26.01.10, 16:40
Co powoecie na ustawe gwarantujaca co najmniej 96% miejsc na listach
wyborczych dla katolikow majacych stosowne zaswiadczenie z parafii.

Uda sie nam zebrac 100 tys podpisow??
Obserwuj wątek
    • strikemaster Re: parytety 26.01.10, 16:53
      Nie wydaje mi się, żeby 96% społeczeństwa mogło otrzymac stosowne zaświadczenia, choćby ze względu na niepraktykowanie i niepłacenie w terminie należności wobec KRK.
      • dcio Re: parytety 26.01.10, 17:14
        Nie chodzi o 96% spoleczenstwa ale 96% osob na listach 460razy 5 to tylu powinno
        sie znalezc.
        • pisicile Re: parytety 26.01.10, 17:21
          Nic nie rozumiem, gadasz jak Kaczyńscy

          PZDR
        • kieprze_paczynskich Re: parytety 26.01.10, 17:39
          > Nie chodzi o 96% spoleczenstwa ale 96% osob na listach 460razy 5 to tylu powinn
          > o
          > sie znalezc.

          Dlaczego razy 5?
          • strikemaster Re: parytety 26.01.10, 18:28
            500% normy. :)
    • yoma Re: parytety 26.01.10, 17:26
      A dlaczego nie 98?
      • strikemaster Re: parytety 26.01.10, 18:29
        Przecież już nie jest 96, tylko 500%. :D
        • yoma Re: parytety 26.01.10, 21:17
          Jak pisałam, to jeszcze nie było :)
          • dcio Re: parytety 27.01.10, 20:46
            kandydatow ma byc przynajmniej tyle ile miejsc na listach, sadze , ze po
            niedawnej akcji w obronie krzyzy udaloby sie zebrac szybko te 100 tys podpisow.

            kandydatow powinno byc na listach wyborczych conajmniej tylu ilu katolikow w
            Polsce to jesdt co najmniej 96 % jak bedzie 98 to tez zgodne z ustawa.
            • strikemaster Re: parytety 27.01.10, 20:51
              > kandydatow ma byc przynajmniej tyle ile miejsc na listach,

              Przypuszczam, że nie jest możliwe uzyskanie sytuacji, w której liczba kandydatów by się różniła od ilości miejsc na listach. :)

              > kandydatow powinno byc na listach wyborczych conajmniej tylu ilu katolikow w
              > Polsce to jesdt co najmniej 96 % jak bedzie 98 to tez zgodne z ustawa.

              Wychodzi mi ok. 36640320 kandydatów, w porywach do 37403660 (dane z 2009 roku). Trudno będzie wygospodarować dla katolików tyle miejsc na listach. :)
    • gucio712 Re: parytety 27.01.10, 21:03
      dcio napisał:

      > Co powoecie na ustawe gwarantujaca co najmniej 96% miejsc na
      listach
      > wyborczych dla katolikow majacych stosowne zaswiadczenie z parafii.
      >
      > Uda sie nam zebrac 100 tys podpisow??

      co powiesz na małe korepetycję z języka polskiego? Jestem twoim
      wielkim fanem i uważam że tak wielki Polak Patriota za jakiego cię
      uważam jednak powinien pisać po polsku, zdecydowanie
      • strikemaster Re: parytety 27.01.10, 21:07
        Wielcy się tak maluczkimi sprawami jak pisownia i składnia nie muszą przejmować.
        • gucio712 Re: parytety 27.01.10, 21:09
          strikemaster napisał:

          > Wielcy się tak maluczkimi sprawami jak pisownia i składnia nie
          muszą przejmować
          > .

          co prawda to prawda, cholera znowu zachowałem się jak gó...arz
          • dcio liczba kandydatow 27.01.10, 21:58
            W koncu zgadzam sie ze starczy 460 + 100 kandydatow do Polskiego parlamentu
            ktorzy maja odpowiewdnie zaswiadczenie z parafii.

            Pomysl dobry i ma durze szanse na realizacje albo poprzez ustawe spoleczna albo
            poprzez zebranie pod ustawa 15 poslow w sejmie :o)
            • yoma Re: liczba kandydatow 28.01.10, 12:42
              Jak powiesisz gdzieś na ścianie ustawę, to może i zbierzesz pod nią piętnastu,
              zwłaszcza jak zapewnisz michę i flachę :)
    • mg2005 Re: parytety 27.01.10, 21:56
      dcio napisał:

      > Co powoecie na ustawe gwarantujaca co najmniej 96% miejsc na
      listach
      > wyborczych dla katolikow majacych stosowne zaswiadczenie z parafii.
      >
      > Uda sie nam zebrac 100 tys podpisow??

      Zwolennicy parytetów powinni podpisać - inaczej popadną w
      sprzeczność :)


      --
      Zjadł niekoszerne...
      czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/51,35271,7489177.html?i=3
    • qqazz Jestem za a nawet przeciw 28.01.10, 14:08
      W ogóle w sejmie powinno być 441 katolików 7 ateistów, 9 prawosławnych, 1
      jechowy i 2 ewangelików z czego 1 miejsce dla ewangelika powinno być
      konstytucyjnie zagwarantowane dla A. Małysza



      pozdrawiam
      • rossdarty Re: Jestem za a nawet przeciw 28.01.10, 15:09
        qqazz napisał:

        > W ogóle w sejmie powinno być 441 katolików 7 ateistów, 9 prawosławnych, 1
        > jechowy i 2 ewangelików z czego 1 miejsce dla ewangelika powinno być
        > konstytucyjnie zagwarantowane dla A. Małysza
        >


        I to się nazywa podział nakazowo-rozdzielczy, co już kiedyś przerabiano.
        • qqazz Re: Jestem za a nawet przeciw 28.01.10, 15:30
          rossdarty napisał:
          > I to się nazywa podział nakazowo-rozdzielczy, co już kiedyś przerabiano.

          Teraz to sie nazywa parytet;)



          pozdrawiam
          • rossdarty Upssss... sam sobie będę wklejał linka... 28.01.10, 15:49
            qqazz napisał:

            > rossdarty napisał:
            > > I to się nazywa podział nakazowo-rozdzielczy, co już kiedyś przerabiano.
            >
            > Teraz to sie nazywa parytet;)
            >
            >
            >
            > pozdrawiam


            ag.bocznica.org/
          • rossdarty Poszukałem i już wiem:) 28.01.10, 15:57
            www.europa21.pl/wiadomosc/11918-Parytet,_czyli_Demokracja_absurdu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka