Dodaj do ulubionych

Lepper - mułła honoris causa

27.04.06, 08:04
To bynajmniej nie literówka. Ma być "mułła", a nie "muł", bo sprawa dotyczy
dwóch artykułów z Rzepy, a nie sondażu opublikowanego przez Fakt.

www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060427/kraj/kraj_a_1.html
www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_060427/kraj/kraj_a_13.html
Gratulacje dla kierownictwa partii rządzącej - im więcej doktorów w rządzie,
tym Leppiej. Jaka szkoda, że dr Mengele już nie żyje.
Obserwuj wątek
    • jhbsk Re: Lepper - mułła honoris causa 27.04.06, 08:38
      Ciekawe kiedy zarząda likwidacji Izraela?
      • witek.bis Re: Lepper - mułła honoris causa 27.04.06, 08:46
        Jak tylko się dowie, ze takie państwo istnieje.
        • jhbsk Re: Lepper - mułła honoris causa 27.04.06, 08:51
          No to jeszcze to chyba trochę potrwa.
    • mariner4 Ja bym tego nie przeceniał 27.04.06, 09:25
      Temu kmiotowi imponuje słowo "doktor" Wziął by ten tytuł od każdego. Typowy
      kompleks nieuka.
      M.
      • witek.bis Re: Ja bym tego nie przeceniał 27.04.06, 09:34
        :)
        Toteż ja wcale tego nie przeceniam. Przecenianie czegokolwiek, co wiąże się z
        dochtorem L. nie leży w mojej naturze. Nie przeceniałbym nawet wtedy, gdyby
        pomieniony dochtór przeszedł na islam i zmienił nazwisko na Knursułtan
        Wpapedajew. Tak naprawdę, to chodzi mi o zupełnie innego dochtora. Dochtora
        praw i sprawiedliwości wszelakich.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka