etykietka 30.08.09, 11:11 Ten sam cynizm, tupet, takie same plany na karierę...:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
etwas-geheimnis Re: Guzikiewicz nieodmiennie przypomina mi...Lepe 30.08.09, 11:19 Ale glupszy;) Odpowiedz Link Zgłoś
etykietka Re: Guzikiewicz nieodmiennie przypomina mi...Lepe 30.08.09, 11:22 jesteś pewien? Zerknij tu wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/51,80708,5431609.html?i=2 Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Guzikiewicz nieodmiennie przypomina mi...Lepe 30.08.09, 11:25 Alez pamietam jego poczatki , burak niesamowity ale ...zdolny enkawudzista i szybko sie wiele nauczył.A ten to juz stary grzyb:-) Odpowiedz Link Zgłoś
etykietka Re: Guzikiewicz nieodmiennie przypomina mi...Lepe 30.08.09, 11:29 Różnica wieku między nimi to 10 lat. Kiedy to Lepper rozpoczął karierę?:) Chyba wcześniej Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Większość z nas uważa Leppera za ćwoka, ale Lepper 30.08.09, 13:31 etykietka napisała: > Ten sam cynizm, tupet, takie same plany na karierę...:( To był ktoś.To był pierwszy człowiek z gmninu , który swym populizmem doszedł aż do wicemarszałka Sejmu i teki wicepremiera w tzw IVRP (najczarniejszy okres w historii Plski po 89 roku)!. Natomiast guzikiewicz jest tylko szybkostrzelnym "kałachem" w rękach Jarosława Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: Większość z nas uważa Leppera za ćwoka, ale 30.08.09, 14:51 Leber w porównaniu z Guzikiewiczem to jest KTÓŚ Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Większość z nas uważa Leppera za ćwoka, ale 30.08.09, 14:53 pollack5 napisał: > Leber w porównaniu z Guzikiewiczem to jest KTÓŚ Dokładnie !Lepper powiedział Paskudowi w oczy prawdę (chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo), a gozikiewicz do dopowłaz pPaskuda i jego ferajny Odpowiedz Link Zgłoś
etykietka Re: Większość z nas uważa Leppera za ćwoka, ale 30.08.09, 18:15 jeszcze Guzikiewicz skorzysta z okazji. Wspomnicie moje słowa!:( Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Andrea Leper 30.08.09, 20:50 wczoraj jeszcze wróg śmiertelny saloniku,dzisiaj kompan i komiliton Nadredaktora,szczególnie po niekorzystnym wyroku w sp.afery gruntowej,jak to miłość nie wybiera Odpowiedz Link Zgłoś
mwilq Re: Andrea Leper 30.08.09, 21:15 Nie sądzę,żeby ktokolwiek nobilitował Leppera (oprócz,rzecz jasna Kaczyńskiego,który dla "waaaadzy" zrobił go wicepremierem).Po prostu sposób,którym załatwiono Leppera,abstrachując od samej postaci wodza SO,był nieuczciwy,a na dodatek,gdy raz wykorzysta sie służby do walki politycznej,przy następnej okazji ma się już mniejsze opory.Na zasadzie -"udało się z Lepperem,to może spróbujemy tak załatwić resztę konkurencji". Odpowiedz Link Zgłoś
awuk Re: Guzikiewicz nieodmiennie przypomina mi...Lepe 31.08.09, 00:08 etykietka napisała: > Ten sam cynizm, tupet, takie same plany na karierę...:( Mnie też, tylko głupszy. Odpowiedz Link Zgłoś