Dodaj do ulubionych

warsztat samochodowy

14.02.07, 13:57
Szukam uczciwego warsztatu samochodowego na Woli lub w okolicach. Najlepiej
by pracował także po południu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł Re: warsztat samochodowy IP: *.chello.pl 14.02.07, 15:28
      Mogę polecic jeden, niestety nie na Woli ale w Markach ul. Okólna 38
      www.automark.com.pl. Sam do nich jeżdżę z Bemowa. Został mi polecony przez
      znajomego i jak na razie się sprawdza. Pojechałem tam pierwszy raz z nim do
      Stacji Kontroli Pojazdów i tak zostałem. Pracują od 7 do 21 a w soboty od 7 do
      15. Zawsze mi robili samochód od ręki i zawsze byłem przy samochodzie. Wada -
      nie można płacić kartą. Mają sklep z częściami ale nie wiem czy do wszystkich
      marek, ja mam DAEWOO. Jeśli nie mają jakiejś części to jadą i kupują w ciągu
      godziny. Ja przywożę swoje części bo mam taniej i nigdy nie robili mi z tym
      problemu. Wystawiają fakt VAT.
      Jeśli to nie za dalego dla Ciebie to mogę Ci podać namiaty na gościa ze Stacji
      Kontroli Pojazdów - super facet i jest szczery:)) zawsze dzwonię do niego jak
      potrzebuje coś zrobić.
      • Gość: kolit Re: warsztat samochodowy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.07, 09:10
        Proszę podaj te namiary.
        • Gość: grdyl Re: warsztat samochodowy IP: *.crowley.pl 15.02.07, 09:33
          O mechanikach samochodowych było już wałkowane. Wystarczy trochę poszukać na
          forum:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=290&w=46535433&a=47293398
        • Gość: Paweł Re: warsztat samochodowy IP: *.chello.pl 15.02.07, 11:05
          Michał Jałoszyński 604 369 208
    • belkao Re: warsztat samochodowy 20.02.07, 21:06
      mogę polecić Partner Serwis tel. 022 638 76 19 na Bemowie ul Wrocławska
    • Gość: yogi33 Re: warsztat samochodowy IP: *.fiberlink.pl 29.07.22, 19:59
      Ja polecam serwis Auto Matraszek, automatraszek.bosch-service.pl/pl/serwis. Świetna obsługa, profesjonalne podejście do klienta i przede wszystkim skutecznie i sprawnie przeprowadzane naprawy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka