Dodaj do ulubionych

Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI

20.02.08, 18:07
próbując oskarżyć i obciążyć za ich przestępczą działalność tego kto im w tym skutecznie przeszkodził.
Okazuje się, że skutecznie ... ale nie na długo, bo już wracają.
Obserwuj wątek
    • etta2 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:15
      Bandytów, to sobie szukaj w PiSie, tam ich od groma i ciut ciut.
      Jedni nawiedzeni, inni zboczeni, jeszcze inni cierpiący na paranoję.
      I licz się ze słowami, bo bezzasadne nazywanie kogoś bandytą często
      kończy się w sądzie. Chyba nie myślisz, że jesteś anonimowy w sieci?
      • 1normalnyczlowiek Jednego OB już znalazłem...ciebie. 20.02.08, 18:37
        etta2 napisała: Bandytów, to sobie szukaj w PiSie, tam ich od groma i ciut ciut.
        I licz się ze słowami, bo bezzasadne nazywanie kogoś bandytą często
        > kończy się w sądzie.

        ---> No chyba że robisz to dla reszty za friko.
        Co do, bezzasadnych oskarżeń, to tak się wczułaś w rolę, że zachowałaś się na zasadzie nożyc.
        Ja natomiast podobnie, mam takie samo prawo jak do bandytów z WSI, zwrócić się do złodziei z PO lub z PiS-u - i jeśli tacy są, to niech się odezwą i bronią swego "dobrego imienia".
    • goldenwomen3 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:17
      Rece opadaja co wyprawia rzad Tuska. Spłacaja dług zaciagniety w
      wyborach. Kiełbasa wyborcza wszak musi byc spłacona.
      • ehehehe Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:27
        Jak widać delegalizacja i przypisanie im bandyckiego charakteru
        mocno odbiła się w świecie poza granicami , a co za tym idzie TAM się od nich odsuneli.
        Żadne pisemko nie kupi już przecieku, podsłuchu, podglądu, bo to jest nielegalne źródło :)
        Rozumiem Tuska i jego troskę o kolegów teścia...............

        ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho,
    • pies_na_czarnych Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:17
      Niech rezyden wreszcie aneks da do poczytania. Zobaczymy kto tutaj
      bandyta jest.
    • sclavus Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:19
      cóś mi się zdaje, że nie jesteś żaden paranormalny, tylko ... zwykły
      bandyta umysłowy...
      Nie przejmuj się jednak - kużden chce żyć... :(
      • 1normalnyczlowiek Skądś ci to"c"się przyplątało,slavusie,popraw nick 20.02.08, 18:43
        sclavus napisał: cóś mi się zdaje, że nie jesteś żaden paranormalny, tylko ...
        zwykły bandyta umysłowy...


        ---> ... by był zgodny z twoim charakterem i postępowaniem!
    • 440417mz Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:22
      Boi się bo mają na niego haki?
      • kolor Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:24
        Raczej wyjdzie ze Jadwiga Kaczynska to zasluzony TW hehehehhe
        • wawrzyniec.dziedzic.pruski twAlbina? 20.02.08, 18:51

    • x2468 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:39
      Bandyta to jestes wlasnie ty.
      • 1normalnyczlowiek Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:48
        x2468 napisał: Bandyta to jestes wlasnie ty.

        ---> No właśnie, wy, tak jak kiedyś bolszewicy, bandytami nazywacie tych co ich
        ścigają a złodziejami tych, któzy złodziejom odbierają to co ukradli ...
        Dlaczego mnie to nie dziwi?
        Chyba dlatego, że nie pierwszy raz współpracujecie ręka w rękę z postkomuchami,
        peerelowską nomenklaturą, z esbekami, agentami, kapusiami ...
        • pies_na_czarnych Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:52
          1n napisał:

          >

          Tylko ty pozostales w obozie obrony Macierowicza :(
          Nawet Szczyglo mowi o jego winie. Widac nie nadazasz za biegiem
          wydarzen i za dyrektywami z centrali.
        • kolor Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:52
          1normalnyczlowiek napisał:
          Chyba dlatego, że nie pierwszy raz współpracujecie ręka w rękę z
          postkomuchami,
          > peerelowską nomenklaturą, z esbekami, agentami, kapusiami ...


          No popatrz, w PISdzie co drugi ma taka przeszlosc, jak nie w PZPR to
          w ZSMP, PRONciu itp.


          Ok umplach z CHamoobory juz zapomniales, jak Jarek pod reke z
          Lepperem szedl?
        • x2468 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 19:15
          Przeciez to wlasnie wy wspolpracujecie jawnie z bylymi komuchami.I to tymi
          najgorszej proweniencji.Bylymi sekretarzami,prokuratorami stanu
          wojennego,WRONami..Do tego zdrajcami.Kiedys byli w PZPR i kiedy wyczuli ze wiatr
          sie zmienia,zdradzili swoich towarzyszy i wyladowali w PIS.Jesli jeszcze
          Kaczynskich nie zdradzili,to tylko dlatego ze nikt ich nie chce.A oni maja
          miekkie dupska.Na bruku nie chca wyladowac.Lecz jak trafi sie jakis Lepper..
    • zelazny.karzel.wasyl Ostrożniej ze słowami. Nawet Macierwiczowska 20.02.08, 18:57
      komisja weryfikacyjna nie miała zastrzeżeń do 90% ludzi z WSI.
      Zanim więc zaczniesz wyzywać od "bandytów" pomyśl trochę. To podobno
      nie boli!
      • x2468 Re: Ostrożniej ze słowami. Nawet Macierwiczowska 20.02.08, 19:16
        Kto byl w WSI bandyta? Moze kacza gnida poda jakies nazwisko?
        • 440417mz Re: Ostrożniej ze słowami. Nawet Macierwiczowska 20.02.08, 19:21
          Zadaj pytanie kto we wsi nie był bandytą.Będzie mniej nazwisk do wymienienia.
    • 440417mz Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:57
      Staje po stronie WSI,a do rządu za ministra bierze TW z SB Boney M.
    • alfa.alfa Bandyci z WSI wybrali na premiera Donalda T 20.02.08, 19:24
      Tak to jest po mojemu
      • 440417mz Re: Bandyci z WSI wybrali na premiera Donalda T 20.02.08, 19:27
        Nie tylko Go wybrali,inne WSI wybrały mu kluczowych ministrów,Spraw
        zagranicznych i finansów(ob brytyjskich).
        • alfa.alfa Re: Bandyci z WSI wybrali na premiera Donalda T 20.02.08, 19:29
          440417mz napisał:

          > Nie tylko Go wybrali,inne WSI wybrały mu kluczowych ministrów,Spraw
          > zagranicznych i finansów(ob brytyjskich).

          A jeszcze inne szefa doradców
    • trzymilionowy.post Fajnie by było gdyby któreś z oskarżeń Antka 20.02.08, 20:37
      się wreszcie potwierdziło. Gdyby choć jeden akt oskarżenia
      za jakieś wałki finansowe trafił do sądu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka