Dodaj do ulubionych

Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic

IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 00:09
Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i zajmuje sie dzieciakami
dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego wszystkiego.
Obserwuj wątek
    • Gość: Ordzykw skakałeś na głowkę ? IP: 80.72.34.* 29.06.03, 00:12
    • kataryna.kataryna Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic 29.06.03, 00:13
      Gość portalu: Andrzej napisał(a):

      > Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i
      zajmuje sie dzieciakami
      > dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego
      wszystkiego.


      Ale czego się boi? Tego, że jesteś przyzwoitym facetem?
      • Gość: Andrzej Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 00:15
        No przeciez to sa obowiazki, no i uszczuplenie wspolnego budzetu.
      • Gość: Janek Ślub jest potrzebny do rozwodu - tak mawia mój IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.03, 10:57
        znajomy
    • Gość: Kraken Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 01:04
      A BYLES ZAWIONZANY (NIE)SWIETYM TYM,NO, WENZLEM PRZEZ FACETA UBRANEGO W CZARNOM
      SUKMANEM???
      • Gość: Andrzej Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 01:14
        Nie. Skadze.
        • Gość: BO Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 29.06.03, 04:07
          Jest kilka modeli. Zawierasz slub i harujesz na 2 rodziny.
          Nie zawierasz slubu ale zyjesz na "kocia lape". To sie kiedys konczy.
          Poza tym jak to sie moze odbic na dzieciach? Znam wiele dzieci
          wychowywanych przez samotne matki. Ciezko im! Uwierz mi!!!

          Nikt nie podejmie za Ciebie decyzji. Uslyszysz jakies zomowskie
          przesmiewy ale to nie pomaga. Szczegolnie jesli masz jakies zasady
          etyczne, a widze ze je masz, musisz myslec nie tylko o sobie.
        • Gość: Krakern Re: Zakochalem sie -KOCHANY-TO NA CO CZEKASZ IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 15:24
          Gość portalu: Andrzej napisał(a):

          > Nie. Skadze.
          **********************
          -Kr. Jesli twoja nowa wybranka zaprawde miluje cie-nie bedzie zwazala na tego
          rodzaju przeszkody-a jezeli okaza sie dla niej na tyle istotne,ze bedzie sie
          wahac-to znaczy,ze powinienies poszukac innego "obiekta" swych westchnien-W
          ZYCIU POWINNO WIEDZIEC SIE CZEGO SIE CHCE.
          mIALEM PODOBNA SYTACJE-TYLE ZE BYLEM KAWALEREM-DUPA NIE BARDZO WIEDZIALA "O
          CO "JEJ BIEGA"-chciala 3 dni do namyslu-DOSTALA 3 SEKUNDY-I "A DIEU"!!!
    • Gość: bratek za malo danych IP: *.biaman.pl 29.06.03, 08:15

      Gość portalu: Andrzej napisał(a):

      > Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i zajmuje sie dzieciakami
      > dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego wszystkiego.



      Fajnie, ze zaufania szukasz wsrod nieznanych Ci osob. Podales za malo danych,
      by Ci doradzac, np. nie wiemy, czy "aktualna kobiete" kochasz. Jesli tak, to
      sie zen. Pozdrawiam.
      B.




    • Gość: realny [...] IP: *.gen.twtelecom.net 29.06.03, 08:32
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: bratek [...] IP: *.biaman.pl 29.06.03, 08:41
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: realny [...] IP: 130.94.107.* 29.06.03, 08:52
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: bratek redakcjo IP: *.biaman.pl 29.06.03, 09:00
            Szanowna Redakcjo, czy ktos te rzygowiny "realnego" czyta? Czy sa tu jakies
            zasady ograniczania chamstwa na forum? Jesli sa, to czy ten buc jeszcze sie
            miesci w granicach wyznaczonych przez te zasady?
            • Gość: realny [...] IP: 168.143.113.* 29.06.03, 09:07
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: Jurek Re: chamstwo prosze wycinac IP: *.gen.twtelecom.net 29.06.03, 09:00


            Jestem wrecz oburzony,slownictwem stosowanym
            tutaj!!!
            Mysle,ze ADMIN zareaguje odpowiednio na to i
            wytnie te swinstwa?
            Nie rozumiem jak mozna upasc az tak nisko,
            nie mowiac juz o tym jak nisko upadl autor tego
            watku.
            pozdrawiam go serdecznie.
            jego trski spedzaja mi sen z powiek;
            ta jego pierwsza zona to byla prawdziwa k...a.
            tak sobie mysle,a zatem Andrzejku,nie ma sie czym
            przejmowac;zenic sie i juz!!!
            Milosc zawsze zwycieza!

            pozdrowienia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze,

            zyczy

            Jurek,

    • Gość: bratek Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.biaman.pl 29.06.03, 10:33
      SORRY, NIE ZWROCILEM UWAGI NA TYTUL TWEGO POSTA. JESLIS ZAKOCHANY, ZEN SIE. :)
      POZDROWIENIA

      Gość portalu: Andrzej napisał(a):

      > Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i zajmuje sie dzieciakami
      > dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego wszystkiego.
      • Gość: BO Czy sie ozenisz czy nie i tak bedziesz zalowal IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 29.06.03, 15:01
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka