gryziec 25.05.07, 17:18 Był gdzieś taki wątek na forum ale nie mogę znaleźć. Partia z liberalnym programem, o skręcających w lewo przekonaniach, rozbiłaby w puch korzenną lewicę i kościelne PO. Mogłoby być ciekawie, tylko kto udźwignie przywództwo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wujek.kiszczaka Już była taka partia - demokraci.pl się nazywa(ła) 25.05.07, 17:19 Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Już była taka partia - demokraci.pl się nazyw 25.05.07, 17:21 wujek.kiszczaka napisał: > Mylisz się - demokraci.pl, to nie całkiem to.... Zbyt wiele w niej rozmodlonych.... Odpowiedz Link Zgłoś
gryziec Re: Już była taka partia - demokraci.pl się nazyw 25.05.07, 17:24 Właśnie chodzi o to, żeby Racjonalistów nie firmowali solidarnościowcy i sldowcy, nawet ci z nowego pokolenia. Nie firmowali - co nie znaczy, że nie mogą wspierać. Odpowiedz Link Zgłoś