ursza 08.01.03, 11:06 zapraszam na impreze pod ratuszem w niedziele od 14 do 21.00, o 20 pokaz ognii sztucznych z swiatelkiem do nieba Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hip Re: WOSP NA BEMOWIe IP: *.pgi.waw.pl 08.01.03, 11:19 ursza napisała: > zapraszam na impreze pod ratuszem w niedziele od 14 do 21.00, o 20 pokaz > ognii sztucznych z swiatelkiem do nieba hip: A z jakiej okazji ta impreza? Czy bemowianie mają powody aby się radować? Jeśli tak to chcieliby wiedzieć jakie. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mnk Re: WOSP NA BEMOWIe IP: *.warszawa.adsl.tpnet.pl 08.01.03, 11:52 Finał Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy to nie powód do radości? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hip Re: WOSP NA BEMOWIe IP: *.pgi.waw.pl 08.01.03, 12:03 Gość portalu: mnk napisał(a): > Finał Wielkiej Orkiestry Swiatecznej Pomocy to nie powód do radości? hip: OK. Sorry. Nie skojarzyłem, że WOSP to nie warszawska ochotnicza straż pożarna, tylko WOŚP czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy;-) Odpowiedz Link Zgłoś
ursza Re: WOSP NA BEMOWIe 08.01.03, 12:26 następnym razem użyję polskich trzcionek pozdrawiam cieplo Odpowiedz Link Zgłoś
kate128 Re: WOSP NA BEMOWIe 08.01.03, 15:26 Gratuluję pomysłu z urządzaniem koncertu w środku sesji pod oknami 3 akademików! Po prostu nie mogę wyjść z podziwu, że na terenie który kiedyś należał do osiedla akademickiego urządza się takie bezmyślne imprezy... Odpowiedz Link Zgłoś
ursza do kate128 09.01.03, 09:40 to nie jest bezmyslna impreza a po drugie, moja wyobraznia musi bardzo pracowac, by sobie wyobrazic mieszkancow 3 akademikow, sleczacych na ksiazkami w niedziele od 14 do 21 i ktorym przeszkadza muzyka tak bardzo, ze nie pozwala sie uczyc. Wybacz mieszkalam w akademikach, i wiem jak to wyglada- i tym swoim dbaniem o studentow troche przesadzasz. zreszta Twoje slowa sa powtorzeniem pretensji starszych osob mieszkajacych na starym miescie, ktorym przeszkadza, ze sa imprezy. one musza gdzies byc, a ponadto to miasto powino zyc, a nie zamykac sie w domach o godzinie 19.00 Odpowiedz Link Zgłoś