Gość: hala
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
03.10.03, 23:11
Najwyższy czas, by przestać NFZ traktować jako synekury dla
SLD. Proponuję, by każdy z VIPów SLD leczył się w najbliższej
Jego miejscu zamieszkania placóce ZOZ! Bezspornie dowie się
wtedy - co wart jest dla Niego projekt NFZ
Pozdrawiam