1normalnyczlowiek11 20.02.08, 18:07 próbując oskarżyć i obciążyć za ich przestępczą działalność tego kto im w tym skutecznie przeszkodził. Okazuje się, że skutecznie ... ale nie na długo, bo już wracają. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
etta2 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:15 Bandytów, to sobie szukaj w PiSie, tam ich od groma i ciut ciut. Jedni nawiedzeni, inni zboczeni, jeszcze inni cierpiący na paranoję. I licz się ze słowami, bo bezzasadne nazywanie kogoś bandytą często kończy się w sądzie. Chyba nie myślisz, że jesteś anonimowy w sieci? Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Jednego OB już znalazłem...ciebie. 20.02.08, 18:37 etta2 napisała: Bandytów, to sobie szukaj w PiSie, tam ich od groma i ciut ciut. I licz się ze słowami, bo bezzasadne nazywanie kogoś bandytą często > kończy się w sądzie. ---> No chyba że robisz to dla reszty za friko. Co do, bezzasadnych oskarżeń, to tak się wczułaś w rolę, że zachowałaś się na zasadzie nożyc. Ja natomiast podobnie, mam takie samo prawo jak do bandytów z WSI, zwrócić się do złodziei z PO lub z PiS-u - i jeśli tacy są, to niech się odezwą i bronią swego "dobrego imienia". Odpowiedz Link Zgłoś
goldenwomen3 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:17 Rece opadaja co wyprawia rzad Tuska. Spłacaja dług zaciagniety w wyborach. Kiełbasa wyborcza wszak musi byc spłacona. Odpowiedz Link Zgłoś
ehehehe Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:27 Jak widać delegalizacja i przypisanie im bandyckiego charakteru mocno odbiła się w świecie poza granicami , a co za tym idzie TAM się od nich odsuneli. Żadne pisemko nie kupi już przecieku, podsłuchu, podglądu, bo to jest nielegalne źródło :) Rozumiem Tuska i jego troskę o kolegów teścia............... ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:17 Niech rezyden wreszcie aneks da do poczytania. Zobaczymy kto tutaj bandyta jest. Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:19 cóś mi się zdaje, że nie jesteś żaden paranormalny, tylko ... zwykły bandyta umysłowy... Nie przejmuj się jednak - kużden chce żyć... :( Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Skądś ci to"c"się przyplątało,slavusie,popraw nick 20.02.08, 18:43 sclavus napisał: cóś mi się zdaje, że nie jesteś żaden paranormalny, tylko ... zwykły bandyta umysłowy... ---> ... by był zgodny z twoim charakterem i postępowaniem! Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:22 Boi się bo mają na niego haki? Odpowiedz Link Zgłoś
kolor Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:24 Raczej wyjdzie ze Jadwiga Kaczynska to zasluzony TW hehehehhe Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:39 Bandyta to jestes wlasnie ty. Odpowiedz Link Zgłoś
1normalnyczlowiek Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:48 x2468 napisał: Bandyta to jestes wlasnie ty. ---> No właśnie, wy, tak jak kiedyś bolszewicy, bandytami nazywacie tych co ich ścigają a złodziejami tych, któzy złodziejom odbierają to co ukradli ... Dlaczego mnie to nie dziwi? Chyba dlatego, że nie pierwszy raz współpracujecie ręka w rękę z postkomuchami, peerelowską nomenklaturą, z esbekami, agentami, kapusiami ... Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:52 1n napisał: > Tylko ty pozostales w obozie obrony Macierowicza :( Nawet Szczyglo mowi o jego winie. Widac nie nadazasz za biegiem wydarzen i za dyrektywami z centrali. Odpowiedz Link Zgłoś
kolor Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:52 1normalnyczlowiek napisał: Chyba dlatego, że nie pierwszy raz współpracujecie ręka w rękę z postkomuchami, > peerelowską nomenklaturą, z esbekami, agentami, kapusiami ... No popatrz, w PISdzie co drugi ma taka przeszlosc, jak nie w PZPR to w ZSMP, PRONciu itp. Ok umplach z CHamoobory juz zapomniales, jak Jarek pod reke z Lepperem szedl? Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 19:15 Przeciez to wlasnie wy wspolpracujecie jawnie z bylymi komuchami.I to tymi najgorszej proweniencji.Bylymi sekretarzami,prokuratorami stanu wojennego,WRONami..Do tego zdrajcami.Kiedys byli w PZPR i kiedy wyczuli ze wiatr sie zmienia,zdradzili swoich towarzyszy i wyladowali w PIS.Jesli jeszcze Kaczynskich nie zdradzili,to tylko dlatego ze nikt ich nie chce.A oni maja miekkie dupska.Na bruku nie chca wyladowac.Lecz jak trafi sie jakis Lepper.. Odpowiedz Link Zgłoś
zelazny.karzel.wasyl Ostrożniej ze słowami. Nawet Macierwiczowska 20.02.08, 18:57 komisja weryfikacyjna nie miała zastrzeżeń do 90% ludzi z WSI. Zanim więc zaczniesz wyzywać od "bandytów" pomyśl trochę. To podobno nie boli! Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Ostrożniej ze słowami. Nawet Macierwiczowska 20.02.08, 19:16 Kto byl w WSI bandyta? Moze kacza gnida poda jakies nazwisko? Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Ostrożniej ze słowami. Nawet Macierwiczowska 20.02.08, 19:21 Zadaj pytanie kto we wsi nie był bandytą.Będzie mniej nazwisk do wymienienia. Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Rząd Tuska staje po stronie bandytów z WSI 20.02.08, 18:57 Staje po stronie WSI,a do rządu za ministra bierze TW z SB Boney M. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Bandyci z WSI wybrali na premiera Donalda T 20.02.08, 19:24 Tak to jest po mojemu Odpowiedz Link Zgłoś
440417mz Re: Bandyci z WSI wybrali na premiera Donalda T 20.02.08, 19:27 Nie tylko Go wybrali,inne WSI wybrały mu kluczowych ministrów,Spraw zagranicznych i finansów(ob brytyjskich). Odpowiedz Link Zgłoś
alfa.alfa Re: Bandyci z WSI wybrali na premiera Donalda T 20.02.08, 19:29 440417mz napisał: > Nie tylko Go wybrali,inne WSI wybrały mu kluczowych ministrów,Spraw > zagranicznych i finansów(ob brytyjskich). A jeszcze inne szefa doradców Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Fajnie by było gdyby któreś z oskarżeń Antka 20.02.08, 20:37 się wreszcie potwierdziło. Gdyby choć jeden akt oskarżenia za jakieś wałki finansowe trafił do sądu. Odpowiedz Link Zgłoś