cuski 10.07.05, 22:12 Napiszcie co myslicie o tym forum ! Prosze bez wulgaryzmow, he he he... Pozdrawiam Wszystkich Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anna_bis Re: Plusy i minusy 11.07.05, 09:51 Według mnie jest kulturalne i trochę wyciszone wobec innych forów. Być może- nie wszyscy wiedzą o jego istnieniu, ja wpadłam na to forum przypadkowo. Jest OK! Odpowiedz Link
himera24 Re: Plusy i minusy 12.07.05, 00:46 za malo wnikacie w pewne tematy. wasze odpowiedzi to jedno zdanie i tyle Odpowiedz Link
rysunkowapostac Re: Plusy i minusy 12.07.05, 00:53 Wlasnie czasem brakuje wnikniecia w temat... a duzo jest jakis zejsc z tematu typu : a jak u Ciebie cos tam... Odpowiedz Link
cuski Re: Plusy i minusy 12.07.05, 01:09 Masz racje Rysunku, sa zejscia z tematu (sam nieraz schodze), ale to jest ciezkie do unikniecia (niemal kazde forum ma ten sam problem). Wszystko zalezy od admina, he he he... Niestety Wasz admin jest tolerancyjny w tej kwesti i przepuszcza kazdy post, ktory jest wolny od wulgaryzmow i zaczepek, he he he... PS. Cholera, przypalilem fajke do filtra Pozdrowionka Odpowiedz Link
cuski Re: Plusy i minusy 12.07.05, 01:03 OK Himerko, to bierzmy w dlon dryla i bedziem drazyc, he he he... Pozdrowionka Odpowiedz Link
rysunkowapostac Re: Plusy i minusy 18.07.05, 04:57 Troszke mnie denerwuje wyciaganie przez admina ciagle tych samych watkow typu Bajka i inne takie... Odpowiedz Link
cuski Re: Plusy i minusy 18.07.05, 05:06 Admin dolewa tylko oliwy do ognia, he he he... PS. Oprocz kopania w pilke, lubie takze kopnac do gory jakis watek Pozdrawiam Odpowiedz Link
tradycja1 Re: Plusy i minusy 18.07.05, 06:14 Ja to co mnie nie interesuje to nie czytam np watek o bajce zakonczylam czytac po 4 wpisach Problem z glowy , choc nie lubie watek widziec u gory no ale coz nie jestem tu sama.( i bardzo dobrze ) Odpowiedz Link
cuski Re: Plusy i minusy 18.07.05, 12:26 No coz, ludzie nie tylko listy pisza, bajki rowniez, he he he... Pozdrawiam Odpowiedz Link