dcio 26.01.10, 16:40 Co powoecie na ustawe gwarantujaca co najmniej 96% miejsc na listach wyborczych dla katolikow majacych stosowne zaswiadczenie z parafii. Uda sie nam zebrac 100 tys podpisow?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
strikemaster Re: parytety 26.01.10, 16:53 Nie wydaje mi się, żeby 96% społeczeństwa mogło otrzymac stosowne zaświadczenia, choćby ze względu na niepraktykowanie i niepłacenie w terminie należności wobec KRK. Odpowiedz Link Zgłoś
dcio Re: parytety 26.01.10, 17:14 Nie chodzi o 96% spoleczenstwa ale 96% osob na listach 460razy 5 to tylu powinno sie znalezc. Odpowiedz Link Zgłoś
pisicile Re: parytety 26.01.10, 17:21 Nic nie rozumiem, gadasz jak Kaczyńscy PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
kieprze_paczynskich Re: parytety 26.01.10, 17:39 > Nie chodzi o 96% spoleczenstwa ale 96% osob na listach 460razy 5 to tylu powinn > o > sie znalezc. Dlaczego razy 5? Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: parytety 26.01.10, 18:29 Przecież już nie jest 96, tylko 500%. :D Odpowiedz Link Zgłoś
dcio Re: parytety 27.01.10, 20:46 kandydatow ma byc przynajmniej tyle ile miejsc na listach, sadze , ze po niedawnej akcji w obronie krzyzy udaloby sie zebrac szybko te 100 tys podpisow. kandydatow powinno byc na listach wyborczych conajmniej tylu ilu katolikow w Polsce to jesdt co najmniej 96 % jak bedzie 98 to tez zgodne z ustawa. Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: parytety 27.01.10, 20:51 > kandydatow ma byc przynajmniej tyle ile miejsc na listach, Przypuszczam, że nie jest możliwe uzyskanie sytuacji, w której liczba kandydatów by się różniła od ilości miejsc na listach. :) > kandydatow powinno byc na listach wyborczych conajmniej tylu ilu katolikow w > Polsce to jesdt co najmniej 96 % jak bedzie 98 to tez zgodne z ustawa. Wychodzi mi ok. 36640320 kandydatów, w porywach do 37403660 (dane z 2009 roku). Trudno będzie wygospodarować dla katolików tyle miejsc na listach. :) Odpowiedz Link Zgłoś
gucio712 Re: parytety 27.01.10, 21:03 dcio napisał: > Co powoecie na ustawe gwarantujaca co najmniej 96% miejsc na listach > wyborczych dla katolikow majacych stosowne zaswiadczenie z parafii. > > Uda sie nam zebrac 100 tys podpisow?? co powiesz na małe korepetycję z języka polskiego? Jestem twoim wielkim fanem i uważam że tak wielki Polak Patriota za jakiego cię uważam jednak powinien pisać po polsku, zdecydowanie Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: parytety 27.01.10, 21:07 Wielcy się tak maluczkimi sprawami jak pisownia i składnia nie muszą przejmować. Odpowiedz Link Zgłoś
gucio712 Re: parytety 27.01.10, 21:09 strikemaster napisał: > Wielcy się tak maluczkimi sprawami jak pisownia i składnia nie muszą przejmować > . co prawda to prawda, cholera znowu zachowałem się jak gó...arz Odpowiedz Link Zgłoś
dcio liczba kandydatow 27.01.10, 21:58 W koncu zgadzam sie ze starczy 460 + 100 kandydatow do Polskiego parlamentu ktorzy maja odpowiewdnie zaswiadczenie z parafii. Pomysl dobry i ma durze szanse na realizacje albo poprzez ustawe spoleczna albo poprzez zebranie pod ustawa 15 poslow w sejmie :o) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: liczba kandydatow 28.01.10, 12:42 Jak powiesisz gdzieś na ścianie ustawę, to może i zbierzesz pod nią piętnastu, zwłaszcza jak zapewnisz michę i flachę :) Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Re: parytety 27.01.10, 21:56 dcio napisał: > Co powoecie na ustawe gwarantujaca co najmniej 96% miejsc na listach > wyborczych dla katolikow majacych stosowne zaswiadczenie z parafii. > > Uda sie nam zebrac 100 tys podpisow?? Zwolennicy parytetów powinni podpisać - inaczej popadną w sprzeczność :) -- Zjadł niekoszerne... czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/51,35271,7489177.html?i=3 Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Jestem za a nawet przeciw 28.01.10, 14:08 W ogóle w sejmie powinno być 441 katolików 7 ateistów, 9 prawosławnych, 1 jechowy i 2 ewangelików z czego 1 miejsce dla ewangelika powinno być konstytucyjnie zagwarantowane dla A. Małysza pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
rossdarty Re: Jestem za a nawet przeciw 28.01.10, 15:09 qqazz napisał: > W ogóle w sejmie powinno być 441 katolików 7 ateistów, 9 prawosławnych, 1 > jechowy i 2 ewangelików z czego 1 miejsce dla ewangelika powinno być > konstytucyjnie zagwarantowane dla A. Małysza > I to się nazywa podział nakazowo-rozdzielczy, co już kiedyś przerabiano. Odpowiedz Link Zgłoś
qqazz Re: Jestem za a nawet przeciw 28.01.10, 15:30 rossdarty napisał: > I to się nazywa podział nakazowo-rozdzielczy, co już kiedyś przerabiano. Teraz to sie nazywa parytet;) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
rossdarty Upssss... sam sobie będę wklejał linka... 28.01.10, 15:49 qqazz napisał: > rossdarty napisał: > > I to się nazywa podział nakazowo-rozdzielczy, co już kiedyś przerabiano. > > Teraz to sie nazywa parytet;) > > > > pozdrawiam ag.bocznica.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
rossdarty Poszukałem i już wiem:) 28.01.10, 15:57 www.europa21.pl/wiadomosc/11918-Parytet,_czyli_Demokracja_absurdu Odpowiedz Link Zgłoś