Dodaj do ulubionych

"Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowskie mo

14.05.09, 08:08
żecie co najwyżej 500 małpek obalić"- przeczytane na Onecie.

Dodam od siebie, ze potem jako PiS_moczymordy mozecie dodatkowo
Rozbijać meleksy na Cyprze!
Pocić się przed kamerami!
Wygadywać głupoty!
Mocować się ze słuchawką!
Jeżdzić samochodami po pijaku i tłumaczyć się, że jedliście jabłka!
Szwendać się po Sejmie i "gdzieś tam gdześ tam"!
A nawet wygadywać głupoty w radio MaRyja!

www.youtube.com/watch?v=lCd-dSX5_CM
Więc ręce Zapite moczymordy; ręce precz od Wałęsy
Obserwuj wątek
    • dixxi Wałęsa obalił Polskę i demokrację 14.05.09, 10:46
      • wos9 Re: Wałęsa obalił Polskę i demokrację 14.05.09, 10:54
        Demokrację SOCJALISTYCZNĄ!
        • 1normalnyczlowiek Nastała Demokracja Salonowa! 14.05.09, 14:13
          wos9 napisała: Demokrację SOCJALISTYCZNĄ!

          ---> Wprowadził Demokrację Liberalną NocnoZmianową!
          • zapijaczony_ryj_12345678912345 Re: Nastała Demokracja Salonowa! 14.05.09, 18:52
            1normalnyczlowiek napisał:

            > wos9 napisała: Demokrację SOCJALISTYCZNĄ!
            >
            > ---> Wprowadził Demokrację Liberalną NocnoZmianową!

            Masz rację wprowadził chamstwo na salony.

            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=79932887&a=79932887
      • zapijaczony-ryj Re: Wałęsa obalił Polskę i demokrację 14.05.09, 17:36
        Demokrację to kaczyści próbowali obalić.

        "ucho, szklanka , ściana, Sziana , szklanka ucho", a w kieszeni dyktafon
    • goldenwomen05 to, co sie obaliło .....:) 14.05.09, 10:50
      czarnalimuzyna.salon24.pl/16643,ludzie-ktorych-obalil-komunizm

      Osobnicy których obalił komunizm powinni zniknąć z przestrzeni
      publicznej.

      Skandalem jest to że nadal pełnią w niej funkcję gorliwych
      politycznych stręczycieli oraz FAŁSZERZY POLSKIEJ HISTORII.

      Jaka jest recepta na kurację która wyleczy wreszcie Nas - Polaków z
      postkomunistycznego trądu?


      • wos9 Re: to, co sie obaliło .....:) 14.05.09, 11:04
        goldenwomen05 napisał:

        > czarnalimuzyna.salon24.pl/16643,ludzie-ktorych-obalil-komunizm
        >
        > Osobnicy których obalił komunizm powinni zniknąć z przestrzeni
        > publicznej.
        >
        > Skandalem jest to że nadal pełnią w niej funkcję gorliwych
        > politycznych stręczycieli oraz FAŁSZERZY POLSKIEJ HISTORII.
        >
        > Jaka jest recepta na kurację która wyleczy wreszcie Nas - Polaków
        z
        > postkomunistycznego trądu?
        >
        > TYLKO ty jesteś lekiem na całe zło, Gołda.
        • goldenwommen ech "obraza" spedzam ci sen z POwiek? :))))))))))) 14.05.09, 11:37
          wos9 napisała:

          > goldenwomen05 napisał:
          >
          > > czarnalimuzyna.salon24.pl/16643,ludzie-ktorych-obalil-komunizm
          > >
          > > Osobnicy których obalił komunizm powinni zniknąć z przestrzeni
          > > publicznej.
          > >
          > > Skandalem jest to że nadal pełnią w niej funkcję gorliwych
          > > politycznych stręczycieli oraz FAŁSZERZY POLSKIEJ HISTORII.
          > >
          > > Jaka jest recepta na kurację która wyleczy wreszcie Nas -
          Polaków
          > z
          > > postkomunistycznego trądu?
          > >
          > > TYLKO ty jesteś lekiem na całe zło, Gołda.
          >
          >
          • wos9 Jesteś odporna na wiedzę! Śmieszy mnie to. 14.05.09, 14:10
            goldenwommen napisała:

            > wos9 napisała:
            >
            > > goldenwomen05 napisał:
            > >
            > > Skandalem jest to że nadal pełnią w niej funkcję gorliwych
            > > > politycznych stręczycieli oraz FAŁSZERZY POLSKIEJ HISTORII.
            > > >
            > > > Jaka jest recepta na kurację która wyleczy wreszcie Nas -
            > Polaków
            > > z
            > > > postkomunistycznego trądu?
            > > >
            > > > TYLKO ty jesteś lekiem na całe zło, Gołda.
            > >
            > >
      • zapijaczony-ryj Re: to, co sie obaliło .....:) 14.05.09, 19:56
        goldenwomen05 napisał:

        > czarnalimuzyna.salon24.pl/16643,ludzie-ktorych-obalil-komunizm
        >
        > Osobnicy których obalił komunizm powinni zniknąć z przestrzeni
        > publicznej.
        >
        > Skandalem jest to że nadal pełnią w niej funkcję gorliwych
        > politycznych stręczycieli oraz FAŁSZERZY POLSKIEJ HISTORII.
        >
        > Jaka jest recepta na kurację która wyleczy wreszcie Nas - Polaków z
        > postkomunistycznego trądu?
        >
        >
        Naród tych co popierali komunistycznych zbrodniarzy i zatrudniali ich w rządzie
        kopnął w d..pę w demokratycznych wyborach
        Już nigdy więcej:

        bi.gazeta.pl/im/3/4559/z4559053X.jpg
      • lackzadek Re: to, co sie obaliło .....:) 14.05.09, 21:38
        goldenwomen05 napisał:
        >
        > Osobnicy których obalił komunizm powinni zniknąć z przestrzeni
        > publicznej.
        >
        > Jaka jest recepta na kurację która wyleczy wreszcie Nas - Polaków z
        > postkomunistycznego trądu?
        >
        >
        Najlepszy środek na mendy, szara maść, szara maść, szara maść!
        Odpędza bóle i swędy, szara maść, szara maść, szara maść!

        Spróbujesz Gołda?
        • zapijaczony_ryj_12345678912345 Re: to, co sie obaliło .....:) 15.05.09, 07:47
          lackzadek napisał:

          > goldenwomen05 napisał:
          > >
          > > Osobnicy których obalił komunizm powinni zniknąć z przestrzeni
          > > publicznej.
          > >
          > > Jaka jest recepta na kurację która wyleczy wreszcie Nas - Polaków z
          > > postkomunistycznego trądu?
          > >
          > >
          > Najlepszy środek na mendy, szara maść, szara maść, szara maść!
          > Odpędza bóle i swędy, szara maść, szara maść, szara maść!
          >
          > Spróbujesz Gołda?

          Maść na śczury tyż dobrOm jest
    • cesarenerono Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 14.05.09, 14:07
      Wałesa flaszkę obalił a nie komunizm.
      • wos9 Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 14.05.09, 14:10
        cesarenerono napisał:

        > Wałesa flaszkę obalił a nie komunizm.

        Jak Kaczory?
      • zapijaczony_ryj_12345678912345 Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 15.05.09, 11:52
        cesarenerono napisał:

        > Wałesa flaszkę obalił a nie komunizm.

        Myślę, ze nie jedną jak każdy normalny Polak, ale nie po PiS_dacku za nasze i w
        pracy, tylko po pracy
    • 1normalnyczlowiek Azostawił komunistów,esbeków,agentów na synekurach 14.05.09, 14:11
      zapijaczony_ryj_12345678912345 napisał: "Wałęsa obalił komunizm,

      ---> To się ucieszyli z tego "obalania"!!!
      • zapijaczony-ryj Re: Azostawił komunistów,esbeków,agentów na synek 15.05.09, 17:07
        1normalnyczlowiek napisał:

        > zapijaczony_ryj_12345678912345 napisał: "Wałęsa obalił komunizm,
        >
        > ---> To się ucieszyli z tego "obalania"!!!

        Teraz wszyscy sobie to obalenie usiłuja przypisać.
        Najpiwrw kurduple, a teraz Czarnecki
        --
        -----------------------------------------------------
        "Palikot pyta się Jarosława Kaczyńskiego tylko o to, czy jest tym kim jest,
        czyli homoseksualistą"-powiedział poseł Martyniuk w TVN24
    • komitet.oglupiania.robotnikow Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 14.05.09, 14:16
      Libertas zrobi z Wałęsy prezydenta Unii? "To nie musi być przelotny flirt. Wsparcie Lecha Wałęsy dla Libertasu może być początkiem wielkiego powrotu byłego prezydenta do aktywnej polityki. Na co może liczyć legenda "Solidarności"? Twórca Libertasu Declan Ganley być może namówi go do walki o stanowisko prezydenta Unii Europejskiej",
      napisał "Dziennik".

    • bodo.2 Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 14.05.09, 14:28
      A ogłupiacze tuby gadzinowej wyją z rozpaczy,że ich ikonka taki numer
      wykręciła.Polska wersja Libertas,to wersja "Narodowców",o czym każdy żydek
      winien pamiętać,bo bata raz dwa ukręcą.
      • wos9 Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 14.05.09, 14:30
        bodo.2 napisał:

        > A ogłupiacze tuby gadzinowej wyją z rozpaczy,że ich ikonka taki
        numer
        > wykręciła.Polska wersja Libertas,to wersja "Narodowców",o czym
        każdy żydek
        > winien pamiętać,bo bata raz dwa ukręcą.

        Pamiętaj więc żydku.
    • komitet.oglupiania.robotnikow Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 14.05.09, 14:34
      Towarzystwo weteranów
      Każdy zna tych panów
      Bo tam co niedzieli
      Jest zabawy wieli...

      Towarzystwo weteranów wpadło w panikę, bo może idea Solidarności ogłupiałych robotników i ćwierć-inteligentów popsuć im zmowę lizbnońską

      A Libertas, ano, ino,
      A muzyczka gra
      Bo przy muzyczce
      Medialnej jest wesoło

      za KOR
    • cxiv Aktualnie po Wałęsie jeżdżą bardziej smrodki 14.05.09, 18:02
      platfusie tudzież gazetowyborcze - poczynając od pismaków na Panu Marszałku
      Niesiołowskim i Panu Phemierze Tusku kończąc. Szczekają już drugi tydzień,
      wprost sugerują sprzedajność vel ku...two, wrzucają od ruskich agentów, a że
      nobliście zostało parę libertasowskich spędów do obsłużenia, trochę to
      obsikiwanie jeszcze potrwa ;-)
      • zapijaczony-ryj Re: Aktualnie po Wałęsie jeżdżą bardziej smrodki 15.05.09, 20:41
        Niestety masz rację
    • fredericus Re: "Wałęsa obalił komunizm, a wy smrodki PiSowsk 14.05.09, 20:00
      zapijaczony_ryj_12345678912345 napisał:

      "Wałęsa obalił komunizm,


      Swoimi własnymi "rencoma" i nawet nie wziął za to dutków?
    • xenocide I wlasnie dlatego 15.05.09, 04:55
      Walese mozna kupic jak torbe chipsow w supermarkecie.
      Co gorsza ze to supermarket LPR ;-)
      • lech.niedzielski Jedyne co Wałęsa obalił to " siary na warstacie" z 15.05.09, 08:22
        kolesiami. Zdaje się, że ne wyszło to na zdrowie tym kolesiom ... .
      • zapijaczony-ryj Re: I wlasnie dlatego 15.05.09, 20:57
        xenocide napisał:

        > Walese mozna kupic jak torbe chipsow w supermarkecie.
        > Co gorsza ze to supermarket LPR ;-)


        W Klarysewie Wałęsy jako idioty nie kupisz
        klarysew to czołowy wizerunek PIS idioty :
        Z debilizmem dziedzicznym na ryju

        bi.gazeta.pl/im/9/6221/z6221049X.jpg
      • zapijaczony-ryj Re: I wlasnie dlatego 16.05.09, 12:14
        xenocide napisał:

        > Walese mozna kupic jak torbe chipsow w supermarkecie.
        > Co gorsza ze to supermarket LPR ;-)

        To dlaczego PiS_dogłowe moczymordy do tej pory Go nie kupiły?
    • dixxi Wałęsa okradł Polaków i rozwalił Poolskę 15.05.09, 08:41
      • lech.niedzielski Re: Wałęsa okradł Polaków i rozwalił Poolskę 15.05.09, 11:56
        Nie przesadzaj.
        Mnie tam nic nie ukradł, bo ja się trzymam z daleka od takich kolesi.
        • zapijaczony_ryj_12345678912345 Re: Wałęsa okradł Polaków i rozwalił Poolskę 15.05.09, 12:03
          Co ty PiS_dolisz, dał wszystkim po stówie. Nie pamiętam już ile to było warte?
          4, czy dwie flaszki?
          Moze ktoś pamięta jaka była wartość nabywcza tej stówy?

          Co miała być stoma tysiącami!
          • lech.niedzielski Re: Wałęsa okradł Polaków i rozwalił Poolskę 15.05.09, 15:49
            zapijaczony_ryj_12345678912345 napisał:

            > Co ty PiS_dolisz, dał wszystkim po stówie. Nie pamiętam już ile to
            było warte?
            > 4, czy dwie flaszki?
            > Moze ktoś pamięta jaka była wartość nabywcza tej stówy?
            >
            > Co miała być stoma tysiącami!
            >
            On jest ubogacony.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka