Dodaj do ulubionych

Perfidny, antysemicki plan

18.02.06, 01:34
Po tym jak Springer z dziecinną łatwością przegonił Faktem GW z pierwszego miejsca wpadł podobno na jeszcze podlejszy pomysł:)))
Postanowił wydawać dziennik podajacy obiektywne wiadomości, zamieszczane bez histerii z neutralnymi komentarzami, w życzliwym tonie i bez zbędnych emocji. Krótko mówiąc pełna kultura wobec czytelnika. Nic dziwnego, ze ta wiadomość wywołała panikę wśród inwestorów pewnego szmatławca, który tak się zapędził w nagonce na niewielkie radyjko i w ogóle w uprawianie polityki, że stracił instynkt samozachowawczy i przestał się kompletnie liczyć ze swoimi czytelnikami.
Organizując kampanię nienawiści zabrnął w ślepą uliczkę, o ile dzisiaj ciągle jeszcze jest w stanie znajdować naiwnych, którzy dają sie podjudzać i nabierają się na dęte artykuły, to w momencie pojawienia się konkurencji, która będzie wydawała pismo na średnim chociaż poziomie, kontrast bedzie tak duży, że wszyscy, którzy dziś dają się nabierać odwrócą się z niesmakiem. Zostaną tylko frustraci, którym atmosfera antypolskich fobii, pesymizmu, ponuractwa, fałszowania historii, masochistycznego opluwania się, czepiania się czy bezsilnej złości odpowiada.
Im Springer łaskawie pozostawi 5% rynku:))))))))))
Wyrazy współczucia dla wszystkich nieudaczników i przegrańców, którzy dziś przechodzą cieżkie chwile, musząc żyć w faszystowskim katolandzie, cieżko im bedzie bez gadzinówki:))))
Obserwuj wątek
    • rydzyk_fizyk Re: Perfidny, antysemicki plan 18.02.06, 01:37
      "> Im Springer łaskawie pozostawi 5% rynku:))))))))))"

      Nie sądzę, szczególnie jak porówna się wpływy reklamowe GW i Faktu.

      BTW GW sama strzeliła sobie w stopę aferą Rywina, ustrzeliła ustawę z zapisami przeciwko koncentracji własności mediów, teraz może pożałować w obliczu inwazji zza granicy.
      • pink.freud Re: Perfidny, antysemicki plan 18.02.06, 01:40
        Nowy dziennik uderzy właśnie w toczułe miejsce w reklamy. Będąc bezpośrednią konkurencją, odbierając czytelników przejmie reklamy.
        • adam81w Re: Perfidny, antysemicki plan 18.02.06, 02:11
          springer axel to chyba Niemiecki koncern ?
          i Niemiecki koncern bedzie wydawal "polska " gazete .
          oj naiwny drebin naiwny

          a ty drebin cos gadasz o tym ze to gazeta antypolska jest .
          oczywiscie sam definiujesz co to znaczy POLSKIE
          bo tylko ty i tobie podobni wiecie co to znaczy polskie .
          • emeryt.z.mojrzeszowa Re: Perfidny, antysemicki plan 18.02.06, 02:43
            "bo tylko ty i tobie podobni wiecie co to znaczy polskie ."

            A ty naprawde nie wiesz?
            • kropek_oxford A ty myslisz, ze niemiecki koncern bedzie POLSKI 18.02.06, 02:49
              INTERES realizowal? A moze ty jestes zdrajca ojczyzny?
          • frank_drebin Mimo tego, ze wiele razy zgadzam sie z 18.02.06, 02:49
            zalozycielem watku pogladami prosze nas nie mylic ..............
            adam81w napisał:

            > springer axel to chyba Niemiecki koncern ?
            > i Niemiecki koncern bedzie wydawal "polska " gazete .
            > oj naiwny drebin naiwny
            >
            > a ty drebin cos gadasz o tym ze to gazeta antypolska jest .
            > oczywiscie sam definiujesz co to znaczy POLSKIE
            > bo tylko ty i tobie podobni wiecie co to znaczy polskie .
    • kropek_oxford Twierdzisz, ze Springer zaatakowal...Bartelsmanna? 18.02.06, 02:47
      I to akurat na gruncie polskim? Ciekawe...
    • my.uczennice.vii.liceum Twarz Michnika zmiazdzona w prasie Springera? 18.02.06, 03:01
      To nie jest takie "hop na krowe".
      Skad Springer wezmie tylu polskojezycznych dziennikarzy?
      Przeciez nie z GW!
      Jaka tam, Pinku, panika wsrod inwestorow, to tylko redaktorzy GW
      realizuja zyski z niewielkiej ilosci posiadanych akcji, aby z wyprzedzeniem
      nabyc tanie wakacje na wyspach karaibskich (beda reportaze z Kuby - po
      wakacjach).

      A swoja droga, ciekawe jak Kaczory zmusily Springera do takiej inwestycji.
      Na pewno obiecali mu zwrot ziem odzyskanych!
      :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
      • kropek_oxford Raz sie z wami zgadzam: od paru dni sie tutaj tez 18.02.06, 03:05
        z uporem maniaka pytam: jesli akcje GW spadaja, to KTO na tym zarobi? Nb. CO w
        Polsce wiadomo o cichych udzialach Bartelsmanna w GW, a pozniej i Agorze?
        • my.uczennice.vii.liceum Re: Raz sie z wami zgadzam: od paru dni sie tutaj 18.02.06, 03:25
          Mowiac serio to akcje gieldowe rosna sobie i rosna, do czasu kiedy
          ich posiadacze nie zaczna realizowac "papierowych zyskow". Tych juz nie ma
          na warszawskiej gieldzie (realizatorow zysku),
          od poniedzialku zaczna sprzedawac ci wolniej reagujacy, ktorzy na dzis notuja straty. To dopiero bedzie panika.

          Mowiac jeszcze bardiziej serio, zgadzasz sie z nami, kolego Powracajacy
          (Return) tylko dlatego, ze robimy sobie jaja, przeczytaj raz jeszcze.
          • kropek_oxford Wiem, ze z redaktorkow robicie sobie jaja.Niemniej 18.02.06, 03:28
            ja wiem, jak sie na gieldzie zarabia. A wiec sie pytam - KTO tym razem zarobi?
            Bo na Gieldzie Londynskiej ZADNYCH sensacji wokol akcji Agory (jest tutaj
            notowana) nie zauwazono poza...lekka zwyzka:)))
            • my.uczennice.vii.liceum Re: Wiem, ze z redaktorkow robicie sobie jaja.Nie 18.02.06, 03:46
              Volume, Maleszka, volume.
              Ile dziennie sie tych akcji w Londynie sprzedaje?
              Wiec, do wszystkiego o czym wiemy, jestes jeszcze ekspertem
              od emerging markets?
              Zacznij doradzac tamtejszym funduszom, marnujesz sie stary.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka