flissy 13.05.10, 17:24 Robert Schroeder Galaxie Cygnus - A [img]https://www.gify.org/bazagif/fantasy/fantasy027.gif[/img] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evelina78 Re: Cudeńko :) 13.05.10, 19:17 oxygene1994.wrzuta.pl/audio/1nuQep4LH11/jean_michel_jarre_-_je_me_souviens Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: Cudeńko :) 13.05.10, 19:21 Ja właśnie słucham sobie Jarra Pól Magnetycznych :) Odpowiedz Link Zgłoś
evelina78 Re: Cudeńko :) 13.05.10, 19:53 No a to? lukas248.wrzuta.pl/audio/2vSZ9ceB5gJ/mike_oldfield_-_man_in_the_rain Odpowiedz Link Zgłoś
flissy Re: Cudeńko :) 13.05.10, 19:58 Oooooooooooo Mike jest cudowny i wielki wielki geniusz,,,ja teraz odlatuje z TD Tangerine Dream - Encore-part1-Cherokee Lane Odpowiedz Link Zgłoś