Dodaj do ulubionych

Polscy ministrowie polskich rządów - ciąg dalszy

08.08.06, 09:37
"Rzeczpospolita": Były minister skarbu Wiesław Kaczmarek wystąpił przeciwko
Polsce. Złożył zeznania na korzyść amerykańskiej firmy Cargill, z którą dziś
robi interesy.
To bez wątpienia sensacja: rzadko się zdarza, żeby były członek rządu zeznawał
przeciwko własnemu rządowi - komentuje dziennik."
---------------------------------------------------------------


wiadomosci.onet.pl/1367805,11,item.html

No, ale jaka to tam znowu w Polsce sensacja....
Obserwuj wątek
    • rekontra liczby 08.08.06, 09:40

      > No, ale jaka to tam znowu w Polsce sensacja....

      kaczmarek chce zrobić z siebie ofiarę, jego prawdopodobny proces będzie
      politycznym.

      ale najważniejsze infa

      31 PiS

      28 Agora

      25 PO
      • joli_cyc Re: liczby 08.08.06, 09:44
        Agora 29,5

        akcje.net/q/?s=ago&c=10y&t=l&a=lg&b=0
        ;)

        • rekontra Agora walczy z PiSeem 08.08.06, 09:51


          31 PiS
          30 Agora

          :))
    • nonno1 Re: Przeciw Polsce, czy przeciw rządowi? 08.08.06, 09:58
      Czy rząd to Polska? A jeśli rząd (SLD-owski) robi przekręty?
      A jeśli rząd PiS'u działa przeciw interesom Polski, to zwalczanie go nie jest
      czynnością patriotyczną?
      • rekontra Re: Przeciw Polsce, czy przeciw rządowi? 08.08.06, 09:59
        nonno1 napisał:

        > Czy rząd to Polska? A jeśli rząd (SLD-owski) robi przekręty?
        > A jeśli rząd PiS'u działa przeciw interesom Polski, to zwalczanie go nie jest
        > czynnością patriotyczną?

        czy aby na pewno rozumiałeś artykuł ?
    • kataryna.kataryna Re: Polscy ministrowie polskich rządów - ciąg dal 08.08.06, 11:02
      Przepraszam, nie zauważyłam Twojego wątku i założyłam taki sam.
      • karlin Re: Polscy ministrowie polskich rządów - ciąg dal 08.08.06, 11:11
        Nie ma sprawy:)

        Jeszcze nie raz nam się taki dubel zdarzy.

        Może nawet na ten sam temat?

        :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka