Dodaj do ulubionych

Pomyłka funkcjonariuszy CBŚ

IP: *.crowley.pl 28.02.03, 10:08
Wyobrażom sobie co by było, gdyby facet przyznał się do
znajomości z jakimś arabem (np, sprzedawcą kebabów).
Prawdopodobnie przesiedziałby w areszcie pół roku, zanim kwiat
detektywów polskich przyznałby się do błędu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Antyglina Re: Pomyłka funkcjonariuszy CBŚ IP: 212.106.159.* 28.02.03, 13:06
      Bezprawie policji w Polsce jest przerażające.Bezpodstawne
      aresztowania,chlanie wódy,łapownictwo,wymuszenia,jada po
      pijanemu,arogancja,kradzieże po i na służbie(okradanie
      zwłok),udział w związkach przestępczych,kradzież
      samochodów,wtyczki gangsterów.......
      Są za to pierwsi na uroczystościach kościelnych !
    • Gość: ono Re: Pomyłka funkcjonariuszy CBŚ IP: *.hor.net.pl 28.02.03, 14:11
      i pomyśleć, że te skurwesyny działają za z nasze pieniędze.....
      W Takiej sytuacji, Balcerowicz musi odejść i basta
    • Gość: jaffa podisp. Dariusz Nowak ... pomyslec o dymisji! IP: *.152.3.213.dial.bluewin.ch 28.02.03, 17:00
      Tak samo jak antyterrorysci : "mieli podstawy do działania" tak
      samo pan Radek Rymut "ma podstawy" do wytoczenia procesu o
      naruszenie prywatnosci, pobicie, znieslawienie (stalo sie to w
      miejscu publicznym) ... Bez zmruzenia oka powinien oczekiwac
      rekompensaty finansowej i to wysokiej. I to nie z budzetu
      panstwa, pieniedzy spolecznych ale z pensji tych pozaluj
      Boze "rambo" ktorzy mieli ochote zabawic sie w wojne kosztem
      niewinnego czlowieka. Nie ma prawnika ktory by tej sprawy nie
      wygral. Z bandytyzmem trzeba walczyc. W tym wypadku bez
      skrupulow.
      • Gość: PABLO Mylisz się IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 28.02.03, 17:27
        Gość portalu: jaffa napisał(a):

        > Tak samo jak antyterrorysci : "mieli podstawy do
        działania" tak
        > samo pan Radek Rymut "ma podstawy" do wytoczenia procesu o
        > naruszenie prywatnosci, pobicie, znieslawienie (stalo
        sie to w
        > miejscu publicznym) ... Bez zmruzenia oka powinien
        oczekiwac
        > rekompensaty finansowej i to wysokiej. I to nie z budzetu
        > panstwa, pieniedzy spolecznych ale z pensji tych pozaluj
        > Boze "rambo" ktorzy mieli ochote zabawic sie w wojne
        kosztem
        > niewinnego czlowieka. Nie ma prawnika ktory by tej
        sprawy nie
        > wygral. Z bandytyzmem trzeba walczyc. W tym wypadku bez
        > skrupulow.


        Mylisz sie w IIIRP nie ma prawnika ktory by tę sprawę wygrał!
    • Gość: no4dum policja ma na drugie Pomylka IP: *.152.3.213.dial.bluewin.ch 28.02.03, 17:01
    • Gość: Zakichany Podatnik Re: Pomyłka funkcjonariuszy CBŚ IP: *.crowley.pl 28.02.03, 18:28
      Przykro czytać, że władza może zachowywać się debilnie,
      uwłaczając godności ludzi - podatników którzy ją utrzymują.
      Dziwić się potem napisom na murach "jebać policję' ?? Panie
      Nowak - do dymisji, bo Pan buja w obłokach. Ciekawe co by było,
      gdyby tak potraktowano Pana żonę lub Urzędnika Magistratu ?
      Państwo w Państwie, Obywatel Szarak dziób w kubeł.
    • Gość: spokojny Re: Pomyłka funkcjonariuszy CBŚ IP: *.hor.net.pl 28.02.03, 18:53
      To nie o pomyłkę chodzi. Takie działanie świadczy o braku
      profesjonalizmu. Policja nie wie kogo ściga? Przecież to kpina.
      Brak przeprosin jest zrozumiały - to zarozumiała reakcja na
      własną głupotę.
      • do-las Re: Pomyłka funkcjonariuszy CBŚ 28.02.03, 21:11
        Gość portalu: spokojny napisał(a):

        > to zarozumiała reakcja na
        > własną głupotę.

        Panie "spokojny" !
        Widziałeś Pan kiedykolwiek mądrego polskiego gliniarza ?
        Poza ekranem oczywiście.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka