Dodaj do ulubionych

Partia Racjonalistów RP

25.05.07, 17:18
Był gdzieś taki wątek na forum ale nie mogę znaleźć.
Partia z liberalnym programem, o skręcających w lewo przekonaniach,
rozbiłaby w puch korzenną lewicę i kościelne PO.
Mogłoby być ciekawie, tylko kto udźwignie przywództwo?
Obserwuj wątek
    • wujek.kiszczaka Już była taka partia - demokraci.pl się nazywa(ła) 25.05.07, 17:19

      • sclavus Re: Już była taka partia - demokraci.pl się nazyw 25.05.07, 17:21
        wujek.kiszczaka napisał:

        >

        Mylisz się - demokraci.pl, to nie całkiem to....
        Zbyt wiele w niej rozmodlonych....
      • gryziec Re: Już była taka partia - demokraci.pl się nazyw 25.05.07, 17:24
        Właśnie chodzi o to, żeby Racjonalistów nie firmowali solidarnościowcy
        i sldowcy, nawet ci z nowego pokolenia. Nie firmowali - co nie znaczy,
        że nie mogą wspierać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka