Tylko trzy osoby z tego Forum maja moj numer telefonu

Tylko dwie maja moje zdjecie

Jedna ma moj adres,a i jeszcze jedna numer gg

A tak wogole,to fajnie byc osoba tajemnicza.....ciekawe doswiadczenie
PS.I tak pozostanie,przynajmniej w wymienionym kregu osob

Wiecej nie bede
lamac swoich zasad!!!