Dodaj do ulubionych

Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest b...

    • babusz Do palestrina2005 23.03.07, 11:12
      palestrina2005 napisał:

      > Wiarygodność Tego co teraz mówi Urban jest natomiast zerowa. Broni swoich
      > kolesi z PZPR

      Dla scislosci: Urban nigdy nie byl w PZPR
      • wyar Babusz, palestrina pisze, że to jego koledzy 23.03.07, 11:13
        A nie, że On był w PZPR...
      • junkier Z legitymacja czy bez, komuch jest komuchem 23.03.07, 11:14
        Nie byl w PZPR, dobre. Sam przyznawal ze wielokrotnie skladal wniosek o
        przyjecie ale byl odrzucany. Oczywiscie tylko po to zeby "uwiarygodnic" rzekomo
        bezpartyjnego pana rzecznika. Czlowieku, nie odkrecaj w zalosny sposob kota
        ogonem, komuchowi na realizowanie jego chorych, oblakaczych komunistycznych
        bredni nie jest wcale potrzebna zadna legitymacja.
      • palestrina2005 Rzecznik komunistycznego rządu - wystarczająca wiz 23.03.07, 11:54
        Rzecznik komunistycznego rządu - wystarczająca wizytówka...
        Musiał być kolesiem członków PZPR...
    • urbanoid Do Urbana wszyscy latali -Od Kwasa do Redaktora. 23.03.07, 11:14
      on jest centralna postacia wszystkich afer ...
    • ready4freddy Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:15
      wrecz przeciwnie, tow. wazelina. Urban nie ma nic do stracenia i moze mowic, na
      co ma ochote. nie zalezy mu na laskawym spojrzeniu tow. prezesa, jak
      przecietnemu kaczyscie, dajmy na to, czy na posadce w radzie nadzorczej spolki
      skarbu panstwa, albo miejscu na liscie wyborczej. jednym slowem jest bardziej
      wiarygodny niz., dajmy na to, tow. Edgar "Wloszczowa" Gosiewski. co do tych
      "kolesi z PZPR", to jak zwykle nie bardzo wiesz, o czym mowisz, ale do tego sie
      juz przyzwyczailim poniekad :)
      • dekaczyzacja Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:23
        co do tych "kolesi z PZPR", to najwięcej byłych członków PZPR jest w PiS.

        Niektórzy nawet są ministrami jak Jasiński.

        Co do tej Kuby to może faktycznie Jarosława K.
        tam wysłać, żeby budował państwo socjalistyczne,
        tfu, przepraszam państwo solidarne...
        • junkier Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:25
          Nie klam. Jedynym, "wiernym i zdeterminowanym sojusznikiem postkomunistow", jak
          to okreslil Prezes J. Kaczynski, jest srodowisko b. KPP. Z ktorym to
          srodowiskiem PiS jest w b. ostrym sporze. Zarowno ideowym jak i historycznym.
          • dekaczyzacja Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:28
            junkier napisał:

            >Nie klam. Jedynym, "wiernym i zdeterminowanym sojusznikiem postkomunistow", jak
            > to okreslil Prezes J. Kaczynski, jest srodowisko b. KPP. Z ktorym to
            > srodowiskiem PiS jest w b. ostrym sporze. Zarowno ideowym jak i historycznym.


            Czyli jeżeli dobrze rozumiem Prezesa Jarosława,
            byli komuniści z PZPR są obecnie w PiS
            i pozostają w ostrym sporze z postkomunistami z KPP, których dzieci są w GW ???
            • dekaczyzacja Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:32
              junkier napisał:
              >Nie klam. Jedynym, "wiernym i zdeterminowanym sojusznikiem postkomunistow"
              , jak to okreslil Prezes J. Kaczynski, jest srodowisko b. KPP. Z ktorym to
              >srodowiskiem PiS jest w b. ostrym sporze. Zarowno ideowym jak i historycznym.
              >
              > Czyli jeżeli dobrze rozumiem Prezesa Jarosława,
              > byli komuniści z PZPR są obecnie w PiS
              > i pozostają w ostrym sporze z postkomunistami z KPP, których dzieci są w GW ??

              Oczywiście komuniści z KPP, czyli michniki już w PRL walczyli z komunistami z
              PZPR (dzisiaj PiS) jak minister Jasiński?
            • junkier Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:32
              Czytaj calosc bo widze ze inaczej nie zrozumiesz:

              „Jeżeli jedna osoba miała ojca w KPP i funkcjonuje w jakimś środowisku, to to
              jest w ogóle bez znaczenia” - mówił Kaczyński. Dodał, że takie osoby są także
              po prawej stronie i to „bardzo wysoko”.
              Prezes PiS powiedział także, że w pewnym środowisku, „które ma potężny
              instrument oddziaływania na świadomość Polaków i życie społeczne w Polsce,
              właściwie wszystkie osoby, poza jedną, które odgrywają znaczące role, mają,
              bądź miały rodziców w KPP”.
              Zdaniem Kaczyńskiego Polacy mają „prawo wiedzieć, co z czego wynika”. „Jestem
              gotów bronić tezy, że nastawienie owej potężnej gazety wynika w ogromnej mierze
              właśnie z tego, że to poczucie pewnego rodzaju misji, misji - w moim
              przekonaniu - skrajnie szkodliwej dla Polski, wynika właśnie z ukształtowania
              przez ten typ środowiska” - podkreślił i dodał, że on sam może to zweryfikować
              przez osobiste doświadczenie.
              Prezes PiS powiedział, że gdyby oceniał Adama Michnika z punktu widzenia roku
              1989, to byłaby to ocena będąca „skrajnym przypadkiem laudacji”, mimo że w
              wielu sprawach się z nim nie zgadzał. Zaznaczył, że to co było po roku 1989 w
              przypadku Michnika ocenia „skrajnie krytycznie”.
              „Ma wielkie zasługi (Michnik - PAP), a niestety później wielkie winy. I te winy
              mają w moim przekonaniu związek z tym, że nigdy nie miał chęci, odwagi, siły
              intelektualnej, siły moralnej, żeby radykalnie oderwać się od środowiska, w
              którym się ukształtował. Inni wywodzący się z tego samego świata i też mający
              ładną kartę opozycyjną taką siłę mieli i bardzo ich za to szanuję” - podkreślił
              Kaczyński.
              17.03.2006 | Aktualności | Sejm | źródło: PAP
              • dekaczyzacja Nie rozumiem Cię junkier niestety... 23.03.07, 11:48
                Napisałem, że najwięcej byłych członków PZPR jest obecnie w PiSie.
                Nie zaprzeczyłeś.

                Napisałem, że minister Jasiński był członiek PZPR.
                Nie zaprzeczyłeś.

                Napisałem, że Kaczyński chce budować Państwo solidarne czyli socjalistyczne.
                Nie zaprzeczyłeś.

                Napisałem, że Twoim zdaniem Michnik to KPP, bo miał tam rodziców.
                A Ty zaczynasz mi objaśniać, że Michnik jest be, bo Prezes powiedział.....
                i tu wywód na pół strony. Dlaczego to Michnik jest be i fe.
                • junkier Nie odkrecaj kota ogonem 23.03.07, 11:53
                  Nie wyskakuj z zadnym Jasinskim, bo nic nie zmieni faktu ze prawdziwym i
                  jedynym, w dodatku najwierniejszym sojusznikiem komuchow w Polsce bylo
                  srodowisko "rozowych hien", jak to okreslil pos. Wrzodak Zygmunt.
                  • dekaczyzacja Re: Nie odkrecaj kota ogonem 23.03.07, 11:56
                    Jeżeli członkowie PZPR to nie są komuchy.
                    Tylko komuchem jest Michnik,
                    dlatego że Prezes Jarosław tak powiedział,
                    to chyba faktycznie sie nie dogadamy.

                    Chyba, że Prezes powie żeby się ze mną dogadać :-)
                    • presentation1 Re: Nie odkrecaj kota ogonem 23.03.07, 11:58
                      Michnik uciekl z Polski.Przeczuwal ze moze go pare spraw dosiegnac.Dosiegnie....
                    • jama314 Nic tak nie gorszy jak prawda... 23.03.07, 12:50
                      Michnik jest nie tyle komuchem co byłym trockistą razem zresztą z Kuroniem i
                      resztą tzw. "komandosów". To dużo dalej idąca i bardziej radykalna filozofia.
                      Natomiast działalność tych "komandosów" którzy pozostali w Polsce po roku 1968
                      (jak Jacek Kuroń, Karol Modzelewski, Adam Michnik, Jan Lityński, Seweryn
                      Blumsztajn), wyraźnie osłabła. Zaniechali popularyzacji poglądów
                      trockistowskich, uznając, że nie są one przyjmowane w Polsce, zaczęli natomiast
                      szukać kontaktów ze środowiskami katolickimi. Głównym terenem, na którym
                      nawiązywano te kontakty, stały się Kluby Inteligencji Katolickiej, z którymi
                      zresztą niektórzy «komandosi» nawiązali współpracę już przed 1968 r. Ten temat
                      podejmuje W. Łysiak w swojej kultowej już książce "Rzeczpospolita kłamców. Salon".
                      Ale przy okazji, czy Ty człowieku uważasz że posiadanie przodków przynależących
                      do KPP jest bez znaczenia? Chyba nie zdajesz sobie sprawy ilu ludzi sprawujących
                      odpowiedzialne stanowiska w Polsce może się takimi koneksjami pochwalić i jak
                      wielki ma to wpływ na ich poglądy i działania nie odbiegające wiele od działań
                      przodków. Na czym te ówczesne działania polegały to radzę sobie poczytać choćby
                      w publikacji J.R. Nowak "Czerwone dynastie". Bardzo interesująca lektura, o ile
                      wiem nikt nie miał odwagi podjąć na jej temat polemicznej dyskusji z Autorem.
                      Prawda broni się po prostu sama.
                • kiminohikari bedna dekaczyzacjo!!! 23.03.07, 11:57
                  > Napisałem, że najwięcej byłych członków PZPR jest obecnie w PiSie.
                  > Nie zaprzeczyłeś.
                  > Napisałem, że minister Jasiński był członiek PZPR.
                  > Nie zaprzeczyłeś.
                  > Napisałem, że Kaczyński chce budować Państwo solidarne czyli socjalistyczne.
                  > Nie zaprzeczyłeś.


                  do tej pory nie pojelas, ze towarzysz junkier nie ma
                  wlasnej opinii?
                  nie odpowiedzial na zadne z postawionych pytan (zbyt
                  problematyczne ideowo), ale zeby dac odpor zacytowal
                  ci fantasmagorie najwiekszej wyroczni tzw. IVRP...

                  przyjmij do wiadomosci, ze junkier na forum funkcjonuje
                  zgodnie z mottem :
                  "nikt nam nie udowodni,
                  ze biale jest biale,
                  a czarne jest czarne".


                  • junkier Do PZPR nalezalo ponad 2 mln ludzi i dobrze ze cze 23.03.07, 12:09
                    Odpowiadalem wielokrotnie na podobne brednie i za ktoryms juz razem uznaje ze
                    to bez sensu. Jesli ktos antykomunistyczny rzad nazywa rzekomo "PZPR"owskim
                    dlatego ze znalazl sie w nim jeden czy drugi b. czlonek PZPR, ktory na dodatek
                    zostal (tak jak Jasinski) 'rozgrzeszony' ze sie tak wyraze przez J.
                    Kaczynskiego, no to to nie jest zadna dyskusja tylko trolowanie.

                    Do PZPR nalezalo ponad 2 mln ludzi i dobrze ze czesc z nich porzucila bledna
                    droge glosowania na SLD i chce wlaczyc sie w budowe IV RP.
                    • dekaczyzacja Re: Do PZPR nalezalo ponad 2 mln ludzi i dobrze z 23.03.07, 12:15
                      > Jesli ktos antykomunistyczny rzad nazywa rzekomo "PZPR"owskim dlatego ze
                      znalazl > sie w nim jeden czy drugi b. czlonek PZPR, ktory na dodatek zostal
                      (tak jak > Jasinski) 'rozgrzeszony' ze sie tak wyraze przez J. Kaczynskiego,

                      To Prezes Jarosław ma moc rozgrzeszania??? :-)
                      Nawet były członek PZPR już nie jest komuchem jak wstąpi do PiS.

                      A Michnik jest komuchem, chociaż w PZPR nie był i z PRL walczył?
                      Dlatego, że nie lubi PiSu ???

                      Bardzo ciekawy światopogląd.
                      • junkier Re: Do PZPR nalezalo ponad 2 mln ludzi i dobrze z 23.03.07, 12:25
                        Nie twierdze ze komuchem ale obronca komuchow, a to wychodzi prawie na to samo.
                    • dekaczyzacja Re: Do PZPR nalezalo ponad 2 mln ludzi i dobrze z 23.03.07, 12:18
                      > Do PZPR nalezalo ponad 2 mln ludzi i dobrze ze czesc z nich porzucila bledna
                      > droge glosowania na SLD i chce wlaczyc sie w budowe IV RP.

                      To nie ja w tym wątku zacząłem o komuchach i PZPR,
                      tylko PiSdolnięci.

                      A jak im wypomniałem komuchowatość i PZPR, to odwracają kota ogonem.
                      Twierdzą, że nie chodzi o PZPR tylko o to kto jest w PiS
                      i kogo prezes Jarosław rozgrzeszył.
                      • dekaczyzacja Ostatni raz o byłych PZPR'owcach. 23.03.07, 12:30
                        >Do PZPR nalezalo ponad 2 mln ludzi i dobrze ze czesc z nich porzucila bledna
                        >droge glosowania na SLD i chce wlaczyc sie w budowe IV RP.

                        Osobiście też jestem przeciw odpowiedzialności zbiorowej, junkier.
                        Pytanie tylko jak to się ma do polityki PiS?
                        Czy jak były funkcjonariusz SB zwróci się do prezesa Jarosława,
                        to może dostać rozgrzeszenie czy nie?
                        Obejmie go zdezuzbekizacja czy nie?
                        Czy były członek PZPR minister Jasinski może dostać od Prezesa rozgrzeszenie czy
                        nie?
                        Obejmie go dekomunizacja?

                        Jeżeli ma być sprawiedliwość to niech PiSdolnięci kaczyści zastanowią się nad sobą.
                        Bo na razie są strasznie obłudni.

                        --------------------------------------------
                        Jarosław Kaczyński ("Sygnały dnia"- 20.03.2007):
                        "Proszę zwrócić uwagę na to, że w tej chwili w Trybunale Konstytucyjnym jest
                        siedmiu polityków. To nieprawda, jest co najmniej dziewięciu, a dokładnie
                        dziewięcioro, a nie jestem pewien, czy nie więcej"
                        • junkier Re: Ostatni raz o byłych PZPR'owcach. 23.03.07, 12:38
                          Szeregowi czlonkowie PZPR ktorzy nie maja na sumieniu zbrodni ani aktywnego
                          wyslugiwania sie aparatowi bezpeiczenstwa z pewnoscia otrzymac moga szanse na
                          darowanie win.
                          • dekaczyzacja Re: Ostatni raz o byłych PZPR'owcach. 23.03.07, 12:43
                            junkier napisał:

                            > Szeregowi czlonkowie PZPR ktorzy nie maja na sumieniu zbrodni ani aktywnego
                            > wyslugiwania sie aparatowi bezpeiczenstwa z pewnoscia otrzymac moga szanse na
                            > darowanie win.


                            A szeregowi członkowie służb. Reszta jw. ????
      • junkier Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:23
        Ale jest szmata, zdrajca i klamal cale zycie, wiec jesli ktos klamcy daje wiare
        to sam sobie rowniez swiadecwo.
      • wyar Urban nie ma nic do stracenia ? :-))) 23.03.07, 11:29
        Ot tak - w sumie kiedyś był cholernym wazeliniarzem PZPR, za co otrzymywał kupę
        kasy ( zapewne wszystko dostał legalnie :-)) )i mógł sobie założyć "NIE" (kto
        wie, czy Kiszczak mu nie pomógł i w tym). Pamiętając o dwóch sprawach : o tym,
        że broni Kwacha, super kumpla, i o tym, że kłamstwo ma we krwi (za
        rzecznikowania) to mamy mu wierzyć ? :-)))) A Oleksemu, który jak klasyczny
        Polak, nie patrząc na preferencje polityczne, zasiada przy wódce, język mu się
        rozwiązuje, i jak to zwykle, część konfabuluje ale część mówi prawdę. Nawet,
        jesli proporcje są pół na pół - to ja nie mam pytań. Ale dla takich mędrców jak
        Ty - nic, co antylewackie (Ty tłumaczysz to sobie zawsze jako pro-PiSowskie,
        zamiast po prostu antysocjalistyczne) nie będzie dla Ciebie mądre... Dlatego
        proponuję Ci wyjazd na Kubę - ta wycieczka sporo Cię nauczy, może zechcesz nawet
        zostać ? Byłoby to z pożytkiem dla obu krajów zapewne...
        • ready4freddy Re: Urban nie ma nic do stracenia ? :-))) 23.03.07, 12:28
          niezly z ciebie homo sovietikus, do gospodarki rynkowej, gdzie
          pomysl+zaspokojenie popytu=sukces chyba do ciebie nie dociera, musisz miec
          jakies tajne fundusze do sponsorowania, agentow, konfidentow.. ta kacza paranoja
          jest zarazliwa najwyrazniej.
          tak a propos tego "wazeliniarstwa" - Urban bynajmniej sie nie wypiera ani nie
          ukrywa swoich pogladow i poparcia dla poprzedniego systemu, kiedy ow istnial. w
          przeciwienstwie do niektorych doktorow prawa, co to teraz pluja na system, w
          ktorym owe doktoraty porobili, gesto cytujac jego klasykow :)

          ps. wsadz sobie, kolego, pod ogon swoje dobre rady, gdzie to niby mam wyjechac.
          ja juz wyjechalem, i dobrze mi z tym. nie na Kube bynajmniej.
    • ozrabal Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest b.. 23.03.07, 11:20
      Świat się kończy, Urban wyznacznikiem wiarygodności...Czas wyjeżdżać.
      • dekaczyzacja Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:25
        ozrabal napisał:

        > Świat się kończy, Urban wyznacznikiem wiarygodności...Czas wyjeżdżać.


        Nie wyjeżdżaj !!!
        IV RP już się zaczyna.
        Zostało jeszcze tylko kilku agentów i nie zlustrowanych :-)O
        • wyar I Ty - ale Ty wyjedziesz na Kubę, prawda ? 23.03.07, 11:30
    • sauternes a dlaczego teraz te nagrania sa ujawniane?????? 23.03.07, 11:22


      kiedy takie rzeczy wychodza na jaw ,to zawsze trzeba to umiejscowic w kontekscie
      teggo co aktualnie dzieje sie w kraju.

      to nie jest w oderwaniu od kontekstu innych zdarzen politycznych.

      Takie ploty!!!!! No to teraz pole do popisu jakie moze byc drugie i trzecie dno
      tych wynurzen oleksowych na tle walki politycznej jaka toczy i zzera Polske.
      • junkier Najglupsze pytanie, bez przerwy powtarzane. 23.03.07, 11:26
        Najglupsze pytanie, bez przerwy powtarzane. Gdyby zostaly ujawnione jutro,
        byloby pytanie dlaczego jutro, gdyby zostaly ujawnione miesiac temu, byloby
        pytanie dlaczego miesiac temu, itp., itd. Jalowe dywagacje.
        • chomikdc Junkier o ile pamięć mnie nie myli to 23.03.07, 11:30
          ty podobnie głupie pytania zadawałeś przy sprawie taśm Beger :} Jak to mawiają -
          przeganiał kocioł garnkowi :P
          • junkier Re: Junkier o ile pamięć mnie nie myli to 23.03.07, 11:44
            No i pomyliles sie. Tasmy zostaly ujawnione wtedy kiedy zostaly ujawnione, ja
            natomiast pytalem jak z tak smiesznie-detej sprawy jaka byly rzekome, nazwane
            groteskowo "tasmy prawdy", robic afere stanu i jak gryzipiory mogly przy tej
            okazji zadac dymisji rzadu!
    • pl2512 Oleksy tylko klamal i fantazjowal, a my debile... 23.03.07, 11:24
      mamy obowiazek ideologiczny wierzyc w taka wersje wydarzen. Chodzil sobie
      Oleksy na prywatne obiadki i pieprzyl jak pisarzyna Ziemkiewicz fantazje jakie
      mu slina do wielkiej geby przyniosla! Akurat, taki wal towarzysze! Urban,
      Kwasek i naryzik robia z ludzi kretynow. Motloch ma wierzyc, ze jak Oleksy
      puszcza baka to sie mowi, ze usiadl na fiolce perfum. Byleby tylko nie przyznac
      sie, ze sie zesmrodzil, chociaz czuc na cala Polske!
      • presentation1 Re: Oleksy tylko klamal i fantazjowal, a my debil 23.03.07, 11:54
        Wynika wiec z tego ze lewica na Premiera wystawila debila bo byl z nich wszystkich najmadrzejszy.
    • kejtrin1 Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 11:28
      a urban to rzeczywiscie mąż opatrznościowy; dajcie spokoj
    • freelancer_1 Urban - to dopiero wiarygodne źródło! 23.03.07, 11:28
      No proszę, czego się doczekaliśmy?! Znienawidzony rzecznik prasowy ze stanu wojennego jest
      autorytetem w Gazecie. Brawo! Od dawna obserwuję przemianę GW w tabloid ale to już przesada!
    • r306 Trudny wybor Palestriny... 23.03.07, 11:30
      Palestrina stanal przed prawdziwym dylematem - komu uwierzyc?
      Urbanowi czy Oleksemu - obaj pijacy, obaj zwiazani z komuna...
      A wybrac trzeba, bo przeciez inaczej sie nie da :)

      Palsetrina wiec dokonuje wyboru - wyboru pozamerytorycznego, ale za to zgodnego
      ze swoja ideologia. Wybiera 'prawodmownosc' Oleksego. Ba nawet swierdza, ze po
      pijaku Oleksy mowi z sesnem :)
      Tylko tym samym potwierdza prawdomownosc Urbana, ktory takie stanowisko
      Palestriny przewiduje :)
      Doprawdy - mozna rzec, ze mamy do czynienia z "paradoksem Palestriny"
      bhehehehehehehehhehe
      Paradoks ten nie jest jednak nowy - jest zawarty w geneze i przebieg
      kazdej "rewolucij" - czy to francuskiej czy bolszewickiej...
      • wyar To nie jest trudny wybór... 23.03.07, 11:42
        Każda normalna osoba wie, co lewica ma za uszami - wystarczy poczytać archiwum
        internetowe... Ale zawsze znajdą się tacy jak Ty - "potwierdza prawdomówność
        Urbana, który takie stanowisko przewiduje" (tj. wybiera tego "po pijaku mówi z
        sensem"). Sprytna to semantyka - ale ja Ci odpowiem podobnym paradoksem. Pytasz
        jako policjant złodzieja, czy jest złodziejem na trzeźwo, a następnie wysyłasz
        jego kumpla żeby przy wódeczce pogadali co gdzie kiedy... Jaki jest drugi krok -
        po prostu to weryfikujesz...
        Czekam na weryfikację (w obecnej sytuacji politycznej jest to na szczęście
        możliwe) - ale w zgodzie ze swoimi doświadczeniami mogę śmiało twierdzić, że
        dużo z tego, co mówił Oleksy - jest prawdą. My poczekamy - a Ty, mam nadzieję,
        wraz z Urbanem będziecie na Kubie.I tam będziecie przekonywać się nawzajem, że
        kraj jest mlekiem i miodem płynący...
        • r306 Nie rozumiesz istoty paradoksu logicznego..... 23.03.07, 12:13
          Pomocna moze byc Ci w tym zasada nieoznaczonosci ;)
      • johndoe Re: Trudny wybor Palestriny... 23.03.07, 12:28
        r306 napisał:

        > Palestrina stanal przed prawdziwym dylematem - komu uwierzyc?
        > Urbanowi czy Oleksemu - obaj pijacy, obaj zwiazani z komuna...
        > A wybrac trzeba...

        i slusznie wybral. argumenty urbana sa ad personam. zadnej merytoryki. jozio 'brzytwa' oleksy /poza natchniona relacja z pracy ksiezniczki uczacej obywateli jesc beze/ podal kilka konkretow, np. o zakupie nieruchomosci przez podstawione osoby. a jurek na to, ze J brzytwa O to zlodziej, bo kazdy pijak to zlodziej. ale widze, ze i Ty sklaniasz sie ku temu tokowi rozumowania. cokoolwiek mnie to dziwi. generalnie jak widze /po postach/ pozmienialo Ci sie od kilkunastu miesiecy.
        pzdr
        ------
        lepiej siedzieć cicho i tylko wyglądać na glupiego niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości
        • r306 Drogi Johnie - nic sie nie zmienilo :) 23.03.07, 12:49
          Jak bylem zwolennikiem prawa, jego respektowania oraz oredownikiem pisania
          dobrego prawa - tak nim nieustannie jestem :)

          Natomiast tu naswietlam tylko paradoks - nie optuje ani za prawdomownoscia
          Urbana, ani za prawdomownoscia Oleksego - nawet ten spor - PiS vs AntyPiS na
          tym forum mnie bawi - bowiem "paradoks Palestriny" rozciaga sie tu na cale
          forum - kazdy kto probuje tu sie wypowiedziec autorytarnie musi opowiedziec sie
          jednoznacznie za prawdomownoscia albo Urbana albo Oleksego.

          Zwaz, ze tego nie robie ;)

          Pozdrawiam i zycze dobrego nastroju - zawsze jest sie z czego cieszyc gdy sie
          czerwone zre :)
          • johndoe Re: Drogi Johnie - nic sie nie zmienilo :) 23.03.07, 13:01
            r306 napisał:

            > Jak bylem zwolennikiem prawa, jego respektowania oraz oredownikiem pisania
            > dobrego prawa - tak nim nieustannie jestem :)

            nie wnikam w Twoje widealizowanewidzeni swiata:)

            > Natomiast tu naswietlam tylko paradoks
            bzdura, paradoks bylby wtedy, gdyby urban powiedzial: kwasniewski kupil mieszkanie od pekao, a nie od krauzego i nie za 4mln, tylko za 2,5.

            > nawet ten spor - PiS vs AntyPiS na
            > tym forum mnie bawi

            a ja zuwazam, ze stles sie aktywn muczestnikiem tego sporu, niezaleznie czy takowy ma sens, czy tez nie /jak w tym watku, gdzie pis-em nawet nie pachnie/
            jak Twoja tworczosc bedzie zmierzala w tym kierunku, co teraz, to za rok bedziesz mogl podac reke kralikowi. zastanow sie.

            > Pozdrawiam i zycze dobrego nastroju - zawsze jest sie z czego cieszyc gdy sie
            > czerwone zre :)

            a i owszem, cala Polska sie cieszy /poza red. weglarczykiem dzisiaj rano w radiu/. a jak sobie przypomne zdejmowanie grzybka z bezy.....
            • r306 Cos chyba starasz sie mi wmowic :) 23.03.07, 13:18
              > bzdura, paradoks bylby wtedy, gdyby urban powiedzial: kwasniewski kupil
              > mieszka nie od pekao, a nie od krauzego i nie za 4mln, tylko za 2,5.
              Bhehehe nieee moj drogi. Ja kompletnie nie dotykam ani sensu ani meritum
              wypowiedzi Urbana i Oleksego - pozostawiam to kompletnie na uboczu.
              Spogladam na fenomen obrzucania sie g.... wlasnie bez wchodzena w dowody.
              Ten fenomen doprowadza do paradoksu idoologicznego opowiadania sie za jednym z
              diablow, gdy tych dwoch chwycilo sie za rogi i to w sytuacji gdy wszem i wobec
              glosi sie obrzydzenie do diablow :)

              > a ja zuwazam, ze stles sie aktywn muczestnikiem tego sporu
              To jest spor? Przeczytaj to forum - tu nikt nie spiera sie na argumenty - tu
              nikt nie mowil co, kto, komu i ile. Nikt nie przedstawia faktow, liczb...
              Tu jest tylko: 'ten mowi prawde, bo tak'.

              Ja tylko kontestuje ten choholi taniec na forum. Nic wiecej. I to kontestuje z
              co raz wiekszym smutkiem, ktory wypiera rozbawienie....

              I prosze - nie sadz mojej "tworczosci" w ten sposob, abys i sam nie zostal
              osadzony :)
              • johndoe Re: Cos chyba starasz sie mi wmowic :) 23.03.07, 14:05
                r306 napisał:

                > Ja kompletnie nie dotykam ani sensu ani meritum
                > wypowiedzi Urbana i Oleksego - pozostawiam to kompletnie na uboczu.
                > Spogladam na fenomen obrzucania sie g.... wlasnie bez wchodzena w dowody.
                ----
                w tym wypadku porwnanie oleksego z urbanem przypomina np. roznice golebia od zwlaszczy.
                -----
                > To jest spor? Przeczytaj to forum - tu nikt nie spiera sie na argumenty - tu
                ----
                pisze o sporze pis vs. anty-pis. stales aktywnym uczestnikiem sporu, odkladajac czesto argumenty merytoryczne, na rzecz kasania po kostkach. przestudiuj Swoje posty sprzed roku i teraz.
                ----
                > I prosze - nie sadz mojej "tworczosci" w ten sposob, abys i sam nie zostal
                > osadzony :)
                ----
                a coz to za argument?:) skoro sie tu udzieleam to i daje prawo do oceny mojej 'tworczosci'. mozesz mnie oceniac. rzadko sie udzielam, ale zmian u siebie nie zuwazam:)
                • r306 Re: Cos chyba starasz sie mi wmowic :) 23.03.07, 14:21
                  > stales aktywnym uczestnikiem sporu, odkladajac
                  > czesto argumenty merytoryczne, na rzecz kasania po kostkach. przestudiuj Swoje
                  > posty sprzed roku i teraz.
                  Badz laskaw mi przytoczyc moje argumenty niemerytoryczne sprzed roku :)

                  Teraz robie dokladnie to samo - wystarczy poczytac moje OBECNE komentarze pod
                  kolejmymi wyskokami Ziobry, orzeczeniami TK itd....

