Dodaj do ulubionych

proszę o radę

31.03.05, 14:28
Witam, jestem tu nowym forumowiczem a od czerwca będę też nowym mieszkańcem
ul Rejonowej we Włochach (mam nadzieję, że trafiłam ok) czy ktoś może mi
doradzić, którą szkołę podstawową powinnam wybrać dla moich córek? wacham się
pomiędzy ul. Cietrzewia a Przepiórki (o ile nie pokręciłam nazw ulic) będę
wdzięczna za info.
Obserwuj wątek
    • humprey_bogart Re: proszę o radę 31.03.05, 14:34
      bardzo przepraszam, jednak pomyliłam fora tematyczne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka