karlin
08.08.06, 09:37
"Rzeczpospolita": Były minister skarbu Wiesław Kaczmarek wystąpił przeciwko
Polsce. Złożył zeznania na korzyść amerykańskiej firmy Cargill, z którą dziś
robi interesy.
To bez wątpienia sensacja: rzadko się zdarza, żeby były członek rządu zeznawał
przeciwko własnemu rządowi - komentuje dziennik."
---------------------------------------------------------------
wiadomosci.onet.pl/1367805,11,item.html
No, ale jaka to tam znowu w Polsce sensacja....