                  > a coz to za argument?:)
                  To raczej byla prosba ze zmarszczeniem brwi :) Twoja ocena jest bowiem tylko
                  hipotetycznym zrownaniem z czyms, czego nawet nie znam.
                  • johndoe Re: Cos chyba starasz sie mi wmowic :) 23.03.07, 14:43
                    r306 napisał:
                    > Badz laskaw mi przytoczyc moje argumenty niemerytoryczne sprzed roku :)
                    -----
                    jakby takie byly, to nie pisalbym o porownaniach z czasem terazniejszym:)
                    -----
                    > Teraz robie dokladnie to samo
                    -----
                    dodajac from time to time: ty glupku, tudziez inne tego samego sortu.
                    -----
                    > - wystarczy poczytac moje OBECNE komentarze pod
                    > kolejmymi wyskokami Ziobry, orzeczeniami TK itd....
                    -----
                    komentujesz wyroki TK?:) jak mozesz byc tak nikzemnym czlowiekiem:)

                    Jak to ludzie mowia: nie dyskutuje się z głupcem, bo najpierw zaniży Cie do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
                    • r306 Hehehe czyli kultura moich wypowiedzi sie.... 23.03.07, 15:25
                      ... podniosla :) To raczej swiadczy o rozwoju a nie odmianie :)

                      Chociaz oczywiscie "glupku" uzywam nadal - czasem, czlowiekowi nerwy
                      puszczaja....

                      > komentujesz wyroki TK?:) jak mozesz byc tak nikzemnym czlowiekiem:)
                      Orzeczania :)

                      > Jak to ludzie mowia: nie dyskutuje się z głupcem, bo najpierw zaniży Cie do
                      > swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem
                      Szczerze powiedziawszy po przczeczytaniu tej frazy nie wiedzialem czy mam
                      odpowiadac. Wole sie jednak dopytac: sugerujesz, ze jestem glupi, czy tez
                      wymagasz ode mnie konsekwencji i w chwili, gdy stwierdzam, ze ktos jest glupi
                      powinienem zaprzestac dyskusji?
                      • johndoe Re: Hehehe czyli kultura moich wypowiedzi sie.... 23.03.07, 15:43
                        r306 napisał:

                        > ... podniosla :)
                        ---
                        niestety, obserwuje trend w druga strone.
                        ---
                        > Chociaz oczywiscie "glupku" uzywam nadal - czasem, czlowiekowi nerwy
                        > puszczaja....
                        ----
                        skoro uwazasz, ze tylko czasem...
                        ----
                        > gdy stwierdzam, ze ktos jest glupi
                        > powinienem zaprzestac dyskusji?
                        ----
                        nie powinienes dyskutowac na jego poziomie. that's all. czego Ci, mimo wszystko, zycze
                        • r306 Hmmmmm 23.03.07, 16:07
                          Twoja laskawosc mnie wzrusza, a oceny rozbawiaja :)

                          EOD.
    • sanitarny Mial racje czy nie? 23.03.07, 11:30
      www.nie.com.pl/art1013.htm
    • intel-e-gent Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest b.. 23.03.07, 11:36
      Myślę, że Urbanowi można wierzyć. Jeżeli Kwaśniewski robiłby jakieś przekręty, to "Nie" już by o tym napisało...
    • urbanoid Milinoner Urban - typowa polska "lewica" 23.03.07, 11:42
      he..he..
    • jaro_ss Urban jest niewiarygodny 23.03.07, 11:43
      UI pracował na swój brak wiarygodności bardzo pracowicie. Ja pana panie Urban
      nie słucham i nie poważam.
      • janbezziemi Korzystny dla lewicy wstrząs 23.03.07, 11:50
        Wiarygodność tego, co Oleksy opowiadał Gudzowatemu jest bardzo nikła – mówi w
        Kontrwywiadzie RMF FM Jerzy Urban, redaktor naczelny tygodnika „Nie”. Mówił to
        człowiek rozgoryczony, nienawidzący wszystkich – dodaje Urban. - To w ogóle nie
        jest rozmowa. To nie robi wrażenia rozmowy, w której się jakąś plotkę rzuca od
        niechcenia, a potem się mówi o czymś innym. To jest jakby odczyt, wykład
        przeciw kolegom i bez świadomości, że w końcu Oleksy był dwukrotnie
        przewodniczącym tej socjaldemokracji, że on ją także w sensie personalnym i w
        sensie tamtejszych obyczajów lepił, że on za to wszystko odpowiada, w nie
        mniejszym stopniu niż Kwaśniewski, Miller itd. - mówi Urban. Zdaniem Jerzego
        Urbana, wypowiedzi Oleksego mogą być jednak korzystnym wstrząsem dla lewicy,
        który spowoduje, że będzie się ona formować od nowa, w sensie programowym i
        personalnym. Urban mówi też, że Aleksander Gudzowaty był przyjacielem lewicy.

        Trudno być trębaczem u głuchego króla! (Roman Gorzelski)
    • presentation1 ...Wiarygodnosc Urbana.............. 23.03.07, 11:47
      Niedlugo na lamach Gazety przemowia inne autorytety jak Kiszczak czy Jaruzelski.Nizej to juz spasc nie mozna.
    • jarek.jam Wiarygodność tego co mówi Urban jest ......... 23.03.07, 11:48
    • ivrp Urban: przemówił autorytet wybiórczej 23.03.07, 11:53
      • popelina2005 Dla PISokomuny, Oleksy bardzo wiarygodny! 23.03.07, 12:02
        Nieoczekiwanie, Oleksy stał sie dla Kaczyńskich,Ziobry i innych pisokomunistów
        niezwykle wiarygodnym, wręcz guru prawdomówności!
        Czemu nie wierzyli mu wcześniej, gdy twierdził że nie był agentem ??????
        • presentation1 Re: Dla PISokomuny, Oleksy bardzo wiarygodny! 23.03.07, 12:38
          Czy ty nie rozumiesz ze to byly Marszalek Sejmu,byly Premier?
    • kyklop Urban pije z Michnikiem , Michnik pije z Rywinem, 23.03.07, 11:58
      Kwasniewski pije z Kulczykiem,Kulczyk nie pije z Guzowatym , Michnik pije z
      Kiszczakiem ale nie pije już z Guzowatym , Oleksy nie pije już z Guzowatym i
      Auganowem ...
      • presentation1 Re: Urban pije z Michnikiem , Michnik pije z Rywi 23.03.07, 11:59
        i wszyscy pili z WSI.
        • popelina2005 presentation1..ty pijesz tylko z esbekami... 23.03.07, 12:03
          to twoje środowisko...
          • mojo.risin Re: presentation1..ty pijesz tylko z esbekami... 23.03.07, 12:06
            uciekł ze strachu po 89 ?

            popelina2005 napisał:

            > to twoje środowisko...
          • presentation1 Re: presentation1..ty pijesz tylko z esbekami... 23.03.07, 12:28
            Tu gdzie mieszkam nie ma SBkow.Sa natomiast w przeciwienstwie do lewicy w Polsce normalni ludzie.Lewica to formacja zbrodnicza zaczynajaca sie od PPR poprzez PZPR a w koncu SLD.
        • uu1 Re: Urban pije z Michnikiem , Michnik pije z Rywi 23.03.07, 12:05
          A nikt się nie chciał napić z braćmi. I pozostał uraz.
          ------------------
          • r306 Dlatego ostatnio na konwencji PiS napil sie sam... 23.03.07, 12:14
            ... do kamer TV :)
      • dekaczyzacja Re: Urban pije z Michnikiem , Michnik pije z Rywi 23.03.07, 12:10
        yklop napisał:

        > Kwasniewski pije z Kulczykiem,Kulczyk nie pije z Guzowatym

        Kaczyński pije z Tuskiem w redakcji niemieckiego Faktu, Lepper pije w Moskwie z
        Żyrynowskim i dostaje tytuł doktora, potem Lepper pije z Kaczyńskim....

        Kurcze, Chyba i ja się dziś napiję, tylko nie wiem z kim.
        Czy ktoś nie ma dyktafonu i podsłuchu w domu ? :-)
    • anmaye Wiarygodnosc gazeta.pl jest zerowa 23.03.07, 12:01
      To jak gazeta.pl i GW przedstawia ta sprawe - jest zalosne, zenujace i ponizej
      krytyki. Wierze ze przynajmniej gazeta.pl potrafi przyjac doze uzasadnionej
      krytyki i nie cenzurowac tego posta na forum. Gazeta.pl bagatelizujac cala te
      sprawe, przytaczajac opinie niemerytorycznie dyskredytujace rzekomych
      autorytetow (Urban - chyba ze gazeta.pl jeszcze nie wyszla z prl-u) - stawia
      sie w roli advocatus diaboli. No ale moze nie ma sie co dziwic, w koncu w tej
      slynnej i wiekopomniej rozmowie Gudzowaty powiedzial: "Michnik to dopiero
      upadnie..." Natomiast poziom GW rzeczywiscie JUZ upadl.
      • presentation1 Re: Wiarygodnosc gazeta.pl jest zerowa 23.03.07, 12:34
        GW balansowala od poczatku swojego powstania.Byla w tamtym czasie jedynym miernikiem informacji i wiarygodnosci w Polsce.Sentyment pozostal posrod wielu Polakow do tego tytulu.Co stalo sie dzisiaj?GW nie przekazuje nawet mysli lewicowych pomimo ze uwaza sie za taka,a staje w obronie trupow postkomuny-przestepco,degeneratow,zdrajcow ojczyzny.
    • kropekuk1 Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 12:01

      palestrina2005 napisał:

      > Wiarygodność Tego co teraz mówi Urban jest natomiast zerowa. Broni swoich
      > kolesi z PZPR

      Gdyby nie to, że twoje wszystkie wypowiedzi na forum są zawsze stronnicze, to
      rownież nie są wiarygodne jak i to co mówi Urban. Jesteś takim samym specem od
      propagandy jak Urban i Goebels, czyli takie Zero.
      • popelina2005 Oleksy...Autorytet prawdomówności dla PIS ! 23.03.07, 12:06
        Dlaczego nie... Skoro może byc Leper,Orzechowski,Giertychy{ci od małpy},
        może być i Oleksy...
    • ubekubek Prosze znalazl sie wiarygodny facio- czyli Goebels 23.03.07, 12:04
      stanu wojennego i okresu Solidarnosci. Dlaczego te Durczok wziol go sobie na
      rozmowe o wiarygodnosci. Durczok powinien zmienic nazwisko na DUREN
    • edi54 Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest b.. 23.03.07, 12:04

      Wszyscy wokol zachlystuja sie sensacjami Oleksego i dalsza mozliwa degradacja
      srodowiska lewicowego w Polsce.Niewatpliwie Oleksy bezposrednio i osobiscie
      przyczynia sie do politycznej destrukcji.Komu i czemu taka destrukcja
      sluzy.W najwiekszym uproszczeniu polskiej prawicy.Ale jest to wrazenie
      bardzo mylace.Tu najzwyczajniej w swiecie chodzi o destabilizacje sytuacji
      w Polsce.Czynienie z Polski kraju niepewnego,przezartego skandalami,
      rozchwianego.Gydby spojrzec na Polske z punktu widzenia interesow Rosji
      to z cala pewnoscia pierwoszoplanowa role odgrywa tu Radio Maryja.
      Jest wiodaca sila destrukcyjna w Panstwie.Reprezentuje - w rozumieniu
      Zachodu - wszystkie najgorsze tendencje :szowinizm ,antysemityzm,antyeuro-
      pejskosc,cywilizacyjne wstecznictwo.Radio to ma zas niebagatelny wplyw
      na ksztaltowanie swiadomosci duzej czesci spoleczenstwa ,tej
      intelektualnie i obywatelsko najslabszej oraz najbardziej sfrustowanej,
      podatnej na wszelkiego typu manipulacje.W interesie Rosji jest by te
      wlasnie elementy wplywaly na polska polityke wewnetrzna i zewnetrzna,
      bo obiektywnie rzecz ujmujac degraduja Panstwo.Rosji nie jest tez po drodze
      z polska lewica ,ktora to lewica ,wzorem wszystkich neofitow ,chce uchodzic
      za bardziej prozachodnia niz nalezalo by oczekiwac.Jej niegdysiejszy
      lider,Aleksander Kwasniewski ,mentalnie blizszy jest amerykanskiemu
      wasalowi ,niz czlowiekowi przyjaznie (bez pejoratywnych konotacji)
      nastawionemu do Rosji.W tym kontekscie ta "dziwna" rozmowa Oleksego
      z Gudzowatym swietnie sie wpisuje w scenariusz ,ktory mogl by byc wymyslony
      w sztabie rosyjskiego wywiadu.Stanowi radykalna deprecjacje Kwasniewskiego
      jako polityka starajacego sie uchodzic za "lokalnego" meza stanu.Oleksy
      ta rozmowa poglebia obraz nedzy polskiej klasy politycznej,poglebia tym samym
      zamet w umyslach Polakow.Podobnie nalezy tez postrzegac sterowane ( w domysle
      przez blizniakow)dzialania wymierzone w Prezydenta Lecha Walese.W ten samym
      nurcie mieszcza sie dzialania lustracyjne w polskim Kosciele,ktorych
      glosnym heroldem jest ks.Zaleski ,uchodzacy za wspolczesnego Savonarole.
      On jest jednak tylko marionetka w tej calej farsie.I tak mozna by ten
      scenariusz autodegradacji Polski kontynuowac ,poddajac analizie wydarzenia
      biezace.W Moskwie zas z radosci zacieraja rece.Podobnie zreszta w Niemczech.
      W innych krajach,tych blizszych i dalszych stajemy sie obiektem godnym
      politowania.


      • presentation1 Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 12:43
        Z twojego wywodu wnioskuje jeszcze gorzej niz opowiadal Oleksy.Otoz lewica kolaborowala z Rosja przeciw Polsce.Wniosek?Slusznie rozwiazano WSI.
        • dekaczyzacja Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 12:46
          presentation1 napisał:

          > Z twojego wywodu wnioskuje jeszcze gorzej niz opowiadal Oleksy.Otoz lewica kola
          > borowala z Rosja przeciw Polsce.Wniosek?Slusznie rozwiazano WSI.


          Cóż za wspaniałe wnioskowanie. PiSdolnięte kacze oszołomstwo zawsze zaczyna i
          kończy na jednym: tajni agenci (+WSi musi odejść!). :-)
    • wojtekz1 Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest b.. 23.03.07, 12:06
      Ale sobie GW wybrała wiarygodne źródło informacji! Urban, Gebels stanu
      wojennego jako autorytet. Ja rozumiem, że teraz Urban jest przyjacielem
      Michnika i razem wódkę piją, jak pokazało WPROST. Ale niech nie przesaadza.
      Urban ma swoje NIE i niech tam sobie mędrkuje, a Gazeta niech choc udaje, że
      jej korzenie to rok 1989 i Solidarność
      • uu1 Re: Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest 23.03.07, 12:11
        wojtekz1 napisał:
        Ale niech nie przesaadza.
        > Urban ma swoje NIE i niech tam sobie mędrkuje, a Gazeta niech choc udaje, że
        > jej korzenie to rok 1989 i Solidarność
        Tak jak to robi Prawo i Sprawiedliwość.
    • michalparadowski Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest b.. 23.03.07, 12:10
      Czeka nas wielka uciecha.
      Show jak się patrzy.
      Te końskie ruchy głową w wykonaniu p.Zawiszy.
      A te uśmieszki, pełna rozkosz.
      W sumie majstersztyk.
      Ta Komisja, to groźna konkurencja dla Szkła kontaktowego. Narodek się uśmieje,
      oj uśmieje, oglądając posiedzenia Komisji i już mu nie starczy sił na inne
      rozrywki!
      Dodatkowo informuję "Gazetę", że nowy portal TVN24, nie jest dla Was żadną
      konkurencją.
      Zatrudnili moderatora z ul.Mysiej!
      Zgroza!!


    • zdanowicz Urban: Wiarygodność tego co mówił Oleksy jest b.. 23.03.07, 12:12
      Wiarygodniść potwierdzona lub "NIE" przez Urbana...!!! Ludzie... Koniec swiata.
      Urban jako stróż "Prawdy" to rozumiem, ale prawdy to sprzeczność...
    • tadeusz1965 A ja tym razem jakoś wierzę Oleksemu...;-)) 23.03.07, 12:22
      ...
      • karbat Re: A ja tym razem jakoś wierzę Oleksemu...;-)) 23.03.07, 12:33
        jakos wierzysz tzn jak
      • realista1000 Bo ty Tadziu głupitki jesteś jeszcze, to wierzysz 23.03.07, 12:35
        Pewnie komuszkiem jesteś i to takim w 4 pokoleniu, co?
      • uu1 Re: A ja tym razem jakoś wierzę Oleksemu...;-)) 23.03.07, 12:35
        A ja J. Kaczyńskiemu, że sfałszowano jego teczkę.
        Obydwaj obdarzamy ludzi zaufaniem.
        • taziuta Re: A ja tym razem jakoś wierzę Oleksemu...;-)) 23.03.07, 12:48
          uu1 napisała:

          > A ja J. Kaczyńskiemu, że sfałszowano jego teczkę.
          > Obydwaj obdarzamy ludzi zaufaniem.

          Ziobro też ufa Oleksemu, od wczoraj... :-)
          • uu1 Re: A ja tym razem jakoś wierzę Oleksemu...;-)) 23.03.07, 13:02
            > Ziobro też ufa Oleksemu, od wczoraj... :-)
            Od dzisiaj to ja wierzę R. Sikorskiemu. Rozszerza się krąg ludzi wiarygodnych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka