cat8cat 12.10.07, 21:57 powiedzenia.. to żałosne, że złych polityków pokroju Tuska i Komorowskiego wybierają dobrzy ludzie, którzy na nich głosują Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cassidy_i Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 21:58 Piszesz o ostatnich wskazówkach Kurskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:00 Tusk to cienki bolek,, Odpowiedz Link Zgłoś
sas12 Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:05 i po zatym arogancki ,przypomina Kubę powiatowego ,byle więcej i głośniej i głupiej .Puste dzwony ,głośno dżwięczą.. Odpowiedz Link Zgłoś
przemasowski Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 13.10.07, 08:19 cat8cat napisał: > Tusk to cienki bolek,, Jeżeli w/g ciebie tak wygląda cienki bolek, to co powiedzieć o tobie i twoim mentorze Jareczku ?..........jest tutaj jeszcze jakaś skala cienkości ? Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:06 Tusk powtarzał proste erystyczne formułki... Odpowiedz Link Zgłoś
nautilus.pompilius pisiorskie głąby zaklinają rzeczywistość. 12.10.07, 22:06 I nic catów8, kikulców i reszty tej swołoczy nie przekona, że czarne jest czarne, a białe jest białe. Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: pisiorskie głąby zaklinają rzeczywistość. 12.10.07, 22:12 nautilus.pompilius napisał: > I nic catów8, kikulców i reszty tej swołoczy nie przekona, że czarne jest > czarne, a białe jest białe. ----------------------------------------------- poczytaj sobie "Erystyke" - Artura Schopenhauera...to zobaczysz jaki DonalD jest cienki.... Odpowiedz Link Zgłoś
nautilus.pompilius Re: pisiorskie głąby zaklinają rzeczywistość. 12.10.07, 22:15 Na razie czytam sobie wasze pisiorskie wypociny i widzę, jakie jesteście cienkie. Za mało wam płacą? Wywalcie kikulca, będzie więcej do podziału. Odpowiedz Link Zgłoś
kiko.o Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:06 cat8cat napisał: > powiedzenia.. to żałosne, że złych polityków pokroju Tuska i Komorowskiego wybi > erają dobrzy ludzie, którzy na nich głosują Odpowiedz Link Zgłoś
remekk jak to nie - kazał kłaniać sie przed sklerotykiem 12.10.07, 22:07 a do tej pory wydawało się iz kłania sie tylko przed Niemcami Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: jak to nie - kazał kłaniać sie przed skleroty 12.10.07, 22:13 remekk napisał: > a do tej pory wydawało się iz kłania sie tylko przed Niemcami --------------- DonalD tylko umie prowadzić politykę zagraniczną na kolanach... Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Niech się tuskoidy zrzuca na odszkodowania dla Nie 13.10.07, 04:01 ...mców a o holobiznesie niech takze nie zapomna !! Odpowiedz Link Zgłoś
kicior99 Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:08 mniej więcej tak samo jak kaczynski. Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:14 kicior99 napisał: > mniej więcej tak samo jak kaczynski. -------------------------------- Kaczyński przedstawił konkretne rozwiązania, a DonalD tylko na okrągło... Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:10 cat8cat napisał: > powiedzenia.. to żałosne, że złych polityków pokroju Tuska i Komorowskiego wybi > erają dobrzy ludzie, którzy na nich głosują Żałuj,że na nich nie głosujesz:) Są - w przeciwieństwie do JarKacza- świetni,doskonali...I cieszę się,że będę głosować na PO. Odpowiedz Link Zgłoś
cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:16 dobry człowieku masz prawo Polska Kaczyńskich to demokracja... Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:23 Lepsza tania erystyka, niż droga. Po co przepłacać. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 23:02 dodania po znokautowaniu paskuda www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=63950 Odpowiedz Link Zgłoś
apoplaws Tania erystyka to do dziś 13.10.07, 04:18 wasza specjalność... Ta akurat była o parę groszy droższa. J.K. jest znośny tylko w monologach. A nawet w nich - ledwo. Odpowiedz Link Zgłoś
remekk Gadke ma niczym akwizyto-odszkodowania dla Niemiec 13.10.07, 06:44 ...wcisnał by swoim fanom niczym akwizytor skarpetki . Ale "niestety" wybory wygra PiS . ALE , ALE jeszcze szanas dla tuskoidów - ZRZUĆCIE SIE NA ODSZKODOWANIA DLA NIEMCÓW ... . Odpowiedz Link Zgłoś
reks49 Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 13.10.07, 08:17 A ja uważam, że nie była to tania erystyka. Wypowiedzi Tuska były konkretne, wyważone i myślę,że zrozumiałe dla każdego. Natomiast napuszenie Kaczyńskiego i takaż jego mimika w połączeniu z wyświechtanymi już kłamstwami i bełkotem o korupcji to żenujący obraz człowieka z kompleksami. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-naiwniak Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 13.10.07, 08:32 Oglądałem i uważam że Kaczyński , i to kolejny raz - grał .... a grał żeby utrzymać się na stołku , być jeszcze " kimś " , a swoje zapędy do władzy absolutnej , pokrywał prymitywnym graniem pod publiczkę . Rozumiem ten atak PiS-uarów . Wódz / w mini wymiarze kulturowym i do tego zwykły prostak /- leci na dno . Żenada i wstyd za to , że kaczor jest premierem . Odpowiedz Link Zgłoś
tomek_bg Bo to cienias. Debaty prezydenckie już to 13.10.07, 08:48 pokazały. Tylko w trzeciej był dobry. Ale odpowiednia propaganda, media potrafią z niczego zrobić gwiazdę. Odpowiedz Link Zgłoś