Gość: Andrzej IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 00:09 Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i zajmuje sie dzieciakami dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kataryna.kataryna Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic 29.06.03, 00:13 Gość portalu: Andrzej napisał(a): > Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i zajmuje sie dzieciakami > dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego wszystkiego. Ale czego się boi? Tego, że jesteś przyzwoitym facetem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 00:15 No przeciez to sa obowiazki, no i uszczuplenie wspolnego budzetu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Janek Ślub jest potrzebny do rozwodu - tak mawia mój IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.03, 10:57 znajomy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kraken Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 01:04 A BYLES ZAWIONZANY (NIE)SWIETYM TYM,NO, WENZLEM PRZEZ FACETA UBRANEGO W CZARNOM SUKMANEM??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 01:14 Nie. Skadze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BO Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 29.06.03, 04:07 Jest kilka modeli. Zawierasz slub i harujesz na 2 rodziny. Nie zawierasz slubu ale zyjesz na "kocia lape". To sie kiedys konczy. Poza tym jak to sie moze odbic na dzieciach? Znam wiele dzieci wychowywanych przez samotne matki. Ciezko im! Uwierz mi!!! Nikt nie podejmie za Ciebie decyzji. Uslyszysz jakies zomowskie przesmiewy ale to nie pomaga. Szczegolnie jesli masz jakies zasady etyczne, a widze ze je masz, musisz myslec nie tylko o sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakern Re: Zakochalem sie -KOCHANY-TO NA CO CZEKASZ IP: *.proxy.aol.com 29.06.03, 15:24 Gość portalu: Andrzej napisał(a): > Nie. Skadze. ********************** -Kr. Jesli twoja nowa wybranka zaprawde miluje cie-nie bedzie zwazala na tego rodzaju przeszkody-a jezeli okaza sie dla niej na tyle istotne,ze bedzie sie wahac-to znaczy,ze powinienies poszukac innego "obiekta" swych westchnien-W ZYCIU POWINNO WIEDZIEC SIE CZEGO SIE CHCE. mIALEM PODOBNA SYTACJE-TYLE ZE BYLEM KAWALEREM-DUPA NIE BARDZO WIEDZIALA "O CO "JEJ BIEGA"-chciala 3 dni do namyslu-DOSTALA 3 SEKUNDY-I "A DIEU"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bratek za malo danych IP: *.biaman.pl 29.06.03, 08:15 Gość portalu: Andrzej napisał(a): > Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i zajmuje sie dzieciakami > dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego wszystkiego. Fajnie, ze zaufania szukasz wsrod nieznanych Ci osob. Podales za malo danych, by Ci doradzac, np. nie wiemy, czy "aktualna kobiete" kochasz. Jesli tak, to sie zen. Pozdrawiam. B. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realny [...] IP: *.gen.twtelecom.net 29.06.03, 08:32 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bratek [...] IP: *.biaman.pl 29.06.03, 08:41 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realny [...] IP: 130.94.107.* 29.06.03, 08:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bratek redakcjo IP: *.biaman.pl 29.06.03, 09:00 Szanowna Redakcjo, czy ktos te rzygowiny "realnego" czyta? Czy sa tu jakies zasady ograniczania chamstwa na forum? Jesli sa, to czy ten buc jeszcze sie miesci w granicach wyznaczonych przez te zasady? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realny [...] IP: 168.143.113.* 29.06.03, 09:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jurek Re: chamstwo prosze wycinac IP: *.gen.twtelecom.net 29.06.03, 09:00 Jestem wrecz oburzony,slownictwem stosowanym tutaj!!! Mysle,ze ADMIN zareaguje odpowiednio na to i wytnie te swinstwa? Nie rozumiem jak mozna upasc az tak nisko, nie mowiac juz o tym jak nisko upadl autor tego watku. pozdrawiam go serdecznie. jego trski spedzaja mi sen z powiek; ta jego pierwsza zona to byla prawdziwa k...a. tak sobie mysle,a zatem Andrzejku,nie ma sie czym przejmowac;zenic sie i juz!!! Milosc zawsze zwycieza! pozdrowienia i wszystkiego najlepszego na nowej drodze, zyczy Jurek, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bratek Re: Zakochalem sie i nie wiem czy sie zenic IP: *.biaman.pl 29.06.03, 10:33 SORRY, NIE ZWROCILEM UWAGI NA TYTUL TWEGO POSTA. JESLIS ZAKOCHANY, ZEN SIE. :) POZDROWIENIA Gość portalu: Andrzej napisał(a): > Mam dwoje dzieci z poprzednia zona.Place alimenty i zajmuje sie dzieciakami > dosc duzo. Moja aktualna kobieta troche boi sie tego wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BO Czy sie ozenisz czy nie i tak bedziesz zalowal IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 29.06.03, 15:01 Odpowiedz Link Zgłoś