adam81w 21.02.06, 20:14 Wszyscy wiemy , że w tym kraju jest wielu ludzi , którzy nie płakali po śmierci papieża . Przecież nie ma w tym nic złego . Dlaczego nie pozwala nam się tego mówić ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lola.ferrari Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:15 adam81w napisał: > Wszyscy wiemy , że w tym kraju jest wielu ludzi , którzy nie płakali po > śmierci papieża . Przecież nie ma w tym nic złego . Dlaczego nie pozwala nam > się tego mówić ? A kto Ci nie pozwala? Odpowiedz Link Zgłoś
dox1 Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:24 lola.ferrari napisała: > adam81w napisał: > > > Wszyscy wiemy , że w tym kraju jest wielu ludzi , którzy nie płakali po > > śmierci papieża . Przecież nie ma w tym nic złego . Dlaczego nie pozwala > nam > > się tego mówić ? > > > > > A kto Ci nie pozwala? CENZURA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wladyslaw.studnicki No dobrze, nie płakałeś. Ale czy myślisz że ogół 21.02.06, 20:16 Polaków chce abyś ich o tym informował? Czy ogół Polaków życzy sobie by za państwowe pieniądze organizowac festiwal o tym że nie płakałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
ave_duce Re: Ogół Polaków? A co to takiego??? 21.02.06, 20:19 wladyslaw.studnicki napisał: > Polaków chce abyś ich o tym informował? Czy ogół Polaków życzy sobie by za > państwowe pieniądze organizowac festiwal o tym że nie płakałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w a czy ty myslisz ze ja i ogol Polakow chce 21.02.06, 20:24 by ich i mnie wsrod nich ciagle informowac o tym JAK TO WSZYSCY PLAKALI PO PAPIEZU ? dziwne ze nie widzisz dzbla w swoim oku a belke w moim . poza tym gdyby wszystkim pOlakom tak nie narzucano w kwietniu tamtego roku odgornej sztucznej Zaloby Narodowej to takie akcje jak ta z koszulka " nie plakalem po papiezu " nie bylaby potrzebna . bo kazdy by wiedzial ze JA mam prawo tak myslec . a niestey to prawo caly czas mi sie zabiera . jestescie tacy pewni swojej racji a p... jak potluczeni . gdy w tamtym roku wq kwietniu napisalem pare postwo nie obrazajac papieza ale wlasnie " a ja nie plakalem po papiezu " to za raz to bylo wycinane odgornie przez gazete . wiec co ? chyba nie macie racji mowiac ze mozna bylo tak myslec . nie !!!! wolno bylo myslec tylko w jeden sposob . Ja juz pomijam jaka narodowa histeria powstala po smierci tego czlwoieka . a jesli ja mam prawo do swojej opini to mam takze prawo uwaac to co sie wtedy dzialo za histerie . Poza tym tez moge sobie informowac Polakow o czym mi sie zywnie podoba i malo mnie obchodzi czy im wam sie to podoba . Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: a czy ty myslisz ze ja i ogol Polakow chce 21.02.06, 21:01 Wycinano, bo wyszedłeś na prymitywa, nie mówiąc kretyna. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: a czy ty myslisz ze ja i ogol Polakow chce 21.02.06, 21:14 tak ? piszac " nie plakalem po papiezu " nic innego nie pisalem . Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: a czy ty myslisz ze ja i ogol Polakow chce 21.02.06, 21:32 adam81w napisał: > tak ? piszac " nie plakalem po papiezu " nic innego nie pisalem . Nie dlatego,że coś pisałeś, lecz dlatego że być może pisałeś to w wątku lub na forum, gdzie wszyscy (wszyscy piszący) np. wyrażali smutek. To było tak jak byś wszedł w trakcie pogrzebu i puścił sobie wesołą muzykę - bo ty nie masz powodu się smucić. Skoro było ci wesoło i chciałeś tańczyć, to mogłeś pójść na dyskotekę a nie na pogrzeb. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: a czy ty myslisz ze ja i ogol Polakow chce 21.02.06, 21:34 napewno nie napsialem tego w dniu smierci papieza . moze pare dni pozniej . to nie bylo jak wejscie na pogrzeb , gdyby tak bylo forum kraj nazywalo by sie Pogrzeb papieza i zaloba po papiezu a tak nie bylo to bylo forum dla wszytskich i uszanowalem to ze ludzie byli w zalobie , napisalem dopiero pare dni po smierci tej osoby Odpowiedz Link Zgłoś
trevik Re: a czy ty myslisz ze ja i ogol Polakow chce 24.02.06, 16:17 Alez oczywiscie mozesz o tym wszystkich informowac, ze po papiezu nie plakales. Tyle, ze nie ma woli do tego, aby za panstwowe pieniadze wspierac takich jak Ty aby o tym wszystkich informowali w imie niby walki o tolerancje, ktora jest tylko terapia szokowa uodparniajaca na bzdurne ideologie, aby sie ich nikt juz nie czepial (taka akcja zamiast rozwijac wrazliwosc powoduje jej stepienie i tumiwisizm w spoleczenstwie i zamiast ludzi laczyc to dzieli - o to organizatorom chodzi?). Cenzury w tym wzgledzie nie ma zadnej - napisz sobie na koszulce, zrob "prasowanke", albo zamow nawet kubek z takim napisem i sie tym afiszuj jesli taka Twoja wola - to Ty wyjdziesz w koncu na chama i prostaka, tyle, ze rob to za swoje pieniadze i nie oczekuj od panstwa wsparcia w takich akcjach, T. Odpowiedz Link Zgłoś
dudus45 Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:16 adam81w napisał: > Wszyscy wiemy , że w tym kraju jest wielu ludzi , którzy nie płakali po > śmierci papieża . Przecież nie ma w tym nic złego . Dlaczego nie pozwala nam > się tego mówić ? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Można nie płakać po swoich rodzicach ale po papierzu - a fe! Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:19 A masz coś przeciwko koszulce z napisem „Nie lubię Gejów” Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Czy jest różnica między: 21.02.06, 20:20 "nie płakałem" a "nie lubię"? Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej No właśnie jest różnica między "nie płakałem" 21.02.06, 20:25 a "nie lubię". Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: No właśnie jest różnica między "nie płakałem" 21.02.06, 20:25 już pisałem : zasadnicza Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w A ja papieza tez nie lubie ! i co ? wolno mi 21.02.06, 20:27 moge sobie lubic i nie lubic kogo mi sie chce Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: A ja papieza tez nie lubie ! i co ? wolno mi 21.02.06, 20:28 adam81w napisał: > moge sobie lubic i nie lubic kogo mi sie chce pewnie że tak Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:17 A co to kogo obchodzi czy ktos plakal czy nie? Mnie nie interesuje czy byles na pogrzebie babci, czy zmowiles Zdrowas Mario na grobem, czy plakales nad trumna. To Twoja prywatna sprawa czy dotykaja Cie sprawy smierci osob, ktore znasz, lubisz, szanujesz, badz nie znosisz. Plakales? Dobrze. Nie? Tez dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
artsg Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:18 adam81w napisał: > Wszyscy wiemy , że w tym kraju jest wielu ludzi , którzy nie płakali po > śmierci papieża . Przecież nie ma w tym nic złego . Dlaczego nie pozwala nam > się tego mówić ? Nie płakałem po śmierci Kuronia, nie będę płakał po śmierci Michnika Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:19 Boszsze, tu nie chodzi o to, czy płakałeś, czy nie. Tylko po co taka durnowata manifestacja. Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re: Po to by manifestować. Proste. 21.02.06, 20:22 Ale po co? Czemu sluzy ta manifestacja? Jaki jest jej cel? Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Ubiegłaś mnie ;) 21.02.06, 20:23 frau_blada napisała: > Ale po co? > Czemu sluzy ta manifestacja? > Jaki jest jej cel? Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Odkłamanie rzeczywistości. 21.02.06, 20:23 A konkretnie odfałszowanie obrazu mieszkańców Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: Odkłamanie rzeczywistości. 21.02.06, 20:34 A jest zafałszowany? Ktoś Ci wmawiał, że płakałeś po JPII i czujesz się przez to pokrzywdzony? Chcesz o tym porozmawiać? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Co chcesz odklamywac? Nie rozumiem. 21.02.06, 20:48 Co daje napis: Mam AIDS, Mam raka, Umieram, Nie staje mi, Mam stomie albo Wlasnie rzygalam, Smierdzi mi z ust, NIe myje sie. To moze byc sama prawda... Co tym odklamujemy? kosciol.mlodziezy.psychicznej napisał: > A konkretnie odfałszowanie obrazu mieszkańców Polski. W jaki sposob odfalszowujesz obraz mieszkancow Polski? Co sie zmienilo w tym obrazie po wydrukowaniu paru debilnych i prowokacyjnych hasel na koszulkach? Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Hasła jak głupie by nie były 21.02.06, 20:54 to mozna sobie drukować. Powołano sie na nie dla uzasadnienia zakazu naruszania kultu jednostki. Rzekomej jedności narodu, pokolenia JP2 i tym podobnych pierdół. "Nie płakałem po papieżu" odkłamuje mendialną rzeczywistość, rzekomą jedność, skupienie i powagę. Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re: Hasła jak głupie by nie były 21.02.06, 21:05 kosciol.mlodziezy.psychicznej napisał: > to mozna sobie drukować. Powołano sie na nie dla uzasadnienia zakazu naruszania > > kultu jednostki. A gdzie w Polsce masz kult jednostki? U Urbana w ,,obwoznym sado-maso''? Rzekomej jedności narodu, pokolenia JP2 i tym podobnych > pierdół. NIe bylo, bo to byl tylko moment dobroci, co zreszta szybko pokazali kibice. Ty uwierzyles wjednosc? Czy dopiero teraz koszulki Ci oczy otworzyly? "Nie płakałem po papieżu" odkłamuje mendialną rzeczywistość, rzekomą > jedność, skupienie i powagę. ???????????? NIe rzekoma, tylko chwilowa, bo ludziom wtedy sie wydawalo, ze sa razem. Kto chcial byc powazny ten byl, a kto nie ten nie. Jak? Zastanow sie jak jedno zdanie i koszulka moga cos zmienic. KOmu to haslo, ktore podajesz za przyklad, odfalszowalo obraz Polski? Przez rok nie widzieli, ze ta zaloba po smierci JP II to byl tylko ,,tydzien dobroci dla bliznich'' i teraz nagle zobaczyli palantow w T-shirtach i im sie wszystko rozjasnilo.... Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Kult jednostki o nazwisku Wojtyła. 22.02.06, 14:55 Koszulki oczu otwierać nie musiały. Jedność polaczkostwa zawsze śmierdzi mi kabaretem. Marnym kabaretem. A koszulka mogła zmienić to, że uświadomiła pewnej ilości osób, że żadnej jedności i wzajemnej "dobroci" powszechnie nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:33 ponieważ media nadawały, że wszyscy się smucą, wszyscy w żałobie. Jest zatem potrzeba odkłamania, aby nie być traktowanym jak powietrze. Odpowiedz Link Zgłoś
atropa_belladonna Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:36 Wszyscy tzn. media nadawały, że Urban płakał po JPII? Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:52 Mówiono o Polakach. Pewnie niepłaczących uznano za nie-Polaków i się zgadzało, że "wszyscy", "po największym", przez tydzień. Że się jednoczymy, jesteśmy jednomyślni i zgodni... Mało ogladałem TV przez ten tydzień, ale i tak sporo widziałem. Raz jak przyszli sąsiedzi włączyliśmy TV i się trochę wspólnie obśmialiśmy z cieżkich westchnień hien. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 21.02.06, 20:59 pandada napisał: > ponieważ media nadawały, że wszyscy się smucą, wszyscy w żałobie. Jest zatem po > trzeba odkłamania, aby nie być traktowanym jak powietrze. Protestowałeś jak usłyszałeś ten tekst? Przecież to zakłamanie. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 21.02.06, 21:15 Protestowałem - do żony. Ona do mnie. Potem do sąsiadów. Nie jątrzyłem wtedy, czułem się odsunięty na bok, nieistotny. Tydzień z żywotem, wspomnieniami, pielgrzymkami, "poezją"... "godzeniem się" kibiców, gaszeniem świateł, marszami, zniczami nad ranem usuwanymi spychaczami z ronda, i pierdołami "ale sie zmieniłem", "stałem się lepszy", "teraz go rozumiem", "zapożyczam się, aby jechać do Rzymu na pogrzeb", "każdy Polak powinien pojechać na pogrzeb"... a potem publiczna TV w programie informacyjnym ogłosiła, że Duch Święty Biblię na trumnie wertował i zamknął... Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 21.02.06, 21:43 pandada napisał: > Nie jątrzyłem wtedy, czułem się odsunięty na bok, nieistotny. Tydzień z żywotem > , wspomnieniami, pielgrzymkami, "poezją"... "godzeniem się" kibiców, gaszeniem > świateł, marszami, zniczami nad ranem usuwanymi spychaczami z ronda, Po pierwsze tydzień, dwa to nie jest długo. Można wytrzymać jeśli nie przez szacunek dla JP2, to przez szacunek dla tych co się smucili (wśród nich być może byli także niektórzy Twoi znajomi). Po drugie: To były piękne dni... Piękne dlatego że chociaż przez moment nikt nie pędził, każdy do każdego się uśmiechał, był miły (nawet kierowcy). Piękne, bo przez chwilę wielu ludzi pokazało, że mają wyższe, na codzień głęboko ukryte, uczucia. Pięknie było zobaczyć choć przez chwilę kibiców różnych klubów razem, mimo że niewielu łudziło się, że to będzie trwałe. Przecież "najpiękniejsze są tylko chwile". Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 22.02.06, 00:05 - nie szanuję kłamstwa - nie szanuję obłudnych deklaracji, na wyścigi - nie szanuję indoktrynacji religijnej - nie szanuję przewrotnych biznesmenó, co jedną ręką łzy ocierają, adrugą forsę z megadodatków liczą Moi znajomi??? Hm, może babcia rzeczywiście mocno to przeżywała. Siedziałem wtedy raczej w domu, bo nie miałem ochoty ani udawać poruszenia, ani narażać się ludziom i burzyć ich iluzji. Ja nie byłem w stanie siebie okłamywać, że od teraz ludzie będą lepsi. Uważałem, że będzie gorzej. I jest. Kłamstwo jest tak słodkie, bezmyślność uśmierza ból, fanatyzm nadaje sens.... czyli Rydzyk rządzi... PS. Z tego, co pamiętam, to z sielskiej atmosfery pierwsi wyłamali się kibole. Zaraz potem Pospieszalski i członkowie orlenowskiej komisji. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 22.02.06, 00:29 - nie szanuję kłamstwa --> w żadnej postaci - nie szanuję obłudnych deklaracji, na wyścigi --> jeśli są obłudne. To zależy w dużym stopniu od oceny, jaki jest ten, który coś deklaruje - nie szanuję indoktrynacji religijnej --> indoktrynacja nie, nauka - tak - nie szanuję przewrotnych biznesmenów,co jedną ręką łzy ocierają,a drugą forsę z megadodatków liczą --> pseudobiznesmeni i pseudoelity Komisje niewiele się myliły - czy na pewno zobaczymy Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 21.02.06, 21:38 moze protestowal normalny . skad wiesz ? a mzoe prostestowal ale go wycieli Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 21.02.06, 21:47 adam81w napisał: > moze protestowal normalny . skad wiesz ? > a mzoe prostestowal ale go wycieli Nie protestowałem - jestem wyrozumiały i tolerancyjny (chyba że ktoś chce "nadepnąć na odcisk"). Odpowiedz Link Zgłoś
wzwod_poranny Re: A wszyscy Polacy to jedna rodzina..... 21.02.06, 21:51 Nie onanizuję się! ..przy dzieciach. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:27 Ulżyj sobie i wypłacz sie tutaj nad swoją krzywdą:) Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Zniżamy się do poziomu Wildsteina i jego żali 21.02.06, 20:28 z powodu nie przyjęcia do Salonu. Odpowiedz Link Zgłoś
pulchna.lapka.w.pulpit "Nie bedę płakał po... 21.02.06, 20:28 ...Kazimierzu" ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: "Nie bedę płakał po... 21.02.06, 21:46 jak smiesz nie plakac po Kazimierzu ? Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg "Nie bede plakal jak zabija Szczuke"-tez tylko 21.02.06, 20:31 takie sobie haselko.Albo "nie zal mi zabitych w III Rzeszy pederastow".Czy moge z takimi koszulkami dolaczyc do manifestantow?W koncu to tez tylko wolnosc slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
aaki nie zabili=więc 21.02.06, 20:34 "nie żal mi pederastów umierających na AIDS" Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Papiez pomogl wielu ludziom umrzec na aids 21.02.06, 20:37 bo byl przeciwnikiem prezerwatyw Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: Papież umarł na AiDS? 21.02.06, 20:38 nie proponuję po prostu taki napis na koszulce albo np "nie przepraszam za Jedwabne" Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Jaki związek z płakaniem po papieżu mają 21.02.06, 20:40 umierający na AIDS geje? A co do drugiej propozycji to proszę bardzo. Ja chciałbym koszulkę "Gardzę patriotyzmem". Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Jaki związek z płakaniem po papieżu mają 21.02.06, 20:42 A dlaczego ja nie mam miec prawa manifestowania braku zalu z powodu umierajacych pederastow? Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 20:46 takiego przekłamania jak przy śmierci papieża. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 20:51 Chodzi o czysty fakt smierci jakiejs osoby,a nie dorabianie do tego ideologii.Szczuka,Jaruga i ich wspolmanifestanci nie placza za Papiezem,a ja nie placze za zdychajacymi na Aids pederastami.I jestem ciekaw czy w obecnosci Pani Jarugi i Pani Szczuki moglbym w takiej koszulce sie obok nich pokazac-w koncu propaguja tolerancje i wolnosc slowa. Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej Nie płaczą za papieżem bo nie mogą znieść 21.02.06, 20:57 nachalnej propagandy pokolenia JP2, rzekomej jedności narodowej i podobnych chorych tworów. Przeciwstawiają się obłudzie. Pokazowemu brataniu kibiców itd. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Nie płaczą za papieżem bo nie mogą znieść 21.02.06, 21:01 A ja sie przeciwstawiam nachalnej propagandzie homolobby i chamskiemu obnoszeniu sie publicznie ze swoim zboczeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Nie płaczą za papieżem bo nie mogą znieść 22.02.06, 00:07 Domyślam się, że przez tydzień, na wszystkich kanałach TV puszczano ci gejowskie love story. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Nie płaczą za papieżem bo nie mogą znieść 22.02.06, 09:14 Nie.Ale n.p. promuje sie ostatnio film z dwoma pederastami.I bez przerwy slysze mialczenie Biedronia jak to mu zle w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Jp 2 i pojednanie kibicow to smiech na sali 21.02.06, 21:02 kto byl taki glupi zeby uwierzyc w te dwa dziennikarskie nowotwory ????? Odpowiedz Link Zgłoś
gniewko_syn_ryba Re: Nie płaczą za papieżem bo nie mogą znieść 21.02.06, 21:45 kosciol.mlodziezy.psychicznej napisał: > nachalnej propagandy pokolenia JP2, rzekomej jedności narodowej i podobnych > chorych tworów. Przeciwstawiają się obłudzie. Pokazowemu brataniu kibiców itd. Co wspólnego z tym wszystkim ma okres p. Szczuki ?... Odpowiedz Link Zgłoś
kosciol.mlodziezy.psychicznej No właśnie. 22.02.06, 14:57 To hasło wykorzystano jako pretekst by zamknąć gęby tym, co nie płakali po papieżu. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:01 > nie placze za zdychajacymi na Aids pederastami widzisz i zadasz szacunku dla papieza a sam nie masz szacunku dla smierci innych ludziach . piszesz o nich zdychajacy . ladnie . ja bym tak nigdy nie napisal o smierci papieza per zdy.... moge nie lubic papieza , moze mi sie nie podobac sztuczna i odgorna zaloba po jego smierci , moge nie plakac po nim ale nigdy bym nie napisal czy pomyslal ze zd... . czlowiek umiera . trzeba miec troche szacunku do osoby ludzkiej . i geje to nie pederasci ! to geje ! Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:05 Geje to nie jest wyraz polski.Wedlug slownika jedyna poprawna formy opisania homoseksualnego mezczyzny jest w jezyku polskim wyraz-pederasta. A to czy ladnie czy nie,to juz podejscie subiektywne.Dla mnie nie ladnie jest obnosic sie publicznie z tymi napisami,ktore zaprezentowali uczestnicy manifestacji. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:12 do wszystkich ludzi nalezy odnosic sie z szacunkiem . ty niestety tego nie umiesz . o gejach pisze sie geje albo homoseksualisci nie wiem skad ty masz swoj slownik jezyka polskeigho chyba z mlodziezy wszechposlkiej . ze ciebie obrazaja te haslo to co z tego ? napewno nie znaczy to ze mamy zabronic chodzic w tych haslach . co by bylo gdyby kazdy w imie tego ze cos kogos obraza zabranialny chodzic w czyms ? np kogos obraza kolor zolty i nie chce by ludzie w nim chodizli to juz zabraniamy koloru zoltego bo komus sie nie podoba i tak dalej . codziennie cos mnie obraza . obrazaja mnie procesje bozego ciala np , kosicoly zawsze zbudowane tak by gorowaly nad kazdym miastem . mimo to nie zadam by tego zakazywac bo mamy wolnosc . wolnosc ma granice . ale w imie obrazania czyichs uczuc glupota jest zabranianie chodzenia w jakism hasle . Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:17 no wiec sie pytam,czy z haslem -nie beda plakal jak zabija Szczuke- bede zaakceptowany n.p. na nastepnym zjezdzie partii Zielonych albo na nastepnej manifestacji tej Pani?? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:22 bede > zaakceptowany n.p. na nastepnym zjezdzie partii Zielonych albo na nastepnej > manifestacji tej Pani?? szczegolnie ze partia zielonych rzadzi calym naszym krajem :) o ranyyy ale polewka :) zaakceptowany nie bedziesz to chyba jasne . raczej wyproszony . to glupota pchac sie miedzy ludzi " wielbimy X " z koszulka z haslem " nie lubie X " . Ja sie w zadne takie miejsca nie pchalem . nie poszedlem do kosciola z koszulka " nie plakalem po papiezu " . ja tylko zadalem zebym mogl powiedziec na forum publicznym a wiec nie katolickim ze nie plakalem po ppaiezu i zeby w tv publicznej czyli nas wszytskich czyli nie tylko katolickiej nie lecialy przez caly miesiac zalobne kawalki po papiezu . jeden dzien bym jeszcze zrozumial ale miesiac !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:25 A czy przyszlo ci juz do glowy,ze za nim pograzeni w zalobie byli nie tylko katolicy?I ze Pani Szczuka z taka koszulka w publicznej TV pcha sie do mojego i tysiecy innych domow z tym napisem?? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:35 a do mojego domu poprzez tv codziennie pcha sie kosicol katolicki ze swoja nachalna propaganda i indoktrynacja . czy nie uwazasz ze moze mi sie to nie podobac ? skoro juz tyisac razy powiedzialem ze nie chce byc katolikeim Odpowiedz Link Zgłoś
gniewko_syn_ryba Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:51 adam81w napisał: > do wszystkich ludzi nalezy odnosic sie z szacunkiem . (...) > ze ciebie obrazaja te haslo to co z tego ? To jak to jest z tym twoim szacunkiem do ludzi ???... Skoro nic cię nie obchodzi, że twoje hasła mnie obrażają, to znaczy, że nie masz do mnie szacunku, a więc sam sobie przeczysz... Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek To mam prawo myśleć jak chcę,czy nie? 21.02.06, 21:24 adam81w napisał: > > nie placze za zdychajacymi na Aids pederastami > > widzisz i zadasz szacunku dla papieza a sam nie masz szacunku dla smierci > innych ludziach . piszesz o nich zdychajacy . ladnie . Dopiero jak się nadepnie Wam na odcisk to zaczynacie dopiero przychodzić po rozum do głowy. W imię Waszych "ideałów" mam prawo mówić o homo pedarasta i mam prawo myśleć i "wygłaszać swój pogląd", że według mnie pedarasta zdycha. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Kazdy ma parwo myslec jak chce 21.02.06, 21:45 ale oczywiscie sa pewne granice wolnosci slowa np jak ktos zna przepis na zrobienie bomby domowej to przeciez gdyby podal to na forum publicznym to postapilby slusznie ? no raczej nie i nie ma tu mowy o tym ze zcaczynamy mowic po ludzku dopiero gdy nam sie nadepnie na odcisk . My i wy mamy po prostu inne swiatopoglady i zawsze beda miedzy nami starcia . bo demokracja i religia sie wykluczaja . bo jesli ludzie religjni zadaja dla siebie pewnych specajlnych praw to tym samym stawiaja sie ponad innymi grupami ludzi . twoj zarzut ze nie mam szacunku do innych ludzi jest chybiony totalnie . ja nie pozwalam na obrazanie ludzi w imie wolnosci slowa . nie wolno ani mowic pederasta o geju ani KATOL czy kartoffl o katoliku . nie uzylem tamtych slow poprzednio . gdybym uzywal takich slow w tym watku moglbys uznac ze nie szanuje katolikow . w tym przypadku ktory byl nie masz takiego prawa Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: Kazdy ma parwo myslec jak chce 21.02.06, 21:59 adam81w napisał: > twoj zarzut ze nie mam szacunku do innych ludzi jest chybiony totalnie . Przeszukałem. Ani razu nie zarzuciłem, ani nawet nie sugerowałem (przynajmniej w tym wątku), że nie masz szacunku dla innych ludzi. Sytuację kasowania wtedy wątków lub wypowiedzi trudno teraz obiektywnie ocenić. Może admini uznali, że według nich lepiej będzie przedłużyć tamten klimat. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Kazdy ma parwo myslec jak chce 22.02.06, 09:19 A ja nie uzywalem slow-pedal czy ciota- mowiac o homoseksualistach,tylko poprawnego w jezyku polskim slowa pederasta. I nie mow,ze religia i demokracja sie wykluczaja,bo to jakis antyreligijny obled. Ja ci tylko swoimi haslami o Szczuce udowodnilem,jak bardzo moga byc krzywdzace takie hasla o Papiezu dla ludzi,ktorzy tego czlowieka lubili i jego smierc przezywali.Pani Szczuka za Papiezem plakac nie musi,ale nie musi tez tego po chamsku wykrzykiwac w TV.Parcie na szklo tej kobiety jest porazajace.Ona chyba 5 minut nie moze wytrzymac jak sie media nia nie interesuja. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: Bo nie dokonuje się w przypadku ich śmierci 21.02.06, 21:14 kosciol.mlodziezy.psychicznej napisał: > takiego przekłamania jak przy śmierci papieża. Od jutra we wszystkich wiadomościach: Wszyscy oprócz kosciolamlodziezypsychicznej (tu nastąpi przerwa, przeprowadzenie ogólnokrajowego referendum i ustalenie nazwisk pozostałych "niewszystkich"), wymienienie nazwisk "niewszystkich" - koniec jednozdaniowej wiadomości następnego dnia. Odpowiedz Link Zgłoś
aaki zamiast gadac to sobie zamów lato się zbliża 21.02.06, 20:44 można wydrukowac sobie na podkoszulku co się chce Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w jasne ze sobie zamowie . 21.02.06, 20:52 potem ci powiem ile razy jacys kretyni chcieli mnie pobic za moje poglady bo w koncu wolno miec tylko jeden poglad ale nie na serio kupie sobie i wyjde tak na miasto i zobaczymy w sumie kto dostanie po glowie ja czy ktos bedzie chcial mnie pobic za moje poglady? Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: jasne ze sobie zamowie . 21.02.06, 20:54 "bede szczesliwy jak cie pobija"-moje haslo-i oczekuje,ze podejdziesz do niego z tolerancja. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: jasne ze sobie zamowie . 21.02.06, 21:04 podejde do niego tak ze jestes glupim chamem :) mam nadzieje ze ty magnus trafisz na grupe niewyzytych gejow i ze zrobia ci z tylka to co myslisz :) zycze milych doznan Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: jasne ze sobie zamowie . 21.02.06, 21:09 Facetow w rozowych sweterkach i ponczochach nigdy sie nie balem.Zreszta malo kto ich sie boi-dlatego tez slowo homofobia jest totalnie chybione.Wiekszosc sie ich poprostu brzydzi,a nie boi. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: A papieża zabili?!? 21.02.06, 20:38 A co to za roznica jak umarl?Chodzi o zal lub jego brak z powodu smierci jakiejs osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: "Nie bede plakal jak zabija Szczuke"-tez tylk 21.02.06, 20:34 "pdziwiam złodzieja R.' ps nie mylic z redemptorystom:) Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Napewno nikt ci nie bedzie narzucal zaloby po smie 21.02.06, 20:36 rci szczuki ! na pewno nikt cienie bedzie zmuszal do sztucznej odgornej zaloby pop jej smierci magnus Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: Napewno nikt ci nie bedzie narzucal zaloby po 21.02.06, 20:40 A jak przyjde z taka koszulka na jej pogrzeb? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie nieladnie 21.02.06, 20:48 na pogrzeb papieza tez nie przyszedlbym w takiej koszulki . jednak co innego jest nie przyjsc na pogrzeb osoby gdy odbywa sie w jednym miejscu na cmenatrzu jak w przypadku kiedys smierci pani Szczuki ( wtedy np z 12 kilometrow od cmenatzra mozna juz powiedziec " nie lubilem tej szczuki , nie placze po niej ) a co innego gdy cmenatzrem robia caly kraj i nie ma miejsca gdzie nie zalowano by papieza ( wtedy nawet 20 kilometrow od cmentarza na ktorym chowa sie zmarlego nie mozna powiedziec " nie lubilem tego papieza , nie placze po nim " nie mozna tak powiedziec bo wladze odgornie narzucajac zalobe robia z terytorium calego kraju cmentarz ) . wtedy raczej nie ma miejsca by miec inne zdanie niz plakalem po tej osobie . czlowieka sie zaszczuwa ze musi plakac . A jesli mnie to nie rozczula ? to co ? mam sie zmuszac ? Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 20:58 A to ty chcesz ustalac reguly,gdzie sie mozna pokazywac z taka koszulka,a gdzie nie??-to cenzura i zamach na wolnosc slowa.A twoja wypowiedz o uderzeniu w twarz to grozba pobicia-malo jestes tolerancyjny. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:07 to nie jest zadna grozba kretynie bo odpowiadam ci na pytanie twoje co by sie stalo gdyby ? dostalbys po twarzy pewnie . nie moiwlem ze odemnie ale od bliskich tej osoby nie ja ustalam takie zasady gdzie wolno sie z czym pokazac . ustalaja to ludzie wspolnie . wrecz chamskie jest pokazywanie sie na pogrzebie jakiejs osoby w koszulce " X to glupek " Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:14 "to nie jest zadna grozba kretynie "-ale to jest zgodnie z art 216 paragraf 1 KK obraza.Slowo kretyn jest powszechnie uznawane za obrazliwe.Jak zaczyna brakowac argumentow,to siegasz widac po prymitywne obelgi. "nie ja ustalam takie zasady gdzie wolno sie z czym pokazac . ustalaja to ludzie wspolnie"-jacy ludzie wspolnie??Gdzie to jest zapisane??Ja myslalem,ze od legislacji w Polsce jest Parlament,a nie "ludzie wspolnie". Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:17 jest powszechnie uznawane za obrazliwe wszystko moze byc uznane za obrazliwe . mowienie o kims pederasta tez . wiec uwazaj ! poza tym no coz niechybnie gadanie z toba konczy sie na uzycie pewnych wyrazow . to niedouniknienia Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:21 Pokaz mi jeden wyrok,gdzie sad orzekl uzywanie slowa pederasta za obrazliwe.To ujest jak juz wyzej napisalem poprawne w jezyku polskim okreslenie homoseksualisty. Natomiast takie slowa jak kretyn,debil i temu podobne sa jak anjbradzie powodem do sprawy przed sadem.Ale nie boj sie-nie bede cie scigal.Gdybym sie chcial uzerac z kazdym prymitywem przed sadem,to by mi czasu zabraklo. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:23 ojej jak sie ciebie boje . Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:27 Udowodniles tylko swoimi obelgami jaki jestes prymitywny.I to z reguly wlasnie tacy jak ty zarzucaja innym ciemnogrod i brak kultury. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:28 i przesatn sie czepiac jednego slowa bo po rozmowie z toba kazdy pewnie tak reaguje . przyznaj sie Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:32 Czy to moja wina,ze wielu adwersarzy reprezentuje taki niski poziom kultury? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:27 a prymityw nie jest slowem obrazliwym ? oj chyba sam napisales cos co zarzuacsz mi Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:31 No jest.Ale to jest poniekad dopuszczalna nota bene prawnie w tym przypadku forma rewanzu.Jesli ktos cie wyzywa i ty mu sie odgryziesz,to nie mozesz byc sadowo z art 216 skazany.Skoro ty mnie wyzywasz od kretynow,to ja cie moge wyzywac od prymitywow.Ale rownie dobrze juz bys mogl miec u kogos innego problemy przed sadem. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:37 i tak samo ty i inni z tego forum mogli by miec problemy przed sadem . bo nazwano mnie z 10 razy czy wiecj w tym watku a wogole na tym forum kretynem . Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: to dostaniesz po twarzy bo zachowasz sie niel 21.02.06, 21:39 Ja nie.Co inni robia mnie nie obchodzi.I kto ciebie obraza to twoja sprawa.Nie daje ci to jednak prawa do ublizania innym,jesli oni wobec ciebie tego nie robia. Odpowiedz Link Zgłoś
gilbertt Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:35 czy masz coś przeciwko koszulce z napisem „Nie lubię Gejów” nie wymagam głębokiej odpowiedzi – wystarczy tak/nie i krótkie uzasadnienie Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:38 gilbertt napisał: > czy masz coś przeciwko koszulce z napisem „Nie lubię Gejów” nie wym > agam > głębokiej odpowiedzi – wystarczy tak/nie i krótkie uzasadnienie > twoja koszulka twoja sprawa,możesz nawet kochać, nic mi do tego. tylko upierz ją (koszulke) zanim do tramwaju wsiądziesz:)))0 Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 20:56 negatywna koszulka, nie podoba mi się, dyskryminuje. Odpowiedz Link Zgłoś
magnusg Re: " Nie płakałem po papieżu " 22.02.06, 09:12 Dla mnie napis -jestem gejem -jest tez negatywny,bo dyskryminuje normalnosc i promuje zboczenie. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: " Nie płakałem po papieżu " 22.02.06, 17:11 Myślisz, że z powodu tej koszulki będziesz leciał na facatów? Odpowiedz Link Zgłoś
alienor Re: " Nie płakałem po papieżu " 22.02.06, 16:26 Taka koszulka jest ok: mówi o tobie, twoich antypatiach i użyłeś słowa gej, które nie jest obraźliwe, jak np. pedał. Dla mnie ok. Odpowiedz Link Zgłoś
wigor22 Re:"Nie płakałem po papieżu" i co to takie wazne? 21.02.06, 20:36 wyniko s tygo ześ ty pirdulnity ceper i tyla. Odpowiedz Link Zgłoś
konex2 Re:"Nie płakałem po papieżu" i co to takie wazne? 21.02.06, 20:43 wigor22 napisał: > wyniko s tygo ześ ty pirdulnity ceper i tyla. > Ament! Odpowiedz Link Zgłoś
justtolook Re:"Nie płakałem po papieżu" i co to takie wazne? 21.02.06, 20:48 No ja też nie płakałem po Papieżu, ba! wcale nie był mi bliski i nie widze aby dokonał tyle ile mu sie przypisuje.OWszem jego wybór przyspieszył obalenie komunizmu-ale ten proces było wiele bardziej skomplkowany niż tylko przyjscie męża opatrznościowego.Gdybym napisał na koszlue "Nie płakałem po Kaczmarskim", albo Miłoszu czy Twardowskim też byście się tak oburzali, w czasach oświeceni ktos powiedział(wolter?)"Mogę sie z tobą nie zgadzać, ale umrę za prawo do wygłaszania twoich opinii"(CZy bardzo podobnie).Zamiast drzeć szaty, i robić teatr nad grobem trzeba było przeczytać jego ksiażki(to akurat zrobiłem). Moge napisać na koszulce co mi się podoba o ile nie wzywa to do nienawisci lub przemocy,jesli mi tego zabronicie złąmiecie moje prawo do wyrażania włąsnego światopoglądu Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re:"Nie płakałem po papieżu" i co to takie wazne? 21.02.06, 21:16 justtolook napisał: > Moge napisać na koszulce co mi się podoba o ile nie wzywa to do nienawisci lub > przemocy,jesli mi tego zabronicie złąmiecie moje prawo do wyrażania włąsnego > światopoglądu Blad. Mozesz korzystac ze swojej wolnosci, ale nie wolno Ci naruszac mojego prawa do wolnosci. A ja w ogole nie zycze sobie, zebys mi opowiadal co zwykle odczuwasz po smierci innych osob. Mnie to nie interesuje. Ja mam prawo nie wiedziec, co masz do powiedzenia w tym temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Cbdo 21.02.06, 22:11 frau_blada napisała: >Ja mam prawo nie wiedziec, co masz do powiedzenia w tym temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Cbdo(Co było do okazania) - matematyczne 21.02.06, 22:34 frau_blada napisała: > Cbdo > Co to znaczy? Że się zgadzam z postawioną tezą. Odpowiedz Link Zgłoś
frau_blada Re: Cbdo(Co było do okazania) - matematyczne 22.02.06, 00:08 Dzieki. NIe znalam tego. Odpowiedz Link Zgłoś
justtolook Re:"Nie płakałem po papieżu" i co to takie wazne? 23.02.06, 23:03 mylisz prawo wolnosci wypowiedzi nei wiem z czym, mow sobie co chcesz mozesz mnie sluchac lub nie- nie przywiazuje cie do krzesla przeciez. ale nie zabraniaj mi nosic takiego ubrnaia jakie sobie zycze Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w To bardzo wazne bo spoleczernstwu wmawia sie 21.02.06, 20:53 ze mozna miec tylko poglad " plakalem po papiezu , papiez to moj idol " . wiec chodzac w tej koszulce pokazuje ze jednak jest inaczej i pokazuje zaklamanie pewnych ludzi . to bardzo wazne Odpowiedz Link Zgłoś
kostka.s A niby dlaczego mialbym plakac ????? 21.02.06, 20:42 Wymienie jedynie najmniej(!) wazny powod dla ktorego nie plakalem po papiezu - otoz jestem indywidualista i moja natura nastawia nie niechetnie do wszelkich owczych pedow i zachowan stadnych. A juz szczegolnie gdy usiluje sie mnie sterroryzowac po chamsku naciagana histeria. Mohery skrzykiwaly sie w kupe wykorzystujac smierc Wojtyly a ja, niby, mialem im w tym pomagac... Odpowiedz Link Zgłoś
aaki ????? 21.02.06, 20:48 a któż cie terroryzował????? powiedz w jaki sposób byles terroryzowany? wymien kilka szczegołów Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Re: ????? 21.02.06, 20:50 aaki nie pamietasz jaka byla atmosfera w kwietniu tamtego roku ????????????????????????????? to bylo chore . miesiac ramowka kazdej tv byla wypelniona Papiezem caly czas . mozna sie bylo .,.... nie mozna bylo miec innego zdania . bo od razu ..... Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: ???? zaraz,zaraz? 21.02.06, 20:55 ktos ci groził przemocą, pobiciem? w razie braku żałoby zostales zwolniony z pracy bo nie byles na czarno ubrany? zmuszano cie do modlitw i płaczu po papiezu? sluchacze radia maryja oblali ci drzwi farbą bo głosno grała wtedy u ciebie muzyka? nie mogles sie napic w pubie piwa? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w nie mow ze nie zauwazyles histeriii 21.02.06, 21:32 zmuszano cie do modlitw i płaczu po papiezu? zmuszali mnie do modlitw . kosicol , religia zaczela isc w tv naokraglo , nie bylo nic innego . wytwarzano atmosfere ze to zle jak ktos nie placze po papiezu Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: ????? 21.02.06, 21:03 He he, u nas jakiś pajac z elektrowni w godzinie śmierci jego wyłączył całą dzielnicę... Lody mi się rozpuściły. Oczywiście kłamliwą TV ewangelizującą zawsze można wyłączyć, forum olać, z babek kupujących całe naręcza dodatków specjalnych się śmiać w duchu i wyobcować się z rzewnego stada... A co tam, że płacę za media. Ale jak się bawiłem z synkiem na placu zabaw w niedzielę nazajutrz po zgonie, a jakaś pani zaczęła mnie strofować, że się śmiejemy, to się zagotowałem. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: ????? 21.02.06, 21:35 Nie, nie bardzo. Było obrzydliwie i duszno, ale nie mam po tym śladów. Kibice znowu się naparzają, kierowcy się wyzywają, księża gwałcą dzieci... Festiwal zakłamania się skończył. Teraz już tylko chcę ludziom powiedzieć, że te "piękne chwile" były iluzją, a nas myślących inaczej, schowano wtedy za kotarą. Odpowiedz Link Zgłoś
kostka.s Re: ????? 23.02.06, 04:37 Nie pamietam juz gdzie to bylo ale babsztyle chcialy zlinczowac mloda kobiete bo miala na nogach czerwone kozaczki i wygladala wesolo. Gdy tylko pozbedziem sie konkordatu to ten tu Aaki udowadnial bedzie miesiac pozniej, ze konkordatu nie bylo. Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w heh nawet teraz gazeta wyciela mi jedna opinie 21.02.06, 20:49 o papiezu w tym watku , tez nic takeigo nie napisalem . napsialem cos o prezerwatywach i aids i stosunku papieza do prezerwatyw Odpowiedz Link Zgłoś
keller1 Re: heh nawet teraz gazeta wyciela mi jedna opini 21.02.06, 20:59 ale dostrzegłem twój związek z prezerwatywą ,znasz OPK? Odpowiedz Link Zgłoś
jorubijka Re: heh nawet teraz gazeta wyciela mi jedna opini 25.02.06, 06:28 adam81w napisał: > o papiezu w tym watku , tez nic takeigo nie napisalem . napsialem cos o > prezerwatywach i aids i stosunku papieza do prezerwatyw. Jesli napisales ze uzywal to wcale nie dziwie sie, ze ci wykasowali. Oni maja szajbe na punkcie papieza i prezerwatyw. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: A niby dlaczego mialbym plakac ????? 21.02.06, 22:15 kostka.s napisał: > Wymienie jedynie najmniej(!) wazny powod dla ktorego nie plakalem po papiezu - > otoz jestem indywidualista i moja natura nastawia nie niechetnie do wszelkich > owczych pedow i zachowan stadnych. A wiesz jak wielu ludzi czyta tę samą książkę? To jest owczy pęd (do wiedzy). Wiesz ilu ludzi po przeczytaniu książki wyciąga takie same pouczające wnioski? To jest efekt stadny. Jeśli chcesz być zgodny ze swoją naturą, musisz zaprzestać takich praktyk. Odpowiedz Link Zgłoś
kostka.s Re: A niby dlaczego mialbym plakac ????? 21.02.06, 23:10 kostka.s napisał: > Wymienie jedynie najmniej(!) wazny powod dla ktorego nie plakalem po papiezu - > otoz jestem indywidualista i moja natura nastawia nie niechetnie do wszelkich > owczych pedow i zachowan stadnych. A wiesz jak wielu ludzi czyta tę samą książkę? To jest owczy pęd (do wiedzy). Wiesz ilu ludzi po przeczytaniu książki wyciąga takie same pouczające wnioski? To jest efekt stadny. Jeśli chcesz być zgodny ze swoją naturą, musisz zaprzestać takich praktyk. Wydaje ci sie zes madry a jestes tylko mondrala. Ja jescze jem jak wszyscy, mam potrzeby fizjologiczne, myje sie jak wszyscy, ubieram, czytam gazety jak wielu i surfuje po stronach internetowych... My jednakze mowimy tu o zachowaniach stadnych typu oplakiwanie papieza, Stalina, uczestnictwie w pochodach pierwszomajowych, ubieraniu sie w to co akurat modne... To nie ja. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Re: A niby dlaczego mialbym plakac ????? 21.02.06, 23:46 kostka.s napisał: > My jednakze mowimy tu o zachowaniach stadnych typu oplakiwanie papieza, > Stalina, uczestnictwie w pochodach pierwszomajowych, ubieraniu sie w to co > akurat modne... Masz telewizor - możesz zmienić kanał lub włączyć DVD. Masz mieszkanie - możesz zamknąć drzwi i okna i włączyć klimatyzację. Skoro o tym "tu mówimy", to czemu tu nie mówimy o zachowaniach stadnych uczestników homoparad, o zmuszaniu wszystkich do kochania zamiast do tolerancji, o głosicielach powszechnego zagrożenia homofobią, o owczym pędzie napisowców i karykaturzystów... Odpowiedz Link Zgłoś
wislok1 Very niesmaczne, zwyczajnie chamota 21.02.06, 20:57 Widaomo, że nie wszyscy płakali, ale nosić taki tekst to jawna prowokacja dla tych, co płakali. Ktoś świadomie i celowo wku.wia innych dla zabawy,dno Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Very niesmaczne, zwyczajnie chamota 21.02.06, 21:01 wislok1 napisał: > Widaomo, że nie wszyscy płakali, ale nosić taki tekst to jawna prowokacja dla > tych, co płakali. A noszenie napisu "mam okres" to jawna prowokacja wobec tych, co go nie mają ? > Ktoś świadomie i celowo wku.wia innych dla zabawy,dno Świadomie i celowo, choć nie dla zabawy. Które napisy Ciebie wku..ają ? "Jestem Żydem" ? "Mam AIDS" ? S. Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: Very niesmaczne, zwyczajnie chamota 21.02.06, 21:05 co sądzisz o kuszulce "nie przepraszam za jedwabne" Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Re: Very niesmaczne, zwyczajnie chamota 21.02.06, 23:24 aaki napisała: > co sądzisz o kuszulce > "nie przepraszam za jedwabne" Jest w porządku. S. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: Very niesmaczne, zwyczajnie chamota 21.02.06, 21:19 A ktoś ci zakazuje płakać? Rycz do woli. Widziałem zbliżenia tych łez. Czy to nie była aby prowokacja wobec tych, co nie płakali? Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Wcale nie wiadomo . Wszedzie wmawiano ze wszyscy 21.02.06, 21:24 plakali . nie klamcie wislok . Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Cos mi ta cala "straszna" afera przypomina. Juz 21.02.06, 21:08 wiem. Wypisz wymaluj przypomina mi to niedawna "martyrologie" paradowiczow w Poznaniu. Tez cala sprawa dmuchana przez merdia do niemozliwych granic i podobna histeria u "krzywdzonych" i "gnebionych", banie sie na zapas nie wiadomo czego itp. i td. I znowu mamy paru nowych "kombatantow" .... Odpowiedz Link Zgłoś
zirby Re: Cos mi ta cala "straszna" afera przypomina. J 21.02.06, 21:17 Zeby było smieszniej gigantyczna reklame tej wystawie (o ktorej pewnie juz w piatek pies z kulawą nogą by nie pamietał) załatwił bogobojny rektor UMSC. Szczuka pewnie w najbardziej śmiałych marzeniach nie zakładała takiego sukcesu medialnego. Ot, tak to po raz kolejny durne dewoty same sobi strzelił w stopę. Zamiast zbyć pogardliwym milczeniem podnieśli wrzask i nagle sprawa jest głośna. Jesli to zamysł zamierzony to wykombinował to ktoś kto ma marketingową kiepełe ja Einstein albo nawet Zweistein!:))) Odpowiedz Link Zgłoś
frank_drebin Ze strzalem w stope sie zgadzam. Sa natomiast tez 21.02.06, 21:22 jakies "pozytywy". GW stracila jednego ze swych nadwornych abp czyli Zycinskiego ;) zirby napisał: > Zeby było smieszniej gigantyczna reklame tej wystawie (o ktorej pewnie juz w > piatek pies z kulawą nogą by nie pamietał) załatwił bogobojny rektor UMSC. > Szczuka pewnie w najbardziej śmiałych marzeniach nie zakładała takiego sukcesu > medialnego. Ot, tak to po raz kolejny durne dewoty same sobi strzelił w stopę. > Zamiast zbyć pogardliwym milczeniem podnieśli wrzask i nagle sprawa jest głośna > . > Jesli to zamysł zamierzony to wykombinował to ktoś kto ma marketingową kiepełe > ja Einstein albo nawet Zweistein!:))) > Odpowiedz Link Zgłoś
petrokles Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:18 A jakbym ja nosił na koszulce: Uchlałem się z radości, jak wykorkował komuch Kuroń. Byłoby to wysmakowame, czy chamskie? Czy mam prawo do manifestowania swoich pogladów i domagania się od zielonych 2004, innego lewactwa i kogo tam jeszcze akceptacji i popierania mojego prawa do wyrażania wolności słowa? No bo jeżeli moje widzenie świata wyrażą się właśnie takim ujęciem problemu... Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:22 petrokles napisał: > A jakbym ja nosił na koszulce: > Uchlałem się z radości, jak wykorkował komuch Kuroń. > Byłoby to wysmakowame, czy chamskie? > Czy mam prawo do manifestowania swoich pogladów i domagania się od zielonych > 2004, innego lewactwa i kogo tam jeszcze akceptacji i popierania mojego prawa d > o > wyrażania wolności słowa? > No bo jeżeli moje widzenie świata wyrażą się właśnie takim ujęciem problemu... twoje tak sie wyraza,i nie musisz gdybać. Odpowiedz Link Zgłoś
petrokles Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:25 No dobrze, ale co z akceptacją, cz ci "Żyudzi", "spiralki", "Miesiączki" i inne zaakceptowali by mnie całym sercem? Odpowiedz Link Zgłoś
zirby Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:27 A po kiego ci akceptacja? Musisz miec urzedowy podpis i pieczatke ze poglady ktore glosisz sa twoimi pogladami? Nie masz na tyle sprawnosci intelektualnej zeby być tego świadomym? Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia.m.c Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:30 Nie muszą Ciebie akceptowac,wystarczy ,że będą tolerować. i tylko tyle. ps można tolerować ,że nie płaczesz po "wykorkowaniu"Kuronia. ale jak się cieszysz to sobie wystawiasz świadectwo. Nie plakalem,ale nie znaczy to ,że czlowieka mi nie żal. Odpowiedz Link Zgłoś
petrokles Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:54 Czyli akceptujecie akcetację jedynie dla siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
pandada Re: " Nie płakałem po papieżu " 21.02.06, 21:36 Niemożesz obrażać. Wymyśl co innego, wyjdź z szamba prawicowego słownika. Odpowiedz Link Zgłoś
ave_duce Re: Nie płakałem po papieżu, przykro mi ! n/t 22.02.06, 16:42 henryk.log napisał: > Panie Henryku, jakież to dwuznaczne! Do kuferka marsz! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: " Nie płakałem po papieżu " 22.02.06, 00:41 > Wszyscy wiemy , że w tym kraju jest wielu ludzi , którzy nie płakali po > śmierci papieża . Przecież nie ma w tym nic złego . Dlaczego nie pozwala nam > się tego mówić ? Nic złego ale i nic dobrego. Obnoszenie się z tym jest czymś średnio mądrym. choć i tak mnie bardziej drażnią koszulki w rodzaju "jestem bezrobotny" albo "jestem chory na AIDS". Odpowiedz Link Zgłoś
kostka.s Jeszcze brakowalo bym po tworcy wyznaniowego panst 22.02.06, 15:47 panstwa plakal. Topod dyktando Wojtyly zostala komuna postawiona w kacie by, trzesac sie ze strachu o wlasne glowy i portfele, podpisywala wszysko czego zazyczyl sobie kler. A zazyczyl on dla siebie swoistego panstwa w panstwie ktore kontrolowac bedzie RP. Zazyczyl sobie ogromnych odszkodowan z kieszeni i tak poszkodowanego podatnika, zazyczyl sobie konstytucji z wasalnym w stosunku do Kosciola i Watykanu, Art.25.4, zazyczyl sobie konkordat i zobowiazan finansowych panstwa w stosunku do Kosciola, zazyczyl sobie wziecie przez podatnika kleru na utrzymanie, zazyczyl sobie religii na kazdym kroku. edynie kompletny debil moglby oczekiwac od mnie, iz zaplacze po tym polskim ober-dzierzymordzie. Odpowiedz Link Zgłoś
kostka.s Re: Jeszcze brakowalo bym po tworcy wyznaniowego 22.02.06, 20:44 Nie plakalem takze dlatego, ze nie cierpie klamcow. A ten klamal, ze podaza z duchem Soborugdy w tym samym czasie metodycznie i pieczolowicie odkrecal jego postanowienia. W efekcie Watykan znow nie akceptuje (choc niezbyt jawnie) liberalnej demokracji i oferuje w zamian systemowego knota znanego jako "demokracja z Bogiem", czyli ten syf ktory widzimy u nas. Oferuje bo syf ten zdecydowanie dziala na rzecz kleru. Nie lubie takze obludnikow, a na oczach papcia masowo stawiano mu figury a ten udawal ze nie widzi tego jak i rodacego sie kultu jednostki. Odpowiedz Link Zgłoś
zolnierz.bez.zapalek Re: Jeszcze brakowalo bym po tworcy wyznaniowego 24.02.06, 03:40 kostka.s napisał: Nie plakalem takze dlatego, ze nie cierpie klamcow. A ten klamal, ze podaza z duchem Soborugdy w tym samym czasie metodycznie i pieczolowicie odkrecal jego postanowienia. W efekcie Watykan znow nie akceptuje (choc niezbyt jawnie) liberalnej demokracji i oferuje w zamian systemowego knota znanego jako "demokracja z Bogiem", czyli ten syf ktory widzimy u nas. Oferuje bo syf ten zdecydowanie dziala na rzecz kleru. Nie lubie takze obludnikow, a na oczach papcia masowo stawiano mu figury a ten udawal ze nie widzi tego jak i rodzacego sie kultu jednostki. ------- Fakt ze klamca byl dyplomowany z niego - do takiego mistrzostwa koniecznie trzeba miec wrodzony talent :)))) Dizesiec lat temu wyrazilem opinie, ze jak tak dalej kroczyl bedzie Wojtyla w duchu Soborowym, to za kilka lat lefebvrysci powroca na lono kk, albowiem wyeliminowane zotana przyczyny dla ktorych odeszli - w protescie przeciwko liberalizmowi Soboru. No i prosze - powracaja :) Odpowiedz Link Zgłoś
kostka.s Re: Jeszcze brakowalo bym po tworcy wyznaniowego 24.02.06, 15:53 Fakt ze klamca byl dyplomowany z niego - do takiego mistrzostwa koniecznie trzeba miec wrodzony talent :)))) Dizesiec lat temu wyrazilem opinie, ze jak tak dalej kroczyl bedzie Wojtyla w duchu Soborowym, to za kilka lat lefebvrysci powroca na lono kk, albowiem wyeliminowane zotana przyczyny dla ktorych odeszli - w protescie przeciwko liberalizmowi Soboru. No i prosze - powracaja :) Rzeczywiscie Benek zapraszal ich do powrotu, jakis miesiac temu. I kto wie czy nie przyjma zaproszenia bo z wszystkich przyczyn odejscia LeFebvre od kk pozostal jedynie jezyk - oni trwaja przy obowiazkowej lacinie. Odpowiedz Link Zgłoś
jorubijka Re: Jeszcze brakowalo bym po tworcy wyznaniowego 26.02.06, 04:01 Nie oszukujmy sie, to poglebiajace sie bagienko to glownie zasluga papieza-Polaka, ktory zadbal o dobrobyt kleru, bo blizsza koszula cialu, a na narod sie wypial gladkimi slowami. Odpowiedz Link Zgłoś
alienor Re: " Nie płakałem po papieżu " 22.02.06, 16:31 Bierzecie te hasła z koszulek do bólu dosłownie. Nie chodzi o to, kto płakał, a kto nie. To tylko takie hasło, które może być wstępem do dyskusji, co dobrego, a co złego zrobił JPII, co z tego, co po nim zostało, jest cenne, a co spycha nas w Ciemnogród. I dyskusji o tym, co sprawia, że w Polsce ludzie boją się otwarcie przyznawać do tego, że nie uważają go za świętego, że widzą w nim ciemne strony. Odpowiedz Link Zgłoś
margala Re: " Nie płakałem po papieżu " 22.02.06, 16:32 adam81w napisał: > Wszyscy wiemy , że w tym kraju jest wielu ludzi , którzy nie płakali po > śmierci papieża . Przecież nie ma w tym nic złego . Dlaczego nie pozwala nam > się tego mówić ? Przecież właśnie to robisz. PozdrawiaM. Odpowiedz Link Zgłoś
pkt4a Re: " Nie płakałem po papieżu " -nie ma po kim 26.02.06, 15:08 "Bez miłosierdzia" : www.racjonalista.pl/ks.php/k,2 Odpowiedz Link Zgłoś