Dodaj do ulubionych

Plusy i minusy

10.07.05, 22:12
Napiszcie co myslicie o tym forum !
Prosze bez wulgaryzmow, he he he...

Pozdrawiam Wszystkich big_grin
Obserwuj wątek
    • anna_bis Re: Plusy i minusy 11.07.05, 09:51
      Według mnie jest kulturalne i trochę wyciszone wobec innych forów.
      Być może- nie wszyscy wiedzą o jego istnieniu, ja wpadłam na to forum
      przypadkowo. Jest OK!
    • himera24 Re: Plusy i minusy 12.07.05, 00:46
      za malo wnikacie w pewne tematy. wasze odpowiedzi to jedno zdanie i tylesmile
      • rysunkowapostac Re: Plusy i minusy 12.07.05, 00:53
        Wlasnie czasem brakuje wnikniecia w temat... a duzo jest jakis zejsc z tematu
        typu : a jak u Ciebie cos tam...
        • cuski Re: Plusy i minusy 12.07.05, 01:09
          Masz racje Rysunku, sa zejscia z tematu (sam nieraz schodze), ale to jest
          ciezkie do unikniecia (niemal kazde forum ma ten sam problem). Wszystko zalezy
          od admina, he he he... Niestety Wasz admin jest tolerancyjny w tej kwesti i
          przepuszcza kazdy post, ktory jest wolny od wulgaryzmow i zaczepek, he he he...

          PS. Cholera, przypalilem fajke do filtra big_grin

          Pozdrowionka big_grin
      • cuski Re: Plusy i minusy 12.07.05, 01:03
        OK Himerko, to bierzmy w dlon dryla i bedziem drazyc, he he he...

        Pozdrowionka big_grin
        • rysunkowapostac Re: Plusy i minusy 18.07.05, 04:57
          Troszke mnie denerwuje wyciaganie przez admina ciagle tych samych watkow typu
          Bajka i inne takie...
          • cuski Re: Plusy i minusy 18.07.05, 05:06
            Admin dolewa tylko oliwy do ognia, he he he...

            PS. Oprocz kopania w pilke, lubie takze kopnac do gory jakis watek wink

            Pozdrawiam big_grin
          • tradycja1 Re: Plusy i minusy 18.07.05, 06:14
            Ja to co mnie nie interesuje to nie czytam np watek o bajce zakonczylam czytac
            po 4 wpisach wink
            Problem z glowy , choc nie lubie watek widziec u gory no ale coz nie jestem tu
            sama.( i bardzo dobrze smile)
            • cuski Re: Plusy i minusy 18.07.05, 12:26
              No coz, ludzie nie tylko listy pisza, bajki rowniez, he he he...

              Pozdrawiam big_grin
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka