Dodaj do ulubionych

Dla tych co sa bardzo ciekawi:)

15.01.06, 15:52
Tylko trzy osoby z tego Forum maja moj numer telefonusmile
Tylko dwie maja moje zdjeciesmileJedna ma moj adres,a i jeszcze jedna numer ggsmile
A tak wogole,to fajnie byc osoba tajemnicza.....ciekawe doswiadczeniesmile


PS.I tak pozostanie,przynajmniej w wymienionym kregu osobsmileWiecej nie bede
lamac swoich zasad!!!
Obserwuj wątek
    • speranzaa Re: Dla tych co sa bardzo ciekawi:) 15.01.06, 19:14
      a po co to piszesz? do kogo to skierowane? bo jakos ni ebardzo rozumiem skad
      taki post
      • m4verick Re: Dla tych co sa bardzo ciekawi:) 15.01.06, 19:28
        ja nie jestem ciekawy,
        i tak biore to co chce smile
        • mysza_81 Bierz co chcesz.... 15.01.06, 20:40
          Bierz co chcesz,nawet dzien....smile

          PS.Bierzesz,ale nie wiadomo jak dlugosmile
        • cuski Bierz co chcesz, wszystko wez... 16.01.06, 07:00
          Bierz co chcesz, wszystko wez...

          PS. Tak chyba spiewala Shazza smile))
      • mysza_81 Speranzoo 15.01.06, 20:38
        Dla tych co sa ciekawscy,ale Ty nie jestessmile
        • speranzaa Re: Speranzoo 15.01.06, 20:53
          o ok, juz kumam czacze,
        • cuski Mysle, ze... 16.01.06, 07:01
          Mysle, ze Myszy chodzilo o fotke, ale moge sie mylic smile))
          • mysza_81 O fotke i nie tylko... 16.01.06, 21:50
            O fotke i nie tylko,ale glownie o zasady moje.
            • cuski :) 16.01.06, 21:57
              smile
    • cuski :))) 16.01.06, 06:59
      smile))

      PS. Myszko, najwazniejsze jest to, ze masz jakies zasady smile))
    • magdeczka27 Re: Dla tych co sa bardzo ciekawi:) 17.01.06, 15:14
      mysza_81 napisała:
      myszko jestes okrutna ale pocieszam sie tym,ze jestem jedna ztych os bo mam
      twoj nr gg nie bede ukrywac,ze lubie byc tajemnicza to jest cos wyjatkowego ale
      raczej nie jestem tajemnicza wiele os wie jak wygladam maja moja fotke meila nr
      gg i nr kom i adresz nie dobrze sie dzieje
      zartuje teraz
      dziekuje za to ze jestescie ze mna

      > Tylko trzy osoby z tego Forum maja moj numer telefonusmile
      > Tylko dwie maja moje zdjeciesmileJedna ma moj adres,a i jeszcze jedna numer ggsmile
      > A tak wogole,to fajnie byc osoba tajemnicza.....ciekawe doswiadczeniesmile
      >
      >
      > PS.I tak pozostanie,przynajmniej w wymienionym kregu osobsmileWiecej nie bede
      > lamac swoich zasad!!!
      • mysza_81 Magda napisala 17.01.06, 16:37
        Magda napisala:
        "myszko jestes okrutna ale pocieszam sie tym,ze jestem jedna ztych os bo mam
        twoj nr gg nie bede ukrywac,ze lubie byc tajemnicza to jest cos wyjatkowego ale
        raczej nie jestem tajemnicza wiele os wie jak wygladam maja moja fotke meila nr
        gg i nr kom i adresz nie dobrze sie dzieje
        zartuje teraz
        dziekuje za to ze jestescie ze mna"

        Ja jestem okrutna?A to czemu???
        No nie,to ja sie staram,a tu takie teksty odchodzasmile))
        PS.Magda,kiedys Ci powiedzialam,ze na wszystko przyjdzie odpowiednia pora,wiec
        nie nalegaj prosze,bo tego nie lubiesmile
        • cuski Powiem tak: 17.01.06, 17:35
          Powiem tak:
          - Wiem ze swojego doswiadczenia, ze wszelkie naciski
          przynosza niemal zawsze odwrotny skutek smile
        • magdeczka27 Re: Magda napisala 17.01.06, 21:35
          mysza_81 napisała:
          bogusia ja nie chce od ciebie nic wiec czym sie denerwujesz spokojnie szkoda
          zzdrowia za szybko osiwiejesz zartuje
          > Magda napisala:
          > "myszko jestes okrutna ale pocieszam sie tym,ze jestem jedna ztych os bo mam
          > twoj nr gg nie bede ukrywac,ze lubie byc tajemnicza to jest cos wyjatkowego ale
          > raczej nie jestem tajemnicza wiele os wie jak wygladam maja moja fotke meila nr
          > gg i nr kom i adresz nie dobrze sie dzieje
          > zartuje teraz
          > dziekuje za to ze jestescie ze mna"
          >
          > Ja jestem okrutna?A to czemu???
          > No nie,to ja sie staram,a tu takie teksty odchodzasmile))
          > PS.Magda,kiedys Ci powiedzialam,ze na wszystko przyjdzie odpowiednia pora,wiec
          > nie nalegaj prosze,bo tego nie lubiesmile
          >
          • mysza_81 Wiem Madziu,ale.. 18.01.06, 07:58
            Wiem Madziu,ale prawie wszyscy na mnie napieraja,a ja musze sie jakos bronicsmile

            PS.Takze wybacz,jesli urazilam Ciesmile
            • cuski Bogusia 18.01.06, 15:56
              Bogusia mam dla Ciebie pewna propozycje odnosnie naszej galerii smile))
              • mysza_81 Re: Bogusia 18.01.06, 20:18
                No nie i co tym razem??

                PS.Cos chcialam wpisac,ale lepiej jak zachowam to dla siebiesmile
                • cuski Bogusia 18.01.06, 20:19
                  Czekam na Ciebie na czacie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka