Dodaj do ulubionych

WOSP NA BEMOWIe

08.01.03, 11:06
zapraszam na impreze pod ratuszem w niedziele od 14 do 21.00, o 20 pokaz
ognii sztucznych z swiatelkiem do nieba
Obserwuj wątek
    • Gość: hip Re: WOSP NA BEMOWIe IP: *.pgi.waw.pl 08.01.03, 11:19
      ursza napisała:

      > zapraszam na impreze pod ratuszem w niedziele od 14 do 21.00, o 20 pokaz
      > ognii sztucznych z swiatelkiem do nieba

      hip: A z jakiej okazji ta impreza? Czy bemowianie mają powody aby się radować?
      Jeśli tak to chcieliby wiedzieć jakie.
      pozdr
      • Gość: mnk Re: WOSP NA BEMOWIe IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 08.01.03, 11:52
        Finał Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy to nie powód do radości?
        • Gość: hip Re: WOSP NA BEMOWIe IP: *.pgi.waw.pl 08.01.03, 12:03
          Gość portalu: mnk napisał(a):

          > Finał Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy to nie powód do radości?

          hip: OK. Sorry. Nie skojarzyłem, że WOSP to nie warszawska ochotnicza straż
          pożarna, tylko WOŚP czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy;-)
    • ursza Re: WOSP NA BEMOWIe 08.01.03, 12:26
      następnym razem użyję polskich trzcionek
      pozdrawiam cieplo
      • Gość: k29 Re: WOSP NA BEMOWIe IP: *.hbz.pl 08.01.03, 13:20
        CZCIONEK
    • kate128 Re: WOSP NA BEMOWIe 08.01.03, 15:26
      Gratuluję pomysłu z urządzaniem koncertu w środku sesji pod oknami 3
      akademików! Po prostu nie mogę wyjść z podziwu, że na terenie który kiedyś
      należał do osiedla akademickiego urządza się takie bezmyślne imprezy...
      • ursza do kate128 09.01.03, 09:40
        to nie jest bezmyslna impreza
        a po drugie, moja wyobraznia musi bardzo pracowac, by sobie wyobrazic
        mieszkancow 3 akademikow, sleczacych na ksiazkami w niedziele od 14 do 21 i
        ktorym przeszkadza muzyka tak bardzo, ze nie pozwala sie uczyc. Wybacz
        mieszkalam w akademikach, i wiem jak to wyglada- i tym swoim dbaniem o
        studentow troche przesadzasz. zreszta Twoje slowa sa powtorzeniem pretensji
        starszych osob mieszkajacych na starym miescie, ktorym przeszkadza, ze sa
        imprezy. one musza gdzies byc, a ponadto to miasto powino zyc, a nie zamykac
        sie w domach o godzinie 19.00
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka