cuski 24.05.06, 03:21 Najwieksze kraje swiata maja podpisac porozumienie o wspolnej budowie gigantycznego reaktora termojadrowego. Co o tym sadzicie ??? Jesli chodzi o mnie, to jestem pelen obaw o dalsze losy ziemii. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tadeuszx Re: Reaktor termojadrowy 24.05.06, 13:06 Trudno wyczuć?. Jeżeli energia dostarczona z tego reaktora pozwoli w istotnym stopniu ograniczyć emisję zanieczyszczeń, a przy tym, będzie to na tyle bezpieczne, że prawdopodobieństwo poważniejszej awarii będzie biskie zera, to może się to bardzo opłacić ludzkości. Odpowiedz Link