Dodaj do ulubionych

Rejmanowski - Leper sam się prosi...

07.09.09, 21:06
Zamienił stryjek siekierkę na kijek, tfu włoskie buty na gumiaki.


Andrej, jak tak Klewki?
Obserwuj wątek
    • x2468 Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 21:16
      Leper to ten wasz koalicjant? Przeciez on pokazuje wam droge ktora za nim podazacie.
    • etta2 Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 21:22
      A kto ten Rejmanowski? Bo chyba jak przystało na pisdzielca, znów
      coś popieprzyłeś. Barubara....
      • bodo.2 Andrea Lepeere 07.09.09, 21:29
        nowym bożyszczem Salonu,wczoraj wyszydzanym,dziś na piedestale półbogów
        stawianym,a jakie zachwyty usłyszymy och,ach i już dla szmatławca spółka z
        Andrejkiem to nie obciach a zaszczyt,jakich to czasów doczekaliśmy
        • etta2 Re: Andrea Lepeere 07.09.09, 21:33
          Wiemy, wiemy, że sam prezes Andreę na wicepremiera namaścił. Czy
          prezes to salon? Bo mam wątpliwości...to raczej "górna półka"....
          • bodo.2 Re: Andrea Lepeere 07.09.09, 21:40
            eta szto z toboj,twój ateistyczny bożek uznał,że póki atakuje PIS jest
            potrzebny,a biedny chłopek liczy na ochrane i powrót na salony,przecież po
            ostatnich wyrokach sądowych wstąpiło zwątpienie w serca wykształciuszków,więc
            trzeba medialnych rzygowin,aby osłodzić im fikcję,tak nadszarpniętą
    • ave.duce TEN Andrzej Lepper, o którym Prezes Jarosław K. 07.09.09, 21:47
      powiedział, że wyrasta na prawdziwego Męża Stanu?!

      :p
      • bodo.2 Re: TEN Andrzej Lepper, o którym Prezes Jarosław 07.09.09, 21:58
        dowodem na nowe zapotrzebowanie "prawdy" będą tytuły w prasie i przekazy w
        mendiach no i oczywiście dreszczyk graniczący z ekstazą pełowiaków toże na tym
        fiorium
    • zoil44elwer Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 21:56
      Lepper miał szansę zostać trybunem ludowym,zaprzepaścił ją dla mirażu władzy i
      służbowej Lanci.Okazał się zwykłym wiejskim cwaniakiem który po wpadce nie ma
      żadnych szans na następne cwane zagrywki.Adieu Andre!!
      • bodo.2 Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 22:06
        ani Leper ani Romek,ani Kaczor nie chcą zobaczyć{a zdają se sprawę},kto tak
        naprawdę ich wykiwał,a że skaczą sobie do gardeł-o to chodziło
        • zoil44elwer Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 08.09.09, 01:58
          Myśleli że manipulują Rydzykiem,że Rydzyk jest bardziej zależny od nich niż oni
          od niego.A Rydzyk używał ich jako narzędzi do swoich biznesowych robótek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka