Dodaj do ulubionych

Nowe dowody na cuda

27.12.07, 07:52
platfusów ? jak kręcić lody ?
lumpenliberały wprowadzają "wolność" gospodarczą czyli koncesje na
papierosy.
Tak się kręci lody, lody i lody.
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Kapitalizm zlodziejski - polska specjalnosc. 27.12.07, 08:27
      "Wprowadzenie koncesji obciąży portfele klientów. Jeśli dojdą nam
      nowe opłaty, podniesiemy ceny – mówi Małgorzata Gołaczewska,
      kierownik sklepu monopolowego przy ul. Łabiszyńskiej".

      Niby jakim prawem? :o(
    • cat.cat Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 12:42
      to typowy lumpenliberalizm
      • zapijaczony_ryj Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 12:44
        cat.cat napisał:

        > to typowy lumpenliberalizm

        szukaj.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3986921
        • pis24 Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 13:26
          lody lody lody.
          • cat.cat Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 13:30
            pis24 napisał:

            > lody lody lody.
            --------------------
            miała być Irlandia, a będzie wielka lodziarnia rodziny Soprano (czytaj Tuskano)....Pozdrawiam
            • zapijaczony_ryj Re: Nowe dowody na cuda 28.12.07, 08:35
              cat.cat napisał:

              > pis24 napisał:
              >
              > > lody lody lody.
              > --------------------
              > miała być IV Rzeczpospolita, a była PiS_dejlandia rzadzona przez paranoika,
              który zakiwał sie na smierć, a potem wygrał-przegrał i dostał od narodu to na co
              zasłuzył, czylo kopa w D...pę.
              Teraz tylko pałac, mama i Tworki w przyszłosci mu sie ostały.
              Tam jest miejsce dla Paranoików i Schizofreników.

              fotoforum.gazeta.pl/3,0,987657.html
              > ....Pozdrawiam
          • pies_na_czarnych Re: Nowe dowody na cuda 27.12.07, 13:35
            pis24 napisał:

            > lody lody lody.

            Dzisiaj ci co papierochy sprzedaja robia nieuczciwe interesy. Ten
            wasz system z banderolkami jest smieszny i sam prosi sie, aby
            klientow w konia robic.
            • pis24 Re: Nowe dowody na cuda 28.12.07, 07:18
              jak bydzie licencja to bydzie wolnośc kręcenia lodów.
    • nonno1 Re: Po co nowe dowody? Cud zdarza się raz 27.12.07, 13:41
      i już się zdarzył! Czyż nie cudem był przepiękny upadek Genialnego
      Stratega na jego własne życzenie (akcja CBA w MR, dymisja Leppera i
      wybory)?
      Żadnego innego cudu nie potrzeba i nie będzie.
      Najbardziej idiotyczne jest to, że cudu wypatrują ci, co w cuda nie
      wierzyli i na PO nie głosowali. To tak, jakby księża lub biskupi
      żądali cudów od ajatollachów.
      • pis24 Re: Po co nowe dowody? Cud zdarza się raz 27.12.07, 14:08
        1 nie wierzy w lody.
    • a-wariatka-tanczy Cud zaraz będzie - dwie frakcje postkomuchów 28.12.07, 11:19
      w sejmie się własnie dogadują
      czyli PiSiaki z LiDziakami
      o wspólnym głosowaniu przeciw koalicji rzadzącej
      najpierw w sprawie KRRTV i TVP i PR
      potem to juz pójdzie szybko i
      taka Kempa będzie koleżankę Błachowiak
      Nawe pasują do siebie
      a Cymański do Senyszyn
      tylko czy Edgar znajdzie partnera,
      bo kaczuś oczywiście z Olejniczakiem
      pasują chłopaki do siebie

      nie na darmo przecież doszło do tego mariażu na Helu wiosną
      już nowy narybek pislidków rośnie
    • goldenwomen3 Cudem jest to ze Polacy to tolerują 28.12.07, 11:27
      wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=445650
    • zapijaczony_ryj na cuda najlepszy cudak 28.12.07, 11:40
      kopnięty w zwieracze przez naród za okłamywanie w imie zasad bez zasad.
      fotoforum.gazeta.pl/photo/8/gc/ig/cggy/1Rd0ZifN5CbXxc2vqX.jpg
      • pis24 Re: na cuda najlepszy cudak 28.12.07, 11:43
        a nie mówiłem,że za tym kaczory stoją ?
    • zapijaczony_ryj Re: Nowe dowody na cuda 28.12.07, 17:20
      pis24 napisał:

      > platfusów ? jak kręcić lody ?
      > lumpenliberały wprowadzają "wolność" gospodarczą czyli koncesje na
      > papierosy.
      > Tak się kręci lody, lody i lody.
      • cat.cat Re: Nowe dowody na cuda 29.12.07, 11:09
        Szpitale w ramach likwidacji zadłużenia zostana sprywatyzowane..Boni skupuje długi szpitali...będą lody systemowe
    • paczula8 i pomyśleć, że miało by mniej państwa w państwie 29.12.07, 11:18
      wiadomosci.onet.pl/1664101,10,item.html
      cóż za piekne pole do korupcji... :/
      • pis24 Re: i pomyśleć, że miało by mniej państwa w państ 29.12.07, 13:36
        lody lody lody.
        • stary_z_lichenia z ciebie lebski lodziarz . 29.12.07, 13:56
          pis24 napisał:

          > lody lody lody.
          • pis24 Re: z ciebie lebski lodziarz . 29.12.07, 13:59
            e tam, nie byde taki lepszym lodziarzem niejaki Boni zarejstrowany
            zresztą jako TW, ten to ma łeb do lodów, juz dawno skupował długi
            publicznych szpitali za griosze, a teraz je bydzie za grosze
            prywatyzować, to bydą lody.
            • 1tomasz1 Re: z ciebie lebski lodziarz . 29.12.07, 14:51
              A kto te długi szpitali sprzedawał?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka