dyrektor_zoo 01.12.03, 13:08 Podzielam zdumienie herr Włodka. Społeczeństwo - po tylu afeRach pownno juz byc oswojone i przyzwyczajoen. A tu wrzawa jakby cos nowego było. Moze sceneria inna ale engine (głowny motyw) ten sam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maciej Re: a jezeli "biala ksiega" wskaze na Platforme Ob. IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 01.12.03, 14:22 to moze byc gra od poczatku sterowana, niby wskazuje sie winnego czyli SLD-owskiego posla , ale wiadomo , ze "biala ksiega"pokaze kogos innego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czemy wtedy ? czemu taka panika jak regulujo kasyna i paierosy IP: *.ght.iadfw.net 01.12.03, 15:56 Niekapuje czemu wlasnie jak regulowane so prawa dotyczace papierosow i kasyn gry tak poslowie sie dziwnie zachowujo. Czyzby w gre wchodzily jakies wielkie i szybkie lapowki aby przepchnac to czy tamto ustawe - a ktos sie obawia olbrzymich strat finansowych ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasia ZAORAC, ACH ZAORAC... IP: *.ed.shawcable.net 01.12.03, 16:35 Krotka pamiec kolego, zapomniales juz co sie dzialo za KRZAKLEWSKIEGO, o przewalach partii KACZYNSKICH (spolka Telegraf). Wyglada na to , ze zasada "TERAZ K.RWA MY" dziala pod kazdymi rzadami. Odpowiedz Link Zgłoś
q_q_q Re: ZAORAC, ACH ZAORAC... 01.12.03, 16:58 Nic nie zapomniałem tylko tekst typu: Zaorać SLD, PSL, PO, PiS, Samebrony, LPR, AWS, PIT, CIT, VAT, Akcyzę i wogle cały ten szit się nie mieści. A że bolszewicy ostatnimi czasy najbardziej dają ciała więc piszę: Zaorać, ach zaorać to SLD!!! I przez jakiś czas (do następnych wyborów) tego będę się trzymać! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soso biedny pan minister.. IP: 195.41.66.* 01.12.03, 14:33 .. wrocil dopiero co do kraju i go nie poznaje. Ile to lat siedzial w tym Neapolu? Taraz kilku innych panow zarzeka sie, ze to co pisza gazety o grach hazardowych jest 'wykluczone'. Pamietam, jak kilka miesiecy temu inny pan minister zarzekal sie, ze co jak co ale do szefa policja ma 100% zaufanie. Potem przyjal jego dymisje. Klamstwo na klamstwie i klamstwem pogania. Cale szczescie, ze jest prasa i ze ludzie moga wybierac. Gadajcie sobie co chcecie, wazni panowie, ale narod nie w ciemie bity. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ość Re: biedny pan minister.. IP: *.zabrze-roosvelta.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 17:08 Gość portalu: soso napisał(a): > .. wrocil dopiero co do kraju i go nie poznaje. Ile to lat siedzial w tym > Neapolu? > Taraz kilku innych panow zarzeka sie, ze to co pisza gazety o grach hazardowych > > jest 'wykluczone'. Pamietam, jak kilka miesiecy temu inny pan minister zarzekal > > sie, ze co jak co ale do szefa policja ma 100% zaufanie. Potem przyjal jego > dymisje. > Klamstwo na klamstwie i klamstwem pogania. Cale szczescie, ze jest prasa i ze > ludzie moga wybierac. .... i dotąd w pełni zgadzam się z Tobą. Natomiast dalej, jak niżej, to mocno przesadziłeś. Gadajcie sobie co chcecie, wazni panowie, ale narod nie w > > ciemie bity. Naród, jak przychodzi do istotnych dla niego wyborów, to w większości przypadków wykazuje, że jest mocno w ciemię bity. A "wybrańcy" jakich obecnie mamy, poczynając od nadobywatela pożal sie boże prezydenta, wybrani przez tenże naród świadczą o tym dobitnie. Czyż trzeba innych dowodów ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skorupiak Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: 62.119.24.* 01.12.03, 14:36 Jestescie Polaczki za potulni i w niewoli katolandu , komuchy i kler myja raczke w raczke razem . Do dzela , czas robic "rewolucje francuska" w Polsce , na szafot komuchom , klerom , partyjnym kolesiom , zlodziejom itd. Jak chcecie byc Polakami a nie Polaczkami to stanmi sie okrutni by tzw elity zapamietaly raz na zawsze . Czyncie "rewolucje francuska"!!!!!!!!!!!!! Gilotyny , topory , szubienice , roztrzeliwania żądamy dla elit 3 RP. P.S. Zlodziejaszkom mniejszego kalibru proponuje scinanie rak!!!! Niech żyje rewolucja i śmierć dla Kwachów , Millerów , Wałesów , Michników , Giertychów , Lepperów , Glempów i podobnym im typów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tolek Rewolucja? IP: bolivar:* / 10.64.24.* 01.12.03, 15:31 Skorupiak, a co po tej rewolucji? Nastepny haos?! Dokoncz swoja mysl. Pozdrawienia z Place de la Concorde. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skorupiak Re: Rewolucja? IP: 62.119.24.* 02.12.03, 12:51 Gość portalu: Tolek napisał(a): > > Skorupiak, a co po tej rewolucji? Nastepny haos?! > Dokoncz swoja mysl. > Pozdrawienia z Place de la Concorde. Nie , Tolku. Chaosu nie bedzie bo Ciebie wybiora na "polskiego Napoleona" a potem bedzie kolejny rozbior Polski pod egida ONZ. Pozdrawiam , Skorupiak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beny tez mi Polak IP: 213.68.127.* 01.12.03, 16:01 Gość portalu: skorupiak napisał(a): > Jestescie Polaczki za potulni i w niewoli katolandu , komuchy i Znalazl sie wielki wojownik. Jak ci te szwedzkie socjale przytna to wrocisz do Polski z podkulonym ogonem. Tylko uwazaj abys sie nie zalapal na obcinanie raczek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skorupiak Re: tez mi Polak IP: 62.119.24.* 02.12.03, 12:54 Gość portalu: Beny napisał(a): > Gość portalu: skorupiak napisał(a): > > > Jestescie Polaczki za potulni i w niewoli katolandu , komuchy i > Znalazl sie wielki wojownik. Jak ci te szwedzkie socjale przytna > to wrocisz do Polski z podkulonym ogonem. Tylko uwazaj abys sie > nie zalapal na obcinanie raczek. Nawet i bez tych socjalow jest tu mi autentycznie dobrze jak w raju i nie mam zamiaru jechac do piekla ( Polski) Pozdrawiam Skorupiak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stachu44 Scena polityczna w ogniu - a AGORA gasi benzyna! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 14:37 Pani Raczynska to urodzony piroman. Ale niech pamieta, ze "Dom Slowa" juz sie palil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Propozycja Rywina też była aburdem IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 16:42 douglasmclloyd napisał:I jest absurdem,przecież oprócz polskiego bałaganu nic nie zostało udowodnione a Rywin dostanie tylko niewielki wyrok za wprowadzanie w błąd lub robienie kogoś w konia.Ciekawe kto natomiast poniesie olbrzymie koszty organizacyjne tego przedstawienia > Do czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Propozycja Rywina też była aburdem 01.12.03, 16:56 Gość portalu: realista napisał(a): > douglasmclloyd napisał:I jest absurdem,przecież oprócz > polskiego bałaganu nic nie zostało udowodnione a Rywin dostanie > tylko niewielki wyrok za wprowadzanie w błąd lub robienie kogoś > w konia.Ciekawe kto natomiast poniesie olbrzymie koszty > organizacyjne tego przedstawienia SLD. > > > Do czasu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: les Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.atl.client2.attbi.com 01.12.03, 15:37 nie wiem czy w platwormie jest wiecej zlodziei niz w sojuszu lewych dochodow,stawiam znak rownosci,z tym ze w po mozna znalesc rodzynki jak jan.mam pytanie do skorupiaka , kto by zostal? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jak Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.tkb.net.pl 01.12.03, 16:07 Panie Cimoszewicz, załatw Pan lotnisko w Białymstoku, albo chociaż jakąś dobrą drogę z Warszawy do Białegostoku, jakąś dwupasmową, byle szybko, bo dalej niestety będziesz się musiał męczyć i latać do swojej rezydencji helikopterem, a to przecież niebezpieczne, bo jak Pan nie daj boże zginie to kto tak jak Pan bedzie walczył jak Lew o nasze polskie sprawy w Unii Europejskiej. Naprawdę wielkim patriotą Pan jest Odpowiedz Link Zgłoś
piotr33k2 Re: Cimoszewicz- ty nic nie wiesz! 01.12.03, 16:26 cimoszewicz może być sobie zdumiony on zawsze był inny od wiekszości sld ,on nie jest z układu i nie wie co się dzieje naprawde w sld albo udaje że nie widzi ,on sam jest czysty i mysli że inni z sld są tacy sami jak on ale się dłęboko myli ,nie wiem czy jaskiernia wzioł te dolary ale faktem jest że jego bliski współpracownik miał 10 000 automatów do gier on temu w telewizji nie zaprzeczył więc coś z tym jest ,tak samo jak z tym wstrętnym aroganckim babsztylem błochowiak ona już drugi raz ma udowodniony udział w podejrznych matactwach finansowych .najpierw w babianicach z tym przetargiem teraz z grami losowymi ,i pomyśleć że taki pseudoautorytet śmie dochodzić prawdy w komisji śledczej !,to paranoja najpierw beger teraz błochowiak !też powinna być wykluczona z komisji i zrzec się immunitetu ale kolesie partyjni nie dadzą jej zrobić krzywdy . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 16:35 Dziennikarze to też panikarze i jeżeli coś usłyszą robią z tego wielką aferę.Udowodnijcie nam konkretnym wyrokiem sądowym, że macie rację,rzucać oskarżenia na lewo i prawo to normalna nieuczciwość, która powinna być karana przez prawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marian serdecznie witam dyrektora zoo w rollcity IP: *.gdynia.mm.pl 01.12.03, 16:51 "Aksamitka" tuż tuż .Czy zdoła zmieść wszystie smiecie z areny publicznej zalezy jak zwykle od wczesniejszych ustaleń. Widzę samorozwiazanie sejmu jako podstawowy warunek łagodnego lądowania SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rak Proponuję Jaskiernię na prokuratora. IP: 194.146.248.* 01.12.03, 20:32 Gwarantowane umorzenie wszystkich spraw tak samo jak moskiewskiej pozyczki millera. Sądy nie będa wtedy już potrzebne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AA Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.dip.t-dialin.net 01.12.03, 17:26 OJ, KOMUNISTOM PALI SIE GRUNT POD NOGAMI, PRZYSZLA KRYSKA NA MATYSKA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bialy Kruk Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.mcbone.net / *.mcbone.net 01.12.03, 18:37 ....przejsc do historii albo do histerii.Jestescie bliscy histerii-to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ezra Jestem zdumiony tym, co zastałem w kraju po powrocie IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 18:57 No cóż, po prostu reprezentował Pan inny kraj niż ten ,który Pan pamiętał. To się zdarza gdy pojawiają się klapki na oczach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MT Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 01.12.03, 19:36 Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UP więcej ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szczur Re: Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR N IP: 194.146.248.* 01.12.03, 20:22 Ty masz coś z głową. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mt http://www.upr.org.pl/upr/ IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 01.12.03, 19:39 www.upr.org.pl/upr/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rak Jak Cimoszka poreczył 35 mln $ USA IP: 194.146.248.* 01.12.03, 20:19 ... kolegom z SLD w imieniu Skarbu Państwa na wybudowanie fabryki osocza a którzy mieli własnych 100 tys. zł a którą to kasę wyprowadzili a fabryki nie wybudowali to było OK. Zapłacili podatnicy. Więc o co chodzi teraz. Teraz płacą kumple z pruszkowa. Interes sie kręci. Więc w czym problem - rżnie głupa Cimocha . dyrektor_zoo napisał: > Podzielam zdumienie herr Włodka. Społeczeństwo - po tylu afeRach > pownno juz byc oswojone i przyzwyczajoen. A tu wrzawa jakby cos > nowego było. > Moze sceneria inna ale engine (głowny motyw) ten sam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jozek Re: Cimoszewicz: zyje w fantazji!!! IP: *.proxy.aol.com 01.12.03, 21:00 Cimoszewicz ty jestes za mieki,najlepiej bys zostal za granica. Twoi koledzy kradna a ty zyjesz w fantazji.Obudz sie bo to SLD rozkrada panstwo.SLD zrobila wiecej szkod niz Hitler. Twoja partia zlodzieji i cymbalow musi odejsc,bo sie nie sprawdziliscie.Jestescie nieudalna banda zlodzieji i koruptow. Boicie sie o swoje stolki bo was nikt nie zatrudni nigdzie!!!! Trzeba rozliczyc ta bande z narodem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Thor Re: Cimoszewicz: zyje w fantazji!!! IP: *.btk.net.pl / *.btk.net.pl 01.12.03, 21:20 Oj, Józuś-Józuś, dziecko drogie. A lekcje odrobiłeś? Z języka ojczystego zaległości masz duże, przysiądź trochę. Odpowiedz Link Zgłoś