Dodaj do ulubionych

Kadry PiS... :-)

01.09.07, 17:31
Ludzie się dziwią, jakim językiem mówią minister, komendant główny i
prezes z nadania PiS. A przecież to oczywista oczywistość, skąd oni
tacy. Kaczyńskim i spółce nie pasowały wykształciuchy, czy łże-elity.
No to sobie podobierali kadry, którym inteligencji czy kultury nie
można zarzucić. O gustach się nie dyskutuje! :-)
Obserwuj wątek
    • paczula8 Re: Kadry PiS... :-) 02.09.07, 10:26
      taziuta napisał:

      > Ludzie się dziwią, jakim językiem mówią minister, komendant główny
      i
      > prezes z nadania PiS. A przecież to oczywista oczywistość, skąd
      oni
      > tacy. Kaczyńskim i spółce nie pasowały wykształciuchy, czy łże-
      elity.
      > No to sobie podobierali kadry, którym inteligencji czy kultury nie
      > można zarzucić. O gustach się nie dyskutuje! :-)


      Taziuta, czyżbys zapomniał jakim jezykiem rozmawiali Michnik i
      Rywin? ... a Oleksy? ... pamięć krótka, czy wybiórcza, hę? ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka