Dodaj do ulubionych

Reaktor termojadrowy

24.05.06, 03:21
Najwieksze kraje swiata maja podpisac porozumienie
o wspolnej budowie gigantycznego reaktora termojadrowego.

Co o tym sadzicie ???

Jesli chodzi o mnie, to jestem pelen obaw o dalsze losy ziemii.
Obserwuj wątek
    • tadeuszx Re: Reaktor termojadrowy 24.05.06, 13:06
      Trudno wyczuć?. Jeżeli energia dostarczona z tego reaktora pozwoli w istotnym
      stopniu ograniczyć emisję zanieczyszczeń, a przy tym, będzie to na tyle
      bezpieczne, że prawdopodobieństwo poważniejszej awarii będzie biskie zera, to
      może się to bardzo opłacić ludzkości.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka