Dodaj do ulubionych

Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ...

12.10.07, 21:57
powiedzenia.. to żałosne, że złych polityków pokroju Tuska i Komorowskiego wybierają dobrzy ludzie, którzy na nich głosują
Obserwuj wątek
    • cassidy_i Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 21:58
      Piszesz o ostatnich wskazówkach Kurskiego?
      • cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:00
        Tusk to cienki bolek,,
        • sas12 Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:05
          i po zatym arogancki ,przypomina Kubę powiatowego ,byle więcej i
          głośniej i głupiej .Puste dzwony ,głośno dżwięczą..
        • przemasowski Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 13.10.07, 08:19
          cat8cat napisał:

          > Tusk to cienki bolek,,

          Jeżeli w/g ciebie tak wygląda cienki bolek, to co powiedzieć o tobie
          i twoim mentorze Jareczku ?..........jest tutaj jeszcze jakaś skala
          cienkości ?
    • cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:06
      Tusk powtarzał proste erystyczne formułki...
    • nautilus.pompilius pisiorskie głąby zaklinają rzeczywistość. 12.10.07, 22:06
      I nic catów8, kikulców i reszty tej swołoczy nie przekona, że czarne jest
      czarne, a białe jest białe.
      • cat8cat Re: pisiorskie głąby zaklinają rzeczywistość. 12.10.07, 22:12
        nautilus.pompilius napisał:

        > I nic catów8, kikulców i reszty tej swołoczy nie przekona, że czarne jest
        > czarne, a białe jest białe.
        -----------------------------------------------
        poczytaj sobie "Erystyke" - Artura Schopenhauera...to zobaczysz jaki DonalD jest cienki....
        • nautilus.pompilius Re: pisiorskie głąby zaklinają rzeczywistość. 12.10.07, 22:15
          Na razie czytam sobie wasze pisiorskie wypociny i widzę, jakie jesteście
          cienkie. Za mało wam płacą? Wywalcie kikulca, będzie więcej do podziału.
    • kiko.o Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:06
      cat8cat napisał:

      > powiedzenia.. to żałosne, że złych polityków
      pokroju Tuska i Komorowskiego wybi
      > erają dobrzy ludzie, którzy na nich głosują
    • remekk jak to nie - kazał kłaniać sie przed sklerotykiem 12.10.07, 22:07
      a do tej pory wydawało się iz kłania sie tylko przed Niemcami
      • cat8cat Re: jak to nie - kazał kłaniać sie przed skleroty 12.10.07, 22:13
        remekk napisał:

        > a do tej pory wydawało się iz kłania sie tylko przed Niemcami
        ---------------
        DonalD tylko umie prowadzić politykę zagraniczną na kolanach...
        • remekk Niech się tuskoidy zrzuca na odszkodowania dla Nie 13.10.07, 04:01
          ...mców a o holobiznesie niech takze nie zapomna !!
    • kicior99 Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:08
      mniej więcej tak samo jak kaczynski.
      • cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:14
        kicior99 napisał:

        > mniej więcej tak samo jak kaczynski.
        --------------------------------
        Kaczyński przedstawił konkretne rozwiązania, a DonalD tylko na okrągło...
    • allspice Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:10
      cat8cat napisał:

      > powiedzenia.. to żałosne, że złych polityków pokroju Tuska i
      Komorowskiego wybi
      > erają dobrzy ludzie, którzy na nich głosują

      Żałuj,że na nich nie głosujesz:) Są - w przeciwieństwie do JarKacza-
      świetni,doskonali...I cieszę się,że będę głosować na PO.
      • cat8cat Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:16
        dobry człowieku masz prawo Polska Kaczyńskich to demokracja...
    • wariant_b Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 22:23
      Lepsza tania erystyka, niż droga. Po co przepłacać.
    • zapijaczony_ryj Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 12.10.07, 23:02
      dodania po znokautowaniu paskuda

      www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=63950
      • zapijaczony_ryj nokaut 13.10.07, 04:14
        www.tvn24.pl/1000571,1,1,sondy.html
    • apoplaws Tania erystyka to do dziś 13.10.07, 04:18
      wasza specjalność...
      Ta akurat była o parę groszy droższa.
      J.K. jest znośny tylko w monologach. A nawet w nich - ledwo.
    • r20.07 Kaczynski oprocz klamstw nie ma nic 13.10.07, 04:30
    • remekk Gadke ma niczym akwizyto-odszkodowania dla Niemiec 13.10.07, 06:44
      ...wcisnał by swoim fanom niczym akwizytor skarpetki .
      Ale "niestety" wybory wygra PiS .
      ALE , ALE jeszcze szanas dla tuskoidów - ZRZUĆCIE SIE NA
      ODSZKODOWANIA DLA NIEMCÓW ... .
    • reks49 Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 13.10.07, 08:17
      A ja uważam, że nie była to tania erystyka. Wypowiedzi Tuska były konkretne,
      wyważone i myślę,że zrozumiałe dla każdego. Natomiast napuszenie Kaczyńskiego i
      takaż jego mimika w połączeniu z wyświechtanymi już kłamstwami i bełkotem o
      korupcji to żenujący obraz człowieka z kompleksami.
    • nie-naiwniak Re: Poza tanią erystyką Tusk nie miał nic do ... 13.10.07, 08:32
      Oglądałem i uważam że Kaczyński , i to kolejny raz - grał ....
      a grał żeby utrzymać się na stołku , być jeszcze " kimś " , a swoje
      zapędy do władzy absolutnej , pokrywał prymitywnym graniem pod publiczkę .
      Rozumiem ten atak PiS-uarów . Wódz / w mini wymiarze kulturowym i do tego zwykły
      prostak /- leci na dno .
      Żenada i wstyd za to , że kaczor jest premierem .
    • tomek_bg Bo to cienias. Debaty prezydenckie już to 13.10.07, 08:48
      pokazały. Tylko w trzeciej był dobry. Ale odpowiednia propaganda, media
      potrafią z niczego zrobić gwiazdę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka