crazy_cat
26.03.06, 14:55
Witam. Mam górala - w sezonie dużo na nim jeżdze - nic wyszukabnego, ale ma
dobry osprzęt, amory i uzytkuje go już od 8 lat. Oczywisćie co roku
obowiązkowy przeglad i wymiana materiałow eksploatacyjnych. Ale góral jak to
góral. Chciałem dojezdzać rowerkiem do pracy. Mam jakies 13 km. I dlatego
postanowiłem kupić rowerek szosowy - używany marki Hercules niemiecki. Koła
28 cali, rama metalowa itd. Ma biegi w torpedzie (5). Czy to dobra firma i
czy to dobry wybor? Poradźcie coś...