Dodaj do ulubionych

Hercules - kto ma

26.03.06, 14:55
Witam. Mam górala - w sezonie dużo na nim jeżdze - nic wyszukabnego, ale ma
dobry osprzęt, amory i uzytkuje go już od 8 lat. Oczywisćie co roku
obowiązkowy przeglad i wymiana materiałow eksploatacyjnych. Ale góral jak to
góral. Chciałem dojezdzać rowerkiem do pracy. Mam jakies 13 km. I dlatego
postanowiłem kupić rowerek szosowy - używany marki Hercules niemiecki. Koła
28 cali, rama metalowa itd. Ma biegi w torpedzie (5). Czy to dobra firma i
czy to dobry wybor? Poradźcie coś...
Obserwuj wątek
    • Gość: Damian Re: Hercules - kto ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.06, 21:56
      Hej Ja mam swojego Herculesa od w sumie 12 lat i nie nażekam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka