IP: *.pap / 217.153.186.* 14.10.05, 16:08
A na Sobieskiego nadal kładą kostkę...
Obserwuj wątek
    • palker Re: kostka 15.10.05, 00:46
      za to na Bródnie na szczęście asfalt:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka