speranzaa 31.10.05, 02:57 zmienilismy dzi czas prawda? godizna do tylu??? bo juz mi sie pokrecilo Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Ja dziś..... 31.10.05, 09:11 Ja dziś nie zauwarzyłam,bym spała godzinę dłużej)))Jestem nie wyspana)) Odpowiedz Link
aga309 Re: Ja dziś..... 31.10.05, 10:16 Też mi się tak wydaje, jakby ta godzina dłużej nie isniała ))) Odpowiedz Link
mysza_81 Aga 31.10.05, 10:30 Aga,wiesz czemu?Bo my spałyśmy już drugą noc,a Oni dopiero pierwszą)) PS.Ciekawe co powiedzą jak wstaną?))) Odpowiedz Link
aga309 Re: Aga 31.10.05, 18:01 Pewno powiedzą: Szkoda, że nie przesunęliśmy o 2 godziny, dłużej by się spało ) Ps. Ja przynajmniej tak sobie pomyślałam po pierwszej nocy z nowym czasem) Odpowiedz Link
cuski A pewnie, ze szkoda... 01.11.05, 02:39 A pewnie, ze szkoda... zawsze to jedna godzina wiecej snu )) Odpowiedz Link
cuski Wstalem i powiem Wam... 01.11.05, 02:38 Wstalem i powiem Wam, ze jakbym dluzej pospal )) Odpowiedz Link
cuski Nie wiem jak Wy... 01.11.05, 02:36 Nie wiem jak Wy, ale ja odczulem te gdzinke wiecej snu Odpowiedz Link
magdeczka27 Re: Tak Speranzoo !!! 01.11.05, 19:10 cuski napisał: > Tak Speranzoo !!! > Spalismy godzine dluzej )) ja nie czuje zebym spala dluzej zawsze mi malo jestem maly spioszek Odpowiedz Link
cuski Magda 01.11.05, 22:29 Magda, z Ciebie jest maly spioszek, a ze mnie... szkoda mowic !!! Spie wszedzie, he he he... Odpowiedz Link
aga309 Śpioch 02.11.05, 03:30 Niektórzy mówią, że jak śpię , to można mnie z łóżkiem przenieść i tak się nie obudzę )) Odpowiedz Link
cuski A ja mam za to... 03.11.05, 03:16 A ja mam za to czujny sen... niby spie, ale wszystko slysze )) Odpowiedz Link
aga309 Re: A ja mam za to... 03.11.05, 23:15 No to nieźle, nadajesz się na ochroniarza )) Odpowiedz Link
cuski Bo ja wiem... :))) 04.11.05, 03:08 Bo ja wiem... )) PS. Moj brat byl w Polsce ochraniarzem )) Odpowiedz Link
aga309 Re: Bo ja wiem... :))) 04.11.05, 03:12 Ochraniać można coś, kogoś lub siebie. Myślę, że nadajesz się najbardziej... na przywódcę )))Bo Cię wszyscy słuchają , a Ty wszystko słyszysz, nawet śpiąc ) Odpowiedz Link
cuski Ciezko jest byc przywodca ! :) 04.11.05, 03:14 Ciezko jest byc przywodca ! Lepiej jest dowodzic z tylnego siedzenia, he he he... Odpowiedz Link
aga309 :)))))))))))))))))))))))))))))) 04.11.05, 03:17 )))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ps. Ale ktoś musi nim być! ) Odpowiedz Link
cuski Najlepszymi przywodcami sa... 04.11.05, 03:18 Najlepszymi przywodcami sa pacynki lub marionetki, he he he... Odpowiedz Link