Dodaj do ulubionych

Kto głosował na L. Kaczyńskiego?

24.10.08, 21:50
Z sondażu PBS DGA wynika, że dzisiaj tylko 42% przyznaje się do głosowania na
Kaczyńskiego, 54% twierdzi że głosowało na Tuska.
Obserwuj wątek
    • znj2 Re: Kto głosował na L. Kaczyńskiego? 24.10.08, 22:06
      Za kilka miesięcy będą mówić inaczej.
    • przyladek.dobrej.nadziei Ja nie 24.10.08, 22:20
      A z sondażu wynika, że wybory zostały sfałszowane :)
    • kon.by.sie.usmial kiko 24.10.08, 23:20
      po tym jak Cimoszewicz się wycofał.
      Naprawdę, jeszcze w archiwum można znaleźć sldowską propagandę jej
      autorstwa.
    • cyklista Błąd 10% może oznaczać: 25.10.08, 21:53
      1. złą metodologię sondy
      2. że elektorat Kaczyńskich to tchórze bez cywilnej odwagi,
      3. że elektorat Kaczyńskich głosuje bezmyślnie, pod wpływem chwilowej emocji,
      4. że na Kaczyńskiego głosowali oportuniści i karierowicze, którzy zmienili
      front jak się konfitury skończyły.
    • ossey Re: Zaluje ze glosowalem na Tuska 25.10.08, 22:26
      Teraz tego bledu nie popelnie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka