pis24 27.12.07, 07:52 platfusów ? jak kręcić lody ? lumpenliberały wprowadzają "wolność" gospodarczą czyli koncesje na papierosy. Tak się kręci lody, lody i lody. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pies_na_czarnych Kapitalizm zlodziejski - polska specjalnosc. 27.12.07, 08:27 "Wprowadzenie koncesji obciąży portfele klientów. Jeśli dojdą nam nowe opłaty, podniesiemy ceny – mówi Małgorzata Gołaczewska, kierownik sklepu monopolowego przy ul. Łabiszyńskiej". Niby jakim prawem? :o( Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 12:44 cat.cat napisał: > to typowy lumpenliberalizm szukaj.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3986921 Odpowiedz Link Zgłoś
cat.cat Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 13:30 pis24 napisał: > lody lody lody. -------------------- miała być Irlandia, a będzie wielka lodziarnia rodziny Soprano (czytaj Tuskano)....Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Nowe dowody na cuda 28.12.07, 08:35 cat.cat napisał: > pis24 napisał: > > > lody lody lody. > -------------------- > miała być IV Rzeczpospolita, a była PiS_dejlandia rzadzona przez paranoika, który zakiwał sie na smierć, a potem wygrał-przegrał i dostał od narodu to na co zasłuzył, czylo kopa w D...pę. Teraz tylko pałac, mama i Tworki w przyszłosci mu sie ostały. Tam jest miejsce dla Paranoików i Schizofreników. fotoforum.gazeta.pl/3,0,987657.html > ....Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 13:35 pis24 napisał: > lody lody lody. Dzisiaj ci co papierochy sprzedaja robia nieuczciwe interesy. Ten wasz system z banderolkami jest smieszny i sam prosi sie, aby klientow w konia robic. Odpowiedz Link Zgłoś
pis24 Re: Nowe dowody na cuda 28.12.07, 07:18 jak bydzie licencja to bydzie wolnośc kręcenia lodów. Odpowiedz Link Zgłoś
nonno1 Re: Po co nowe dowody? Cud zdarza się raz 27.12.07, 13:41 i już się zdarzył! Czyż nie cudem był przepiękny upadek Genialnego Stratega na jego własne życzenie (akcja CBA w MR, dymisja Leppera i wybory)? Żadnego innego cudu nie potrzeba i nie będzie. Najbardziej idiotyczne jest to, że cudu wypatrują ci, co w cuda nie wierzyli i na PO nie głosowali. To tak, jakby księża lub biskupi żądali cudów od ajatollachów. Odpowiedz Link Zgłoś
pis24 Re: Po co nowe dowody? Cud zdarza się raz 27.12.07, 14:08 1 nie wierzy w lody. Odpowiedz Link Zgłoś
a-wariatka-tanczy Cud zaraz będzie - dwie frakcje postkomuchów 28.12.07, 11:19 w sejmie się własnie dogadują czyli PiSiaki z LiDziakami o wspólnym głosowaniu przeciw koalicji rzadzącej najpierw w sprawie KRRTV i TVP i PR potem to juz pójdzie szybko i taka Kempa będzie koleżankę Błachowiak Nawe pasują do siebie a Cymański do Senyszyn tylko czy Edgar znajdzie partnera, bo kaczuś oczywiście z Olejniczakiem pasują chłopaki do siebie nie na darmo przecież doszło do tego mariażu na Helu wiosną już nowy narybek pislidków rośnie Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen3 Cudem jest to ze Polacy to tolerują 28.12.07, 11:27 wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=445650 Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj na cuda najlepszy cudak 28.12.07, 11:40 kopnięty w zwieracze przez naród za okłamywanie w imie zasad bez zasad. fotoforum.gazeta.pl/photo/8/gc/ig/cggy/1Rd0ZifN5CbXxc2vqX.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
pis24 Re: na cuda najlepszy cudak 28.12.07, 11:43 a nie mówiłem,że za tym kaczory stoją ? Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj Re: Nowe dowody na cuda 28.12.07, 17:20 pis24 napisał: > platfusów ? jak kręcić lody ? > lumpenliberały wprowadzają "wolność" gospodarczą czyli koncesje na > papierosy. > Tak się kręci lody, lody i lody. Odpowiedz Link Zgłoś
cat.cat Re: Nowe dowody na cuda 29.12.07, 11:09 Szpitale w ramach likwidacji zadłużenia zostana sprywatyzowane..Boni skupuje długi szpitali...będą lody systemowe Odpowiedz Link Zgłoś
paczula8 i pomyśleć, że miało by mniej państwa w państwie 29.12.07, 11:18 wiadomosci.onet.pl/1664101,10,item.html cóż za piekne pole do korupcji... :/ Odpowiedz Link Zgłoś
pis24 Re: i pomyśleć, że miało by mniej państwa w państ 29.12.07, 13:36 lody lody lody. Odpowiedz Link Zgłoś
stary_z_lichenia z ciebie lebski lodziarz . 29.12.07, 13:56 pis24 napisał: > lody lody lody. Odpowiedz Link Zgłoś
pis24 Re: z ciebie lebski lodziarz . 29.12.07, 13:59 e tam, nie byde taki lepszym lodziarzem niejaki Boni zarejstrowany zresztą jako TW, ten to ma łeb do lodów, juz dawno skupował długi publicznych szpitali za griosze, a teraz je bydzie za grosze prywatyzować, to bydą lody. Odpowiedz Link Zgłoś
1tomasz1 Re: z ciebie lebski lodziarz . 29.12.07, 14:51 A kto te długi szpitali sprzedawał? Odpowiedz Link Zgłoś