cyklista 24.10.08, 21:50 Z sondażu PBS DGA wynika, że dzisiaj tylko 42% przyznaje się do głosowania na Kaczyńskiego, 54% twierdzi że głosowało na Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
znj2 Re: Kto głosował na L. Kaczyńskiego? 24.10.08, 22:06 Za kilka miesięcy będą mówić inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Ja nie 24.10.08, 22:20 A z sondażu wynika, że wybory zostały sfałszowane :) Odpowiedz Link Zgłoś
kon.by.sie.usmial kiko 24.10.08, 23:20 po tym jak Cimoszewicz się wycofał. Naprawdę, jeszcze w archiwum można znaleźć sldowską propagandę jej autorstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
cyklista Błąd 10% może oznaczać: 25.10.08, 21:53 1. złą metodologię sondy 2. że elektorat Kaczyńskich to tchórze bez cywilnej odwagi, 3. że elektorat Kaczyńskich głosuje bezmyślnie, pod wpływem chwilowej emocji, 4. że na Kaczyńskiego głosowali oportuniści i karierowicze, którzy zmienili front jak się konfitury skończyły. Odpowiedz Link Zgłoś
ossey Re: Zaluje ze glosowalem na Tuska 25.10.08, 22:26 Teraz tego bledu nie popelnie. Odpowiedz Link Zgłoś