mysza_81 13.01.06, 19:01 Co do wizytowek,to mam kolejne pytanie?? A mianowicie,czemu tam musza byc przyjaciele napisani a nie np.kumple,koledzy,kolezanki iitp.??? PS.Chialabym dodac osoby,ale....to juz niech sobie inni dopowiedza co by bylo Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cuski Bogusia 14.01.06, 01:44 Bogusia, widze ze na swojej wizytowce reklamujesz nasze forum i forum Mateusza - pochwalam, pochwalam... PS. Moglabys tam jeszcze dodac stronke, ktora zrobil dla nas M4v ??? Odpowiedz Link
mysza_81 Jak tylko sie uda... 14.01.06, 22:13 Jak tylko sie uda,to nie ma problemu PS.A co do reklamy,to bym tego tak nie nazwala...poprostu wszyscy wiedza o co chodzi,a ja wiem i mi to wystarczy....ale bzdury opowiadam Odpowiedz Link
cuski :)))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) 14.01.06, 22:23 ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 I dalej nie dostalam... 14.01.06, 22:50 I dalej nie dostalam odpowiedzi na moje pytanie Odpowiedz Link
cuski Bogusia 14.01.06, 23:02 Bogusia, o to musisz chyba zapytac administracje gazety.pl )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Bogusia 14.01.06, 23:03 Oki,ale wiesz o co mi chodzi?Niechce by ktos mial pretensje Odpowiedz Link
cuski Wlasnie w tym sek, ze... 14.01.06, 23:07 Wlasnie w tym sek, ze nie jestem pewien o co Ci chodzi )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Szybka pilka !!! :))) 14.01.06, 23:27 Okey,zaraz Ci wyjasnie na dobrym przykladzie PS.Wejdz za jakis czas na moja wizytowke Odpowiedz Link
mysza_81 Re: I co teraz ??? 14.01.06, 23:32 A tak to dziala Dodalam dwie osoby do listy przyjaciol Tzn.wyslalam Wam zaproszenia....ciekawe czy sie zgodzicie??? Odpowiedz Link
cuski Jeszcze golabek usiadl na moim daszku :) 14.01.06, 23:42 Jeszcze golabek usiadl na moim daszku Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Ale... 14.01.06, 23:41 Rany,ja Cie nie rozumiem....wybacz,ale jestem myslami daleko PS.W edycji wizytowki jest opcja przyjaciele Odpowiedz Link
cuski Az sam sprawdze sobie swoja wizytowe :) 14.01.06, 23:43 Az sam sprawdze sobie swoja wizytowe Odpowiedz Link
cuski Bogusia 14.01.06, 23:45 Bogusia, juz wiem o co Ci chodzilo PS. Prosba zostala zaakceptowana Odpowiedz Link
mysza_81 Widze wlasnie i jeszcze czekam... 14.01.06, 23:48 Widze wlasnie i jeszcze czekam na odpowiedz Agi PS.Magde chcialam dodac i Mava,ale napisalo cos dziwnego na czerwono,wiec nie wiem o co biega Odpowiedz Link
mysza_81 No i mam:) 14.01.06, 23:46 No i mamI teraz zakladam teoretycznie,ze jesli kogos nie zaprosze do tego grona,to beda pretensje....i dlatego pytalam,dlaczego tam nie moze byc napisane kumpel/la lub kolega/zaka Odpowiedz Link
mysza_81 Czy teraz rozumiesz o co mi chodzilo? 14.01.06, 23:59 Czy teraz rozumiesz o co mi chodzilo?)) Odpowiedz Link
mysza_81 To fajnie,bo czasem wydaje mi sie,ze nie:) 15.01.06, 00:12 To fajnie,bo czasem wydaje mi sie,ze nie Oki,zmykam,bo u mnie juz po polnocy PS.Buzka dla wszystkich))) Odpowiedz Link
cuski Slodkich snow Mysza ! :) 15.01.06, 00:14 Slodkich snow Mysza ! PS. Ja tez zaraz pedze do dziewczyny Odpowiedz Link
mysza_81 Cuski napisal 15.01.06, 15:33 Cuski napisal: "PS. Ja tez zaraz pedze do dziewczyny " Tylko sie nie zabijTak jak ja o malo co w piatek nie zaliczylam drzwi i podlogi.Wylecialam z sali jak z procy i zachaczylam fartuchem o klamke drzwi i tak fruwalam jak batman Odpowiedz Link