mondry-tusek 07.09.09, 21:06 Zamienił stryjek siekierkę na kijek, tfu włoskie buty na gumiaki. Andrej, jak tak Klewki? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
x2468 Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 21:16 Leper to ten wasz koalicjant? Przeciez on pokazuje wam droge ktora za nim podazacie. Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 21:22 A kto ten Rejmanowski? Bo chyba jak przystało na pisdzielca, znów coś popieprzyłeś. Barubara.... Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Andrea Lepeere 07.09.09, 21:29 nowym bożyszczem Salonu,wczoraj wyszydzanym,dziś na piedestale półbogów stawianym,a jakie zachwyty usłyszymy och,ach i już dla szmatławca spółka z Andrejkiem to nie obciach a zaszczyt,jakich to czasów doczekaliśmy Odpowiedz Link Zgłoś
etta2 Re: Andrea Lepeere 07.09.09, 21:33 Wiemy, wiemy, że sam prezes Andreę na wicepremiera namaścił. Czy prezes to salon? Bo mam wątpliwości...to raczej "górna półka".... Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Andrea Lepeere 07.09.09, 21:40 eta szto z toboj,twój ateistyczny bożek uznał,że póki atakuje PIS jest potrzebny,a biedny chłopek liczy na ochrane i powrót na salony,przecież po ostatnich wyrokach sądowych wstąpiło zwątpienie w serca wykształciuszków,więc trzeba medialnych rzygowin,aby osłodzić im fikcję,tak nadszarpniętą Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce TEN Andrzej Lepper, o którym Prezes Jarosław K. 07.09.09, 21:47 powiedział, że wyrasta na prawdziwego Męża Stanu?! :p Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: TEN Andrzej Lepper, o którym Prezes Jarosław 07.09.09, 21:58 dowodem na nowe zapotrzebowanie "prawdy" będą tytuły w prasie i przekazy w mendiach no i oczywiście dreszczyk graniczący z ekstazą pełowiaków toże na tym fiorium Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 21:56 Lepper miał szansę zostać trybunem ludowym,zaprzepaścił ją dla mirażu władzy i służbowej Lanci.Okazał się zwykłym wiejskim cwaniakiem który po wpadce nie ma żadnych szans na następne cwane zagrywki.Adieu Andre!! Odpowiedz Link Zgłoś
bodo.2 Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 07.09.09, 22:06 ani Leper ani Romek,ani Kaczor nie chcą zobaczyć{a zdają se sprawę},kto tak naprawdę ich wykiwał,a że skaczą sobie do gardeł-o to chodziło Odpowiedz Link Zgłoś
zoil44elwer Re: Rejmanowski - Leper sam się prosi... 08.09.09, 01:58 Myśleli że manipulują Rydzykiem,że Rydzyk jest bardziej zależny od nich niż oni od niego.A Rydzyk używał ich jako narzędzi do swoich biznesowych robótek. Odpowiedz Link Zgłoś