Dodaj do ulubionych

Palnick:dziecko.

IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 00:18
Palnick to duże dziecko. Wychowane przez media. zero własnych poglądów. Tylko
cudze. Szkoda.
Obserwuj wątek
    • Gość: Bnadem Re: Ale strasznie krzykliwe - jak media... IP: *.krakow.pl 25.04.03, 00:24
      Gość portalu: autor napisał(a):

      > Palnick to duże dziecko. Wychowane przez media. zero własnych poglądów. Tylko
      > cudze. Szkoda.
      • Gość: wesoly3 hooj LPR co rydzykowy kundlu smierdzacy powiesz jeszcze ? IP: 168.143.113.* 25.04.03, 00:29
        • Gość: Bnadem Re: To nie było na poziomie IP: *.krakow.pl 25.04.03, 00:34
          Bez urazy -= w wielu wątkach podobały mi się twoje wypowiedzi.
          • Gość: wesoly3 hooj LPR Re: To nie było na poziomie IP: 130.94.107.* 25.04.03, 00:36
            ale mnie sie twoje nie podobaja, LPRacki kundlu.
            • Gość: Bnadem Re: Wrzucasz do jednego wora, jak każdy imbecyl IP: *.krakow.pl 25.04.03, 00:42
              Gość portalu: wesoly3 hooj LPR napisał(a):

              > ale mnie sie twoje nie podobaja, LPRacki kundlu.



              Nie każdy, kto nie lubi pospolitego chamstwa w twoim wydaniu, musi lubić LPR...
    • Gość: wesoly3 hooj LPR a ty ksiezulku z torunia powtarzasz to co ci kaza IP: 130.94.107.* 25.04.03, 00:28
    • Gość: wesoly3 hooj LPR Do piet palnikowi nie dorastasz,k glupi LPRaku IP: 130.94.106.* 25.04.03, 00:38
      • wesoly3 Re: Do piet palnikowi nie dorastasz,k glupi LPRak 25.04.03, 00:40
        a ty zydolu co sie tak szarpiesz ????
        na premie chcesz zarobic ??
        rower kupujesz ?
        he he he
        • Gość: wesoly3 hooj LPR idz wyrzygaj oplatek cos zezarl na wielkanoc,qrwo IP: 130.94.123.* 25.04.03, 00:44
          • Gość: Bnadem Re: Więc wyrzygaj macę, chyba, że cię rajcuje... IP: *.krakow.pl 25.04.03, 00:47
        • Gość: Bnadem Re: Sukinkot podszywał się pod ciebie IP: *.krakow.pl 25.04.03, 00:45
          wesoly3 napisał:

          > a ty zydolu co sie tak szarpiesz ????
          > na premie chcesz zarobic ??
          > rower kupujesz ?
          > he he he


          Stąd zdziwienie, że tak niski poziom. Dużo chłamu podczepia się ostatnio pod
          innych.
          • inkhata Re: Sukinkot podszywał się pod ciebie 25.04.03, 00:51
            zyd zawsze musi cos ukrasc - chocby nicka
    • Gość: autor ale wiocha..... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:13
    • Gość: autor dobranoc dzieci. IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:14
    • Gość: autor jutro do szkoły IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:14
    • Gość: autor a potem piaskownica IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:14
    • Gość: autor i tak w kółko IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:15
    • Gość: autor a potem dzieci urodzą dzieci IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:15
    • Gość: autor jeszcze głupsze IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:16
    • Gość: autor tak to jest IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:17
    • Gość: autor z wami... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:18
    • Gość: autor tłum, masa... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:18
    • Gość: autor ciemna... IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:19
    • Gość: autor RMF + Polsat IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:19
    • Gość: autor powodzenia ! IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 25.04.03, 01:19
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka