31.10.05, 02:57
zmienilismy dzi czas prawda? godizna do tylu??? bo juz mi sie pokrecilo
Obserwuj wątek
    • cuski Tak Speranzoo !!! 31.10.05, 03:09
      Tak Speranzoo !!!
      Spalismy godzine dluzej smile))
      • mysza_81 Ja dziś..... 31.10.05, 09:11
        Ja dziś nie zauwarzyłam,bym spała godzinę dłużejsmile)))Jestem nie wyspanasmile))
        • aga309 Re: Ja dziś..... 31.10.05, 10:16
          Też mi się tak wydaje, jakby ta godzina dłużej nie isniała smile)))
          • mysza_81 Aga 31.10.05, 10:30
            Aga,wiesz czemu?Bo my spałyśmy już drugą noc,a Oni dopiero pierwsząsmile))

            PS.Ciekawe co powiedzą jak wstaną?smile)))
            • aga309 Re: Aga 31.10.05, 18:01
              Pewno powiedzą: Szkoda, że nie przesunęliśmy o 2 godziny,
              dłużej by się spało smile)

              Ps. Ja przynajmniej tak sobie pomyślałam po pierwszej nocy z nowym czasemsmile)
              • mysza_81 Re: Aga 31.10.05, 18:17
                smile))))))))))))))
              • cuski A pewnie, ze szkoda... 01.11.05, 02:39
                A pewnie, ze szkoda... zawsze to jedna godzina wiecej snu smile))
            • cuski Wstalem i powiem Wam... 01.11.05, 02:38
              Wstalem i powiem Wam, ze jakbym dluzej pospal smile))
        • cuski Nie wiem jak Wy... 01.11.05, 02:36
          Nie wiem jak Wy, ale ja odczulem te gdzinke wiecej snu smile
      • magdeczka27 Re: Tak Speranzoo !!! 01.11.05, 19:10
        cuski napisał:

        > Tak Speranzoo !!!
        > Spalismy godzine dluzej smile))
        ja nie czuje zebym spala dluzej zawsze mi malo jestem maly spioszek
        • cuski Magda 01.11.05, 22:29
          Magda, z Ciebie jest maly spioszek, a ze mnie... szkoda mowic !!!
          Spie wszedzie, he he he...
          • aga309 Śpioch 02.11.05, 03:30
            Niektórzy mówią, że jak śpię , to można mnie z łóżkiem przenieść i tak się nie
            obudzę wink))
            • cuski A ja mam za to... 03.11.05, 03:16
              A ja mam za to czujny sen... niby spie, ale wszystko slysze smile))
              • aga309 Re: A ja mam za to... 03.11.05, 23:15
                No to nieźle, nadajesz się na ochroniarza smile))
                • cuski Bo ja wiem... :))) 04.11.05, 03:08
                  Bo ja wiem... smile))

                  PS. Moj brat byl w Polsce ochraniarzem smile))
                  • aga309 Re: Bo ja wiem... :))) 04.11.05, 03:12
                    Ochraniać można coś, kogoś lub siebie. Myślę, że nadajesz się najbardziej...
                    na przywódcę smile)))Bo Cię wszyscy słuchają , a Ty wszystko słyszysz,
                    nawet śpiąc smile)
                    • cuski Ciezko jest byc przywodca ! :) 04.11.05, 03:14
                      Ciezko jest byc przywodca ! smile
                      Lepiej jest dowodzic z tylnego siedzenia, he he he...
                      • aga309 :)))))))))))))))))))))))))))))) 04.11.05, 03:17
                        smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                        Ps. Ale ktoś musi nim być! smile)
                        • cuski Najlepszymi przywodcami sa... 04.11.05, 03:18
                          Najlepszymi przywodcami sa pacynki lub marionetki, he he he...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka