Dodaj do ulubionych

Co do wizytowek...

13.01.06, 19:01
Co do wizytowek,to mam kolejne pytanie??
A mianowicie,czemu tam musza byc przyjaciele napisani a nie
np.kumple,koledzy,kolezanki iitp.???

PS.Chialabym dodac osoby,ale....to juz niech sobie inni dopowiedza co by
bylosmile
Obserwuj wątek
    • cuski Bogusia 14.01.06, 01:44
      Bogusia, widze ze na swojej wizytowce reklamujesz
      nasze forum i forum Mateusza - pochwalam, pochwalam...

      PS. Moglabys tam jeszcze dodac stronke, ktora zrobil dla nas M4v ???
      • mysza_81 Jak tylko sie uda... 14.01.06, 22:13
        Jak tylko sie uda,to nie ma problemusmile

        PS.A co do reklamy,to bym tego tak nie nazwala...poprostu wszyscy wiedza o co
        chodzi,a ja wiem i mi to wystarczy....ale bzdury opowiadamsmile
        • cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 14.01.06, 22:23
          smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
    • mysza_81 I dalej nie dostalam... 14.01.06, 22:50
      I dalej nie dostalam odpowiedzi na moje pytaniesmile
    • cuski Bogusia 14.01.06, 23:02
      Bogusia, o to musisz chyba zapytac administracje gazety.pl smile))
      • mysza_81 Re: Bogusia 14.01.06, 23:03
        Oki,ale wiesz o co mi chodzi?Niechce by ktos mial pretensjesmile
        • cuski Wlasnie w tym sek, ze... 14.01.06, 23:07
          Wlasnie w tym sek, ze nie jestem pewien o co Ci chodzi smile))
          • mysza_81 Re: Wlasnie w tym sek, ze... 14.01.06, 23:21
            Mniejsza o tosmile
            • cuski Szybka pilka !!! :))) 14.01.06, 23:23
              Szybka pilka !!! smile))

              He he he...
              • mysza_81 Re: Szybka pilka !!! :))) 14.01.06, 23:27
                Okey,zaraz Ci wyjasnie na dobrym przykladziesmile

                PS.Wejdz za jakis czas na moja wizytowkesmile
                • cuski OK, wchodze ! :) 14.01.06, 23:28
                  OK, wchodze ! smile
                  • cuski I co teraz ??? 14.01.06, 23:29
                    I co teraz ???
                    • mysza_81 Re: I co teraz ??? 14.01.06, 23:32
                      A tak to dzialasmile
                      Dodalam dwie osoby do listy przyjaciolsmile
                      Tzn.wyslalam Wam zaproszenia....ciekawe czy sie zgodzicie???
                      • mysza_81 Tomek,sprawdz sobie poczte:) 14.01.06, 23:38
                        Tomek,sprawdz sobie pocztesmile
                        • cuski Okey ! 14.01.06, 23:40
                          Okey, ide zobaczyc czy golab pocztowy dolecial smile
                          • cuski Jeszcze golabek usiadl na moim daszku :) 14.01.06, 23:42
                            Jeszcze golabek usiadl na moim daszku smile
                      • cuski Ale... 14.01.06, 23:40
                        Ale ja tam nie widzialem zadnej listy przyjaciol smile
                        • mysza_81 Re: Ale... 14.01.06, 23:41
                          Rany,ja Cie nie rozumiem....wybacz,ale jestem myslami dalekosmile

                          PS.W edycji wizytowki jest opcja przyjacielesmile
                          • cuski Az sam sprawdze sobie swoja wizytowe :) 14.01.06, 23:43
                            Az sam sprawdze sobie swoja wizytowe smile
                            • cuski Bogusia 14.01.06, 23:45
                              Bogusia, juz wiem o co Ci chodzilo smile

                              PS. Prosba zostala zaakceptowana smile
                              • mysza_81 Widze wlasnie i jeszcze czekam... 14.01.06, 23:48
                                Widze wlasnie i jeszcze czekam na odpowiedz Agismile

                                PS.Magde chcialam dodac i Mava,ale napisalo cos dziwnego na czerwono,wiec nie
                                wiem o co biegauncertain
                                • cuski Moze... 14.01.06, 23:57
                                  Moze gazeta.pl ma znow jakies problemy !!!
                            • mysza_81 No i mam:) 14.01.06, 23:46
                              No i mamsmileI teraz zakladam teoretycznie,ze jesli kogos nie zaprosze do tego
                              grona,to beda pretensje....i dlatego pytalam,dlaczego tam nie moze byc napisane
                              kumpel/la lub kolega/zakasmile
                              • cuski :))) 14.01.06, 23:58
                                smile))
                                • mysza_81 Czy teraz rozumiesz o co mi chodzilo? 14.01.06, 23:59
                                  Czy teraz rozumiesz o co mi chodzilo?smile))
                                  • cuski Doskonale rozumiem :))) 15.01.06, 00:03
                                    Doskonale rozumiem smile))
                                    • mysza_81 To fajnie,bo czasem wydaje mi sie,ze nie:) 15.01.06, 00:12
                                      To fajnie,bo czasem wydaje mi sie,ze niesmile
                                      Oki,zmykam,bo u mnie juz po polnocysmile

                                      PS.Buzka dla wszystkichsmile)))
                                      • cuski Slodkich snow Mysza ! :) 15.01.06, 00:14
                                        Slodkich snow Mysza ! smile

                                        PS. Ja tez zaraz pedze do dziewczyny smile
                                        • mysza_81 Cuski napisal 15.01.06, 15:33
                                          Cuski napisal:
                                          "PS. Ja tez zaraz pedze do dziewczyny smile"

                                          Tylko sie nie zabijsmileTak jak ja o malo co w piatek nie zaliczylam drzwi i
                                          podlogi.Wylecialam z sali jak z procy i zachaczylam fartuchem o klamke drzwi i
                                          tak fruwalam jak batmansmile
                                          • cuski He he he he... 16.01.06, 07:18
                                            He he he he...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka