście w metodach jakimi jest realizowana a te dyskredytują cały projekt.
        Krzyżowcy też uważali że czynią dobro siłą wprowadzając swój porządek. Niestety
        tylko dobrym przykładem i mozolna wręcz ewangeliczną pracą można próbować
        realizować plan odnowy. To co robia Kaczyńscy jest z góry skazane na poraźkę a
        ich niczym nieupramnione przekonanie o własnej nieomylności, prawości niestety
        nie uprawnia jeszcze do autorytarnych i niedemokratycznych działań. Nikt jeszcze
        na świecie siłą nic nie zdziałał w tak delikatnej materii.
        • szoszan Dobra, ale ja nie chcę, żeby mnie ktoś"oczyszczał 04.02.06, 15:18
          bo mam w domu miotłę, mydło i szczoteczkę do zębów.Używam codziennie.
          PiSsssss...Za to od braci i lokajów zalatuje kłamstwem, aż się kurzy.Mam
          nadzieję, że do Tatr już doleciało, niedługo zaczniemy się dusić.
    • milena.rl Cenny materiał. 04.02.06, 11:42
      Powinni skrzętnie zbierać te wszystkie wywiady. Może chociaż w obrębie polskiej
      psychologii coś ruszy, jak w gospodarce i tak zapaść.
      • scoutek Re: Cenny materiał. 04.02.06, 11:53
        Milena, Kaczka czyste dobro je zbiera... posiada wszystkie wycinki na swoj
        temat, wiec takiego duzego nie podaruje...
      • jerzy.kosecki Re: do mileny.rl 04.02.06, 11:57
        czy Twoja mama to lekarz u.n.g ?
    • imprezagt Tutaj jest sedno sprawy - PRZECZYTAJ prosze 04.02.06, 11:50
      Nie wiem czy udalo mi sie przekonac do lektury jakiegos przeciwnika rzdow
      PiSu , ale prosze o choc odrobine dobrej woli i doczytanie do konca.


      To co mowi J.Kaczynski w tym artykule jest wskazowka do tego aby zrozumiec
      postawe znakomitej wiekszosci mediow publicznych w Polsce w stosunku do obecnie
      rzadzacych. Ponizsze 2 cytaty wskazuja intencje dzialan obecnej wladzy. A
      wiekszosc duzych mediow (tv, dzienniki) az krzyczy rozpaczy obesrwujac te
      dzialania.

      I mnie osobiscie, chociaz glosowalem na PO w wyborach, utwierdza to w
      przekonaniu ze dzialania PiS i rzadu ida w bardzo dobrym i sllusznym kierunku.
      Zdazylem sie juz przekonac ze w naszym panstwie dzieje sie zle i BEZ RADYKALYCH
      zmian, ktore proponuje PiS na znaczaco poprawe warunkow zycia WIEKSZEJ czesci
      spoleczenstwa nie mozna liczyc.

      Zmiany ewolucyjne, preferowane przez poprzednie ekipy. efekty przynosily
      mizerne. Poglebialy tylko podzial spoleczny. Ludzie zduzych miast zyja dosc
      bogato i w miare przyzwoicie. Natomiast male miejscowosci i wsie bardzo czesto
      klepia biede.

      Nam potrzebne sa teraz dzialania rewolucyjne w kilku istotnych dziedzinach i to
      probuje robic rzad.

      A to ze jest tak glosny sprazeciw, to powtarzam raz jeszce , jest efektem ze
      dialaja skutecznie i uderzaja tam gdzie trzeba.

      Bo media to potezne pieniadze i w byle czyje rece po komunie nie trafialy.

      Dlatego prosze tych ktorym zalezy na godnej przyszlosci Polski zeby umieli
      wyrobic sobie swoj poglad analizujac informacje z wielu zrodel, probujac
      zrozumiec wszystkie strony.

      A ponizej te wiele tlumaczace cytaty:

      1. "Krótko mówiąc, trzeba w Polsce dokonać wielkich zmian, także zmian
      personalnych. Bo układ, o którym ciągle mówimy, sieci różnego rodzaju
      patologicznych związków, trzeba rozbić. A ludzi z tym układem związanych
      wyeliminować z aparatu państwowego. "

      2. "To jest bardzo trudne zadanie, bo układ jest bardzo potężny, sięga w
      gruncie rzeczy wszędzie. Do jego niszczenia trzeba nowych instytucji, bo stare
      są w ogromnej mierze pod jego wpływem. Ale poza tym trzeba państwo
      zreorganizować, skonsolidować, doprowadzić do tego, żeby zaczęło naprawdę
      działać."

    • pisaczek KAPITALIŹMIE WRÓĆ! 04.02.06, 11:52
      www.ipoczta.pl/kartki.make.php?id=1139049344
    • ves3 Tak zakłamanego i fałszywego człowieka... 04.02.06, 11:58
      ..jakim jest J.Kaczyński jeszcze w życiu nie widziałem!!
    • starymason Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 11:58
      belka wroc ratuj kraj
    • me-e zoogoliczna nienawisc...zoologa olejnik 04.02.06, 12:00
      ...takie pytania jakie zadaje bolszewik olejnik kaczynskiemu...wywodza sie w
      prostej linni z okresy terrorystycznego prl-u...w ktorym to olejnik zostala
      zaklonowana...czy mozna ziac taka nienawiscia do pis a w szczegolnosci
      kaczynskich w tzw tv publicznej...przeciez polska jest w unii...co nato komisja
      europejska d/s medii...
      • soulworm przestan juz meczec tymi bredniami... 04.02.06, 12:09

      • xpander Re: zoogoliczna nienawisc...zoologa olejnik 04.02.06, 22:11
        Medii?? Zaliczenia u ojca dyrektora nie dostaniesz...

        Musisz sie bardziej starac:)
    • chateau Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:06
      [...]

      There are no parliamentary parties in Germany any longer. How could we have
      overcome them had we not waged an educational campaign for years that persuaded
      people of their weaknesses, harms, and disadvantages? Their final elimination
      was only the result of what the people had already realized. Our propaganda
      weakened these parties. Based on that, they could be eliminated by a legal act.

      Marxism could not be eliminated by a government decision. Its elimination was
      the end result of a process that began with the people. But that was only
      possible because our propaganda had shown people that Marxism was a danger to
      both the state and society. The positive national discipline of the German press
      would never have been possible without the compete elimination of the influence
      of the liberal-Jewish press. That happened only because of the years-long work
      of our propaganda. Today, particularism in Germany is something of the past. The
      fact that it was eliminated by a strong central idea of the Reich is no
      accident, but rather it depended on psychological foundations that were
      established by our propaganda.

      [...]

      Goebbels at Nuremberg — 1934
      www.calvin.edu/academic/cas/gpa/goeb59.htm
      To było już po referendum w 1934 dającym Hitlerowi pełnię władzy.
      Znaczyłoby, że jesteśmy jeszcze na etapie 1933, z pewnymi modyfikacjami
      w postaci choćby paktu stabilizacyjnego. "Kraft durch Freude" już też się
      nam pomału formuje ;-)
    • czas_macondo Lucas by tego nie wymyślił! 04.02.06, 12:16
      Póki co, można się tylko martwić, że sytuacja będąca punktem wyjścia dla tego
      tekstu okaże się być jedną z najbardziej niewinnych wśród całej serii działań
      groteskowego paktu... Na dziś sytuacja jest taka: Lord Rydz ma nowego padawana
      Lorda Kaczora. Ten zaś, za przyzwoleniem mistrza wziął sobie na nauki Lorda
      Leppera. Zupełnie niezrozumiałe jest funkcjonowanie w tym układzie Lorda
      Giertycha. Jak sądzę, należy się spodziewać w najbliższym czasie jego
      odsunięcia. Wszak Mistrz Sith może mieć tylko jednego ucznia, który nota bene na
      pewno myśli o jego rychłym pokonaniu... Pytanie: czy Lord Kaczor przejdzie na
      stronę dobra? Potrzebny będzie Luke... Czy Kaczyński ma syna?

      więcej: czasmacondo.blox.pl/
    • the.gypsy Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:19
      wyglad, myslenie, dzialanie, zwykly bolszewizm.
    • 3000mm Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:21
      REPREZENTACJA POLSKI W PALANTA - 2 KURDUPLE, OPALONY I WIELKOLUD-DEBIL
    • ghj1 Trzeba oczyścić Polskę ... 04.02.06, 12:25
      ... z kaczych odchodów.
    • ave_duce Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:26
      wiadomosci.wp.pl/gid,88875,kat,40322,galeriazdjecie.html?G%5Bpage%5D=4
    • marconmil Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:27
      Nie chce byc zlosliwy , ale po przeczytaniu tego wywiadu ku mojemu przerazeniu stwierdzam , ze mr.
      J.Ka. jest psychopata .
    • tristan987 Kaczka oglosila sie Chrystusem 04.02.06, 12:34
      Ciekawe kiedy zostana wprowadzone obowiazkowe modly 5 rzy dziennei przed
      obliczem Kaczki i Rydzola. Podejrzewam ze juz niedlugo.
    • miab A może zamiast 04.02.06, 12:39
      Nie rozumiem dlaczego opowiada się u nas masowo kawały o Chucku Norrisie, gdy
      mamy kaczkę, co to czystym dobrem jest. Ale jest rozwiązanie - większość
      kawałów łatwo przerobić zamieniając bohatera. Choć nie wszystkie, bo tam coś
      kopach z półobrotu jest, a do tegop trzeba mieć długie nogi.
      • tristan987 Re: A może zamiast 04.02.06, 12:41
        Nawet Chuck Norris nie przezyje kopniaka z płetwy z cwierćobrotu.
      • uosia Re: A może zamiast 04.02.06, 17:20
        Kiedyś Kacz Yński zjadł cały tort zanim jego znajomi powiedzieli, ze w środku
        była striptiserka.
    • waldemarogrodowski Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:41
      Zawsze głosowałem na Panów Kaczyńskich uważam ich za najuczciwszych polityków w
      Polsce nie oczekuje sukcesów gospodarczych a sukcesów w walce ze złodziejstwem i
      będe zawsze na nich głosował
      • tristan987 Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:46
        Sukces pierwszy juz jest - Wodnikowi Szuwarkowi odcieli rure z gazem ktora na
        lewo ciagnal z gazowni.

        Milego oczekiwania na dalsze sukcesy zycze. Bedzie mial pan zajecie do emerytury.
      • miab no to sie zastanow 04.02.06, 12:47
        dlaczego chcesz na nich glosowac jesli brataja sie z lepperem? ze zlodziejstwem
        samoobrony jakos nie walcza wiec sie zastanow czy na nich glosowac
        • xpander Re: no to sie zastanow 04.02.06, 22:18
          Napisal, ze zawsze bedzie na nich glosowal...
          Niewazne czy z Lepperem, czy bez.

          Wniosek- kolejny zmanipulowany przedstawiciel ciemnego ludu:(
      • mjotka Samoograniczenie wyborców PiS! 04.02.06, 13:53
        waldemarogrodowski napisał:

        > Zawsze głosowałem na Panów Kaczyńskich uważam ich za najuczciwszych polityków w
        > Polsce nie oczekuje sukcesów gospodarczych a sukcesów w walce ze złodziejstwem
        > i
        > będe zawsze na nich głosował

        Rozumiem, że "zawsze" oznacza, że niezależnie od tego, co zrobią lub czego nie zrobią? Współczuję, ogranicza Pan sobie sam zdolność świadomego wyboru. Właśnie tak "myślą" najwierniejsi wyborcy Pisu... Ale jest Was coraz mniej...
    • me-e afer brak...na naszych oczach polska sie zmienia.. 04.02.06, 12:47
      ...u was ...klony bolszewickie...awantury sa w genach...bo jak wladza to tylko
      wam sie nalezy...tak glowkujecie...tak was zaklonowano...czy wiecie co to
      demokracja...pozatym przypomnijcie sobie jak bylo za
      was...korupcja...zlodziejstwo...kolesiowo...oszolomy...
      • mjotka Polska wraca do czasów ciemniej komuny!!!! 04.02.06, 14:00
        me-e napisał:

        > ...u was ...klony bolszewickie...awantury sa w genach...bo jak wladza to tylko
        > wam sie nalezy...tak glowkujecie...tak was zaklonowano...czy wiecie co to
        > demokracja...pozatym przypomnijcie sobie jak bylo za
        > was...korupcja...zlodziejstwo...kolesiowo...oszolomy...

        Cóż oznacza słowo "zaklonowano"? Przykro mi, nie rządziłam nigdy i nigdzie, więc "za mnie" nie było żadnych afer.:))) A o złodziejstwie krzyczą najgłośniej sami złodzieje... Polska wraca do czasów ciemniej komuny. Ale - daliśmy radę komunie, damy i kaczyzmowi rządzącemu wraz z I sekretarzem PZPR Lepperem i synem przyjaciela Jaruzelskiego. Panowie, oczyście się sami!
    • milld Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:47
      Nawet Pan Jezus nigdy nie podawał się za Czyste Dobro, chociaż On i tylko On,
      Bóg, jest Czystym Dobrem - jako jedyny spośród wszystkich istot, które miały,
      mają i kiedykolwiek będą mieć człówieczą formę cielesną. Każdy ze świętych
      zaznaczał swą niedoskonałoąć i grzeszność.

      Czyżby Pan Prezes Jarosław Kaczyński miał się za kogoś - czystszego? lepszego?
      wspanialszego?
      • me-e Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:57
        ...a w tobie nie jest...w kazdym czlowieku jest czyste dobro...jedni je trwonia
        idac na zdrady z wrogami...inni zakopuja gleboko przed ideologia...a sa tacy co
        dobra sie nie wstydza...jak kaczynski...i za bolszewi...i w nocnej zmianie ...i
        dzisiaj ciagle taki sam...dlatego zapewne jest tak kasany...przez jedyna
        sluszna ideologie...media bolszewicko-liberalne...gdzie zdrada i falsz...to ich
        chleb codzienny...zanim obrazicie kaczynskiego ...uzyjcie glowy...nie gena...
        • milld Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 13:05
          Czyste Dobro to Dobro i tylko Dobro i ani śladu zła! Żaden człowiek, żaden
          święty nie może, nie ma prawa tego o sobie powiedzieć. Jeżeli to robi, to jest
          pyszałkiem i tyle!
          • me-e Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 13:20
            ...tak...to tak jak nie moze rzadzic jedna partia...pozatym nie zrozumiales co
            kaczynski mowi...w kraju gdzie ponad 50 proc. nie roumie slowa pisanego i
            prostej reklamy...
            • mjotka Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 14:21
              me-e napisał:

              > ...tak...to tak jak nie moze rzadzic jedna partia...pozatym nie zrozumiales co
              > kaczynski mowi...w kraju gdzie ponad 50 proc. nie roumie slowa pisanego i
              > prostej reklamy...

              Oooo, cóż za wielki szacunek do Polaków szanowny pan prezentuje! A skąd płynie ta głęboka wiedza, że 50 proc. Polaków nie rozumie słowa pisanego? Tak piszą w okólnikach waszej partii? I dlatego liczycie na 50 porc. poparcia w następnych wyborach? No to się srogo przeliczycie! :))))
              • xpander Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 22:20
                Podziwiam wytrwalosc:)...
                Z kazdym mozna dyskutowac, ale z me-e sie nie da.
                Kazdy jego post wyglada meee.....w ten sposob...meee....etc

                O merytorycznych argumentach nie bede wspominal, bo sa rownie belkotiwe, co jego styl pisania:)
            • milld Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 17:13
              Jeszcze raz tłumaczę: Nawet Święci Pańscy mówią, że są niegodni, grzeszni itd. a
              Kaczyński mówi, że jest Czystym Dobrem. Oznacza to, że stawia siebie nawet i
              ponad Nimi. Tylko Bóg jest ponad. To co? Kaczyński uważa się za równego Bogu?!
              Całe zło świata uczynili ci, którzy uważali się za doskonałych, lepszych od
              innych, którzy wyznawanej przez siebie ideologii próbowali podporządkować
              innych. Oni zawsze wiedzieli najlepiej, co jest dobre i najlepsze dla innych. A,
              jak mówi stare porzekadło, dobrymi chęciami dno piekła jest wybrukowane.
    • saxmel Re: Jarosław Kaczyński: We mnie jest czyste dobro 04.02.06, 12:53
      Jeśli ks.Bajda uważa, że szczucie ludzi jednych na drugich jest oszołomstwem i
      zbrodnią, a kto to zaczął jeśli nie o.Rydzyk? Ale on to czynił w imię wyższych
      celów, tj za pieniądze braci Kaczyńskich ku ich chwale i swoich wpływów w
      rządzeniu Polską.Żadnemu wrogowi Polski nie udało się tak podzielić polaków jak
      o.Rydzykowi.Gratulacje!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka